Derebaşı Şehitlerini Anma Turnuvasında Grup Maçları Sona Erdi
Çaykara Kaymakamlığı Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Grup Maçları Sona Erdi
Tarih: 19.5.2019 09:21:51

DEREBAŞI ŞEHİTLERİNİ ANMA TURNUVASINDA GRUP MAÇLARI SONA ERDİ

Çaykara Kaymakamlığı Tarafından düzenlenen ve Organizasyonu Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Grup Maçları dün akşam oynanan üç karşılaşma ile tamamlandı.

8 Grupta 27 Takımın katılımı ile gerçekleştirilen Turnuvada Gruplarında ilk iki sırada yer alan 16 Takım Kaymakamlık Kupasında Son 16 Eleme Grubuna yükselmeyi hak etti.

TURNUVANIN İSMİ DEĞİŞTİ

Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem´in Organizatörlüklerinde Turnuvanın Organizasyonunu gerçekleştiren Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü  tarafından dün Tüm Ülkemizin alkışlaması gereken Örnek bir karar çıktı.

10 Mayıs 2019 Cuma Günü Derebaşı Virajlarında kaybolan Gazeteci Abdülkadir  Nişancı yı  Arama Kurtarma çalışmalarını gerçekleştirirken dere sularına kapılarak Şehit olan Jandarma Astsubay Mustafa Gidergelmez ve Şehit Jandarma Uzman Çavuş Eyüp Kapaklıkaya´nın anısına Turnuvanın ismi “ÇAYKARA KAYMAKAMLIK KUPASI DEREBAŞI ŞEHİTLERİNİ ANMA FUTBOL TURNUVASI” olarak değiştirildi.

KURA ÇEKİMİ BU GÜN

Son 16 Turu Kura çekimi 19 Mayıs 2019 Pazar Günü(Bu gün) saat 13.00´de Çaykara Kaymakamlığıo Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek

Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Yusuf Kurt´un yönetiminde gerçekleştirilecek olan Kura Çekimine son 16´ya kalmayı başaran 16 kulübümüzün temsilcileri katılacak

Bilgisayar Ortamında gerçekleştirilecek olan Kura çekiminde Gruplarını Lider olarak tamamlayan Takımlara 2´şer Puan,Grup ikincilerine ise 1´er puan verilecek.Bu uygulama ile Grup Birincilerinin eşleşmemeleri sağlanmış olacak.Bu Şekilde Grup Birincileri diğer Grupların ikincileri ile eşleşmiş olacaklar.

D GRUBUNUN KRALI ZENO SPOR

D Grubunda Gruptan daha önce çıkmayı garantileyen Zeno Spor ile Çambaşı Spor dün akşam Grup Birinciliği için sahaya çıktılar.

Karşılaşmada baştan sona rakibinden üstün bir oyun ortaya koyan Zeno Spor Futbol Takımı karşılaşmadan 6-1 gibi farklı bir skor ile galip gelerek D Grubunu Lider tamamlamayı başardı./resimler/2019-5/19/0927040963696.jpgTurnuvanın Güçlü ve İddialı Ekiplerinden Zeno Spor D Grubundan Lider Çıkmayı Başardı

Grupta 1 puanı bulunan Çambaşı Spor ise Grubun diğer ekibi Şahinkaya Spor ile aynı puana sahip.İki ekip arasında oynanan karşılaşma 0-0 berabere sona ermişti.

Ancak Karşılaşmanın ardından kullanılan penaltı atışlarında rakibine 4-2 üstünlük sağlamayı başaran Çambaşı Spor Rakibine ikili averajda üstünlük sağlayarak son 16 biletini cebine koymayı başardı./resimler/2019-5/19/0930054092203.jpg  

BİRİNCİ TAKIM

 

İKİNCİ TAKIM

MAÇ TARİHİ

MAÇ SAATİ

ZENO SPOR

1

ÇAMBAŞI SPOR

18.05.2019

22.00

ŞAHİNKAYA SPOR

BAY

 

 

 

 

 

 

D GRUBU PUAN DURUMU

S.N

TAKIM

OM

G

B

M

AG

YG

PUAN

1

ZENO SPOR

2

2

-

-

11

3

6

2

ÇAMBAŞI SPOR

2

1

-

1

1

6

1

3

ŞAHİNKAYA SPOR

2

-

1

1

2

5

1

 E GRUBUNUN LİDERİ KARAÇAM SPOR

E Grubunda dün akşam ilk olarak Karaçam Spor ile Jandarma Spor Takımlarının karşı karşıya gelmesi gerekiyordu.

Ancak hem Jandarma Spor´un Grupta İddiasının kalmamış olması hem de sadece 1 gün önce Derebaşı Virajlarında yaşadığımız ve iki askerimizin ŞEHİT Olmasına sebep olan kaza sebebi ile Jandarma Spor Futbol Takımımız karşılaşmaya çıkmadı./resimler/2019-5/19/0931172687387.jpgTurnuvamızın En Özel,En Güzel Takımlarından Jandarma Spor

Bu durumda kazansa bile Grupta hiçbir iddiası olmayan Jandarma Spor Turnuva kuralları gereği bu karşılaşmada 3-0 hükmen yenik sayıldı.

Burada bir yanlış anlamayı düzeltelim.Dün akşamki karşılaşmaya Jandarma Gücü çıkmış olsa ve maçı kazansa dahi E Grubunda durum değişmeyecekti.

Karaçam Spor Yine Grup Lideri olarak,Haros Spor ise yine Grup İkincisi olarak son 16 Yükselme Grubuna kalacaktı./resimler/2019-5/19/0932306126433.jpgKaraçam Spor Başarı Çizgisini Geçen Sene Kaldığı Yerden Devam ettiriyor

Bu maçın ardından Karaçam Spor Grupta oynadığı 3 maçı da kazanarak ve Grup Lideri olarak son 16 biletini cebine koymayı başardı

HAROS OGENEM SPOR NEFES KESTİ

E Grubunun en çetin maçında Ogenem Spor ile Haros Spor karşı karşıya geldiler.

İki 3 Puanlı ve kazanan ekibin son 16 biletini cebine koyacağı maç adeta nefes kesti./resimler/2019-5/19/0934268473006.jpgTurnuvanın Renkli Takımlarından Ogenem Spor Tüm Çaykara Halkından Kocaman Bir alkışı Hak Etti

Karşılaşmanın ilk yarısında 1 gol bulan Haros Spor 1 gol de ikinci yarıda buldu.Ve bu zevkli ve çekişmeli karşılaşmadan 2-0 galip ayrıldı./resimler/2019-5/19/0935598630423.jpgKupanın Güçlü Ekiplerinden Haros Spor 2019 Yılında da Gruplardan Çıkmayı Başardı

Bu sonucun ardından Grupta 6 Puana yükselen Haros Spor Karaçam Spor´un ardından Grup ikincisi olarak Çeyrek Final biletini cebine koymayı başardı.

TEŞEKKÜRLER OGENEM SPOR

Ogenem Spor…Kaymakamlık Kupasına Karaçam Mahallemizden katılan 3 takımdan bir tanesi.

Azimleri,mücadeleleri ve centilmenlikleri ile turnuvaya farklı bir renk ve güzellik kattı Ogene´nin Uşakları…

Bizler Çaykara Halkı olarak onları Tribünden izlerken büyük bir keyif alarak izledik.

Teşekkürler Çocuklar…Turnuvaya kattığınız renk ve güzellik için.

ÜÇÜNCÜ  HAFTA

BİRİNCİ TAKIM

 

İKİNCİ TAKIM

MAÇ TARİHİ

MAÇ SAATİ

KARAÇAM SPOR

3

0

JANDARMA GÜCÜ

18.05.2019

23.00

OGENEM SPOR

0

2

HAROS SPOR

18.05.2019

24.00

E  GRUBUNDA PUAN DURUMU

S.N

TAKIM

OM

G

B

M

AG

YG

PUAN

1

KARAÇAM SPOR

3

3

-

-

10

1

9

2

HAROS SPOR

3

2

-

1

6

5

6

3

OGENEM SPOR

3

1

-

2

3

4

3

4

JANDARMA GÜCÜ

3

-

-

3

1

10

0

İŞTE SON 16 TAKIM

Bu sonuçların ardından 8 Gruptan son 16´ya yükselmeyi başaran Takımlar da belli oldu.İşte o 16 Takım ve Gruplardaki dereceleri

A GRUBU

1.TAŞLIGEDİK SPOR

2.RAŞİ SPOR

B GRUBU

1.UZUNGÖL SPOR

2.ZEKİ BİLGE SPOR

C GRUBU

1.ASES 1845

2.TAŞKIRAN SPOR

D GRUBU

1.ZENO SPOR

2.ÇAMBAŞI SPOR

E GRUBU

1.KARAÇAM SPOR

2.HAROS SPOR

F GRUBU

1.ESKİ GENÇLİK SPOR

2.ALİSİNOS SPOR

G GRUBU

1.YEŞİLALAN MİLLİ GENÇLİK SPOR

2.ÇAM OTEL SPOR

H GRUBU

1.EĞRİDERE SPOR

2.KUŞMER SPOR

Haber: Hilmi Kanık 








Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çaykara Spor Altyapıdan Sağlam Geliyor
Çaykara Spor Altyapıdan Sağlam Geliyor
Bir zamanlar Bölge Futbolunda Fırtınalar Estiren Çaykara Spor Efsanesi geri dönüyor.Çaykara Spor Altyapı Takımları olan U 13,U-14 ve U-15 Takımlarından oluşan 70 Sporcu Öğrenciye Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´un katıldıkları Program ile Spor Seti hediye edildi.
Çaykara´da AGD Şampiyonu Trabzon Spor
Çaykara´da AGD Şampiyonu Trabzon Spor
Anadolu Gençlik Derneği(AGD) tarafından İmam Hatip Ortaokulları arasından düzenlenen Futbol Turnuvasında Trabzon Spor Takımı Şampiyonluk ipini göğüslemeyi başardı.
Öğretmenler Günü Satranç Şampiyonları Belli Oldu
Öğretmenler Günü Satranç Şampiyonları Belli Oldu
Satranç Federasyonu tarafından İlçemizdeki İlkokullar arasında düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Satranç Yarışmaları Çaykara İlçemizde adeta nefesleri kesti.
Çaykara´da Satranç Şampiyonları Belli Oldu
Çaykara´da Satranç Şampiyonları Belli Oldu
Çaykara Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından İlçemizdeki Ortaokullar arasında düzenlenen Satranç Yarışmaları Çaykara İlçemizde adeta nefesleri kesti.
Çaykara Gençlik ve Spor´dan Etkinlik Yağmuru
Çaykara Gençlik ve Spor´dan Etkinlik Yağmuru
Gençlik ve Spor Çaykara İlçe Müdürlüğü tarafından okullarımıza yönelik çeşitli etkinlikler gerçekleştirilmeye devam ediliyor.
UDSAK üyesi Dağcılar Eğitimlerine Devam Ediyor
UDSAK üyesi Dağcılar Eğitimlerine Devam Ediyor
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği üyesi sporcuların temel eğitimleri devam ediyor.
Dağcılar Gito Gölünde!
Dağcılar Gito Gölünde!
Trabzon Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği üyesi dağcılar, Rize-Çamlıhemşin Ambarlı yaylası Gito yaylasına etkinlik düzenledi.
Çaykara Spor Geri Dönüyor
Çaykara Spor Geri Dönüyor
Çaykara Spor Geri Dönüyor
Dağcılar Karakaya Zirvesinde!
Dağcılar Karakaya Zirvesinde!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, 3180 metre rakımlı Karakaya zirvesine tırmandılar.
Dağcılara Kaçkar´da Kar sürprizi!
Dağcılara Kaçkar´da Kar sürprizi!
Trabzon Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği üyesi dağcılar, yoğun kar yağışı altında Kaçkar dağına tırmandı.
Yaz Tatilinde 500 Öğrenciye Spor Eğitimi
Yaz Tatilinde 500 Öğrenciye Spor Eğitimi
2010 Yılından bu yana Trabzon İlinde Akademik Başarı anlamında İlçeler arasındaki sıralamada Şampiyonluk kürsüsünde bulunan Çaykara İlçesinde yaz tatilinin başlaması ile birlikte Sportif Etkinlikler ile ilgili Organizasyonlar başladı.
Kadir Geceniz Mübarek Olsun
Kadir Geceniz Mübarek Olsun
Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem Ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara´lı Hemşerilerimiz ve İslam Aleminin Kadir Gecesini Kutladılar
Kupada Şampiyon Karaçam Spor
Kupada Şampiyon Karaçam Spor
Ramazan Ayının başından bu yana devam eden Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbul Turnuvasında Şampiyon Karaçam Spor oldu.
Çaykara´da Şimdi Kupa Zamanı
Çaykara´da Şimdi Kupa Zamanı
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında bu akşam Final Heyecanı yaşanacak.Kupada bu akşam oynanacak olan Final Müsabakalarının ardından 2019 Yılı Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvası tamamlanmış olacak.
Turnuva Üçüncüsü Uzungöl Spor
Turnuva Üçüncüsü Uzungöl Spor
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Futbol Turnuvasında Üçüncülük Maçında Raşi Spor´u 2-0 Yenmeyi başaran Uzungöl Spor Turnuvada Üçüncülük Kupasının Sahibi oldu
Kupada Üçüncü Bu Akşam Belli Oluyor
Kupada Üçüncü Bu Akşam Belli Oluyor
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Üçüncülük maçı bu akşam saat 22.30´da oynanacak
Kupada Finalin İsmi Eğridere Spor-Karaçam Spor
Kupada Finalin İsmi Eğridere Spor-Karaçam Spor
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Finalin İsmi Eğridere Spor Karaçam Spor oldu.
Çaykara İçin Yarı Final Zamanı
Çaykara İçin Yarı Final Zamanı
aykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında bu akşam Yarı Final Heyecanı yaşanacak.
Eğridere Spor ve Raşi spor Yarı Finalde
Eğridere Spor ve Raşi spor Yarı Finalde
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Yarı finale Yükselen son iki Takım Eğridre Spor ile Raşi spor Spor oldu.
Uzungöl Spor ve Karaçam Spor Yarı Finalde
Uzungöl Spor ve Karaçam Spor Yarı Finalde
Dün Akşam Oynanan Çeyrek Final Müsabakalarının ardından Uzungöl Spor ve Karaçam Spor Yarı Finale yükselmeyi başardılar.
Son Çeyrek Finalistler Raşi Spor ve Taşlıgedik Spor
Son Çeyrek Finalistler Raşi Spor ve Taşlıgedik Spor
Çaykara Kaymakamlığı Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasının Son Çeyrek Finalistleri Raşi Spor ve Taşlıgedik Spor Oldu
Eğridere ve Yeşilalan Milli Gençlik Çeyrek Finalde
Eğridere ve Yeşilalan Milli Gençlik Çeyrek Finalde
Çaykara Kaymakamlık Kupası Drebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Bu Akşam oynanan karşılaşmalar sonucunda Yeşilalan Milli Gençlik Spor ile Eğridere Spor Çeyrek Final Bileti Almayı başardı.
Karaçam ve Taşkıran Çeyrek Finalde
Karaçam ve Taşkıran Çeyrek Finalde
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Turnuvasında Son 16 Eleme Turunun İkinci Akşamında Karaçam Spor ve Taşkıran Spor Çeyrek Finale Yükseldiler
Uzungöl Spor ve ASES 1845 FC Çeyrek Finalde
Uzungöl Spor ve ASES 1845 FC Çeyrek Finalde
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Çeyrek Finale Yükselen İlk iki Takım Uzungöl Spor ile ASES 1845 FC Oldu
Kupada Final Maçlarının Programı Belli Oldu
Kupada Final Maçlarının Programı Belli Oldu
2019 Yılı Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Çeyrek Final,Yarı Final ve Final Maçlarının Programı,maç tarihleri ve maç saatleri belli oldu.
Grup Maçlarının Ardından
Grup Maçlarının Ardından
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Grup Maçlarının Ardından Genel Bir Değerlendirme
Kupada Son 16 Kuraları Çekildi
Kupada Son 16 Kuraları Çekildi
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Son 16 Eleme Turu Kuraları Çekildi
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi