Çaykara´da Karne Heyecanı
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının Birinci Dönemi Okullarımızda Gerçekleştirilen Çeşitli Törenler İle Tamamlandı
Tarih: 19.1.2018 14:56:54/ 5970okunma / 0yorum

Tüm Yurdumuzda olduğu gibi Çaykara İlçemizde de 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 19 Ocak 2018 Cuma Günü sona erdi.

Okullarımızda gerçekleştirilen çeşitli törenlerin ardından İlçemizde Eğitim Öğretim gören Öğrencilerimiz ve de öğretmenlerimiz için  2 hafta sürecek olan Karne Tatili başlamış oldu./resimler/2018-1/19/1626123703291.jpg2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında ikinci yarıyıl 5 Şubat 2018 Pazartesi sabahı çalacak olan ders zili ile başlayacak ve de yaklaşık 4.5 ay sürecek.

KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANINDAN ÖZEL KARNE HEDİYELERİ

Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı ile Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok tarafından İlçemizde Eğitim Öğretim gören tüm İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine özel karne hediyeleri dağıtıldı./resimler/2018-1/19/1724189865231.jpgÖğrencilerimizin Karne heyecanını paylaşan ve de okullarımızda öğrencilerimize karne dağıtan Kaymakam Ayrancı ve Belediye Başkanı Tok 19 Ocak tarihinin tamamını öğrencilerimize ayırarak Örnek bir Yönetici Davranışı daha göstermiş oldular.

KAYMAKAM AYRANCI ZEKİ BİLGE TAŞKIRAN VE UZUNGÖL´DE

Çaykara Kaymakamımız Sayın İhsan Ayrancı Karne Gününe oldukça erken başladı.Sabahın erken saatlerinde Çaykara Zeki Bilge Eğitim Kurumlarına giden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Burada Fatma Bilge Anaokulu,Zeki Bilge İlkokulu ve Zeki Bilge Ortaokulunda öğrencilerimiz ile karne heyecanını paylaştı./resimler/2018-1/19/1626523391624.jpgİlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ebubekir Çelik de ziyaretleri esnasında Çaykara Kaymakamı Sayın İhsan Ayrancı ile birlikte Öğrencilerimizin bu tatlı heyecanlarını paylaştılar.

Zeki Bilge Eğitim Kurumlarında öğrenciler ile bolca sohbet eden Kaymakam İhsan Ayrancı daha sonra ise öğrencilere Karne,ödül ve de hediyelerini dağıtarak çocuklarımızın bu mutluluklarına ortak oldu.

TAŞKIRAN BÜYÜLEDİ

Daha sonra Taşkıran Eğitim Kurumlarına geçen Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı ve Protokol Ekibi Taşkıran Eğitim Kurumlarında da Öğrencilerimize hem Karne ve hediyelerini hem de ödüllerini dağıtarak öğrencilerimizin mutluluklarını paylaşmış oldular./resimler/2018-1/19/1627366204942.jpgVelilerin karne törenine büyük bir ilgi gösterdiği Taşkıran Eğitim Kurumlarında Öğrencilerin Kaymakam Ayrancı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Çamurali´ye yoğun ilgileri gözlerden kaçmadı.

Taşkıran Eğitim Kurumlarımızda Karne Etkinlikleri Çerçevesinde Gerçekleştirilen Etkinlikler:

1-Of Rehberlik Ve araştırma Merkezi(Of RAM) Müdürü tarafından Velilere Yönelik olarak Evin Okula yakınlığı Ve Değişen Anne Baba Rolleri Semineri verilmişti.Seminere katılan velilerin Katılım Belgeleri Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Tarafından Takdim Edildi.

2-Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışmasına Taşkıran Eğitim Kurumlarından  katılan Öğrencilerin ödülleri Kaymakam Ayrancı tarafından verildi.

3- Siyer-i Nebi  Yarışmasına Taşkıran Eğitim Kurumlarından  katılan Öğrencilerin ödülleri Kaymakam Ayrancı tarafından verildi.

SON ZİYARET UZUNGÖL

Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ve  Protokol Üyeleri son olarak ise Uzungöl Şehit Mehmet Aygün Eğitim Kurumlarını ziyaret ederek Karne Dağıtım Törenine katıldılar.

Uzungöl Eğitim Kurumlarındaki Karne törenine Uzungöl MUHTARI Mustafa TAHAN da katıldı.

Öğrenci ve velilerin yoğun bir ilgi gösterdikleri Uzungöl´deki Karne Töreninde Kaymakam İhsan Ayrancı öğrenciler ile hem bolca sohbet etti hem de tatil ile ilgili tavsiyelerde bulundu.

BAŞKAN TOK ÇPL,İMAM HATİP,KARAÇAM VE KÖKNAR´DA

Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok da Karne Günü güne çok erken saatlerde başladı.Beraberinde İlçe Milli Eğitim Şube müdürü Erdoğan Karakaş ile birlikte İlk olarak Çaykara Anadolu Lisesi ve Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesine giden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu okullarımızda öğrencilerimizin Karne heyecanlarını paylaştı./resimler/2018-1/19/1628149799484.jpgÖğrencilere karne,ödül ve de hediyelerini, veren Belediye Başkanı Hanefi Tok öğrencilerimiz ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

İKİNCİ  DURAK İMAM HATİP

Daha sonra Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesine geçen Çaykara  Belediye Başkanı Hanefi Tok okulda öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı./resimler/2018-1/19/1628542300440.jpgOkulda öğrenciler ile bolca sohbet eden Başkan Tok Karne,ödül ve hediyelerin dağıtım törenlerine de ortak oldu.

KÖKNAR´DA HAMSİ GÜNÜ

Köknar Ortaokulunda Karne Dağıtımı törenine katılan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu okulumuzda Okul Müdürü Taner Bayır tarafından Öğrenciler için hazırlanan hamsi ızgara etkinliğine katıldı ve de öğrencilerimiz ile birlikte hamsinin tadına bakmış oldu./resimler/2018-1/19/1631303865790.jpgKARAÇAM´DA KALABALIK TÖREN

Velilerin çok yoğun bir ilgi gösterdikleri Karaçam Ortaokulunda gerçekleştirilen Karne Dağıtımı törenine katılan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu okulumuzda da hem karne ve ödüllerini dağıttı hem de öğrencilerimiz ile bolca sohbet etme imkanını yakalamış oldu./resimler/2018-1/19/1630140114404.jpg

 

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çaykara Karne Heyecanı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çaykara Eğitim Vakfı Burs Başvuruları Başladı!
Çaykara Eğitim Vakfı Burs Başvuruları Başladı!
Çaykara ve Dernekpazari Eğitim Vakfı 2018-2019 Öğretim yılı burs başvuruları başladı
Anadolu Lisesinden Yeni Bir Destan Daha
Anadolu Lisesinden Yeni Bir Destan Daha
Akademik anlamda elde ettikleri başarı ve Ülkemizdeki çeşitli Üniversitelerin en önemli Bölümlerine Yerleştirmiş olduğu öğrenciler ile Eğitim Alanında Çaykara İlçemizin Gurur Kaynağı olan Çaykara Anadolu Lisesi 2018 Yılı LYS Sonuçlarında bir kere daha farkını ortaya koydu.
Bozoğlu Çaykara´ya Veda Etti
Bozoğlu Çaykara´ya Veda Etti
Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Baş Yardımcısı Zihni Boz tayininin çıkması sebebi ile Çaykara İlçemize veda etti.
İmam Hatip Lisesinden Tarihi Başarı
İmam Hatip Lisesinden Tarihi Başarı
Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesinden Üniversiteye Yerleşen Öğrenciler Belli Oldu.
Taşkıran Bilim Fuarı Büyüledi
Taşkıran Bilim Fuarı Büyüledi
MEB Bilim Fuarı Destekleme Programı çerçevesinde 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında Taşkıran Eğitim Kurumları tarafından hazırlanan Bilim Fuarı açılış töreni gerçekleştirildi.
Halk Eğitim Sergisi Göz Kamaştırdı
Halk Eğitim Sergisi Göz Kamaştırdı
Çaykara Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi ve Öğrenme Şenliği Çaykara Halk Eğitim Merkezi Binasında gerçekleştirilen tören ile Çaykara Halkımızın beğenisine sunulmaya başlandı.
Taşkıran´dan Proje Yağmuru
Taşkıran´dan Proje Yağmuru
Taşkıran Eğitim Kurumları Hazırladığı 12 Proje İle 13-14 Mayıs´ta Yapılacak Olan Bilim Fuarına Hazırlanıyor
Zeki Bilge İlkokulu Özalp´ta
Zeki Bilge İlkokulu Özalp´ta
Okuyorum Oynuyorum,Paylaşıyorum Prjesini Büyük Bir Başarı İle Yürüten Zeki Bilge İlkokulu Projenin Finalini Van İlimizin Özalp İlçesinde Gerçekleştirdi.
Çaykara İmam Hatip´ten İki Trabzon İkinciliği
Çaykara İmam Hatip´ten İki Trabzon İkinciliği
9.Uluslararası Arapça Yarışmalarında Lise Öğrencileri Kategorisinde Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesi Arapça Metin Canlandırma ve Arapça şiir okuma Dallarında da Trabzon İl İkincisi Olmayı Başardılar
Taşkıran´da Her çocuğun Bir meyve Fidanı Var
Taşkıran´da Her çocuğun Bir meyve Fidanı Var
Okul Müdürü İdris hacımahmutoğlu Tarafından Proje Kapsamında Temin edilen 170 Meyve Fidanı Öğrencilere Dağıtıldı
Çaykara Metin Canlandırmada Trabzon Şampiyonu
Çaykara Metin Canlandırmada Trabzon Şampiyonu
9.Uluslararası Arapça Yarışmalarında Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesi Metin Canlandırma Dalında Trabzon Şampiyonu Olmayı Başardı
Milli Eğitim İle Müftülükten İş Birliği Protokolü
Milli Eğitim İle Müftülükten İş Birliği Protokolü
Çaykara Müftülüğü İle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
Okuyorum,Oynuyorum,Paylaşıyorum Projesi Başlıyor
Okuyorum,Oynuyorum,Paylaşıyorum Projesi Başlıyor
Kütüphaneler Haftası Kapsamında İlçemiz Zeki Bilge İlkokulu Tarafından Gerçekleştirilen Okuyorum,Oynuyorum Paylaşıyorum Projesi Bu Sene Üçüncü Defa Gerçekleştiriliyor.
İmam Hatip İmaginary Sergisinde
İmam Hatip İmaginary Sergisinde
Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri KTÜ Fen Fakültesi Matematik Bölümünde Açılan İmaginary Sergisini Ziyaret Ettiler
Zeki Bilge´den Sivil Savunma Tatbikatı
Zeki Bilge´den Sivil Savunma Tatbikatı
Zeki Bilge Eğitim Kurumları Tarafından Deprem Ve Yangın Tatbikatı Gerçekleştirildi.
Taner Müdür Türkiye On Dokuzuncusu
Taner Müdür Türkiye On Dokuzuncusu
Ülke Genelinde Düzenlenen Klavye Kullanma Yarışmasında Köknar Ortaokulu Müdürümüz Taner Bayır Türkiye On Dokuzuncusu Olmayı Başardı
Çaykara Ödüllerini Aldı
Çaykara Ödüllerini Aldı
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Gerçekleştirilen Kitap Okuma Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilerimiz Ödüllerini Aldılar.
Köknar Ortaokulu Trabzon´da
Köknar Ortaokulu Trabzon´da
Köknar Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencileri 6 Ocak 2018 Cumartesi Günü Trabzon´da Çeşitli Etkinlikler Gerçekleştirdiler
Siyer Şampiyonları Ödüllerini Aldı
Siyer Şampiyonları Ödüllerini Aldı
TGV Tarafından Düzenlenen Siyer-i Nebi Yarışmalarında Çaykara İlçemizden Dereceye Giren 40 Öğrenciye Ödülleri Dağıtıldı.
Siyer´de Fatma Şahin Trabzon Şampiyonu
Siyer´de Fatma Şahin Trabzon Şampiyonu
Anadolu Gençlik Derneği(AGD) Tarafından Düzenlenen Siyer-i Nebi Yarışmasında Sonuçlar Açıklandı
İmam Hatip´ten Bir Şampiyon,Bir Dördüncü
İmam Hatip´ten Bir Şampiyon,Bir Dördüncü
Trabzon´da Gerçekleştirilen Genç Nida Hafızlık ve Kur´an-ı Kerim-i Güzel Okuma Yarışmalarında Öğrencilerimiz Bir Trabzon Şampiyonluğu Bir De Dördüncülük Elde Ettiler.
Çaykara´da Okullar 1 Gün Tatil Edildi
Çaykara´da Okullar 1 Gün Tatil Edildi
Çaykara´da yoğun kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi.
Öğrencilerimiz İstanbul´da
Öğrencilerimiz İstanbul´da
Kitapların Dünyasından Tarihe Yolculuk Projesi Ekibimiz İstanbul´a Ulaştı
Çaykaralı Öğrenciler Bilecik´te
Çaykaralı Öğrenciler Bilecik´te
Çaykara Belediyesi Fakir Öğrencileri Koruma Derneği Tarafından Çanakkale Gezisine Gönderilen 180 Öğrencimiz Bilecik İlimize Ulaştılar
Çaykara´dan İki Şampiyon Bir İkinci
Çaykara´dan İki Şampiyon Bir İkinci
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Kitap Okuma Yarışmasında Çaykara İlçemiz İki Sınıfta Birinci Olurken Bir Sınıfta Da İkinci Oldu
Köknar Ortaokulu Uzungöl´de
Köknar Ortaokulu Uzungöl´de
Köknar Ortaokulu Öğretmen Ve Öğrencilerine İş adamı Sinan İnan Tarafından Uzungöl´de Yemek İkramı Gerçekleştirildi.
Kaymakam Ayrancı´dan Emekli Öğretmenlere Ziyaret
Kaymakam Ayrancı´dan Emekli Öğretmenlere Ziyaret
24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebeti İle Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Emekli Öğretmenleri Evlerinde Ziyaret Etti.
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
20 °C
Pazartesi
18 °C
Salı
20 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi