Çaykara Futbolda Ayağa Kalkıyor
Çaykara İlçemizde İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimizden Oluşan Futbol Altyapı Takımlarımız Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.
Tarih: 12.10.2018 10:42:56/ 2655okunma / 0yorum

Akademik başarının yanı sıra Sosyal ve de Kültürel anlamdaki başarılı etkinlikleri ile Trabzon İlimizin Lider İlçesi olma özelliğini senelerdir devam ettiren Çaykara İlçemizde yepyeni bir heyecan fırtınası yaşanıyor.

Futbol altyapı çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiği Çaykara İlçemizde İlkokuldan başlayarak Lise son sınıfa kadar her kategorideki çocuklarımızın  futbola kazandırılması hedefleniyor.

İlkokul ve Ortaokul Seviyelerindeki Altyapı Futbol Takımlarımız Yaklaşık 8 Aydır Çaykara İlçe Stadyumunda çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından planlaması yapılan ve Antrenörlerinin Çaykara Halk Eğitim Merkezi tarafından temin edildiği Organizasyonda yaklaşık 50 Öğrencimiz yaklaşık 8 aydır Hocalarının Rehberliğinde sıkı bir şekilde antrenman yapıyor ve maçlara çıkacakları günü sabırsızlık ile bekliyor.

KAYMAKAM ÇİĞDEM VE BAŞKAN TOK ZİYARET ETTİ

Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara İlçe Stadyumunda Antrenman yapan Öğrencilerimizi antrenman esnasında ziyaret ettiler./resimler/2018-10/12/1051248110613.jpgKaymakam ve Belediye Başkanımızın ziyaretlerine Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Kurt ile Çaykara Halk Eğitim Merkezi ASO Müdürü Numan Tuncer de katıldılar.

Öğrencilerin Antrenmanlarını yakından takip eden Kaymakam Çiğdem ve Başkan Tok öğrencilerin hocaları ile birlikte yoğun bir tempo içerisinde gayretli bir şekilde çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

KAYMAKAM ÇİĞDEM-ÇAYKARA HER ALANDA LİDER

Çaykara İlçemizin hem Akademik Başarı olarak hem de Sosyal ve de Kültürel etkinlikler bakımından Lider ve de Örnek bir ilçe olduğunu her İlçenin Çaykara İlçemizi Örnek aldığını hatta Çaykara Eğitim Modelinin artık Ulusal bir Marka değeri haline geldiğini ifade eden Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem  bu kapsamda Futbol Altyapı Organizasyonuna da çok büyük bir önem verdiklerini sözlerine ekledi./resimler/2018-10/12/1051581705046.jpg“Ağaç yaş iken eğilir” Atasözünün  Eğitimin temel ilkesi olduğunu anımsatan Kaymakam Çiğdem küçük yaşta çocuklarımızı spor yapmaya yönlendirerek hem çocuklarımızın zihinsel olarak dinlenmelerini hedeflediklerini hem de Çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkararak geleceğin sporcularını yetiştirmeyi amaç edindiklerini sözlerine ekledi.

BAŞKAN KURT-AMAÇ ÇOCUKLARIMIZA SPORU SEVDİRMEK

En önemli amaçlarının çocuklarımıza spor yaptırmayı ve spor yapmayı keyifli, bir hale getirmek olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Kurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak öğrencilerimize yönelik her türlü çalışmanın her zaman olduğu gibi yanında olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi./resimler/2018-10/12/1052185142929.jpgYaklaşık 50 kişilik İlkokul ve Ortaokul Futbol Takımlarımızın 8 aya yakın bir zamandan bu yana Antrenman yaptıklarını anımsatan İlçe Müdürü Kurt Çalışmalarına Desteklerinden dolayı başta Çaykara Kaymakamlığımıza,Çaykara Belediyemize ve Çaykara Halk Eğitim Merkezimize Öğrencilerimiz adına teşekkür etti.

İLKOKUL VE ORTAOKUL KATEGORİSİ

Futbol Takımlarımız Küçükler Kategorisi ve Yıldızlar Kategorisi olmak üzere iki ayrı kategoride antrenman yapıyorlar

Küçükler Kategorisi İlkokul 3 ve 4. Sınıf Öğrencilerinden oluşurken Yıldızlar Kategorisi ise Ortaokul 5 ve 6. Sınıf Öğrencilerimizden oluşuyor.

HOCALAR OF´TAN GELİYOR

Öğrencilerimizi çalıştıran Hocalarımız Çaykara Halk Eğpitim Merkezimizin Kurs Desteği ile Of´tan geliyorlar.Futbol Takımlarımızın Hopcaları Akif Ali Kiroğlu ve Resul Delireisoğlu

HAFTADA 3 GÜN ANTRENMAN YAPIYORLAR

Futbol Takımlarımız Haftada 3 Gün Antrenman yapıyorlar.İşte Futbol Takımlarımızın antrenman programları:

ANRTENMAN

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ

YILDIZLAR KATEGORİSİ

Çarşamba Günleri

14.00-15.00 Arası

15.00-16.00 Arası

Cumartesi Günleri

13.00-14.00 Arası

14.00-15.00 Arası

Pazar Günleri

10.00-11.00 Arası

11.00-12.00 Arası

BELEDİYE BAŞKANINDAN 15 000 TL TUTARINDA SPOR MALŞZEMESİ DESTEĞİ

Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok tarafından Futbol Altyapı Takımlarımıza yaklaşık 15 000 TL tutarında Spor Malzemesi Desteği gerçekleştirildi.Öğrencilerimize Forma,Eşorfman,Spor Ayakkabısı,Krampon,tozluk ve top gibi çeşitli Spor Malzemelerinin teminini sağlayan Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tokl bu şekilde öğrencilerimizin Profesayonel bir şekilde Antrenman yapmalarını sağlamış oldular.

Çaykara İlçemizde her zaman eğitimin yanında yer alan Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´un Futbol Takımlarımıza vermiş olduğu bu anlamlı destek Çaykara İlçemizde herkes tarafından alkış aldı.

8 AYDIR ÇALIŞIYORLAR

13 Nisan 2018 Tarihinde Antrenmanlara Başlayan iki Futbol Takımımız yaz tatili de dahil olmak üzere yaklaşık olarak 8 aydır planlı bir şekilde antrenman yaparak hocaları nezareti,nde kendilerini yetiştirmeye çalışıyorlar.

MAÇA ÇIKACAKLARI GÜNÜ BEKLİYORLAR

Çaykara İlçemizde Alt Yapı Takımlarımız artık maçlara çıkacakları günü sabırsızlık ile beklemeye başladılar.Çaykara Kaymakamlığı,Çaykara Belediyesi ve Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından gerekli başvurular gerçekleştirildi.Bu konuda sonuç bekleniyor.Öğrencilerimizin muhtemelen Çaykara Spor Altyapı Takımları olarak Turnuvalara katılım sağlamalarının gerçekleşmesi bekleniyor.

Haber:Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çaykara Futbolda Ayağa Kalkıyor
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Adamlığın İsmi Trabzon Spor
Adamlığın İsmi Trabzon Spor
Öğretmen Hilmi Kanık´ın éAdamlığın İsmi Trabzon Spor İsimli Yazısını Yayınlıyoruz
Uzungöl Gençleri Karakaya Zirvesinde
Uzungöl Gençleri Karakaya Zirvesinde
Uzungöllü bir grup genç Yaylaönü Köyü tarafından Uzungöl Şekersu yaylasında bulunan ve bölgenin en yüksek yeri olan Karakaya(Ziyaret Tepesi) zirvesine çıkmayı başardılar.
Dağcılar, Serhat Şehri Kars´ta!
Dağcılar, Serhat Şehri Kars´ta!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Serhat şehri Kars İline Kültür turu düzenledi.
Çaykaralı Sporcu Türkiye 2´ncisi Oldu
Çaykaralı Sporcu Türkiye 2´ncisi Oldu
Kars´ın Sarıkamış ilçesinde yapılan Snowboard Alpine 1. Etap yarışlarında Çaykaralı Ali Arslan Türkiye ikincisi oldu.
Dağcılar Sarıkamış Şehitleri İçin Tırmandı
Dağcılar Sarıkamış Şehitleri İçin Tırmandı
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, şehitlerimizi anmak için Sarıkamış Allahuekber Dağına tırmanış gerçekleştirdiler.
Eğitimciler Allahuekber Dağlarında
Eğitimciler Allahuekber Dağlarında
Çaykara´lı Eğitimciler Sarıkamış´ta.Vatanımızı kanları ve canları pahasına korumak için 15-22 Aralık 1914 tarihinde Sarıkamış´ta Donarak Şehit olan 90 000 Mehmetciğimizi anmak üzere Çaykara İlçemizden bir grup Öğretmen Sarıkamış´a gitti.
Van da Çaykara Fırtınası
Van da Çaykara Fırtınası
Çaykara Anadolu Lisesi Bölge İkincisi...Van İlinde gerçekleştirilen Bölge Şampiyonasında Trabzon İlimizi Temsil eden Çaykara Anadolu lisesi Finale çıkmayı başardı.
Trabzonspor´un Yıldızları
Trabzonspor´un Yıldızları
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" TRABZONSPOR´UN YILDIZLARI "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Dağcılar, Kış Faaliyetlerine Devam Ediyor!
Dağcılar, Kış Faaliyetlerine Devam Ediyor!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı Çaykara Sultanmurat yolunda doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
Taşkıran´dan Kardeşlik Köprüsü
Taşkıran´dan Kardeşlik Köprüsü
Süper Ligin 16. Haftasında Beşiktaş ile Trabzon Spor arasında oynanacak olan maçın heyecanı yaklaşırken Taşkıran Eğitim Kurumlarından bu maç ile ilgili Örnek Bir organizasyon gerçekleştirildi.
Dağcılar, Kar Üzerinde 18 Kilometre Yürüdü!
Dağcılar, Kar Üzerinde 18 Kilometre Yürüdü!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı İkizdere Petran yaylasına doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
Masa Tenisinde Çaykara Fırtınası
Masa Tenisinde Çaykara Fırtınası
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Liselerarası Masa Tenisi Turnuvasında Çaykara Anadolu Lisesi İkinci Olurken Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi De Üçüncü Oldu.
Dağcılar, Çaykara Tufa Yaylasında!
Dağcılar, Çaykara Tufa Yaylasında!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı Çaykara Tufa Yaylasında yürüyüş etkinliği düzenledi.
Çaykara´da Bir Turnuva İki Şampiyon
Çaykara´da Bir Turnuva İki Şampiyon
Her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Geleneksel olarak düzenlenen 24 Kasım Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.
Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü
Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü
Trabzon İlimizde gerçekleştirilen Cumhuriyet Kupası Masa Tenisi İl Turnuvasında Minikler Kategorisinde İlçemiz Zeki Bilge İlkokulu Öğrencilerinden Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü olmayı başardı.
Dağcılardan, Çaykara Yaylalarına Sonbahar Yürüyüşü
Dağcılardan, Çaykara Yaylalarına Sonbahar Yürüyüşü
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Sonbahar mevsiminin sunduğu renkli görüntüler arasında Çaykara Yaylalarında yürüyüş düzenlediler.
Çaykara´da Etkinlik Yağmuru
Çaykara´da Etkinlik Yağmuru
Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Çaykara İlçemizde bir çok Etkinlik ve Organizasyon gerçekleştiriliyor.
Uzungöl Capoeira İle Şenlendi
Uzungöl Capoeira İle Şenlendi
Karadeniz Bölgesi Capoeira Festivali Bölgemizde Büyük bir Heyecana sahne olarak etkinliklerine devam ediyor.Capoeira Şenliği 19 Ekim 2018 Cuma Günü Karadeniz Bölgesinin en önemli Turizm Merkezlerimizden Uzungöl´de gerçekleştirildi.
Uzungöl´de Capoeira Heyecanı
Uzungöl´de Capoeira Heyecanı
Çaykara Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 19 Ekim 2018 Cuma Günü Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden b ir tanesi olan Uzungöl´de Doğu Karadeniz Capoeira Etkinlikleri Kapsamında Capoiera Gösterisi gerçekleştirilecek.
Offroadçılar, ´Dünya´nın En Tehlikeli Virajlarında´
Offroadçılar, ´Dünya´nın En Tehlikeli Virajlarında´
Uzungöl Offroad Kamp ve Karavan Derneği (UZOFF) üyesi doğaseverler, Dünyanın en zor virajları olarak bilinen Çaykara Karaçam Derebaşı´nda safari etkinliği düzenledi.
Dağcılar, Sinop Erfelek Tatlıca Şelalelerinde!
Dağcılar, Sinop Erfelek Tatlıca Şelalelerinde!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Dünyada eşi benzeri olmayan Sinop Erfelek Tatlıca Şelaleleri´ne Kültür turu düzenledi.
Doğaseverler, Aydın Mutlu ile devam dedi!
Doğaseverler, Aydın Mutlu ile devam dedi!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği 4.Olağan genel kurulu yapıldı. Başkanlığa Aydın Mutlu, yeniden seçildi
Dağcıları Verçenik Göllerinde!
Dağcıları Verçenik Göllerinde!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Rize Çamlıhemşin´in en çok ziyaret edilen buzul göllerinden tırmanış gerçekleştirdiler.
Dağcılar Giresun Kümbet Yaylasında!
Dağcılar Giresun Kümbet Yaylasında!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği Üyeleri Giresun Kümbet Yaylasında etkinlik düzenledi.
Çanakkale Boğazını Yüzerek Geçen İlk Çaykaralı
Çanakkale Boğazını Yüzerek Geçen İlk Çaykaralı
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlenen Çanakkale Boğazını geçme yarışmasında Çaykaralı hemşehrimiz Veli Velioğlu, büyük başarıya imza attı.
Dağcılar Ovit Zirvesinde!
Dağcılar Ovit Zirvesinde!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği üyesi dağcılar Rize-İkizdere Erzurum sınırı Ovit Dağı zirvesine çıkarak maceralı bir etkinlik düzenledi.
Çaykara´ya Bronz Madalya
Çaykara´ya Bronz Madalya
Çaykara Öğretmenevi ASO Müdürlüğünde Resepsiyon Görevlisi olarak çalışan Hüseyin Yazıcı Kızılay Kan Bankasına Gönüllü olarak 10 Sefer Kan verdiği için Örnek Bir Vatandaşlığın Sembolü olarak Kızılay Genel Müdürlüğü tarafından Bronz Madalya ile ödüllendirildi.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi