Çaykara`da Görev Yapan Kaymakamlar
İlçemizde görev yapan Kaymakamların isimleri
Tarih: 3.5.2015 10:25:12/ 2142okunma / 1yorum

ÇAYKARA İLÇESİNDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR LİSTESİ

Adı Soyadı

Göreve Başlama Tarihi

Görevden Ayrılış
Tarihi

Mahmut KESKİN

01.01.1948

25.12.1948

Harun ALKAN

01.01.1949

15.12.1949

Necmettin KARADUMAN

01.10.1950

05.03.1950

Turgut KAMA

01.04.1950

07.10.1950

Nedim KALIPÇIOĞLU

01.11.1950

25.02.1951

Hüseyin KÖSEOĞLU

01.02.1951

28.12.1951

Mahmut KESKİN

01.01.1952

11.07.1952

Recep DOLAPÇIOĞLU

01.09.1952

17.10.1952

Zeki KÖSEOĞLU

01.11.1952

19.06.1953

Nejat ELDEM

01.10.1954

21.08.1954

Özer TÜRK

01.10.1955

24.03.1956

Mustafa YALÇIN

01.05.1956

08.10.1958

Yavuz Selim BIYIKTAŞ

01.06.1959

21.07.1960

Mustafa AKYOL

01.07.1962

16.12.1963

Metin ÖZKINAY

01.04.1964

02.08.1965

Fikret SAYGILI

10.08.1965

01.12.1966

Utku ACUN

20.04.1967

19.11.1968

Remzi BANAZ

17.10.1970

12.10.1971

Erdoğan CEBECİ

31.11.1968

30.04.1970

Hasan KIR

01.06.1970

23.04.1971

Yakup MALTAŞ

22.12.1971

10.10.1972

Muhittin ALİZ

15.10.1972

27.11.1976

Numan SEVEN

07.02.1977

17.05.1977

Ali BİLİR

06.02.1978

22.07.1980

Sabahattin YÜCEL

11.11.1980

23.02.1981

Süleyman KAMÇI

11.11.1980

20.08.1983

Hasan GÜRSOY

29.08.1983

20.09.1986

Zikri ŞAHİN

04.11.1986

31.08.1987

Ekrem BAY

31.08.1987

01.06.1990

Halil KALABALIK

05.08.1990

01.09.1992

Münir KARALOĞLU

06.07.1993

16.08.1993

Cahit IŞIK

26.08.1993

30.11.1993

Ahmet KATIRCI

31.12.1993

02.09.1994

Murat SOYLU

12.09.1994

06.01.1995

Ahmet TÜZEMEN

01.06.1995

16.09.1997

Muzaffer ŞAHİNER

16.09.1997

17.08.1998

Erol KARAÖMEROĞLU

18.08.1998

16.10.2000

Ahmet HOŞOĞLU

17.10.2000

08.06.2001

Fehmi Sinan NİYAZİ

08.06.2001

11.09.2001

Bülent KILINÇ

11.09.2001

27.10.2001

Mehmet ÖZ

28.10.2001

15.10.2003

Kadir EKİNCİ

15.10.2003

31.10.2003

Mehmet Cengiz YÜCEDAL

01.11.2003

08.12.2003

Şenol KOCA

08.12.2003

21.03.2004

Akın AĞCA

22.03.2004

10.10.2005

Selim ÇOMAKLI

10.10.2005

30.04.2006

Ali GÜLDOĞAN

30.04.2006

10.07.2006

Yusuf KARALOĞLU.

11.07.2006

06.10.2006

Uğur KALKAR

27.10.2006

01.04.2007

Ali GÜLDOĞAN

01.04.2007

15.07.2007

İbrahim Halil ŞİVGAN

15.07.2007

17.10.2007

M.Cengiz YÜCEDAL

17.10.2007

26.11.2007

Önder COŞĞUN

26.11.2007

31.03.2008

Uğur KALKAR

31.03.2008

20.08.2009

Ufuk ÖZEN

15.12.2009

21.05.2010

İsmail TOPRAK

06.07.2010

10.08.2010

Cevdet ATAY

11.08.2010

30.08.2012

Musa ÜÇGÜL

10.09.2012

22.09.2014

Mustafa GÜL                             26.09.20114                   DEVAM EDİYOR








Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çaykara`da Görev Yapan Kaymakamlar
Okuyucu Yorumları (1 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Niyazi Yazıcı
23.6.2015 09:06:31
Sn Necmettin KARADUMAN Kaymakamımızın göreve başlayış 01.10.1950 ve ayrılış tarihi 05.03.1950 olduğu görülmektedir. Çelişki var düzeltmeniz ricasıyla saygılar.
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
17 °C
Cumartesi
19 °C
Pazar
18 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi