Çaykara´da Minik Kalplerden Kocaman Bir Gösteri
Çaykara Merkez Fatma Bilge Anaokulu Öğretmen ve Öğrencileri tarafından hazırlanan Yıl Sonu Gösterisi 13 Haziran 2019 Perşembe Günü Çaykara Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirildi.
Tarih: 13.6.2019 13:39:02/ 1136okunma / 0yorum

ÇAYKARA´DA MİNİK KALPLERDEN KOCAMAN BİR GÖSTERİ

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının son haftasında okullarımızın Yıl Sonu Etkinlikleri büyük bir hız ile devam ediyor.

Çaykara Merkez Fatma Bilge Anaokulu Öğretmen ve Öğrencileri tarafından hazırlanan Yıl Sonu Gösterisi  13 Haziran 2019 Perşembe Günü Çaykara Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirildi.

Geleceğin Büyükleri Minik Yıldızların Kocaman yürekleri ile hazırlamış oldukları muhteşem gösteri salonda bulunan herkesi büyüledi./resimler/2019-6/13/1403294299838.jpgÇaykara Fatma Bilge Anaokulu Yıl Sonu Gösteri Programında Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan Karakaş,Çaykara Halk Eğitim Merkezi Müdürü Numan Tuncer ile kalabalık bir veli topluluğu katıldı.

Özellikle Ana Okulu Öğrencilerinin yoğun bir İlgi gösterdikleri Yıl Sonu Etkinliğinde anne babalar ellerinde cep telefonları ile çocuklarının hayattaki en önemli günlerinden bir tanesini kalıcı hale getirdiler.

YIL SONU KONUŞMASI ÖĞRETMEN ARZU TURAN´DAN

Fatma Bilge Anaokulu tarafından gerçekleştirilen Yıl Sonu Etkinliği Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından  Programın Açılış Konuşması Fatma Bilge Anaokulu Öğretmenlerinden Arzu Turan tarafından gerçekleştirildi.

NEŞELİ  TOSBİKLERDEN SEVGİ ÇİÇEKLERİ

Fatma Bilge Ana Sınıfı Öğretmenlerinden Arzu Turan  Yönetimindeki  Neşeli Tosbikler Sınıfı Sevgi Çiçekleri isimli Gösterileri ile izleyicilerin karşısına çıktılar,/resimler/2019-6/13/1405569615212.jpgKocaman Yürekleri ile Muhteşem bir gösteriye imza atmayı başaran Neşeli Tosbikler Sınıfı sahneyi alkış yağmuru ile terk ettiler.

İNCİ TANELERİNDEN ÖRDEK DANSI

Fatma Bilge Anasınıfı Öğretmenlerinden Songül Var Yönetimindeki İnci Taneleri Sınıfı Ördek Dansı İsimli Gösterileri için sahneye çıktılar./resimler/2019-6/13/1406570710118.jpgİsimleri gibi birer İnci Tanesi gibi sahneye dizilen öğrencilerimiz sahne performansları ve mükemmel gösterileri ile büyük bir beğeni ve kocaman alkışlar ile gösterilerini tamamladılar.

DEĞERLER EĞİTİMİ SINIFINDAN EKMEK RONDU GÖSTERİSİ

Fatma Bilge Anaokulu Öğretmenlerinden Esma Can Öğretmenimi,zin Yönetimindeki Değerler Eğitimi Sınıfı hazırladıkları Ekmek Rondu Gösterisi ile sahne aldılar.

/resimler/2019-6/13/1407524148781.jpg

Günlük yaşantımızda soframızın en önemli yiyeceklerinden ekmeği,n soframıza geliş öyküsünün anlatıldığı Ekmek Rondu Davetliler tarafından çok beğenildi ve de ayakta alkışlandı.

KELEBEKLER SINIFI ŞİMDİ ARI OLDU

Fatma Bilge Anaokulu Öğretmenlerinden Merve Çakmak Yönetimindeki Kelebekler Sınıfı Ar ı Rondu isimli gösterileri ile izleyicilerin karşısına çıktılar.

/resimler/2019-6/13/1408532118618.jpg

Çalışkanlıkları ve mükemmel sahne performansları ile sahnede adeta çalışkan birer Arı gibi muhteşem bir performans ortaya koyan Kelebekler Sınıfı  sahnede adeta birer kelebek gibi uçarak mükemmel gösterilerini alkış yağmuru eşliğinde tamamladılar.

NEŞELİ TOSBİKLERDEN MUHTEŞEM BİR SKEÇ

Öğretmen Arkadaşımız Arzu Turan Yönetimindeki Neşeli Tosbikler Sınıfı hazırladıkları muhteşem bir skeç çalışması ile sahneye çıktı.

/resimler/2019-6/13/1410388370723.jpg

Küçük Balıkların Ahtapot ile olan mücadelelerinin anlatıldığı Minik Öyküde Ahtapot´tan Korkan Küçük Balıkların Bilge Balığın tavsiyesi ile bir araya gelerek Ahtapotu korkuttukları bu tatlı öykü davetliler tarafından büyük bir beğeni ile izlendi.

MİNİK KALPLERDEN HAYAT BAYRAM OLSA GÖSTERİSİ

Fatma Bilge Anaokulu Öğretmenlerinden Gülsüm Karagül Yönetimindeki Minik Kalpler Sınıfı Hayat Bayram Olsa adlı gösterileri ile sahneye çıktılar.

/resimler/2019-6/13/1411331028084.jpg

Hepimizin çok sevdiği,dilimizden düşürmediği o güzel şarkı Hayat Bayram Olsa Minik Yüreklerimizin mükemmel sahne performansları ile daha da bir güzel hale geldi ve de Minik Yüreklerimiz sahne performansları ile sahnede adeta Kelebekler gibi uçtu.

DRAMA EĞİTİMİ SINIFINDAN TEMİZ DENİZ CANLANDIRMASI

Drama Eğitimi Sınıfı tarafından Hazırlanan Temiz Deniz Etkinliği davetliler tarafından büyük bir beğeni ile izlendi.

NEŞELİ TOSBİKLERDEN ELMA KURDU GÖSTERİSİ

Öğretmen Arkadaşımız Arzu Turan Yönetimindeki Neşeli Tosbikler Sınıfı Elma Kurdu isimli gösterileri ile üçüncü defa sahne aldılar

Daha önceki gösterilerinde olduğu gibi bu gösterilerinde de muhteşem bir sahne performansı ortaya koyan Minik Yüreklerimiz alkışlar eşliğinde sahneyi terk ettiler.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
En Büyük Öğretmen Anne Babadır
En Büyük Öğretmen Anne Babadır
Öğretmen Hilmi Kanık´ın En Büyük Öğretmen Anne Babadır İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Başkan Zorluoğlu, Eğitim Camiasının ilk Ders Heyecanına Ortak oldu
Başkan Zorluoğlu, Eğitim Camiasının ilk Ders Heyecanına Ortak oldu
Başkan Zorluoğlu, Eğitim Camiasının ilk Ders Heyecanına Ortak oldu Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı ilçesi Yılmaz Çebi İlk ve Ortaokulu´nda 2019-2020 eğitim öğretim yılı açılışına katıldı.
Üniversite Sınavında Çaykara Fırtınası
Üniversite Sınavında Çaykara Fırtınası
2019 Yılı Üni,versite Sınav Sonuçlarının ÖSYM tarafından açıklanmasının ardından Çaykara İlçemizden Üniversitelere yerleşen Öğürencilerimiz de belli oldu.
Çaykara İmam Hatip´te Kuşaklar Buluşuyor
Çaykara İmam Hatip´te Kuşaklar Buluşuyor
Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları Kurban Bayramında Çaykara´da bir araya geliyor
Çaykara´da 5 Yıl Önce Onayı Alınan Yüksekokul Neden Açılmıyor!
Çaykara´da 5 Yıl Önce Onayı Alınan Yüksekokul Neden Açılmıyor!
Çaykara´da Yüksekokul İstiyoruz Platformu Başkanı Mehmet Seyit Türker, 5 yıl önce onayı alınmış bir okulu niçin açamıyoruz? Diye sordu.
Çaykara´da Tercih Danışmanlığı Hizmeti
Çaykara´da Tercih Danışmanlığı Hizmeti
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında Lise ve Üniversiteye Yerleşecek Öğrenciler İçin Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Tercih Komisyonu Oluşturuldu.
Çaykara´dan Üniversite Yolculuğu
Çaykara´dan Üniversite Yolculuğu
Çaykara Halk Eğitim Merkezi tarafından 2019 Üniversite Sınavları için açılan Üniversiteye Hazırlık Kursu başarı ile tamamlandı.
Çaykara´da Karne Heyecanı
Çaykara´da Karne Heyecanı
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Sona Erdi ve Çaykara İlçemizde Yaklaşık 2500 Öğrenci Yaz tatiline Ayrıldı
Çaykara´da Yaylada Karne Heyecanı
Çaykara´da Yaylada Karne Heyecanı
Çaykara Karaçam, Köknar ilk ve ortaokul öğrencileri karnelerini yaylada düzenlenen etkinlikte aldılar.
Geleceğin Mucitleri
Geleceğin Mucitleri
Dernekpazarı Atatürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, TÜBİTAK 4006 Fuarı çalışmalarını okul bahçesinde sergiledi.
Siyer-i Nebi Ödülleri Sahiplerini Buldu
Siyer-i Nebi Ödülleri Sahiplerini Buldu
Anadolu Gençlik Derneği(AGD) tarafından her sene Geleneksel olarak düzenlenen ve Öğrencilerimizin Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet(SAV)´i ve Peygamberimizin Düşünce Ufkunu kavramaları amaçlanan Siyer-i Nebi Ortaokullar Kitap Okuma Yarışmasında Trabzon İli Ödülleri 28 Mayıs 2019 Salı Günü Dağıtıldı.
Uzungöl´de Bin Öğrenci İftar Yemeğinde Buluşarak Rekor kırdı
Uzungöl´de Bin Öğrenci İftar Yemeğinde Buluşarak Rekor kırdı
Çaykara eğitim gören bin öğrenci Uzungöl´e taşınarak iftar yemeğinde buluşturma rekoru kırıldı
Cevdet Sunay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden Sigarasız Hayat Etkinliği
Cevdet Sunay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden Sigarasız Hayat Etkinliği
Ataköy Cevdet Sunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından Sigaranın zararlarını konu alan Sigarasız Hayat Etkinliği gerçekleştirildi.
İlk İftar Öğrencilerle
İlk İftar Öğrencilerle
Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok ve İLçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali Ataköy MTAL Öğrencileri ile RAmazan Ayının İlk İftarını Birlikte Açtılar
Ataköy Bilim Fuarı Nefes Kesti
Ataköy Bilim Fuarı Nefes Kesti
Ataköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan 4006 Tübitak Bilim Fuarı gerçekleştirilen muhteşem bir açılış töreni ile kapılarını vatandaşlarımıza açtı
Köknar´da Bilim Fuarı Göz Kamaştırdı
Köknar´da Bilim Fuarı Göz Kamaştırdı
TÜBİTAK Tarafından Desteklenen Köknar Ortaokulu 4006 Tübitak Bilim Fuarı açılışı 3 Mayıs 2019 Cuma Günü Köknar Ortaokulumuzda gerçekleştirildi.
Taşkıran Bilim Fuarı Nefes Kesti
Taşkıran Bilim Fuarı Nefes Kesti
MEB Bilim Fuarı Destekleme Programı çerçevesinde 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Taşkıran Eğitim Kurumları tarafından hazırlanan Bilim Fuarı açılış töreni gerçekleştirildi.
İmam Hatip´ten Göz Kamaştıran Bilim Fuarı
İmam Hatip´ten Göz Kamaştıran Bilim Fuarı
Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından Düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarının Açılış Töreni Okulumuzun Z Kütüphane Salonunda gerçekleştirildi.
Çaykara´lı Müdürün Okulu Yılın Lisesi Seçildi
Çaykara´lı Müdürün Okulu Yılın Lisesi Seçildi
Çaykara´lı Öğretmenimiz Hilmi Mutlu´nun Okul Müdürlüğünü yaptığı Trabzon Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Yılın Lisesi Seçildi.
Okuyorum Oynuyorum Projesi Göz Kamaştırıyor
Okuyorum Oynuyorum Projesi Göz Kamaştırıyor
Çaykara Zeki Bilge İlkokulu tarafından her sene Geleneksel olarak gerçekleştirilen “Okuyorum Oynuyorum Projesi 2019 Yılı etkinlikleri 12 Nisan 2019 Tarihinde Uzungöl Şehit Mehmet Aygün Eğitim Kurumlarında gerçekleştirilen etkinlikler ile tamamlandı
Çaykara Yazarla Buluştu
Çaykara Yazarla Buluştu
Çaykara Zeki Bilge İlkokulu tarafından Geleneksel Olarak düzenlenen “Okuyorum Oynuyorum” Projesi ile ilgili Etkinlikler tüm hızı ile devam ederken Proje kapsamında Çaykara Zeki Bilge İlkokulumuzda Öğrencilerimiz Yazar İle buluşturuldular.
Fatma Bilge´den Sıfır Atık Etkinliği
Fatma Bilge´den Sıfır Atık Etkinliği
İlçemiz Fatma Bilge Anaokulu Öğretmen ve Öğrencileri tarafından insanlarımızın geri dönüşüm konusunda dikkatlerini çekmek üzere “Sıfır Atık Organizasyonu” gerçekleştirildi
Yazar Melih Tuğtay, Öğrencilerle Buluştu
Yazar Melih Tuğtay, Öğrencilerle Buluştu
Çaykara Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla ilçeye gelen yazar Melih Tuğtay öğrencilerle buluştu.
Çanakkale Şiiri Şampiyonları Belli Oldu
Çanakkale Şiiri Şampiyonları Belli Oldu
Çaykara´da Çanakkale Şiiri Şampiyonları belli oldu.
Çaykara Müdürlerini Uğurladı
Çaykara Müdürlerini Uğurladı
Uzun seneler Çaykara İlçesine hem öğretmen olarak hem de yönetici olarak çok faydalı hizmetler verdikten sonra Çaykara İlçemizden ayrılan Öğretmenler Ali Leblebici.Şükrü Kara ve Ebubekir Çelik için Uzungöl İnan Kardeşler Restaurant´ta Uğurlama töreni gerçekleştirildi.
Zeki Bilge Ortaokul Müdürü İlçemize Veda Etti
Zeki Bilge Ortaokul Müdürü İlçemize Veda Etti
İlçemiz Zeki Bilge Ortaokulu Müdürü Şükrü Kara 2019 Yılı Özür Grubu Eş Durumu atamaları sebebi ile tayininin Gümüşhane´ye çıkması sebebi ile Çaykara İlçesinden ayrılarak Gümüşhane İline gitti.
Çaykara´da Eğitimde Dur Durak Yok!
Çaykara´da Eğitimde Dur Durak Yok!
Çaykara´da okullarda karne tatili olmasına rağmen 12 sınıflar için üniversiteye hazırlanan öğrenciler için hazırlık kursları devam ediyor.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi