Çaykara İftarda Buluştu
Her sene Ramazan Ayında Trabzon Büyükşehir Belediyesi İle Çaykara Belediyesi tarafından Ortak olarak gerçekleştirilen Geleneksel Çaykara Kucaklaşıyor İftar Buluşması 12 Haziran 2018 Salı Günü gerçekleştirildi.
Tarih: 13.6.2018 08:44:06/ 1674okunma / 0yorum

Her sene Ramazan Ayında Trabzon Büyükşehir Belediyesi İle Çaykara Belediyesi tarafından Ortak olarak gerçekleştirilen Geleneksel Çaykara Kucaklaşıyor İftar Buluşması 12 Haziran 2018 Salı Günü gerçekleştirildi.

Çaykara Merkez Camii önünde gerçekleştirilen ve de Çaykara Halkımızın yoğun bir ilgi gösterdiği İftar Organizasyonu yüzlerce vatandaşımızın katılımı ile büyük bir coşku içerisinde gerçekleşti.

İftar Organizasyonuna Ak Parti Trabzon Milletvekili ve MKYK Üyesi Ayşe Sula Köseoğlu,Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi  Tok,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk,Ak Parti Çaykara Kadın kolları Başkanı Büşra Yıldız,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanlarından Betül Özer ve yoğun bir vatandaş topluluğu katıldı.

KÖSEOĞLU VE GÜMRÜKÇÜOĞLU´NDAN ESNAF ZİYARETİ

Ak Parti Trabzon Milletvekili ve MKYK Üyesi Ayşe Sula Köseoğlu ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu İftar Organizasyonu öncesinde Çaykara İlçemizde Esnafı ziyaret ederek sohbet ettiler ve de Hem Esnafımızın hem de halkımızın hem Ramazan aylarını hem de Bayramlarını tebrik ettiler

MÜFTÜ KOÇ RAMAZAN KUCAKLAŞMAK DEMEKTİR

Mübarek Ramazan Ayının sevgi,huzur ,buluşma,bir araya gelme ve de kardeşlik ayı olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan ÇAYKARA Müftüsü ABDURRAHMAN Koç bu ayda tüm küskünlüklerin tüm kırgınlıkların ortadan kalktığını ve de tüm insanların kardeşlik duygusu İle birbirleri ile kucaklaştığını sözlerine ekledi

Bu akşam gerçekleştirilen organizasyon İle ÇAYKARA Halkının birlik bütünlük ve birlikteliğini bir kere daha gösterdiğini anımsatan ÇAYKARA Müftüsü ABDURRAHMAN Koç tüm İslam Aleminin hem Mübarek Ramazan Ayını hem de Ramazan Bayramını kutlayarak konuşmasını tamamladı

BAŞKAN SELÇUK-YOĞUN KATILIM BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ

Çaykara Halkımızın İftar Organizasyonuna göstermiş olduğu yoğun ilginin kendilerini fazlası ile mutlu ettiğini ifade ederek konuşmasına başlayan Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk Çaykara insanımızın bu örnek Organizasyon ile bir araya gelmelerini sağlayan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu´na Ve Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´a Çaykara Halkı adına teşekkür etti./resimler/2018-6/13/0848577681539.jpgBirlik beraberlik ve de kardeşlik havası içerisinde bir Ramazan ayını daha tamamlamanın huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk Milletimizin bu birlik ,beraberlik ve kardeşlik ortamının herkes tarafından örnek alınması gerektiğini sözlerine ekledi.

BAŞKAN TOK-RAMAZAN ÖZLEM VE KAVUŞMAKTIR

Ramazan Ayının insanların buluşma,kardeşlik,merhamet ve de sevgi duygularının pekiştirildiği en önemli ay olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok her zaman ve de her ortamda gururla arkalarında dimdik duran,gerçekleştirdikleri her organizasyona gözünü kırpmadan akın akın koşan Çaykara İnsanımızın bu akşam da görevini fazlası ile yerine getirerek organizasyona koştuğunu ve de bu yoğun ilginin kendilerini fazlası ile mutlu ettiğini sözlerine ekledi./resimler/2018-6/13/0849375806696.jpgBu Örnek buluşma vesilesi ile Ramazan Ayının son günlerine yaklaştığımız bu Mübarek Günlerde Çaykara insanımız ile yeniden buluşma ve de bir araya gelme imkanını yakaladıklarını ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu akşam gerçekleştirdikleri örnek Organizasyonlarını katılımları ile onurlandıran Başta Çaykara Kaymakamı Sayın İhsan Ayrancı, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu olmak üzere Tüm Misafirlere ve de bu özel akşamda kendilerini yalnız bırakmayan Çaykara Halkımıza teşekkür etti.

KAYMAKAM AYRANCI-ÇAYKARA HER ZAMAN ÖZEL BİR İLÇEDİR

Çaykara İlçemizin çalışkanlığı,örnek davranışları,paylaşma ve dayanışma duyguları ile her zaman farklı ve de özel bir ilçe olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Kutsal Ramazan Ayının son günlerinin yaşandığı bu özel günlerde bu mükemmel iftar organizasyonu ile Çaykara Halkımız ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi./resimler/2018-6/13/0850296051980.jpgRamazan Ayının dostluk,sevgi,kardeşlik ve birliktelik duygularının pekiştirildiği bir ay olduğunu anımsatan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı  bu örnek buluşma etkinliğini gerçekleştiren Başta Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve de Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yaklaşık 2 senedir Çaykara İlçemizde görev yaptıklarını ve de Çaykara İnsanımızın  her konuda örnek tutum ve davranışları ile hareket ettiğini büyük gurur ile izlediğini ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı  gerçekleştirdikleri her etkinlik ve organizasyonda olduğu gibi bu akşam da Çaykara insanımızın görevini fazlası ile yerine getirdiğini sözlerine ekledi.

MEHTERAN GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı İftardan önce gerçekleştirdiği muhteşem Mehteran Ekibi Gösterisi ile gönülleri fethetmeyi başardı.

Birbirinden güzel ilahiler ve de sahne gösterileri ile adeta Çaykara insanımızı büyüleyen Mehteran Takımının bu muhteşem gösterisi Çaykara Halkı tarafından alkışlar eşliğinde izlendi.

KUCAKLAŞMA GÖZ KAMAŞTIRDI

Çaykara İlçe Merkezinde Yüzlerce Çaykara´lı vatandaşımızın yoğun katılımları ile gerçekleşen İftar Organizasyonu muhteşem görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Çaykara Halkı hem mükemmel bir Organizasyonda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar hem de komşuları,dostları ve arkadaşları ile aynı iftar sofrasında bir arada yer alarak Ramazan Ayının o muhteşem lezzetini hep birlikte yaşama imkanına sahip oldular.

www.caykaragundem.com

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çaykara İftarda Buluştu
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
50 Yıl Sonra Buluştular!
50 Yıl Sonra Buluştular!
Trabzon Erkek öğretmen Okulu 50.Yıl mezuniyet buluşması Trabzon ve Çaykara Sultanmurat Yaylasında gerçekleştirildi.
İŞKUR Okullar için Temizlik Elemanı Alıyor!
İŞKUR Okullar için Temizlik Elemanı Alıyor!
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR aracılığı ile okulların temizliği, bakım ve onarımı için Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında personel alımı yapılacak.
Uzungöl´de Mesut ve Özlem´den Sezon Finali
Uzungöl´de Mesut ve Özlem´den Sezon Finali
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Mesut Kul ile Araklı İlçemizden Dünyalar Güzeli Kızımız Özlem Kıroğlu Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Selcan ve Hakan Yusuf´un En Mutlu Günleri
Selcan ve Hakan Yusuf´un En Mutlu Günleri
Çaykara Kabataş Mahallesinden Bursa´da ikamet eden Hakan Yusuf Gazioğlu ile Selcan Yılmaz dünya evine girdi.
Diller Destan Düğünle Evlendiler!
Diller Destan Düğünle Evlendiler!
Çaykaralı sevilen simalardan işadamı Ferhat Yıldız´ın avukat oğlu Serhat Yıldız ile Gıda Yüksek Mühendisi Esra Doğangün görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.
Umut Ayşe´sine Kavuştu
Umut Ayşe´sine Kavuştu
Uzungöl´ün Genç Turizmcilerinden Umut Kayaoğlu Samsun 19 Mayıs İlçesinden Ayşe Holep ile hayatını birleştirdi.
Cengiz İle Merve´nin En Mesut Akşamı
Cengiz İle Merve´nin En Mesut Akşamı
Uzungöl´ün Genç Turizm Çalışanlarından Cengiz Asan ile Bayburt´tan Merve Akyıldız Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan muhteşem bir düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
"Yaylalarda Yaşam Malzemesi Bırakmayın" Uyarısı!
"Yaylalarda Yaşam Malzemesi Bırakmayın" Uyarısı!
​İçişleri Bakanlığı, sonbaharın gelmesiyle dönüşe geçilen yayla evlerinde, teröristler için yaşam imkânı tanıyacak malzemeler bırakılmaması uyarısı yaptı.
Kız Yurdu Toplantısı Yapıldı
Kız Yurdu Toplantısı Yapıldı
Deva Vakfı Öğrenci Yurdundan Çaykara Belediyesine Devredilen Çaykara Belediyesi Kız Öğrenci Yurdu Planlama ve Bilgilendirme Toplantısı Kız Öğrenci Yurdu Binasında gerçekleştirildi.
Zeynep İle Selim´den Ömürlük İmza
Zeynep İle Selim´den Ömürlük İmza
Uzungöl Merkez Büyükköy Mahallesinden ve Uzungöl´ün En Sevilen Esnaflarından Hilmi Dilek´in yakışıklı Oğlu Selim ile Konya´dan Zeynep Taşkapu Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe EVET Dediler.
Sare Kocaeli´ne Gelin Gidiyor!
Sare Kocaeli´ne Gelin Gidiyor!
Sare Demirci ile Aykut Çalpan´ın Kına Merasimi 30 Ağustos 2018 Perşembe Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirildi.
Bir İmza da Uzungöl´de İstiyoruz
Bir İmza da Uzungöl´de İstiyoruz
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Bir İmza Da Uzungöl´de İstiyoruz" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Yavuz Selimliler Maçka´da Buluştu
Yavuz Selimliler Maçka´da Buluştu
Yıllar önce Erzurum Yavuz Selim İlköğretim okulundan mezun olan öğretmenlerin bayram buluşması Trabzon Maçka ilçesinde gerçekleştirildi.
 Yayla Festivalleri  "Çöp Festivali" oldu!
Yayla Festivalleri "Çöp Festivali" oldu!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı “YAYLA FESTİVALLERİ ÇÖP FESTİVALİ OLDU” adlı makalesini okuyucularımızla paylaşıyoruz
Şahadetlerinin 100.Yılında Sultanmurat Şehitleri Paneli
Şahadetlerinin 100.Yılında Sultanmurat Şehitleri Paneli
Sultanmurat Şehitleri şehadetlerinin 100. Yılında ‘Vatana Adanmış Hayatlar´ adlı panel 19 Ağustos Pazar günü yapılıyor.
Kayıp Saniye İkinci Dağ Taş aranıyor!
Kayıp Saniye İkinci Dağ Taş aranıyor!
Çaykara Hanırmak Yaylasında kaybolan Saniye İkinci hâlâ bulunamadı.
Sümeyye İle Zafer´den Mutluluk Türküsü
Sümeyye İle Zafer´den Mutluluk Türküsü
Sümeyye ile Zafer´den Mutluluk Türküsü.Uzungöl´ün Genç Turizm İşletmecilerinden Zafer Danış ile Ana Sınıfı Öğretmeni Sümeyye Erdoğan Uzungöl´de gerçekleştirilen dillere destan Muhteşem bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Saniye İkinci Bulunana Kadar Aranacak
Saniye İkinci Bulunana Kadar Aranacak
3 Gün Önce İlçemiz Hanırmak Yaylasında kaybolan 73 yaşındaki Saniye İkinci İçin Arama Kurtarma Çalışmalarına bu gün de devam edildi.
Geçmiş Olsun Kemal Çuman
Geçmiş Olsun Kemal Çuman
Çaykara ve Trabzon Basın Dünyamızın önemli isimlerinden Kemal Çuman´ın Kızı Hülya Çuman Cicerali geçirdiği ani ani bir Rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldı.
İbrahim Tuncer Kızını Evlendiriyor!
İbrahim Tuncer Kızını Evlendiriyor!
Çaykara Taşören Mahallesinden, Trabzon Yazarlar Derneği İstanbul Şube Başkanı yazar İbrahim Tuncer´in kızı Rumeysa Tuncer, Ali Torun ile dünya evine giriyor.
Forodigo Uzungöl´de Yaşayacak
Forodigo Uzungöl´de Yaşayacak
Yaklaşık 4 senedir Çaykara İlçemizde Yürütülmekte Olan Çaykara´da Forodigo´nun Doğuşu Projesi Kapsamında Uzungöl´de Forodigo Kursu Stantının Açılış Töreni Uzungöl Şehit Mehmet Aygün Ortaokulu Bahçesinde gerçekleştirilen Tören ile açıldı.
Geçmiş Olsun Ali Kemal Sevinç
Geçmiş Olsun Ali Kemal Sevinç
Çaykara İlçemizin Sosyal ve Kültürel Alanlardaki en önemli ve de Sosyal İnsanlarından Ali Kemal Sevinç Geçirdiği Rahatsızlık sonucu Hastaneye kaldırıldı.
Kübra ile Emrullah Dünya Evine Giriyor
Kübra ile Emrullah Dünya Evine Giriyor
İlçemiz Yeşilalan Mahallesinden Kübra Sevinç ile Emrullah Şahin Dünya evine giriyor.
Esra İle Şeref´in Mutluluk Destanı
Esra İle Şeref´in Mutluluk Destanı
Uzungöl´ün Genç Esnaflarından Şeref Önal ile Esra Keleş 22 Temmuz 2018 Pazar Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan mahşeri bir düğün ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
Uzungöl Üzerinde Karalama Senaryoları
Uzungöl Üzerinde Karalama Senaryoları
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Uzungöl Üzerinde Karalama Senaryoları" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Dünyanın En Tehlikeli Virajlarında Doğa Yürüyüşü
Dünyanın En Tehlikeli Virajlarında Doğa Yürüyüşü
22 Temmuz 2018 Pazar Günü Dünyanın En Tehlikeli Virajları olarak kabul edilen Derebaşı Virajlarında Doğa Yürüyüşü Etkinliği gerçekleştiriliyor.
Şeref İle Esra´nın Mutluluk Yolculuğu
Şeref İle Esra´nın Mutluluk Yolculuğu
Uzungöl´ün En Sevilen Genç Esnaflarından Şeref Önal ile Esra Keleş 22 Temmuz 2018 Pazar Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilecek olan Düğün Töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET Diyecekler.
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
17 °C
Perşembe
17 °C
Cuma
17 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi