Van da Çaykara Fırtınası
Çaykara Anadolu Lisesi Bölge İkincisi...Van İlinde gerçekleştirilen Bölge Şampiyonasında Trabzon İlimizi Temsil eden Çaykara Anadolu lisesi Finale çıkmayı başardı.
Tarih: 30.12.2018 16:05:51/ 2122okunma / 0yorum

Çaykara Anadolu Lisesi  Bölge İkincisi….Van İlinde gerçekleştirilen Bölge Şampiyonasında Trabzon İlimizi Temsil eden Çaykara Anadolu lisesi Finale çıkmayı başardı.

Daha önce Trabzon İlinde gerçekleştirilen İl Şampiyonasında Trabzon İkincisi olmayı başaran Çaykara Anadolu Lisesi bu defa ise Bölge Şampiyonasında Trabzon İlimizi temsil etti.

28-30 Aralık 2018 Tarihlerinde Van 100. Yıl Üniversitesi  Kampüsünde gerçekleştirilen Turnuvada ekibimiz büyük bir başarı göstererek final biletini almayı başardı./resimler/2018-12/30/1615081059444.jpgYOĞUN KATILIM

Çaykara Anadolu Lisesi Masa Tenisi Ekibimiz ile birlikte İlçe Milli Eğitim Şube müdürü Erdoğan Karakaş,Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu ve Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Arif Sami Özkurt da Öğrencilerimizin bu tatlı heyecanlarını paylaşmak üzere öğrencilerimiz ile birlikte Van İlimize gittiler.

ORGANİZASYON VALİ ZORLUOĞLU´NDAN

Ekibimizin Van İlimizdeki Organizasyonu Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´un Organizasyonları ile Van Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden Kısa bir süre önce Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığı sebebi ile ayrılmak zorunda kalan Vali Murat Zorluoğlu tarafından öğrencilerimizin Van Organizasyonu mükemmel bir şekilde gerçekleştirildi.

İŞTE ŞAMPİYONLARIMIZ

Turnuvada Final Oynayarak TRABZON ilimizi en mükemmel bir şekilde temsil etmeyi başaran Çaykara Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımımız 4 Öğrenciden oluşuyorİşte Şampiyonla öğrencilerimizin isimleri

1-Emre Yiğitbaş

2-Ensar Velioğlu

3-Hüseyin Talha Ocak

4-Berat Çakır

/resimler/2018-12/30/1615419185223.jpgÖğretmen ve Öğrencilerimizin Van İlimizde Şişli Çğretmenevinde konaklamaları sağlandı.Ayrıca Öğrenci ve Öğretmenlerimiz Van İlimizde yine Sayın Valimizin çok kıymetli destekleri ile tabiri caiz ise krallar gibi ağırlandı.

İLK GÜN ÜZÜLDÜK

Turnuvanın ilk gününde öğrencilerimiz adeta uyum sorunu yaşadılar.İlk Maçlarında Turnuvanın güçlü ekiplerinden Real Mardin Spor´a kaybeden öğrencilerimiz ikinci müsabakalarında ise Batman Final Lisesi Takımına da kaybederek Turnuvaya iki yenilgi ile başladı.

İKİNCİ GÜN ÇAYKARA FIRTINASI KOPTU

29 Mart Cumartesi Günü ise Turnuvada adeta Çaykara Fırtınası çıktı.

İlk olarak Van Edremit Anadolu Lisesi Takımını 3-0 yenmeyi başaran ekibimiz Ağrı Spor Lisesi Takımını da aynı skor ile 3-0 yenmeyi başardı./resimler/2018-12/30/1616141685715.jpgÇeyrek Finale çıkma yolunda son maçında Bitlis Anadolu Lisesi Takımını da 3-0 Yenenen Çaykara Anadolu Lisesi Çeyrek Final biletini cebine koymayı başardı.

ÇEYREK FİNALDE RAKİP AĞRI TAKIMI

Çeyrek Final Müsabakasında Ağrı Spor lisesi ile karşılaşan ekibimiz bu ekibi yine 3-0 yenerek Yarı Final biletini cebine koymayı başardı.

YARI FİNALDE RAKİP REAL MARDİN

Ekibimiz Yarı Finalde Grup Maçında bir gün önce 3-2 kaybettiği Real Mardin Takımı ile eşleşti.

Söylediğimiz gibi Uyum sorununu kolay atlatan ekibimiz bu defa maça ağırlığını koymayı başardı.Real Mardin Takımını 3-1´lik Skor ile yenmeyi başaran Çaykara Anadolu lisesi Final Biletini cebine koyarken Rakibi Real Mardin´i ise turnuvadan elemeyi başardı.

FİNALDE TANIDIK RAKİP

Finale Çıkmayı başaran ekibimizin karşısına 30 Mart Pazar Günü rakip olarak Batman Final Lisesi çıktı.İki gün önce grup maçında kaybettiğimiz Batman Final Lisesi karşısında bu defa çok dirençli çıkan ekibimiz zor ve çekişmeli geçen müsabakanın ardından rakibine 3-1 kaybederek  Turnuvayı Bölge İkincisi olarak tamamlamayı başardı.

YENİ HEDEF KASTAMONU

Ekibimiz 16-17-18  Ocak 2019 Tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Finalleri Turnuvasında Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesini temsil etme hakkını kazandı./resimler/2018-12/30/1616442624743.jpgÇaykara Halkı adına Yönetici,Öğretmen ve Öğrencilerimize Kastamonu´da Yapılacak olan Final müsabakalarında Başarı dileklerimizi iletiyoruz.

KARAKAŞ-ÖĞRENCİLERİMİZ İLE GURUR  DUYDUK

Çaykara İlçemizin hem Akademik Başarı anlamında hem de sosyal,kültürel ve sportif müsabakalar anlamında örnek ve farklı bir ilçe olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan Karakaş Van İlimizde Trabzonumuzu en mükemmel şekilde temsil eden Çaykara Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımımızı ve onların bu günlere gelmesini sağlayan yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür etti./resimler/2018-12/30/1617093874269.jpgHayatta elde edilen hiçbir başarını tesadüf olmadığını her başarının altında saygı duyulması gereken emek ve alın terinin bulunduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan Karakaş öğrencilerimizin gözündeki azim ve mücadele ruhunu bundan sonraki müsabakalara da yansıtacaklarını ve Trabzon İlimize daha bir çok başarı kazandıracaklarını ifade etti.

Çaykara Ekibi olarak Van İlimizde mükemmel bir şekilde ağırlandıklarını ifade eden Şube Müdürü Erdoğan Karakaş başta Sayın Valimiz Sayın Murat Zorluoğlu olmak üzere Van 100. Yıl Üniversitesi Rektörü Peyami  Battal,Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok Ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali´ye hem Trabzon hem de Çaykara Halkı adına teşekkür etti

EROL MALKOÇ FARKI

Çaykara Anadolu Lisesi Öğrencilerimizin sportif anlamda elde etmiş oldukları başarılarda Beden Eğitimi Öğretmenimiz Erol MALKOÇ un çok büyük bir katkısı var...

Hırslı ve mücadeleci yapısını öğrencilerine yansıtmayı başaran öğrencileri ile birlikte saha kenarında müsabakaları yaşayan ve öğrencileri ile birlikte sevinen öğrencileri ile birlikte üzülen Erol MALKOÇ Hocamızın bu mücadeleci ve paylaşımcı yapısı öğrencilerimizin de karakterlerine işlemiş

Her turnuvaya öğrencilerimizi farklı bir heyecan ve motivasyon ile hazırlayan Sevgili Erol MALKOÇ Öğretmenimize Çaykara Halkı olarak emek,gayret ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor bundan sonraki turnuvalarda da tıpkı her turnuvada bizlere alıştırdıçokları gibi Şampiyonluk Kupaları ile Çaykara İlçemize dönmelerini bekliyoruz

DEMİRCİOĞLU-EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Trabzon İlimizde elde ettikleri İl İkinciliğinin ardından Van İlimizden de Bölge İkincisi olarak Çaykara İlçemize dönüyor olmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşadıklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü  Mustafa Demircioğlu Bölge Final müsabakalarında kendilerini yalnız bırakmayan ve katılımları ile öğrencilerimizin motivasyonlarını üst seviyelere yükselten İlçe milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Erdoğan Karakaş´a ve Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürümüz Sayın Arif Sami Özkurt´a okulu ve öğrencileri adına teşekkür etti./resimler/2018-12/30/1617457156227.jpgSportif anlamda elde edilen Bölge İkinciliği başarısının kendileri açısından son derece önemli ve güzel bir başarı olduğunu ifade eden Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu Öğrencilerimizin müsabakalara hazırlanması anlamında ders dışı eğitim çalışmaları kapsamında boş zamanlarını öğrencilerine ayırarak onları bu turnuvalara hazırlayan Çaykara Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmenimiz Erol Malkoç´a Okulu,Öğretmen ve Öğrencileri ile Çaykara Halkı adına teşekkür etti.

Öğretmen Arkadaşları ve öğrencileri ile birlikte Van İlimizde mükemmel bir şekilde karşılandıklarını Van Şişli Öğretmen Evinde Krallar gibi konakladıklarını ve tüm ihtiyaçlarının karşılandığını ifade eden Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu başta Sayın Valimiz Sayın Murat Zorluoğlu olmak üzere Van 100. Yıl Üniversitesi Rektörü Peyami  Battal,Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok Ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali´ye hem Trabzon hem de Çaykara Halkı adına teşekkür etti.

Haber:Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çaykara Anadolu Lisesi Bölge İkncisi
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çaykara´dan Bir Şampiyon Bir De İkincilik
Çaykara´dan Bir Şampiyon Bir De İkincilik
Okul Sporları Kapsamında Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Küçük Kızlar Satranç İl Birinciliği müsabakalarında Şampiyonluk ve İkincilik Koltuğu Çaykara İlçemizin oldu.
Dağcılar Çanakkale şehitleri için tırmandı
Dağcılar Çanakkale şehitleri için tırmandı
Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından Çanakkale şehitlerini anmak için düzenlenen Kazdağları tırmanışına Trabzon´dan Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar katıldı.
Erol Malkoç Trabzon Üçüncüsü
Erol Malkoç Trabzon Üçüncüsü
Hem İlçemizde hem de Trabzon İlimizde gerçekleştirilen Sportif Müsabakalarda Çaykara İlçemize sayısız Kupa ve Madalya kazandırmayı başaran Çaykara Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmenimiz Erol Malkoç bu defa da Çaykara İlçemize Trabzon Üçüncülüğü kazandırmayı başardı.
Çaykara´da Küçük Satranç Şampiyonları Belli Oldu
Çaykara´da Küçük Satranç Şampiyonları Belli Oldu
18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü dolayısı ile İlkokul Öğrencileri arasında düzenlenen Satranç Turnuvası sona erdi.
Küçük Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu
Küçük Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu
Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında Çaykara Zeki Bilge İlkokulu Tarafından Düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında Dereceye Giren Öğrencilere Kupa ve Madalyaları Verildi
Erol Malkoç Of ve Çaykara Şampiyonu
Erol Malkoç Of ve Çaykara Şampiyonu
Of´ta Çaykara Rüzgarı…Kurtuluş Günü dolayısı ile gerçekleştirilen Masa Tenisi, Turnuvasında Şampiyonluk ile üçüncülük ve dördüncülük Ödülleri Çaykara İlçemizin oldu.
Dağcılar, Tonya Erikbeli Yaylasında!
Dağcılar, Tonya Erikbeli Yaylasında!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği Üyesi dağcılar, Tonya Erikbeli yaylasında yürüyüş etkinliği düzenledi.
Adamlığın İsmi Trabzon Spor
Adamlığın İsmi Trabzon Spor
Öğretmen Hilmi Kanık´ın éAdamlığın İsmi Trabzon Spor İsimli Yazısını Yayınlıyoruz
Uzungöl Gençleri Karakaya Zirvesinde
Uzungöl Gençleri Karakaya Zirvesinde
Uzungöllü bir grup genç Yaylaönü Köyü tarafından Uzungöl Şekersu yaylasında bulunan ve bölgenin en yüksek yeri olan Karakaya(Ziyaret Tepesi) zirvesine çıkmayı başardılar.
Dağcılar, Serhat Şehri Kars´ta!
Dağcılar, Serhat Şehri Kars´ta!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Serhat şehri Kars İline Kültür turu düzenledi.
Çaykaralı Sporcu Türkiye 2´ncisi Oldu
Çaykaralı Sporcu Türkiye 2´ncisi Oldu
Kars´ın Sarıkamış ilçesinde yapılan Snowboard Alpine 1. Etap yarışlarında Çaykaralı Ali Arslan Türkiye ikincisi oldu.
Dağcılar Sarıkamış Şehitleri İçin Tırmandı
Dağcılar Sarıkamış Şehitleri İçin Tırmandı
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, şehitlerimizi anmak için Sarıkamış Allahuekber Dağına tırmanış gerçekleştirdiler.
Eğitimciler Allahuekber Dağlarında
Eğitimciler Allahuekber Dağlarında
Çaykara´lı Eğitimciler Sarıkamış´ta.Vatanımızı kanları ve canları pahasına korumak için 15-22 Aralık 1914 tarihinde Sarıkamış´ta Donarak Şehit olan 90 000 Mehmetciğimizi anmak üzere Çaykara İlçemizden bir grup Öğretmen Sarıkamış´a gitti.
Trabzonspor´un Yıldızları
Trabzonspor´un Yıldızları
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" TRABZONSPOR´UN YILDIZLARI "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Dağcılar, Kış Faaliyetlerine Devam Ediyor!
Dağcılar, Kış Faaliyetlerine Devam Ediyor!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı Çaykara Sultanmurat yolunda doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
Taşkıran´dan Kardeşlik Köprüsü
Taşkıran´dan Kardeşlik Köprüsü
Süper Ligin 16. Haftasında Beşiktaş ile Trabzon Spor arasında oynanacak olan maçın heyecanı yaklaşırken Taşkıran Eğitim Kurumlarından bu maç ile ilgili Örnek Bir organizasyon gerçekleştirildi.
Dağcılar, Kar Üzerinde 18 Kilometre Yürüdü!
Dağcılar, Kar Üzerinde 18 Kilometre Yürüdü!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı İkizdere Petran yaylasına doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
Masa Tenisinde Çaykara Fırtınası
Masa Tenisinde Çaykara Fırtınası
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Liselerarası Masa Tenisi Turnuvasında Çaykara Anadolu Lisesi İkinci Olurken Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi De Üçüncü Oldu.
Dağcılar, Çaykara Tufa Yaylasında!
Dağcılar, Çaykara Tufa Yaylasında!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı Çaykara Tufa Yaylasında yürüyüş etkinliği düzenledi.
Çaykara´da Bir Turnuva İki Şampiyon
Çaykara´da Bir Turnuva İki Şampiyon
Her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Geleneksel olarak düzenlenen 24 Kasım Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.
Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü
Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü
Trabzon İlimizde gerçekleştirilen Cumhuriyet Kupası Masa Tenisi İl Turnuvasında Minikler Kategorisinde İlçemiz Zeki Bilge İlkokulu Öğrencilerinden Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü olmayı başardı.
Dağcılardan, Çaykara Yaylalarına Sonbahar Yürüyüşü
Dağcılardan, Çaykara Yaylalarına Sonbahar Yürüyüşü
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Sonbahar mevsiminin sunduğu renkli görüntüler arasında Çaykara Yaylalarında yürüyüş düzenlediler.
Çaykara´da Etkinlik Yağmuru
Çaykara´da Etkinlik Yağmuru
Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Çaykara İlçemizde bir çok Etkinlik ve Organizasyon gerçekleştiriliyor.
Uzungöl Capoeira İle Şenlendi
Uzungöl Capoeira İle Şenlendi
Karadeniz Bölgesi Capoeira Festivali Bölgemizde Büyük bir Heyecana sahne olarak etkinliklerine devam ediyor.Capoeira Şenliği 19 Ekim 2018 Cuma Günü Karadeniz Bölgesinin en önemli Turizm Merkezlerimizden Uzungöl´de gerçekleştirildi.
Uzungöl´de Capoeira Heyecanı
Uzungöl´de Capoeira Heyecanı
Çaykara Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 19 Ekim 2018 Cuma Günü Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden b ir tanesi olan Uzungöl´de Doğu Karadeniz Capoeira Etkinlikleri Kapsamında Capoiera Gösterisi gerçekleştirilecek.
Offroadçılar, ´Dünya´nın En Tehlikeli Virajlarında´
Offroadçılar, ´Dünya´nın En Tehlikeli Virajlarında´
Uzungöl Offroad Kamp ve Karavan Derneği (UZOFF) üyesi doğaseverler, Dünyanın en zor virajları olarak bilinen Çaykara Karaçam Derebaşı´nda safari etkinliği düzenledi.
Çaykara Futbolda Ayağa Kalkıyor
Çaykara Futbolda Ayağa Kalkıyor
Çaykara İlçemizde İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimizden Oluşan Futbol Altyapı Takımlarımız Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi