İlginizi ÇekebilirBir kadın markası olan Giviu İş Elbiseleri ile yenilikçi adımlar

Giviu markası iş elbiseleri sektörünün en önemli ve en yenilikçi markalarından birisidir.

Giviu markası iş elbiseleri sektörünün en önemli ve en yenilikçi markalarından birisidir. Henüz çok yeni bir yapılanma içerisinde olmasına rağmen çok kısa sürede sektörün en öncü ve takip edilen markalarından biri haline geldi. Bunun en önemli nedeni ise kurucusu Sevcan Durmaz'ın 15 yılı Aşan bir sektör tecrübesine sahip olmasıdır. bugüne kadar birçok farklı iş elbiseleri firmasında çok önemli aşamalar da görev alan Sevcan Durmaz sahip olduğu tüm bilgi ve birikimi Giviu markası için toplamıştır. bugüne kadar almış olduğu tüm görevler de çok üstün başarılar elde eden Sevcan Hanım sahip olduğu çalışma potansiyeli ile Giviu markasını hayata geçirmiştir. ve onunla birlikte görev alan ve sektörün en önemli temsilcilerinden olan başarılı kadınlarla birlikte yola çıkan Sevcan Hanım göstermiş oldukları başarılarla çok kısa sürede sektörün takip edilen markalarından biri olmuştur.

Giviu markasını sektörde çalışan diğer markalardan ayıran çok önemli özellikler mevcuttur. Klasik ve sıradan bir fabrikasyon üretiminin dışına çıkarak her firmanın marka değerine önem veren ve sadece o firmaya özel izler taşıyan çok özel tasarımlarla gündeme gelmiştir. Marka değerine önem veren işverenler bu farklılıktan çok hoşlanmış ve kendileri için özel olarak tasarlanan iş elbiselerini kullanmaya başlamışlardır.

Kadınların tasarladığı en özel iş elbiseleri

Giviu markası sektörün en yenilikçi markalarından birisidir. Bununla birlikte sahip olduğu çok önemli bir özellik vardır. Giviu markasının her aşamasında kadın gücüne dayanan bir ekip çalışması söz konusudur. Sevcan Durmaz markasını kurarken yanında sektörde aktif olarak çalışan en başarılı kadınlarla birlikte yola çıkmıştır. Ve bugün bu kadınların yaratmış olduğu farklılık ve etki ile Giviu markası çok özel Softshell mont , polar mont ve panlonlar gibi üretimler ile iş elbiseleri tasarlamaya başlamıştır.