Çaykara´da Karne Heyecanı
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Sona Erdi ve Çaykara İlçemizde Yaklaşık 2500 Öğrenci Yaz tatiline Ayrıldı
Tarih: 15.6.2019 19:02:45

ÇAYKARA´DA KARNE HEYECANI

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 14 Haziran 2019 tarihinde sona erdi ve milyonlarca öğrencimiz Karne Heyecanı ile Yaz tatiline girdi.

Çaykara İlçesinde de yaklaşık 2500 Öğrenci Karne Sevinci yaşadı

KAYMAKAM ÇİĞDEM VE BAŞKAN VEKİLİ GENEL TAŞKIRAN-UZUNGÖL-KÖKNAR VE KARAÇAM´DA

Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkan Vekili Bayram Genel,İlçe milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdoğan Karakaş ile İrfan Topal Taşkıran,Uzungöl,Köknar ve Karaçam´da karne törenine katılarak öğrencilerimizin bu tatlı heyecanlarını paylaştılar.

İLK TÖREN TAŞKIRAN´DA

İlk Karne Töreni Taşkıran´da gerçekleştirildi.

ÖĞRENCİLER ADINA KONUŞMA

Açılış Konuşması Taşkıran Mustafa Özer İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinden Asiye Yiğit tarafından gerçekleştirilen açılış konuşması ile başladı.

/resimler/2019-6/15/1906480066210.jpg

HACIMAHMUTOĞLU-HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN

Taşkıran Eğitim Kurumları olarak her sene olduğu gibi bu Eğitim Öğretim Yılında da yoğun bir tempo ile çalıştıklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Taşkıran Eğitim Kurumları Müdürü İdris Hacımahmutoğlu yoğun bir tempo ile geçen bir Eğitim Öğretim sezonunun sonunda mutlu bir şekilde öğrencilerimizi yaz tatiline uğurlamanın mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.

Emek ve katkılarından dolayı Başta eli öpülesi öğretmen arkadaşlarımız olmak üzere öğrencilerimize,velilerimize,servis şöförlerine,İş Kur Çalışanı Elemanlarına ve Okul Aile Birliğine teşekkür eden Hacımahmutoğlu  Kocaman bir aile olarak bu güzel sezonu tamamladıklarını sözlerine ekledi.

KAYMAKAM ÇİĞDEM-GÜZEL BİR TATİLİ HAK ETTİNİZ

Çaykara İlçemizin Örnek ve Farklı bir Eğitim İlçesi olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem İlçemizde bulunan Bütün Okullarımızın Çocuklarımızı geleceğe taşıma anlamında aynı şevk ve heyecan ile çalışltıklarını kendilerinin de fırsat buldukça okullarımızdaki bu tatlı koşuşturmanın içerisinde yer alma gayreti içerisinde olduklarını sözlerine ekledi.

Öğretmen ve Öğrencilerimizin 9 Ay boyunca hem derslerde hem de Kurs,ETÜT ve Ders Dışı Eğitim çalışmaları kapsamında çok yorulduklarını ifade eden Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem şimdi ise Öğretmen ve öğrencilerimiz için dinlenme zamanı olduğunu öğrencilerimizin öğretmenleri ile birlikte iyi bir şekilde dinlenerek yeni Eğitim Öğretim yılına hazırlanacaklarını ifade etti.

ANA SINIFI KATILIM BELGELERİ KAYMAKAM ÇİĞDEM´DEN

Taşkıran Eğitim Kurumları Ana Sınıfı Öğrencilerine katılım belgeleri Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem tarafından takdim edildi.

AYRILACAK ÖĞRETMENLERE PLAKET TAKDİMİ

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Taşkıran Eğitim Kurumlarında görev yapan ve Yılsonu itibarı ile bu okulumuzdan ayrılan Öğretmenlerimiz Ahmet Karaca,Damla Çelebi,Kübra Yıldız Büşra Rendeci ve Okul Müdürü İdris Hacımahmutoğlu´nun tabiri ile Taşkıran Eğitim Kurumlarının Acı Kaybı Ana Sınıfı Öğretmeni Hacer Özakyüz´e Plaket ve Teşekkür Belgeleri Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem tarafından Takdim edildi.

SERVİS ŞOFÖRLERİ VE İŞKUR ELKEMANLARINA TEŞEKKÜR BELGES

Taşkıran Eğitim Kurumlarında bir sezon boyunca kar kış yağmur çamur demeden büyük bir özveri ile öğrencilerimizi okula taşıyan 10 Servis Şoförüne Plaketleri Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem tarafından takdim edildi.

TÜBİTAK BİLİM FUARI KATILIM BELGELERİ BAŞKAN VEKİLİ GENEL´DEN

Tübitak Bilim Fuarında Görev alan Öğrencilerimizin Katılım Belgeleri Çaykara Belediye Başkan Vekili Bayram Genel tarafından takdim edildi.

OKUL BİRİNCİSİ GÜLŞAH KORDALİ´DEN KONUŞMA

Okul Birincisi seçilen Gülşah Kordali tarafından Mezuniyet ile ilgili bir konuşma gerçekleştirildi.

MEZUNİYET KÜTÜĞÜNE İSİM ÇAKMA

Taşkıran Eğitim Kurumları Birincisi seçilen İlkokul Birincisi Feyzacan Ağırman ve Ortaokul Birincisi Gülşah Kordali tarafından Okulun Mezuniyet Kütüğüne İsim Çakma töreni gerçekleştirildi

MEZUNLARA TATLI BİR NOSTALJİ

Taşkıran  Eğitim Kurumlarından bu öğretim yılında mezun olan Öğrencilerimize Okul İdaresi tarafından tatlı bir Nostalji gerçekleştirildi.Öğrencilerimizin 9 sene önceki Ana Sınıfı Fotoğraflarından oluşan bu tatlı Sinevizyon Gösterisi Öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ile izlendi.

KARMA SİNEVİZYON GÖSTERİSİ

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Taşkıran Eğitim Kurumlarında gerçekleştirilen etkinlikler mükemmel bir sinevizyon gösterisi ile öğrencilere izletildi.

UZUNGÖL´DE MUHTEŞEM TÖREN

Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkan Vekili Bayram Genel,İlçe milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdoğan Karakaş ile İrfan Topal daha sonra Uzungöl Eğitim Kurumlarında gerçekleştirilen Karne Törenine katıldılar.

Uzungöl Şehit Mehmet Aygün İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Keleş tarafından karşılanan Kaymakam Çiğdem ve Beraberindeki Protokolo heyeti bu okullarımızda öğrencilerimizin karne heyecanına ortak oldular.

KÖKNAR VE KARAÇAM LİMNİ´DE KARNE VERDİ

Çaykara İlçemizde Öğrencilerimize bir tatlı sürpriz de Karaçam ve Köknar´da bulunan okullarımız tarafından gerçekleştirildi.

/resimler/2019-6/15/1907350067166.jpg

Karaçam İlkokulu ve Ortaokulu ile Köknar Ortaokulu Öğrencileri Yönetici ve Öğretmenleri ile birlikte Bölgemizin önemli Turizm alanlarından Limni Meziresine giderek Karne Törenini burada gerçekleştirdiler.

Limni´de gerçekleştirilen Karne Törenine Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkan Vekili Bayram Genel,İlçe milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdoğan Karakaş ile İrfan Topal ile veliler ve öğretmenler de katıldılar.

Muhteşem bir Pi,knik Ortamında Karne ve Belgelerini alan Öğretmen ve Öğrenciler Hem Karne sevinci yaşadılar hem de nmuhteşem bir piknik gerçekleştirerek Karne sevinçlerini ikiye katlamış oldular.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çaykara Karne Heyecanı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İmam Hatip Şampiyonları Belli Oldu
İmam Hatip Şampiyonları Belli Oldu
Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen Yarışmalarda Çaykara İlçemizi Temsil edecek olan Öğrencilerimizin seçimi gerçekleştirildi.
Zafer Özel Eğitim Okulu Uzungöl´de
Zafer Özel Eğitim Okulu Uzungöl´de
Trabzon İlinde Eğitim Öğretim veren Zafer Özel Eğitim Uygulama Okulu Öğretmen ve Öğrencileri için Müdür Yardımcısı Ali Haydaroğlu ve Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali´nin Organizasyonu ile Uzungöl Gezisi düzenlendi.
Bir Asır Önceki Batı Zihniyetinden Bir Örnek
Bir Asır Önceki Batı Zihniyetinden Bir Örnek
Antalya Bilim Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Hemşehrimiz Prof.Dr. Necati Ağıralioğlu´nun yazdığı “BİR ASIR ÖNCEKİ BATI ZİHNİYETİNDEN BİR ÖRNEK” adlı araştırma yazısını siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.
Çaykara´da servis Taşıma Toplantısı Gerçekleştirildi.
Çaykara´da servis Taşıma Toplantısı Gerçekleştirildi.
Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Servisi Planlama toplantısı 23 Ekim 2019 Çarşamba Günü Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan TOPAL Başkanlığında gerçekleştirildi.
Çaykara´da TEFBİS Semineri
Çaykara´da TEFBİS Semineri
Çaykara İlçemizde bulunan Okul ve Kurumlarımızın Yöneticilerine yönelik TEFBİS Eğitim Semineri gerçekleştirildi.
Çaykara´dan Sosyal Etkinlik Yağmuru
Çaykara´dan Sosyal Etkinlik Yağmuru
Eğitim Öğretim Alanında Trabzon İlimizde Zirvede yer alan Çaykara İlçesi Sosyal,Kültürel ve Sportif Etkinlikler anlamında da birbirinden güzel etkinliklerin altına imza atıyor.
Çaykara ve Eğitim
Çaykara ve Eğitim
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Çaykara ve Eğitim İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Çaykara´da Öğrenciler Güven İçinde
Çaykara´da Öğrenciler Güven İçinde
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının başlaması ile birlikte Çaykara İlçemizde de Hem Eğitim Öğretim alanında hem de Öğrencilerimizin daha rahat bir ortamda Eğitim Öğretim Faaliyetlerini sürdürebilme anlamında çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor
Çaykara´da İlköğretim Haftası Coşkusu
Çaykara´da İlköğretim Haftası Coşkusu
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının başlaması ile birlikte Trabzon İlimizde Eğitimde Zirvede yer alan Çaykara İlçesinde de hem Eğitim Öğretim hem de Sosyal etkinlikler büyük bir hız ile başladı.
En Büyük Öğretmen Anne Babadır
En Büyük Öğretmen Anne Babadır
Öğretmen Hilmi Kanık´ın En Büyük Öğretmen Anne Babadır İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Başkan Zorluoğlu, Eğitim Camiasının ilk Ders Heyecanına Ortak oldu
Başkan Zorluoğlu, Eğitim Camiasının ilk Ders Heyecanına Ortak oldu
Başkan Zorluoğlu, Eğitim Camiasının ilk Ders Heyecanına Ortak oldu Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı ilçesi Yılmaz Çebi İlk ve Ortaokulu´nda 2019-2020 eğitim öğretim yılı açılışına katıldı.
Üniversite Sınavında Çaykara Fırtınası
Üniversite Sınavında Çaykara Fırtınası
2019 Yılı Üni,versite Sınav Sonuçlarının ÖSYM tarafından açıklanmasının ardından Çaykara İlçemizden Üniversitelere yerleşen Öğürencilerimiz de belli oldu.
Çaykara İmam Hatip´te Kuşaklar Buluşuyor
Çaykara İmam Hatip´te Kuşaklar Buluşuyor
Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları Kurban Bayramında Çaykara´da bir araya geliyor
Çaykara´da 5 Yıl Önce Onayı Alınan Yüksekokul Neden Açılmıyor!
Çaykara´da 5 Yıl Önce Onayı Alınan Yüksekokul Neden Açılmıyor!
Çaykara´da Yüksekokul İstiyoruz Platformu Başkanı Mehmet Seyit Türker, 5 yıl önce onayı alınmış bir okulu niçin açamıyoruz? Diye sordu.
Çaykara´da Tercih Danışmanlığı Hizmeti
Çaykara´da Tercih Danışmanlığı Hizmeti
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında Lise ve Üniversiteye Yerleşecek Öğrenciler İçin Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Tercih Komisyonu Oluşturuldu.
Çaykara´dan Üniversite Yolculuğu
Çaykara´dan Üniversite Yolculuğu
Çaykara Halk Eğitim Merkezi tarafından 2019 Üniversite Sınavları için açılan Üniversiteye Hazırlık Kursu başarı ile tamamlandı.
Çaykara´da Yaylada Karne Heyecanı
Çaykara´da Yaylada Karne Heyecanı
Çaykara Karaçam, Köknar ilk ve ortaokul öğrencileri karnelerini yaylada düzenlenen etkinlikte aldılar.
Çaykara´da Minik Kalplerden Kocaman Bir Gösteri
Çaykara´da Minik Kalplerden Kocaman Bir Gösteri
Çaykara Merkez Fatma Bilge Anaokulu Öğretmen ve Öğrencileri tarafından hazırlanan Yıl Sonu Gösterisi 13 Haziran 2019 Perşembe Günü Çaykara Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirildi.
Geleceğin Mucitleri
Geleceğin Mucitleri
Dernekpazarı Atatürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, TÜBİTAK 4006 Fuarı çalışmalarını okul bahçesinde sergiledi.
Siyer-i Nebi Ödülleri Sahiplerini Buldu
Siyer-i Nebi Ödülleri Sahiplerini Buldu
Anadolu Gençlik Derneği(AGD) tarafından her sene Geleneksel olarak düzenlenen ve Öğrencilerimizin Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet(SAV)´i ve Peygamberimizin Düşünce Ufkunu kavramaları amaçlanan Siyer-i Nebi Ortaokullar Kitap Okuma Yarışmasında Trabzon İli Ödülleri 28 Mayıs 2019 Salı Günü Dağıtıldı.
Uzungöl´de Bin Öğrenci İftar Yemeğinde Buluşarak Rekor kırdı
Uzungöl´de Bin Öğrenci İftar Yemeğinde Buluşarak Rekor kırdı
Çaykara eğitim gören bin öğrenci Uzungöl´e taşınarak iftar yemeğinde buluşturma rekoru kırıldı
Cevdet Sunay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden Sigarasız Hayat Etkinliği
Cevdet Sunay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden Sigarasız Hayat Etkinliği
Ataköy Cevdet Sunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından Sigaranın zararlarını konu alan Sigarasız Hayat Etkinliği gerçekleştirildi.
İlk İftar Öğrencilerle
İlk İftar Öğrencilerle
Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok ve İLçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali Ataköy MTAL Öğrencileri ile RAmazan Ayının İlk İftarını Birlikte Açtılar
Ataköy Bilim Fuarı Nefes Kesti
Ataköy Bilim Fuarı Nefes Kesti
Ataköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan 4006 Tübitak Bilim Fuarı gerçekleştirilen muhteşem bir açılış töreni ile kapılarını vatandaşlarımıza açtı
Köknar´da Bilim Fuarı Göz Kamaştırdı
Köknar´da Bilim Fuarı Göz Kamaştırdı
TÜBİTAK Tarafından Desteklenen Köknar Ortaokulu 4006 Tübitak Bilim Fuarı açılışı 3 Mayıs 2019 Cuma Günü Köknar Ortaokulumuzda gerçekleştirildi.
Taşkıran Bilim Fuarı Nefes Kesti
Taşkıran Bilim Fuarı Nefes Kesti
MEB Bilim Fuarı Destekleme Programı çerçevesinde 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Taşkıran Eğitim Kurumları tarafından hazırlanan Bilim Fuarı açılış töreni gerçekleştirildi.
İmam Hatip´ten Göz Kamaştıran Bilim Fuarı
İmam Hatip´ten Göz Kamaştıran Bilim Fuarı
Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından Düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarının Açılış Töreni Okulumuzun Z Kütüphane Salonunda gerçekleştirildi.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi