Çaykara İftarda Buluştu
Her sene Ramazan Ayında Trabzon Büyükşehir Belediyesi İle Çaykara Belediyesi tarafından Ortak olarak gerçekleştirilen Geleneksel Çaykara Kucaklaşıyor İftar Buluşması 2 Haziran 2019 Pazar Akşamı Gerçekleştirildi.
Tarih: 3.6.2019 09:02:50

ÇAYKARA İFTARDA BULUŞTU

Her sene Ramazan Ayında Trabzon Büyükşehir Belediyesi İle Çaykara Belediyesi tarafından Ortak olarak gerçekleştirilen Geleneksel Çaykara Kucaklaşıyor İftar Buluşması  2 Haziran 2019 Pazar Akşamı gerçekleştirildi.

Çaykara Merkez Camii önünde gerçekleştirilen ve de Çaykara Halkımızın yoğun bir ilgi gösterdiği İftar Organizasyonu yüzlerce vatandaşımızın katılımı ile büyük bir coşku içerisinde gerçekleşti./resimler/2019-6/3/0907479630458.jpgİftar Organizasyonuna Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Çaykara´lı Hemşerimiz Murat Zorluoğlu,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi  Tok,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk,Ak Parti Çaykara Kadın kolları Başkanı Büşra Yıldız,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanlarından Betül Özer ve yoğun bir vatandaş topluluğu katıldı.

KAYMAKAM ÇİĞDEM-ÇAYKARA HER ZAMAN ÖZEL BİR İLÇEDİR

Çaykara İlçemizin çalışkanlığı,örnek davranışları,paylaşma ve dayanışma duyguları ile her zaman farklı ve de özel bir ilçe olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem Kutsal Ramazan Ayının son günlerinin yaşandığı bu özel günlerde bu mükemmel iftar organizasyonu ile Çaykara Halkımız ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.

/resimler/2019-6/3/0908157755613.jpgRamazan Ayının dostluk,sevgi,kardeşlik ve birliktelik duygularının pekiştirildiği bir ay olduğunu anımsatan Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem  bu örnek buluşma etkinliğini gerçekleştiren Başta Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Çaykara´lı Hemşerimiz Murat Zorluoğlu ve Kıymetli Eşleri Hanımefendi  Sevcan Zorluoğlu olmak üzere Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yaklaşık 1 senedir Çaykara İlçemizde görev yaptıklarını ve de Çaykara İnsanımızın  her konuda örnek tutum ve davranışları ile hareket ettiğini büyük gurur ile izlediğini ifade eden Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem  gerçekleştirdikleri her etkinlik ve organizasyonda olduğu gibi bu akşam da Çaykara insanımızın görevini fazlası ile yerine getirdiğini sözlerine ekledi

BAŞKAN ZORLUOĞLU-ÇAYKARA HEPİMİZ İÇİN BİR SEVDADIR

Çaykara İlçemizde doğup büyüyen ve Ülkemizin çeşitli yerlerinde Milletimize hizmet vermekte olan her Çaykara´lı Hemşerimiz gibi kendilerinin de Baba Ocağında bulunmaktan son derece mutlu olduklarını  ifade ederek konuşmasına başlayan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Çaykara İlçemize Hizmet etmenin bir sevda olduğunu ve kendilerinin de bu sevdanın bir parçası olmaktan son derece mutlu olduklarını sözlerine ekledi./resimler/2019-6/3/0909449945016.jpgÜlkemizin neresine giderseniz gidin Çaykara İnsanının çalışkanlığı,karakteri ve duruşu ile her yerde farklılığını mutlaka ortaya koyduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Ülkemizin değişik yerlerinde görev yaparken insanlarımızın Çaykara İnsanına göstermiş oldukları bu sevgi ve saygıya defalarca tanıklık ettiklerini sözlerine ekledi.

Çaykara  İlçemizde gerçekleştirmiş oldukları İftar Organizasyonuna Halkımızın göstermiş olduğu yoğun katılım ve büyük ilginin kendilerini fazlası ile mutlu ettiğini ifade eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu başta Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem ve Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

BAŞKAN TOK-RAMAZAN KAVUŞMAKTIR

Ramazan Ayının insanların buluşma,kardeşlik,merhamet ve de sevgi duygularının pekiştirildiği en önemli ay olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok her zaman ve de her ortamda gururla arkalarında dimdik duran,gerçekleştirdikleri her organizasyona gözünü kırpmadan akın akın koşan Çaykara İnsanımızın bu akşam da görevini fazlası ile yerine getirerek organizasyona koştuğunu ve de bu yoğun ilginin kendilerini fazlası ile mutlu ettiğini sözlerine ekledi./resimler/2019-6/3/0911066509085.jpgBu Örnek buluşma vesilesi ile Ramazan Ayının son günlerine yaklaştığımız bu Mübarek Günlerde Çaykara insanımız ile yeniden buluşma ve de bir araya gelme imkanını yakaladıklarını ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu akşam gerçekleştirdikleri örnek Organizasyonlarını katılımları ile Etkinliklerini onurlandıran Başta Çaykara Kaymakamı Sayın Salih Çİğdem, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız  Çaykara´lı Hemşerimiz Sayın Murat Zorluoğlu ve Kıymetli Eşleri Sevcan Zorluoğlu Hanımefendi  olmak üzere Tüm Misafirlere ve de bu özel akşamda kendilerini yalnız bırakmayan Çaykara Halkımıza teşekkür etti.

BAŞKAN SELÇUK-YOĞUN KATILIM BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ

Çaykara Halkımızın İftar Organizasyonuna göstermiş olduğu yoğun ilginin kendilerini fazlası ile mutlu ettiğini ifade ederek konuşmasına başlayan Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk Çaykara insanımızın bu örnek Organizasyon ile bir araya gelmelerini sağlayan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu´na  Ve Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´a Çaykara Halkı adına teşekkür etti.

Birlik beraberlik ve de kardeşlik havası içerisinde bir Ramazan ayını daha tamamlamanın huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk Milletimizin bu birlik ,beraberlik ve kardeşlik ortamının herkes tarafından örnek alınması gerektiğini sözlerine ekledi.

MEHTERAN GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı İftardan önce gerçekleştirdiği muhteşem Mehteran Ekibi Gösterisi ile gönülleri fethetmeyi başardı.

Birbirinden güzel ilahiler ve de sahne gösterileri ile adeta Çaykara insanımızı büyüleyen Mehteran Takımının bu muhteşem gösterisi Çaykara Halkı tarafından alkışlar eşliğinde izlendi.

KUCAKLAŞMA GÖZ KAMAŞTIRDI

Çaykara İlçe Merkezinde Yüzlerce Çaykara´lı vatandaşımızın yoğun katılımları ile gerçekleşen İftar Organizasyonu muhteşem görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Çaykara Halkı hem mükemmel bir Organizasyonda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar hem de komşuları,dostları ve arkadaşları ile aynı iftar sofrasında bir arada yer alarak Ramazan Ayının o muhteşem lezzetini hep birlikte yaşama imkanına sahip oldular.

Haber:Hilmi Kanık

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çaykara İftarda Buluştu
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Zeki Bilge İlkokulu Yeni Okul İstiyor
Zeki Bilge İlkokulu Yeni Okul İstiyor
Çaykara İlçemizin en önemli Eğitim Kurumlarından Zeki Bilge İlkokulu Okul Aile Birliği ve Öğrenci Velileri öğrenci çokluğu ve Fiziki Mekan Yetersizliği sebebi ile yeni Okul yapılmasını talep ediyor.
Dernekpazarı´nda Karne Sevinci
Dernekpazarı´nda Karne Sevinci
Dernekpazarı ilçesinde karne dağıtım töreni düzenlendi
Çaykara Belediye Başkanı Tok, mazbatasını aldı
Çaykara Belediye Başkanı Tok, mazbatasını aldı
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerini kazanıp, belediye başkanı olan Hanefi Tok, Çaykara Seçim Kurulu´nda mazbatasını aldı.
Çaykara Belediyesi Meclis Üyeleri
Çaykara Belediyesi Meclis Üyeleri
31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde kazanan Çaykara Belediyesi Meclis Üyeleri listesi.
Samsun 19 Mayıs Belediye Başkanlığına 3.Kez Seçildi
Samsun 19 Mayıs Belediye Başkanlığına 3.Kez Seçildi
Çaykara Şahinkaya Mahallesinden Osman Topaloğlu Samsun 19 Mayıs Belediye Başkanlığını 3.Kez kazandı
İstanbul´da 2 Çaykaralı Belediye Başkanı Seçildi
İstanbul´da 2 Çaykaralı Belediye Başkanı Seçildi
Pazar günü yapılan yerel seçimlerde İstanbul´da iki Çaykaralı Belediye Başkanlığını kazandı.
Yeni Başkan Zorluoğlu: Hemşehrilerime Müteşekkirim
Yeni Başkan Zorluoğlu: Hemşehrilerime Müteşekkirim
Trabzon´da Büyükşehir belediye başkanlığı seçimini resmi olmayan sonuçlara göre, Cumhur İttifakı´nın AK Partili adayı hemşehrimiz Murat Zorluoğlu, kazandı.
Hanefi Tok Yeniden Başkan
Hanefi Tok Yeniden Başkan
Çaykara´da açılan sandıklara göre Hanefi Tok yeniden Belediye Başkanlığına seçildi
Mehmet Kara: Çaykara´nın Gelecek 5 Yılını Heba Etmeyelim
Mehmet Kara: Çaykara´nın Gelecek 5 Yılını Heba Etmeyelim
Bağımsız Çaykara Belediye Başkan adayı Mehmet Kara seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
BBP Genel Başkanı Çaykara´da
BBP Genel Başkanı Çaykara´da
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici seçim çalışmaları kapsamında Çaykara´yı ziyaret etti.
Zorluoğlu: Uzungöl´ün Değerine Değer Katacağız
Zorluoğlu: Uzungöl´ün Değerine Değer Katacağız
Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, memleketi Çaykara´da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi ve ilçenin ünlü turizm merkezi Uzungöl´deki işletmecilerin sorunlarını dinledi.
Çaykara ve Dernekpazarı ‘na Siyaset Üstü Bakıyorum
Çaykara ve Dernekpazarı ‘na Siyaset Üstü Bakıyorum
Cumhur İttifakı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, Çaykara ve Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Derneği´nin düzenlemiş olduğu geceye katıldı.
Zorluoğlu Projelerini Açıkladı
Zorluoğlu Projelerini Açıkladı
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu projelerini anlattı.
Çaykara´da 8 Başkan Adayı
Çaykara´da 8 Başkan Adayı
31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Çaykara Belediye Başkanlığı için Başvuru gerçekleştiren Belediye Başkan Adayları belli oldu.
CHP´den Kaynaşma Gecesi
CHP´den Kaynaşma Gecesi
CHP Çaykara İlçe Teşkilatı Uzungöl´de Kaynaşma ve Dayanışma Gecesi Düzenledi
Zorluoğlu Muhtarlar İle Buluştu
Zorluoğlu Muhtarlar İle Buluştu
Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vali Murat Zorluoğlu Babaocağında Çaykara İlçemizde Görev Yapan Muhtarlar ile buluştu
Çaykara´ya Kadın Eli değecek!
Çaykara´ya Kadın Eli değecek!
31 Mart yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren İYİ Parti Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci, “ amacımız Çaykara´yı "mutlu insanların yaşadığı bir şehir dönüştürmektir" dedi.
Mehmet Kara Çaykara Belediye Başkan Adayı
Mehmet Kara Çaykara Belediye Başkan Adayı
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Çaykara Belediye Başkanlığı için Mehmet Kara Bağımsız aday olduğunu açıkladı.
CHP Meclis Adayları Belli Oldu
CHP Meclis Adayları Belli Oldu
CHP Çaykara Belediyesi Meclis Adayları Belli Oldu
Cumhur İttifakı Meclis Adayları Belli Oldu
Cumhur İttifakı Meclis Adayları Belli Oldu
Çaykara Belediyesi Cumhur İttifakı Belediye Meclis Adayları Belli Oldu
Saadet Çaykara´da Abanoz Dedi
Saadet Çaykara´da Abanoz Dedi
31 Mart 2019 Pazar Günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Saadet Partisinin Belediye Başkan Adayı Hasan Yaşar Abanoz Oldu
Çaykara´da İYİ Partinin Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci
Çaykara´da İYİ Partinin Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci olarak açıklandı.
Düzgün´den Basın Açıklaması
Düzgün´den Basın Açıklaması
CHP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün Hem Adaylığı hem de Adaylık süreci ile ilgili bir Basın Açıklaması gerçekleştirdi.
Dernekpazarı Saadet Partisi Adayı Abidin Pergel
Dernekpazarı Saadet Partisi Adayı Abidin Pergel
Saadet Partisi Dernekpazarı Belediye Başkan adayı Abidin Pergel olarak açıklandı.
Zorluoğlu:Trabzon´da Belediyecilik işini en iyi biz biliriz
Zorluoğlu:Trabzon´da Belediyecilik işini en iyi biz biliriz
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Murat Zorluoğlu, Of ilçesine giderek seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyarette bulundu.
Zorluoğlu: “İlçelerimizde Büyükşehir imzası daha Fazla Görülecek”
Zorluoğlu: “İlçelerimizde Büyükşehir imzası daha Fazla Görülecek”
AK Parti Büyükşehir Belediyesi başkan adayı hemşehrimiz Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu ile birlikte Sürmene ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.
Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı
Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı
Samsun 19 Mayıs Belediye Başkan adayı Çaykaralı Hemşehrimiz Osman Topaloğlu oldu.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi