Ak Parti Çaykara´da Yine Fatih Coşkun Dedi
Ak Parti Çaykara Gençlik Kolları Beşinci Genel Kurulu MKYK Üyesi Ve Ak Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok ve de Yoğun Bir Katılım İle Gerçekleştirildi.
Tarih: 27.12.2017 11:24:15/ 4247okunma / 0yorum

Ak Parti Gençlik Kolları  Olağan 5.Genel Kurulu 26 Aralık 2017 Salı Günü Çaykara Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.Genel Kurul Sonucunda Fatih Coşkun Yeniden Ak Parti Çaykara Gençlik Kolları Başkanlığına seçildi.

Gençlik Kolları 5.Olağan Genel Kuruluna Ak Parti Trabzon Milletvekili  ve MKYK Üyesi Ayşe Sula Köseoğlu,Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Muhammet Yıldırım,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,Çaykara Belediye Başkanlarımızdan Namık Kemal Gedikoğlu,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk,Ak Parti Çaykara Eski İlçe Başkanı Temel Şimşek,Çaykara Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çamlıbel Mahalle Muhtarı Abdullah Kulaç,Muhtarlar,Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı./resimler/2017-12/27/1129291212047.jpgKÖSEOĞLU-HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR

Ak Parti olarak kuruldukları günden bu güne kadar hep aynı düşlünce ile siyaset yaptıklarını ve de Halka Hizmet Hakka Hizmettir mantığı ile hareket ettiklerini ifade ederek sözlerine başlayan Ak Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu Hizmet sevdası yolunda 15 yıldır olduğu gibi bundan sonra da nice  15 seneler halkımıza hizmet edeceklerini sözlerine ekledi./resimler/2017-12/27/1129517462533.jpgÇaykara İlçemizin kendileri için çok farklı ve de özel İlçelerden bir tanesi olduğunu ifade eden Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu  Çaykara İlçemizi her ziyaret edişlerinde insanlarımızın sıcak ve sempatik  davranışlarının ve de samimiyetlerinin kendilerini fazlası ile etkilediğini bunun doğal bir sonucu olarak da sorumluluklarını artırdığını sözlerine ekledi.

Parti olarak Gençlere çok büyük önem verdiklerini gençlerin siyasete atılmasında öncülük yapan bir parti olduklarını ifade eden Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu bu gün de Çaykara İlçemizde gençlerimiz ile bir arada bulunmaktan ve de onların kongre heyecanlarını gençlerimiz ile birlikte paylaşmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

BAŞKAN TOK-GENÇLERİMİZ SİYASETİN EN ÖNEMLİ PARÇALARI

Ak Parti olarak gençlerimizin siyasete atılması ve de aktif olarak siyasetin içerisinde yer almasına çok büyük bir önem verdiklerini ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok parti olarak gençlerimizin aktif dinamik enerjisi ile tecrübeli siyasetçilerin siyasi birikimini harmanlayarak insanlarımıza daha iyi ve de kaliteli hizmet verme sevdası peşinde olduklarını sözlerine ekledi./resimler/2017-12/27/1130263400702.jpgAk Parti Çaykara Gençlik Kolları ile senelerdir çok büyük bir uyum içerisinde çalıştıklarını ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok İlçemizde gerçekleştirdikler her oluşum ve çalışmada Çaykara Gençlik Kolları Yönetimini ve ekibini her zaman yanlarında gördüklerini ve de bu durumun halkımıza hizmet sevdası yolunda kendilerine çok büyük cesaret verdiğini sözlerine ekledi.

Yeni seçilecek Yönetim Kurulunun kendileri açısından çok önemli olduğunu sözlerine ekleyen Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok 2019 Yılının Ülkemiz için çok önemli bir yıl olduğunu ve de kendilerinin de 2019 Yılına enerjilerinin tamamını davalarına adayacak olan Genç Kardeşlerimiz ile birlikte girmeyi arzu ettiklerini sözlerine ekledi.

SELÇUK-ÇAYKARA GÖREVİNİ HER ZAMAN YAPMIŞTIR

Çaykara İnsanımızın vefalı ,vatansever ve de hizmet yapana her zaman hizmetinin karşılığını verdiğini ifade ederek sözlerine başlayan Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk Ak Parti olarak Hizmet Sevdası yolunda 15 senedir Çaykara İlçemize ve de insanlarımıza  en iyi şekilde hizmet sunmaya çalıştıklarını sözlerine ekledi./resimler/2017-12/27/1130543244955.jpgAk Parti Çaykara İlçe Teşkilatı olarak Partilerinin genel politikaları doğrultusunda Gençlerimize ve de gençlerimizin siyasete atılmaları aşamasında büyük bir gayret ile çalıştıklarını ifade eden Muhammet Selçuk Gençlik Kolları Çaykara İlçe Teşkilatımızın da Başkan Fatih Coşkun ve Arkadaşları ile birlikte örnek bir duruş sergilediğini bu duruş ve örnek davranış ile gençlerimiz ile kol kola girerek Ülkemizi değişime taşıyacaklarını sözlerine ekledi.

COŞKUN-2019 ÜLKEMİZİN DEĞİŞİM YILI OLACAK

Genel Kurulun Açılış Konuşması Ak Parti Çaykara Gençlik Kolları Başkanı Fatih Coşkun tarafından gerçekleştirildi./resimler/2017-12/27/1131315276949.jpgGöreve geldikleri günden bu yana 3 senelik süre içerisinde halkımızın gönülden kendilerine vermiş olduğu destek ile yüklendikleri bu ağır sorumluluğu başarı ve gurur ile tamamlamanın gönül huzuru içerisinde yeni bir kongre heyecanı ile halkımızın karşısında olduklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Ak Parti Çaykara Gençlik Kolları Başkanı Fatih Coşkun 7 Haziran ve Akabinde gerçekleştirilen 1 Kasım Seçimlerinde Çaykara Gençlik Kolları olarak kollarını sıvayarak partilerine ve halkımıza hizmet sevdası yolunda koştuklarını sözlerine ekledi.

Bu gün bu salondaki kongrede seçilecek olan Gençlik Kolları yeni yönetimi ile önce 2019 Yılı Mart ayında gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri hemen ardından ise yine 2019 Yılı Kasım Ayında gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çalışacak olan ekibin seçileceğini anımsatan Başkan Fatih Coşkun millet olarak 15 senedir gösterdiğimiz çabaların,emeklerin taçlandırılması için millet olarak  sandıktan çıkacak olan güçlü bir millet iradesine her zamankinden çok daha fazla ihtiyacımızın olduğunu sözlerine ekledi.

2019 Yılının hem Ülkemiz hem de Bölgemiz için yepyeni bir dönemin kapısını aralayacak olan bir yıl olduğunu anımsatan Başkan Fatih Coşkun bu konuda gençlik kollarının bundan önceki dönemlerde olduğu gibi üzerlerine düşen sorumluluğu fazlası ile yerine getireceğini sözlerine ekledi.

Kendilerinin büyük bir davanın neferleri olduklarını ifade eden Çaykara Gençlik Kolları Başkanı Fatih Coşkun bu davanın kesintiye uğramadan aynı kararlılık ve de tevazu içerisinde devam etmesi için bu yolda çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Üstat Necip Fazıl Kısakürek´in “Davamız Hak Davasıdır.Hak olan davada zafer muhakkaktır” dizelerinden alıntı yapan Başkan Fatih Coşkun bu kutlu davada bu kutlu kongrelerinde kendilerini yalnız bırakmayan katılımları ile kongrelerini onurlandıran tüm dava arkadaşlarına ve de gönül dostlarına partisi ve de İlçe Teşkilatı adına teşekkür etti.

YENİ YÖNETİM KURULU

Protokol Konuşmalarının ardından ise Ak Parti Çaykara Gençlik Kolları seçimlerine geçildi.Tek Liste halinde girilen seçimde Başkanlığa yine Fatih Coşkun seçilirken yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

1-Fatih Coşku

2-Mustafa Şen

3-Hümam Ömer Tunç

4-Mustafa Korkmaz

5-Ertuğrul Aydın

6-Şenay Kılıç

7-Yunus Emre Semiz

8-Mustafa Tuncer

9-Ahmet Önal

10-İbrahim Ömerefendioğlu

11-Furkan Tak

12-Mustafa Damcı

13-Nuri Tok

14-Muhammet İnci

15-Yaşar Koçin

Haber:Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Parti Çaykara Yine Fatih Coşkun Dedi
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çaykara´da İYİ Partinin Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci
Çaykara´da İYİ Partinin Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci olarak açıklandı.
Düzgün´den Basın Açıklaması
Düzgün´den Basın Açıklaması
CHP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün Hem Adaylığı hem de Adaylık süreci ile ilgili bir Basın Açıklaması gerçekleştirdi.
Dernekpazarı Saadet Partisi Adayı Abidin Pergel
Dernekpazarı Saadet Partisi Adayı Abidin Pergel
Saadet Partisi Dernekpazarı Belediye Başkan adayı Abidin Pergel olarak açıklandı.
Zorluoğlu:Trabzon´da Belediyecilik işini en iyi biz biliriz
Zorluoğlu:Trabzon´da Belediyecilik işini en iyi biz biliriz
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Murat Zorluoğlu, Of ilçesine giderek seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyarette bulundu.
Zorluoğlu: “İlçelerimizde Büyükşehir imzası daha Fazla Görülecek”
Zorluoğlu: “İlçelerimizde Büyükşehir imzası daha Fazla Görülecek”
AK Parti Büyükşehir Belediyesi başkan adayı hemşehrimiz Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu ile birlikte Sürmene ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.
Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı
Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı
Samsun 19 Mayıs Belediye Başkan adayı Çaykaralı Hemşehrimiz Osman Topaloğlu oldu.
Erdoğan Tok, İlkadım Belediye Başkan Adayı
Erdoğan Tok, İlkadım Belediye Başkan Adayı
Samsun İlkadım Belediye Başkan Adayı Çaykaralı hemşehrimiz Erdoğan Tok gösterildi.
CHP Çaykara´da Hasan Düzgün Dedi
CHP Çaykara´da Hasan Düzgün Dedi
CHP´nin Çaykara Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün Oldu
AK Parti Başkan Adayı Zorluoğlu Dernekpazarı´nda
AK Parti Başkan Adayı Zorluoğlu Dernekpazarı´nda
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu, Dernekpazarı ilçesini ziyaret etti.
Çevik´ten Çaykara´ya Teşekkür
Çevik´ten Çaykara´ya Teşekkür
31 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Ak Parti´den Çaykara Belediye Başkan Adayı olan Eğitimci ve İş Adamı Mehmet Çevik Sosyal Paylaşım hesabından bir mesaj yayınlayarak desteklerinden dolayı Çaykara Halkımıza Teşekkür etti.
AKP Dernekpazarı Adayı Dr.Mehmet Aşık
AKP Dernekpazarı Adayı Dr.Mehmet Aşık
AKP Dernekpazarı Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Aşık AK Parti Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık´ı yeniden aday gösterdi.
AKP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanefi Tok
AKP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanefi Tok
AK Parti Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´u yeniden aday gösterdi.
Zorluoğlu Baba Ocağında
Zorluoğlu Baba Ocağında
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu Çaykara İlçemizde çeşitli Ziyaretlerde bulundu.
Avcılar Belediye Başkanı adayı İbrahim Ulusoy oldu
Avcılar Belediye Başkanı adayı İbrahim Ulusoy oldu
AK Parti Avcılar Belediye başkan adayı Çaykaralı hemşehrimiz Dr.İbrahim Ulusoy oldu.
Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan oldu
Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan oldu
İstanbul Fatih Belediye Başkan adayı Çaykaralı hemşehrimiz Ergün Turan oldu.
Haşim Baltacı Tekrar Arnavutköy Belediye Başkan Adayı
Haşim Baltacı Tekrar Arnavutköy Belediye Başkan Adayı
AK Parti´nin Arnavutköy Belediye Başkan adayı tekrar Çaykaralı hemşehrimiz Ahmet Haşim Baltacı oldu.
Çaykaralı Av.Neşe Fazlıoğlu Mert Gaziosmanpaşa için yola çıktı
Çaykaralı Av.Neşe Fazlıoğlu Mert Gaziosmanpaşa için yola çıktı
İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesi için Belediye Başkan aday adaylığı için müracaat eden Çaykaralı Belediye Başkan aday adayı Av. Neşe Fazlıoğlu Mert, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Nurhayat Zaim Arhavi´de Başkan Adayı
Nurhayat Zaim Arhavi´de Başkan Adayı
Bölgemizin Eğitim alanında yetiştirdiği en önemli değerlerden İnşaat Yüksek Mühendisi Nurhayat Zaim Artvin İli Arhavi Belediye Başkanlığı için AK PARTİ´den Aday Adaylığı Başvurusu gerçekleştirdi
Refik Korkmaz Çaykara MHP Belediye Başkan Adayı
Refik Korkmaz Çaykara MHP Belediye Başkan Adayı
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Çaykara MHP Belediye Başkan adayı Refik Korkmaz oldu.
Doğduğum Topraklara Hizmete Geldim
Doğduğum Topraklara Hizmete Geldim
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı hemşehrimiz Murat Zorluoğlu Trabzon´a geldi.
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Vali Murat Zorluoğlu Oldu!
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Vali Murat Zorluoğlu Oldu!
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Çaykaralı hemşehrimiz Van Valisi Murat Zorluoğlu oldu.
İYİ Parti´nin Trabzon Büyükşehir adayı Atakan Aksoy oldu!
İYİ Parti´nin Trabzon Büyükşehir adayı Atakan Aksoy oldu!
İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Prof. Dr. Atakan Aksoy´u açıkladı.
Vali Zorluoğlu Trabzon Büyükşehir Adayı mi?
Vali Zorluoğlu Trabzon Büyükşehir Adayı mi?
31 Mart 2019´da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Trabzon Büyükşehir adayı Çaykaralı hemşehrimiz Van Valisi Murat Zorluoğlu gösterileceği iddia edildi.
İbrahim Ethem Aslanoğlu, Aday Adaylığını Açıkladı
İbrahim Ethem Aslanoğlu, Aday Adaylığını Açıkladı
İbrahim Ethem Aslanoğlu Mart 2019´da yapılacak yerel seçimlerde Çaykara Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu duyurdu.
Köseoğlu "Ben de Varım" Dedi
Köseoğlu "Ben de Varım" Dedi
AK Parti Trabzon eski milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.
İbrahim Çelebi Çaykara İçin Bende Varım Dedi
İbrahim Çelebi Çaykara İçin Bende Varım Dedi
Trabzon Belediyesi İcra Takip Şube müdürü İbrahim Çelebi, AK Parti Çaykara Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
Çaykara Belediye Başkanlığına Kadın Aday Adayı
Çaykara Belediye Başkanlığına Kadın Aday Adayı
31 Mart 2019´da yapılacak olan Yerel Seçimleri öncesinde Çaykara Belediye Başkanlığı için ilk kadın aday adayı Betül Çakır oldu.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi