İlginizi Çekebilir

Anahtar Kelimeler: Ancumah Mevkiinde :

Ancumah Mevkiinde Feci Kaza: 2 Ölü

İlçemiz Ulucami Mahallesi Ancumah Mevkiinde meydana gelen Trafik Kazasında iki kişi öldü.

İlçemiz Ulucami Mahallesi Ancumah mevkii  yolunda 17 Nisan Pazar akşam meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti. Edinilen  bilgiye göre, İbrahim Şenocak yönetimindeki otomobil ilçenin Akköse Mahallesi Karayemişlik Küme Evleri mevkiinde bilinmeyen bir nedenle kontrolden çıkarak Altıkardeş Deresi’ne yuvarlandı.

Evlerine dönmeyen Şenocak ve yanındaki emekli öğretmen Abdulvahap Gür’den (78) haber alınamaması üzerine yakınları tarafından jandarma ve AFAD ekiplerine bilgi verildi. Yapılan araştırmada Şenocak yönetimindeki aracın Altıkardeş Deresi’ne yuvarlandığı belirlendi. Gece saatlerinde şahısların bulunduğu araca ulaşılırken, araçtaki iki kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yerinden güçlükle çıkartılan iki kişinin cenazeleri ölüm nedenlerinin belirlenmesi amacıyla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Kazada hayatını kaybeden İbrahim Şenocak'ın Bölümlü Mahallesinden olduğu ve Bölümlü'de Sınıf Öğretmeni olarak görev yaptığı,Abdulvahap Gür'ün ise İlçemiz (Zeno) Akköse Mahallesinden olduğu ve emekli öğretmen olduğu bilgisine ulaşıldı.

Kazada hayatını kaybeden Sınıf Öğretmeni İbrahim Şenocak.
Arıcılık yapan ve Ancumah mevkisine arı peteklerini getirmek için yola çıkan iki öğretmenin yayla yolunda kaza yaptıkları bilgisine ulaşıldı.

Kazada hayatını kaybeden Emekli Sınıf Öğretmeni Abdulvahap Gür.
Kazada hayatını kaybeden İbrahim Şenocak'ın 19 Nisan Salı Günü Bölümlü'de, Emekli Öğretmen Abdulvahap Gür'ün ise Akköse Mahallesinde son yolculuğuna uğurlanacağı bilgisine ulaşıldı.

Çaykara Gündem Gazetesi olarak elim kazada hayatını kaybeden öğretmenlerimiz İbrahim Şenocak ve Abdulvahap Gür'e Allah'tan rahmet,kederli ailelerine baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.