İlginizi ÇekebilirAnahtar Kelimeler: Çaykara' Kolonya Yardımı
  • Perşembe 38 ° / 24 ° Güneşli
  • Cuma 38 ° / 23 ° Güneşli
  • Cumartesi 37 ° / 23 ° Güneşli

Çaykara'ya Kolonya ve Gıda Yardımı

İstanbul’da Ticaret hayatını sürdüren Kanzuk Kozmetik tarafından vatandaşlara dağıtılmak üzere Çaykara Belediyesine gıda ve kolonya yardımı gerçekleştirildi.

İstanbul’da Ticaret hayatını sürdüren Kanzuk Kozmetik tarafından vatandaşlara dağıtılmak üzere Çaykara Belediyesine gıda ve kolonya yardımı gerçekleştirildi.

İlçemiz Koldere Mahallesinden olan ve İstanbul’da Ticaret hayatına devam eden Kanzuk Kozmetik sahibi  Mustafa Öztürk tarafından hem tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs (Covit 19) salgını hem de kutsal ramazan ayı vesilesi ile vatandaşlara dağıtılmak üzere Çaykara Belediyesine çeşitli gıda ve kolonya yardımları gerçekleştirildi.

Kanzuk Kozmetik sahibi Hemşerimiz Mustafa Öztürk hem insanlık aleminin hem de Ülkemizin Coronavirüs Salgını sebebi ile zor günlerden geçtiğini ayrıca İslam alemi olarak birlik, beraberlik ve kardeşliğin en önemli ayı olan kutsal Ramazan ayının içinde bulunduğumuzu bu vesile ile Çaykaralı hemşehrilerimiz ile Ramazan ayının coşkusunu paylaşmak üzere bu çalışmayı gerçekleştirdiklerini ifade etti.

BAŞKAN TOK’TAN TEŞEKKÜR

Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Sosyal Paylaşım sitesinden Çaykara’lı Hemşerimiz iş adamı Mustafa Öztürk’e teşekkür etti.

Başkan Hanefi Tok’un Mesajı:

“Çaykara’lı Kıymetli Hemşerimiz Kanzuk Kozmik Gıda sahibi Mustafa Öztürk Kardeşimize Çaykara Belediyemize bağışlamış olduğu gıda ve kolonya malzemeleri için çok teşekkür ediyorum.”