Çaykara´dan Sosyal Etkinlik Yağmuru
Eğitim Öğretim Alanında Trabzon İlimizde Zirvede yer alan Çaykara İlçesi Sosyal,Kültürel ve Sportif Etkinlikler anlamında da birbirinden güzel etkinliklerin altına imza atıyor.
Tarih: 21.10.2019 12:43:04

Eğitim Öğretim Alanında Trabzon İlimizde Zirvede yer alan Çaykara İlçesi Sosyal,Kültürel ve Sportif Etkinlikler anlamında da birbirinden güzel etkinliklerin altına imza atıyor.

Eğitim Öğretimdeki Akademik Başarının Sosyal ve Kültürel Etkinlikler ile Desteklenerek Öğrencilerimizin Ruhsal ve Fiziksel olarsak da Sağlıklı gelişebilmeleri için Çaykara İlçemizde bulunan Tüm Okullarımızda Okul Yöneticileri ve Öğretmenler tarafından bir çok etkinlik organize ediliyor.

/resimler/2019-10/21/1246084050578.jpgHer Hafta onlarca etkinlik ve Organizasyon gerçekleştiriliyor Hem Okullarımızda hem de İlçe Milli Eğitim´de

Hafta Sonları Genel olarak Öğrencilerimizin Sosyal ve kültürel Aktivitelerine ayrılmış durumda Çaykara İlçemizde…

Sadece son üç günde Çaykara İlçemizde gerçekleştirilen Etkinlikler:

KAYMAKAM ÇİĞDEM VE BAŞKAN TOK´A TEŞEKKÜR

Çaykara İlçemizde Öğrencilerimize yönelik gerçekleştirilen bu Organizasyonların tamamı  Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem ve Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´un Organizasyonları ile gerçekleştirildi.

Her zaman ve her oluşumda Öğrencilerimizin ve Öğretmenlerimizin yanında yer alan ve onlara her ortamda büyük bir destek veren Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem´e ve Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´a Çaykara Halkı olarak teşekkür etmeyi bir görev kabul ediyoruz.

CUMA GÜNÜ  SİNEMA VE TİYATROYA

19 Ekim Cuma Günü Çaykara İlçemizden yaklaşık 200 Öğrenci Trabzon İlimizdeki çeşitli Sinema ve Tiyatro´ya  getirilerek vizyondaki filmleri ve Tiyatro Oyununu izlemeleri sağlandı./resimler/2019-10/21/1247369520984.jpgİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Organize edilen Sinema Etkinliğinde Öğretmen Arkadaşlarımız da Öğrencilerimize eşlik ettiler.

CUMARTESİ GÜNÜ MAÇA

Öğrencilerimizin ve Öğretmenlerimizin Trabzon İlimizin Sembolü haline gelen Trabzonspor´umuza destekleri de her zaman olduğu gibi devam ediyor.

Daha önceki senelerde maçlara katılım ve destekleri ile Trabzon Sporumuza güç ve cesaret veren Öğretmen ve Öğrencilerimiz bu desteklerini ŞAMPİYONLUK senemiz 2019-2020 sezonunda artarak sürdürüyor.

Trabzon Spor Futbol Takımımızın 19 Ekim 2019 Cumartesi   akşamı Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumunda Gaziantep Futbol Kulübü ile oynadığı Cemil Usta Sezonu 8. Hafta Müsabakasında Takımımıza Destek verdiler.

Trabzonspor´umuzun attığı 4 gol ve aldığı farklı galibiyet ile sevinç yumağına dönen öğrencilerimiz hem dinlenerek hem takımımıza destek vererek hem de un utamayacakları muhteşem bir gün yaşayarak evlerine dönmenin mutluluğunu yaşadılar.

PAZAR GÜNÜ SPOR ZAMANI

20 Ekim Pazar Günü Öğrencilerimiz için Spor zamanı…Her Hafta Pazar Günü olduğu gibi 20 Ekim Pazar Günü de Öğrencilerimiz çeşitli alanlarda Spor Yaparak hem dinlenme hem de yeteneklerini geliştirme imkanına sahip oldular.

Okullarımızda Öğretmen arkadaşlarımızın gerçekleştirmiş oldukları Yetenek Tarama Testleri sonucunda öğrencilerimiz çeşitli alanlara yönlendirildiler.

YÜZME HAVUZU ÇAYKARA´YI BEKLİYOR

Öğrencilerimizin bir bölümü Of Kapalı Spor Salonu Yüzme Havuzunun yolunu tuttu Pazar Günü.Profesyonel Yüzme Hocalarımızın Rehberliğinde hem yüzmeyi öğrendiler hem de muhteşem bir Pazar Günü geçirdiler.

FUTBOL VE ATLETİZM ÇAYKARA İLÇE STADYUMUNDA

Öğretmen Arkadaşlarımız tarafından Futbol ve Atletizm alanlarına yönlendirilen öğrencilerimiz hafta içi gerçekleştirmiş oldukları çalışmalara hafta sonu da devam ettiler./resimler/2019-10/21/1249487336066.jpgYüzlerce Öğrencimiz Profesyonel Öğretmenler tarafından eğitilerek hem yeteneklerini geliştirmeleri sağlandı hem de gönüllerince muhteşem bir Pazar günü geçirmeleri sağlanmış oldu.

TEŞEKKÜRLER DERNEKPAZARI GENÇLİK MERKEZİ

Voleybol,Basketbol,Masa Tenisi,Hentbol gibi alanlara yönlendirilen öğrencilerimiz ise her Pazar olduğu gibi 20 Ekim Pazar Günü de Dernekpazarı Gençlik Merkezinin yolunu tuttu…

Hafta içi de bir çok etkinlikte öğrencilerimizin hizmetine sunulan Dernekpazarı Gençlik Merkezi muhteşem altyapısı ile adeta göz kamaştırıyor./resimler/2019-10/21/1250201086822.jpgÖğrencilerimiz Profesyonel Öğretmenlerin Rehberliğinde Muhteşem bir Pazar günü daha yaşamış olmanın mutluluğu ilke döndüler evlerine…/resimler/2019-10/21/1250587493688.jpgÇAYKARA BUNUN İÇİN ZİRVEDE

Her zaman söyleriz…Eğitimde elde edilen hiçbir  başarı tesadüf değildir.Elde edilen her başarının arkasında büyük bir emek,özveri ve fedakarlık yer almaktadır.

Dışarıdan bakıldığı zaman sanki şöyle bir algı oluşturulmaya çalışılıyor.

Çaykara İlçesi Öğrencilere sürekli Kurs verilen bir İlçe…

Oysa gerçekler çok farklı…

Kurs Akademik başarının sadece küçük bir parçası.

Çaykara İlçesinde Esas başarılan şey ise Çocuğumuzun Dünyasını paylaşmak…

Başta Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çğidem,Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali,Okul Yöneticileri ve Öğretmenlerimiz Çocuklarımızın Dünyasında AKTİF olarak yer alabilmek için yoğun birt çalışmanın içerisinde yer alıyorlar.

Yeri Geliyor Kitap Fuarı ile buluşuyor Öğrencilerimiz…

Yeri geliyor Çanakkale´nin yolunu tutarak Tarihimizde Muhteşem bir yolculuğa çıkıyorlar…

An Geliyor Sinemanın yolunu tutuyotr öğrencilerimiz…

An geliyor Muhteşem bir Tiyatroya tanıklık ediyorlar…

Ve de değişik Spor alanlarında Sporun her dalına yönlendiriliyor öğrencilerimiz tabi ki yetenekleri doğrultusunda.

Tabi ki doğa da unutulmuyor Çaykara İlçemizde…Değişik Dönemlerde gerçekleştirilen değişik Organizasyonlar ile Çaykara İlçemizin Doğal Güzellikleri ile buluşmaları sağlanıyor Çaykara İlçemizde.

İşte bunun için eğitimde lider ilçe Çaykara

Haber: Hilmi Kanık
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çaykara Sosyal Etkinlik Yağmuru
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İmam Hatip Şampiyonları Belli Oldu
İmam Hatip Şampiyonları Belli Oldu
Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen Yarışmalarda Çaykara İlçemizi Temsil edecek olan Öğrencilerimizin seçimi gerçekleştirildi.
Zafer Özel Eğitim Okulu Uzungöl´de
Zafer Özel Eğitim Okulu Uzungöl´de
Trabzon İlinde Eğitim Öğretim veren Zafer Özel Eğitim Uygulama Okulu Öğretmen ve Öğrencileri için Müdür Yardımcısı Ali Haydaroğlu ve Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali´nin Organizasyonu ile Uzungöl Gezisi düzenlendi.
Bir Asır Önceki Batı Zihniyetinden Bir Örnek
Bir Asır Önceki Batı Zihniyetinden Bir Örnek
Antalya Bilim Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Hemşehrimiz Prof.Dr. Necati Ağıralioğlu´nun yazdığı “BİR ASIR ÖNCEKİ BATI ZİHNİYETİNDEN BİR ÖRNEK” adlı araştırma yazısını siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.
Çaykara´da servis Taşıma Toplantısı Gerçekleştirildi.
Çaykara´da servis Taşıma Toplantısı Gerçekleştirildi.
Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Servisi Planlama toplantısı 23 Ekim 2019 Çarşamba Günü Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan TOPAL Başkanlığında gerçekleştirildi.
Çaykara´da TEFBİS Semineri
Çaykara´da TEFBİS Semineri
Çaykara İlçemizde bulunan Okul ve Kurumlarımızın Yöneticilerine yönelik TEFBİS Eğitim Semineri gerçekleştirildi.
Çaykara ve Eğitim
Çaykara ve Eğitim
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Çaykara ve Eğitim İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Çaykara´da Öğrenciler Güven İçinde
Çaykara´da Öğrenciler Güven İçinde
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının başlaması ile birlikte Çaykara İlçemizde de Hem Eğitim Öğretim alanında hem de Öğrencilerimizin daha rahat bir ortamda Eğitim Öğretim Faaliyetlerini sürdürebilme anlamında çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor
Çaykara´da İlköğretim Haftası Coşkusu
Çaykara´da İlköğretim Haftası Coşkusu
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının başlaması ile birlikte Trabzon İlimizde Eğitimde Zirvede yer alan Çaykara İlçesinde de hem Eğitim Öğretim hem de Sosyal etkinlikler büyük bir hız ile başladı.
En Büyük Öğretmen Anne Babadır
En Büyük Öğretmen Anne Babadır
Öğretmen Hilmi Kanık´ın En Büyük Öğretmen Anne Babadır İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Başkan Zorluoğlu, Eğitim Camiasının ilk Ders Heyecanına Ortak oldu
Başkan Zorluoğlu, Eğitim Camiasının ilk Ders Heyecanına Ortak oldu
Başkan Zorluoğlu, Eğitim Camiasının ilk Ders Heyecanına Ortak oldu Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı ilçesi Yılmaz Çebi İlk ve Ortaokulu´nda 2019-2020 eğitim öğretim yılı açılışına katıldı.
Üniversite Sınavında Çaykara Fırtınası
Üniversite Sınavında Çaykara Fırtınası
2019 Yılı Üni,versite Sınav Sonuçlarının ÖSYM tarafından açıklanmasının ardından Çaykara İlçemizden Üniversitelere yerleşen Öğürencilerimiz de belli oldu.
Çaykara İmam Hatip´te Kuşaklar Buluşuyor
Çaykara İmam Hatip´te Kuşaklar Buluşuyor
Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları Kurban Bayramında Çaykara´da bir araya geliyor
Çaykara´da 5 Yıl Önce Onayı Alınan Yüksekokul Neden Açılmıyor!
Çaykara´da 5 Yıl Önce Onayı Alınan Yüksekokul Neden Açılmıyor!
Çaykara´da Yüksekokul İstiyoruz Platformu Başkanı Mehmet Seyit Türker, 5 yıl önce onayı alınmış bir okulu niçin açamıyoruz? Diye sordu.
Çaykara´da Tercih Danışmanlığı Hizmeti
Çaykara´da Tercih Danışmanlığı Hizmeti
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında Lise ve Üniversiteye Yerleşecek Öğrenciler İçin Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Tercih Komisyonu Oluşturuldu.
Çaykara´dan Üniversite Yolculuğu
Çaykara´dan Üniversite Yolculuğu
Çaykara Halk Eğitim Merkezi tarafından 2019 Üniversite Sınavları için açılan Üniversiteye Hazırlık Kursu başarı ile tamamlandı.
Çaykara´da Karne Heyecanı
Çaykara´da Karne Heyecanı
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Sona Erdi ve Çaykara İlçemizde Yaklaşık 2500 Öğrenci Yaz tatiline Ayrıldı
Çaykara´da Yaylada Karne Heyecanı
Çaykara´da Yaylada Karne Heyecanı
Çaykara Karaçam, Köknar ilk ve ortaokul öğrencileri karnelerini yaylada düzenlenen etkinlikte aldılar.
Çaykara´da Minik Kalplerden Kocaman Bir Gösteri
Çaykara´da Minik Kalplerden Kocaman Bir Gösteri
Çaykara Merkez Fatma Bilge Anaokulu Öğretmen ve Öğrencileri tarafından hazırlanan Yıl Sonu Gösterisi 13 Haziran 2019 Perşembe Günü Çaykara Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirildi.
Geleceğin Mucitleri
Geleceğin Mucitleri
Dernekpazarı Atatürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, TÜBİTAK 4006 Fuarı çalışmalarını okul bahçesinde sergiledi.
Siyer-i Nebi Ödülleri Sahiplerini Buldu
Siyer-i Nebi Ödülleri Sahiplerini Buldu
Anadolu Gençlik Derneği(AGD) tarafından her sene Geleneksel olarak düzenlenen ve Öğrencilerimizin Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet(SAV)´i ve Peygamberimizin Düşünce Ufkunu kavramaları amaçlanan Siyer-i Nebi Ortaokullar Kitap Okuma Yarışmasında Trabzon İli Ödülleri 28 Mayıs 2019 Salı Günü Dağıtıldı.
Uzungöl´de Bin Öğrenci İftar Yemeğinde Buluşarak Rekor kırdı
Uzungöl´de Bin Öğrenci İftar Yemeğinde Buluşarak Rekor kırdı
Çaykara eğitim gören bin öğrenci Uzungöl´e taşınarak iftar yemeğinde buluşturma rekoru kırıldı
Cevdet Sunay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden Sigarasız Hayat Etkinliği
Cevdet Sunay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden Sigarasız Hayat Etkinliği
Ataköy Cevdet Sunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından Sigaranın zararlarını konu alan Sigarasız Hayat Etkinliği gerçekleştirildi.
İlk İftar Öğrencilerle
İlk İftar Öğrencilerle
Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok ve İLçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali Ataköy MTAL Öğrencileri ile RAmazan Ayının İlk İftarını Birlikte Açtılar
Ataköy Bilim Fuarı Nefes Kesti
Ataköy Bilim Fuarı Nefes Kesti
Ataköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan 4006 Tübitak Bilim Fuarı gerçekleştirilen muhteşem bir açılış töreni ile kapılarını vatandaşlarımıza açtı
Köknar´da Bilim Fuarı Göz Kamaştırdı
Köknar´da Bilim Fuarı Göz Kamaştırdı
TÜBİTAK Tarafından Desteklenen Köknar Ortaokulu 4006 Tübitak Bilim Fuarı açılışı 3 Mayıs 2019 Cuma Günü Köknar Ortaokulumuzda gerçekleştirildi.
Taşkıran Bilim Fuarı Nefes Kesti
Taşkıran Bilim Fuarı Nefes Kesti
MEB Bilim Fuarı Destekleme Programı çerçevesinde 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Taşkıran Eğitim Kurumları tarafından hazırlanan Bilim Fuarı açılış töreni gerçekleştirildi.
İmam Hatip´ten Göz Kamaştıran Bilim Fuarı
İmam Hatip´ten Göz Kamaştıran Bilim Fuarı
Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından Düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarının Açılış Töreni Okulumuzun Z Kütüphane Salonunda gerçekleştirildi.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi