Çaykara Futbolda Ayağa Kalkıyor
Çaykara İlçemizde İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimizden Oluşan Futbol Altyapı Takımlarımız Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.
Tarih: 12.10.2018 10:42:56/ 2745okunma / 0yorum

Akademik başarının yanı sıra Sosyal ve de Kültürel anlamdaki başarılı etkinlikleri ile Trabzon İlimizin Lider İlçesi olma özelliğini senelerdir devam ettiren Çaykara İlçemizde yepyeni bir heyecan fırtınası yaşanıyor.

Futbol altyapı çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiği Çaykara İlçemizde İlkokuldan başlayarak Lise son sınıfa kadar her kategorideki çocuklarımızın  futbola kazandırılması hedefleniyor.

İlkokul ve Ortaokul Seviyelerindeki Altyapı Futbol Takımlarımız Yaklaşık 8 Aydır Çaykara İlçe Stadyumunda çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından planlaması yapılan ve Antrenörlerinin Çaykara Halk Eğitim Merkezi tarafından temin edildiği Organizasyonda yaklaşık 50 Öğrencimiz yaklaşık 8 aydır Hocalarının Rehberliğinde sıkı bir şekilde antrenman yapıyor ve maçlara çıkacakları günü sabırsızlık ile bekliyor.

KAYMAKAM ÇİĞDEM VE BAŞKAN TOK ZİYARET ETTİ

Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara İlçe Stadyumunda Antrenman yapan Öğrencilerimizi antrenman esnasında ziyaret ettiler./resimler/2018-10/12/1051248110613.jpgKaymakam ve Belediye Başkanımızın ziyaretlerine Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Kurt ile Çaykara Halk Eğitim Merkezi ASO Müdürü Numan Tuncer de katıldılar.

Öğrencilerin Antrenmanlarını yakından takip eden Kaymakam Çiğdem ve Başkan Tok öğrencilerin hocaları ile birlikte yoğun bir tempo içerisinde gayretli bir şekilde çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

KAYMAKAM ÇİĞDEM-ÇAYKARA HER ALANDA LİDER

Çaykara İlçemizin hem Akademik Başarı olarak hem de Sosyal ve de Kültürel etkinlikler bakımından Lider ve de Örnek bir ilçe olduğunu her İlçenin Çaykara İlçemizi Örnek aldığını hatta Çaykara Eğitim Modelinin artık Ulusal bir Marka değeri haline geldiğini ifade eden Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem  bu kapsamda Futbol Altyapı Organizasyonuna da çok büyük bir önem verdiklerini sözlerine ekledi./resimler/2018-10/12/1051581705046.jpg“Ağaç yaş iken eğilir” Atasözünün  Eğitimin temel ilkesi olduğunu anımsatan Kaymakam Çiğdem küçük yaşta çocuklarımızı spor yapmaya yönlendirerek hem çocuklarımızın zihinsel olarak dinlenmelerini hedeflediklerini hem de Çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkararak geleceğin sporcularını yetiştirmeyi amaç edindiklerini sözlerine ekledi.

BAŞKAN KURT-AMAÇ ÇOCUKLARIMIZA SPORU SEVDİRMEK

En önemli amaçlarının çocuklarımıza spor yaptırmayı ve spor yapmayı keyifli, bir hale getirmek olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Kurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak öğrencilerimize yönelik her türlü çalışmanın her zaman olduğu gibi yanında olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi./resimler/2018-10/12/1052185142929.jpgYaklaşık 50 kişilik İlkokul ve Ortaokul Futbol Takımlarımızın 8 aya yakın bir zamandan bu yana Antrenman yaptıklarını anımsatan İlçe Müdürü Kurt Çalışmalarına Desteklerinden dolayı başta Çaykara Kaymakamlığımıza,Çaykara Belediyemize ve Çaykara Halk Eğitim Merkezimize Öğrencilerimiz adına teşekkür etti.

İLKOKUL VE ORTAOKUL KATEGORİSİ

Futbol Takımlarımız Küçükler Kategorisi ve Yıldızlar Kategorisi olmak üzere iki ayrı kategoride antrenman yapıyorlar

Küçükler Kategorisi İlkokul 3 ve 4. Sınıf Öğrencilerinden oluşurken Yıldızlar Kategorisi ise Ortaokul 5 ve 6. Sınıf Öğrencilerimizden oluşuyor.

HOCALAR OF´TAN GELİYOR

Öğrencilerimizi çalıştıran Hocalarımız Çaykara Halk Eğpitim Merkezimizin Kurs Desteği ile Of´tan geliyorlar.Futbol Takımlarımızın Hopcaları Akif Ali Kiroğlu ve Resul Delireisoğlu

HAFTADA 3 GÜN ANTRENMAN YAPIYORLAR

Futbol Takımlarımız Haftada 3 Gün Antrenman yapıyorlar.İşte Futbol Takımlarımızın antrenman programları:

ANRTENMAN

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ

YILDIZLAR KATEGORİSİ

Çarşamba Günleri

14.00-15.00 Arası

15.00-16.00 Arası

Cumartesi Günleri

13.00-14.00 Arası

14.00-15.00 Arası

Pazar Günleri

10.00-11.00 Arası

11.00-12.00 Arası

BELEDİYE BAŞKANINDAN 15 000 TL TUTARINDA SPOR MALŞZEMESİ DESTEĞİ

Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok tarafından Futbol Altyapı Takımlarımıza yaklaşık 15 000 TL tutarında Spor Malzemesi Desteği gerçekleştirildi.Öğrencilerimize Forma,Eşorfman,Spor Ayakkabısı,Krampon,tozluk ve top gibi çeşitli Spor Malzemelerinin teminini sağlayan Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tokl bu şekilde öğrencilerimizin Profesayonel bir şekilde Antrenman yapmalarını sağlamış oldular.

Çaykara İlçemizde her zaman eğitimin yanında yer alan Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´un Futbol Takımlarımıza vermiş olduğu bu anlamlı destek Çaykara İlçemizde herkes tarafından alkış aldı.

8 AYDIR ÇALIŞIYORLAR

13 Nisan 2018 Tarihinde Antrenmanlara Başlayan iki Futbol Takımımız yaz tatili de dahil olmak üzere yaklaşık olarak 8 aydır planlı bir şekilde antrenman yaparak hocaları nezareti,nde kendilerini yetiştirmeye çalışıyorlar.

MAÇA ÇIKACAKLARI GÜNÜ BEKLİYORLAR

Çaykara İlçemizde Alt Yapı Takımlarımız artık maçlara çıkacakları günü sabırsızlık ile beklemeye başladılar.Çaykara Kaymakamlığı,Çaykara Belediyesi ve Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından gerekli başvurular gerçekleştirildi.Bu konuda sonuç bekleniyor.Öğrencilerimizin muhtemelen Çaykara Spor Altyapı Takımları olarak Turnuvalara katılım sağlamalarının gerçekleşmesi bekleniyor.

Haber:Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çaykara Futbolda Ayağa Kalkıyor
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Offroad Tutkunlarının Bahar Kampı Kar Macerasına Dönüştü!
Offroad Tutkunlarının Bahar Kampı Kar Macerasına Dönüştü!
Uzungöl Offroad Kulübü üyeleri, Tonya Kadıralak Yaylasında önceden planlanan Bahar Kampı, Kış Kampına dönüştü.
Trabzonspor Yönetiminden Zorluoğlu´na Tebrik Ziyareti
Trabzonspor Yönetiminden Zorluoğlu´na Tebrik Ziyareti
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kendisine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve kulüp yöneticilerini makamında kabul etti.
Son Şampiyon Zeki Bilge
Son Şampiyon Zeki Bilge
Çaykara İstikametinden dernek İstikametine Gitmekte Olan Bir Motorsiklrt İle Karşı Yönden Gelen Bir Otomobil Dernekpazarı Girişinde Kaza Yaptı
Çaykara´ya 3 Altın Madalya
Çaykara´ya 3 Altın Madalya
Ufka Yolculuk Derneği tarafından düzenlenen “Güzel Ahlak” konulu Kitap Okuma yarışmasında Çaykara İlçemiz bir Birincilik,bir ikincilik ve bir de üçüncülük elde ederek 3 madalya ile Çaykara İlçemize dönmeyi başardılar.
Kaymakamlık Kupası Heyecanı Başlıyor
Kaymakamlık Kupası Heyecanı Başlıyor
Çaykara Kaymakamlığı Futbol Turnuvası Heyecanı Başlıyor.2017 ve 2018 Yıllarında yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen Çaykara Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvası 2019 Yılında da aynı heyecan ile devam edecek.
Çaykara Şenlikte Buluştu
Çaykara Şenlikte Buluştu
Çaykara İlçemizde bu yıl 2. Gerçekleştirilen Geleneksel Çocuk Şenliği 15 Nisan 2019 Pazartesi Günü Çaykara İlçe Stadyumunda gerçekleştirildi.
Zeki Bilge İlkokulu Trabzon Şampiyonu
Zeki Bilge İlkokulu Trabzon Şampiyonu
Trabzon Masa Tenisi Küçükler Kategorisi Müsabakalarında ZEki Bilge İlkokulu Trabzon İl Şampiyonu Olmayı Başardı.
Dağcılar, Çamlıhemşin Şadini Pos Yürüyüşünde!
Dağcılar, Çamlıhemşin Şadini Pos Yürüyüşünde!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği üyesi dağcılar, Çamlıhemşin ilçesinde yürüyüş etkinliğinde bulundu.
Zeki Bilge Kızları Final Grubunda
Zeki Bilge Kızları Final Grubunda
ZEki Bilge İlkokulu Kız Takımı Trabzon İlinde Gerçekleştirilen Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakalarında Final Grubuna Yükseldi
Çaykara´dan Gelişim Ligine 9 Sporcu
Çaykara´dan Gelişim Ligine 9 Sporcu
Çaykara İlçesinden Trabzon Gelişim Ligi Futbol Takımına 9 sporcu seçildi.
Zeki Bilge´den Üç Tane Şampiyonluk Kupası
Zeki Bilge´den Üç Tane Şampiyonluk Kupası
Okul Sporları Kapsamında Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Bisiklet Turnuvasında İlçemiz Zewki Bilge İlkokulu 3 Dalda Trabzon İl Şampiyonu Oldu.
Offroad Tutkunlarının Zirve Macerası!
Offroad Tutkunlarının Zirve Macerası!
Uzungöl Offroad Kulübü üyeleri, Düzköy Çayırbağı Doğanköy zirvesinde doğaya meydan okuyan bir etkinliğe katıldılar.
Çaykara´dan Bir Şampiyon Bir De İkincilik
Çaykara´dan Bir Şampiyon Bir De İkincilik
Okul Sporları Kapsamında Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Küçük Kızlar Satranç İl Birinciliği müsabakalarında Şampiyonluk ve İkincilik Koltuğu Çaykara İlçemizin oldu.
Dağcılar Çanakkale şehitleri için tırmandı
Dağcılar Çanakkale şehitleri için tırmandı
Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından Çanakkale şehitlerini anmak için düzenlenen Kazdağları tırmanışına Trabzon´dan Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar katıldı.
Erol Malkoç Trabzon Üçüncüsü
Erol Malkoç Trabzon Üçüncüsü
Hem İlçemizde hem de Trabzon İlimizde gerçekleştirilen Sportif Müsabakalarda Çaykara İlçemize sayısız Kupa ve Madalya kazandırmayı başaran Çaykara Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmenimiz Erol Malkoç bu defa da Çaykara İlçemize Trabzon Üçüncülüğü kazandırmayı başardı.
Çaykara´da Küçük Satranç Şampiyonları Belli Oldu
Çaykara´da Küçük Satranç Şampiyonları Belli Oldu
18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü dolayısı ile İlkokul Öğrencileri arasında düzenlenen Satranç Turnuvası sona erdi.
Küçük Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu
Küçük Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu
Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında Çaykara Zeki Bilge İlkokulu Tarafından Düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında Dereceye Giren Öğrencilere Kupa ve Madalyaları Verildi
Erol Malkoç Of ve Çaykara Şampiyonu
Erol Malkoç Of ve Çaykara Şampiyonu
Of´ta Çaykara Rüzgarı…Kurtuluş Günü dolayısı ile gerçekleştirilen Masa Tenisi, Turnuvasında Şampiyonluk ile üçüncülük ve dördüncülük Ödülleri Çaykara İlçemizin oldu.
Dağcılar, Tonya Erikbeli Yaylasında!
Dağcılar, Tonya Erikbeli Yaylasında!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği Üyesi dağcılar, Tonya Erikbeli yaylasında yürüyüş etkinliği düzenledi.
Adamlığın İsmi Trabzon Spor
Adamlığın İsmi Trabzon Spor
Öğretmen Hilmi Kanık´ın éAdamlığın İsmi Trabzon Spor İsimli Yazısını Yayınlıyoruz
Uzungöl Gençleri Karakaya Zirvesinde
Uzungöl Gençleri Karakaya Zirvesinde
Uzungöllü bir grup genç Yaylaönü Köyü tarafından Uzungöl Şekersu yaylasında bulunan ve bölgenin en yüksek yeri olan Karakaya(Ziyaret Tepesi) zirvesine çıkmayı başardılar.
Dağcılar, Serhat Şehri Kars´ta!
Dağcılar, Serhat Şehri Kars´ta!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Serhat şehri Kars İline Kültür turu düzenledi.
Çaykaralı Sporcu Türkiye 2´ncisi Oldu
Çaykaralı Sporcu Türkiye 2´ncisi Oldu
Kars´ın Sarıkamış ilçesinde yapılan Snowboard Alpine 1. Etap yarışlarında Çaykaralı Ali Arslan Türkiye ikincisi oldu.
Dağcılar Sarıkamış Şehitleri İçin Tırmandı
Dağcılar Sarıkamış Şehitleri İçin Tırmandı
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, şehitlerimizi anmak için Sarıkamış Allahuekber Dağına tırmanış gerçekleştirdiler.
Eğitimciler Allahuekber Dağlarında
Eğitimciler Allahuekber Dağlarında
Çaykara´lı Eğitimciler Sarıkamış´ta.Vatanımızı kanları ve canları pahasına korumak için 15-22 Aralık 1914 tarihinde Sarıkamış´ta Donarak Şehit olan 90 000 Mehmetciğimizi anmak üzere Çaykara İlçemizden bir grup Öğretmen Sarıkamış´a gitti.
Van da Çaykara Fırtınası
Van da Çaykara Fırtınası
Çaykara Anadolu Lisesi Bölge İkincisi...Van İlinde gerçekleştirilen Bölge Şampiyonasında Trabzon İlimizi Temsil eden Çaykara Anadolu lisesi Finale çıkmayı başardı.
Trabzonspor´un Yıldızları
Trabzonspor´un Yıldızları
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" TRABZONSPOR´UN YILDIZLARI "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi