Çaykara İftarda Buluştu
Her sene Ramazan Ayında Trabzon Büyükşehir Belediyesi İle Çaykara Belediyesi tarafından Ortak olarak gerçekleştirilen Geleneksel Çaykara Kucaklaşıyor İftar Buluşması 12 Haziran 2018 Salı Günü gerçekleştirildi.
Tarih: 13.6.2018 08:44:06/ 1893okunma / 0yorum

Her sene Ramazan Ayında Trabzon Büyükşehir Belediyesi İle Çaykara Belediyesi tarafından Ortak olarak gerçekleştirilen Geleneksel Çaykara Kucaklaşıyor İftar Buluşması 12 Haziran 2018 Salı Günü gerçekleştirildi.

Çaykara Merkez Camii önünde gerçekleştirilen ve de Çaykara Halkımızın yoğun bir ilgi gösterdiği İftar Organizasyonu yüzlerce vatandaşımızın katılımı ile büyük bir coşku içerisinde gerçekleşti.

İftar Organizasyonuna Ak Parti Trabzon Milletvekili ve MKYK Üyesi Ayşe Sula Köseoğlu,Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi  Tok,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk,Ak Parti Çaykara Kadın kolları Başkanı Büşra Yıldız,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanlarından Betül Özer ve yoğun bir vatandaş topluluğu katıldı.

KÖSEOĞLU VE GÜMRÜKÇÜOĞLU´NDAN ESNAF ZİYARETİ

Ak Parti Trabzon Milletvekili ve MKYK Üyesi Ayşe Sula Köseoğlu ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu İftar Organizasyonu öncesinde Çaykara İlçemizde Esnafı ziyaret ederek sohbet ettiler ve de Hem Esnafımızın hem de halkımızın hem Ramazan aylarını hem de Bayramlarını tebrik ettiler

MÜFTÜ KOÇ RAMAZAN KUCAKLAŞMAK DEMEKTİR

Mübarek Ramazan Ayının sevgi,huzur ,buluşma,bir araya gelme ve de kardeşlik ayı olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan ÇAYKARA Müftüsü ABDURRAHMAN Koç bu ayda tüm küskünlüklerin tüm kırgınlıkların ortadan kalktığını ve de tüm insanların kardeşlik duygusu İle birbirleri ile kucaklaştığını sözlerine ekledi

Bu akşam gerçekleştirilen organizasyon İle ÇAYKARA Halkının birlik bütünlük ve birlikteliğini bir kere daha gösterdiğini anımsatan ÇAYKARA Müftüsü ABDURRAHMAN Koç tüm İslam Aleminin hem Mübarek Ramazan Ayını hem de Ramazan Bayramını kutlayarak konuşmasını tamamladı

BAŞKAN SELÇUK-YOĞUN KATILIM BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ

Çaykara Halkımızın İftar Organizasyonuna göstermiş olduğu yoğun ilginin kendilerini fazlası ile mutlu ettiğini ifade ederek konuşmasına başlayan Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk Çaykara insanımızın bu örnek Organizasyon ile bir araya gelmelerini sağlayan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu´na Ve Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´a Çaykara Halkı adına teşekkür etti./resimler/2018-6/13/0848577681539.jpgBirlik beraberlik ve de kardeşlik havası içerisinde bir Ramazan ayını daha tamamlamanın huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk Milletimizin bu birlik ,beraberlik ve kardeşlik ortamının herkes tarafından örnek alınması gerektiğini sözlerine ekledi.

BAŞKAN TOK-RAMAZAN ÖZLEM VE KAVUŞMAKTIR

Ramazan Ayının insanların buluşma,kardeşlik,merhamet ve de sevgi duygularının pekiştirildiği en önemli ay olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok her zaman ve de her ortamda gururla arkalarında dimdik duran,gerçekleştirdikleri her organizasyona gözünü kırpmadan akın akın koşan Çaykara İnsanımızın bu akşam da görevini fazlası ile yerine getirerek organizasyona koştuğunu ve de bu yoğun ilginin kendilerini fazlası ile mutlu ettiğini sözlerine ekledi./resimler/2018-6/13/0849375806696.jpgBu Örnek buluşma vesilesi ile Ramazan Ayının son günlerine yaklaştığımız bu Mübarek Günlerde Çaykara insanımız ile yeniden buluşma ve de bir araya gelme imkanını yakaladıklarını ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu akşam gerçekleştirdikleri örnek Organizasyonlarını katılımları ile onurlandıran Başta Çaykara Kaymakamı Sayın İhsan Ayrancı, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu olmak üzere Tüm Misafirlere ve de bu özel akşamda kendilerini yalnız bırakmayan Çaykara Halkımıza teşekkür etti.

KAYMAKAM AYRANCI-ÇAYKARA HER ZAMAN ÖZEL BİR İLÇEDİR

Çaykara İlçemizin çalışkanlığı,örnek davranışları,paylaşma ve dayanışma duyguları ile her zaman farklı ve de özel bir ilçe olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Kutsal Ramazan Ayının son günlerinin yaşandığı bu özel günlerde bu mükemmel iftar organizasyonu ile Çaykara Halkımız ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi./resimler/2018-6/13/0850296051980.jpgRamazan Ayının dostluk,sevgi,kardeşlik ve birliktelik duygularının pekiştirildiği bir ay olduğunu anımsatan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı  bu örnek buluşma etkinliğini gerçekleştiren Başta Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve de Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yaklaşık 2 senedir Çaykara İlçemizde görev yaptıklarını ve de Çaykara İnsanımızın  her konuda örnek tutum ve davranışları ile hareket ettiğini büyük gurur ile izlediğini ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı  gerçekleştirdikleri her etkinlik ve organizasyonda olduğu gibi bu akşam da Çaykara insanımızın görevini fazlası ile yerine getirdiğini sözlerine ekledi.

MEHTERAN GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı İftardan önce gerçekleştirdiği muhteşem Mehteran Ekibi Gösterisi ile gönülleri fethetmeyi başardı.

Birbirinden güzel ilahiler ve de sahne gösterileri ile adeta Çaykara insanımızı büyüleyen Mehteran Takımının bu muhteşem gösterisi Çaykara Halkı tarafından alkışlar eşliğinde izlendi.

KUCAKLAŞMA GÖZ KAMAŞTIRDI

Çaykara İlçe Merkezinde Yüzlerce Çaykara´lı vatandaşımızın yoğun katılımları ile gerçekleşen İftar Organizasyonu muhteşem görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Çaykara Halkı hem mükemmel bir Organizasyonda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar hem de komşuları,dostları ve arkadaşları ile aynı iftar sofrasında bir arada yer alarak Ramazan Ayının o muhteşem lezzetini hep birlikte yaşama imkanına sahip oldular.

www.caykaragundem.com

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çaykara İftarda Buluştu
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Tekirdağ Valisi Yıldırım, Köknar Kâğıt Fabrikasını Ziyaret Etti
Tekirdağ Valisi Yıldırım, Köknar Kâğıt Fabrikasını Ziyaret Etti
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çaykaralı hemşerilerimizin sahibi olduğu ülkemizin en büyük Köknar Kâğıt Karton Sanayi Fabrikasını ziyaret etti.
Orman Mühendisleri Odasından Meslektaşlarına Destek Toplantısı
Orman Mühendisleri Odasından Meslektaşlarına Destek Toplantısı
Orman mühendisleri Odası Doğu Karadeniz Şubesi, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde aday olacak oda üyesi meslektaşları onuruna yemek düzenledi.
EBS Uzungöl´de Buluştu
EBS Uzungöl´de Buluştu
Kısa Adı EBS olan Eğitimciler Birliği Sendikası Olağan Genel Kurul Toplantısı ve Çalıştayı Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´de gerçekleştirildi.
Kayaoğlu Şekersu Muhtar Adayı
Kayaoğlu Şekersu Muhtar Adayı
.Çaykara İlçemizin İlçe Merkezine en uzak olan Mahallelerinden Şekersu Mahallesinde İsmail(Nuri) Kayaoğlu Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.
Nihat Fındıkoğlu Muhtarlığa Tekrar Adayım!
Nihat Fındıkoğlu Muhtarlığa Tekrar Adayım!
İstanbul Gazıosmanpaşa-Fevzi Çakmak Mahallesinde Muhtar olan Çaykaralı hemşehrimiz Nihat Fındıkoğlu yeniden aday olduğunu açıkladı.
Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Bölgemizin Gururu Oldu
Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Bölgemizin Gururu Oldu
Türkiye´de kendi alanında 10 hastaneden biri olarak Çaykara´nın bir mahallesinde hizmet veren “Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi” yaptığı çalışmalarla bölgemizin gururu oldu.
Eski 3. Kolordu Komutanı Erdal Öztürk beraat etti
Eski 3. Kolordu Komutanı Erdal Öztürk beraat etti
15 Temmuz darbe girişiminin İstanbul´daki ana davasından dosyası ayrılan tutuksuz sanığı olan dönemin 3. Kolordu Komutanı hemşehrimiz Erdal Öztürk, üzerine atılı suçları işlemediği gerekçesiyle beraat etti
Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar
Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar
Çaykaralı Prof.Dr. Vehbi Yavuz´un kaleme aldığı “Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar” adlı makaleyi paylaşıyoruz.
Fatih İle Sümeyye İlk Adımı Attı
Fatih İle Sümeyye İlk Adımı Attı
Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden Emekli Öğretmen Abdullah Danış´ın Polis Memuru olan Oğlu Fatih ile Uzungöl Esnaflarından Dursun Genel´in Üniversite Mezunu Dünyalar güzeli kızları Sümeyye Uzungöl´de gerçekleştirilen dillere destan bir tören ile nişanlandılar
Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu Dekanlığa Atandı
Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu Dekanlığa Atandı
Çaykaralı hemşehrimiz Prof.Dr. İrfan Yazıcıoğlu Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanlığına atandı.
Uzungöl´de Mehmet Keleş Muhtar Adayı
Uzungöl´de Mehmet Keleş Muhtar Adayı
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Mehmet Keleş Sosyal paylaşım sitesinde gerçekleştirdiği bir açıklama ile Uzungöl Muhtarlığı için Aday olduğunu açıkladı.
Cemal Ağırman Muhtar Adaylığını Açıkladı
Cemal Ağırman Muhtar Adaylığını Açıkladı
Cemal Ağırman, yaptığı basın açıklamasında Çaykara-Taşkıran Mahallesi´nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Bilecik Valisi Hemşehrimiz Bilal Şentürk, Görevine Başladı.
Bilecik Valisi Hemşehrimiz Bilal Şentürk, Görevine Başladı.
Cumhurbaşkanı kararnamesiyle 26 Aralıkta Bilecik Valiliğine atanan Çaykaralı Bilal Şentürk göreve başladı.
Övünmek Hakkımız..
Övünmek Hakkımız..
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" ÖVÜNMEK HAKKIMIZ " adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Ne Çok Şeyi Öğretti Geçen Yıllar.!
Ne Çok Şeyi Öğretti Geçen Yıllar.!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı “NE ÇOK ŞEYİ ÖĞRETTİ GEÇEN YILLAR” adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
2018 Ve Uzungöl
2018 Ve Uzungöl
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Kaleme Aldığı 2018 ve Uzungöl Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Uzungöl´de Teleferik Başlıyor
Uzungöl´de Teleferik Başlıyor
Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden bir tanesi olan Uzungöl Teleferiğe kavuşuyor.Senelerdir Uzungöl Sevdalılarının büyük bir özlem ile bekledikleri Teleferik Projesi artık gerçeğe dönüşüyor.
Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti
Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Nurhayat Arhavi´ye Sesleniyor
Nurhayat Arhavi´ye Sesleniyor
Bölgemizin Yetiştirdiği en önemli değerlerden ve de Bilim İnsanlarımızdan Nurhayat Zaim bu günlerde farklı bir heyecan ve koşuşturmanın içinde.
Uzungöl´de Dursun Karaca Muhtar Adayı
Uzungöl´de Dursun Karaca Muhtar Adayı
1972 Yılında Uzungöl´de Dünyaya gelen Dursun Karaca 2001 Yılından bu yana önce Uzungöl Belediyesinde daha sonra ise Çaykara Belediyesinde Teknik Personel olarak görev yapıyor.
Bu Şehre Yaşamaya Geldim
Bu Şehre Yaşamaya Geldim
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" BU ŞEHRE YAŞAMAYA GELDİM "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Zorluoğlu Uğurlu Geldi
Zorluoğlu Uğurlu Geldi
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" ZORLUOĞLU UĞURLU GELDİ "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Kendi Gelmeden Rüzgarı Geldi
Kendi Gelmeden Rüzgarı Geldi
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" KENDİ GELMEDEN RÜZGÂRI GELDİ "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Kimi Sevdiysek Gitti
Kimi Sevdiysek Gitti
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Çaykara´dan ADAM Yetişir İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Asırlık Yaşayan Efsane öğretmene Büyük Vefa Örneği
Asırlık Yaşayan Efsane öğretmene Büyük Vefa Örneği
Çaykaralı Asırlık Çınar Ahmet Nurettin Gürsoy Öğretmene Büyük Vefa Örneği
Selam Olsun Siirt´in Güzel İnsanına!
Selam Olsun Siirt´in Güzel İnsanına!
Eğitimci Araştımacı-Yazar Mehmet Mutluoğlu´nun bir gezinin ardından kaleme aldığı “SELAM OLSUN SİİRT´İN GÜZEL İNSANLARINA” başlıklı yazısını okurlarımızla paylaşıyoruz.
RE/MAX Meydan Trabzon´da Açıldı
RE/MAX Meydan Trabzon´da Açıldı
Türk gayrimenkul sektöründe önemli bir yer teşkil eden RE/MAX Meydan Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi Trabzon´da açıldı. Ekip arasında Uzungöl Turizmini yaşatma derneği Başkanı, Turizmci Mustafa Akyüz´de bulunuyor.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi