Düzgün´den Basın Açıklaması
CHP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün Hem Adaylığı hem de Adaylık süreci ile ilgili bir Basın Açıklaması gerçekleştirdi.
Tarih: 16.2.2019 21:10:03/ 1589okunma / 0yorum

CHP  Çaykara Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün Hem Adaylığı hem de Adaylık süreci ile ilgili bir Basın Açıklaması gerçekleştirdi.

İşte Hasan Düzgün´ün Basın Açıklaması

UZUNGÖL HALKINA VE GENÇLERE AÇIKLAMAMDIR.

Belediye başkanlık adaylığımla ilgili birtakım itirazlar yapılmış tartışmalı günlerin sona ermesini sabırla bekledim ve bugün bu açıklamayı uygun görrdüm. Hakkımdaki olumsuzlukların hepsine burada eksiksiz cevap yazacağım.

APOLAS LERMİ nin uzungöl şarkısına itiraz eden ve haklı olarak tepki koyan uzungöllü sivil toplum kuruluşları ve gençler olmuş , bu itiraz ve tepkilere yazdığım yorum nedeniyle beni suçlayan bir anlayışl ortaya koyanlar olmuş , ancak yorumda benim eleştirilerimi dikkate almadan beni suçlamayı seçenler asıl suçlanması gerekenleri ne yazıkki unutmuş , beni suçlu ilan etmişlerdir.

O gün yazdıklarım ortada , resmi kurumların kayıtsızlığını dile getirerek APOLAS LERMİYİ eleştirmıştim. Çunku uzungölün yapılaşmasındaki aksaklıkların asıl sorumlusu çaykara belediyesi , büyükşehir, çevre şehircilik , tabiat varlıkları ve nihayet bütün sorumlulardır. Uzungöl halkının bu hususla ilgili hiçbir kusuru yoktur.

B-KİTAPLARIM

Yirmi yıllık çalışmayla yazdığım folklorik ve geleneksel geçmişimizi araştırarak kitaplaştirdığım ,hiç basılmamış piyasaya sürülmemiş kitabı okuduklarını söyleyenler dedikodulara kulak vererek bunu aleyhimde kullanmayı seçmişlerdir. Oysa o kitap araştirma amaçlı yazılmış hertürlü eleştiriye açıktır okudum diyenlerin benimle irtibata geçip yanlış olan taraflarını neden düzeltme gereği duymadılar. Kitap okuyanlar çok iyi bilirlerki araştırma amaçlı eserlerde herzaman hata payı yüksektir. Duzeltilemez diye bir iddiam olmadı./resimler/2019-2/16/2114551116849.jpgBir diğer kitabım uzungölden türkiyenin çeşitli yerlerine yapılan göçlerin araştırılması ve halkimızı, gençlerimizi bilgilendirme amaçlıdır. Bu iki kitabın amacı yeni nesil gençlerimizin atalarınin nerelere göç ettiğini belgelemektir. Ayrıca her iki kitabın basımından elde edilecek gelirin tamamı uzungölde lise yapımına bağışlanacağı belgeli olarak beyan edilmiştir.

CHP adaylığım yerel seçimlere 7 ay kala başlayan seçim sürecinde caykara ilçe teşkilatı bana adaylik teklif ettiğinde olmayacağımı beyan edip uzungölden başka adaylarin çıkmasını bekledim o süreçte benim adım ortalıkta dolaşıp durdu hiç kimse benimle konuşma , veya olmamam için diyaloğa girmedi ta ki AKP nin adayi açıklandığı güne kadar bekledim ardından 11 gun sonra yani 16 ocakta CHP genelmerkezi benim ismimi açıklayinca aday oldum. Benim bukadar bekleyip sonra aday olmamı neden kabul görmediği yukarıdaki sebeplere bağlamanın uzungölun geleceğine zarar vereceği hiçmi düşünülmedi.

Değerli halkım canlarım , komşularım yıllardır uğraş verdiğim uzungöl DAVOS olmalı tezimi, turizm vadisi iddiamı , desteklemenizi istiyorum bunu isterken hıçbir art niyet ve kişisel çıkar hesabı yapmadım yapmam.
Çocuklarımıza miras olarak bırakacağımız ve onların geleceğini kurtarmak adına bana destek vermenizi bekliyorum. Uzungöl için hazırladığım projeleri duyanlar benim bunu başaracağimı görüyorlar .gelin siyasi tercihleri birkenara bırakalım ve seçime öyle gidelim

Uzungölden AKP den bir aday çıksaydı ben asla aday olmayacaktim hatta AKP beni aday gösterseydi yine aday olacaktım çünkü benim iddiam açıktır ÇAYKARA ya 1.000.000 bir milyon turist getirmek , uzungöl e raylı sistem , barakaları çarşı düzenine koymak ,virajları viyadükle kaldırmak , goşon deresini ıslah etmek , alternetif yolu açıp trafiği rahatlatmak, otoparkları düzenlemek , uzungole girişi paralı hale getirip sivil toplum kuruluşlarimiza pay ayırmak , tsirandağı meziresinin kadastrosunu yaptırıp tapulamasını yapmak. Teleferik yapımı bitmeden GARESTER yaylasinı planlamak , gibi sorunlari çözmek benim hedefimdir. Genç
ere iş imkanı , istihdam , yabancılar sorununu çozmek ve daha birçok proje . Saglık ocağı , ambulans , yangin aracı , gençlerin spor yapacağı halı sahalar ve tesisler mutlaka yapılacaktır bunlar gibi temel sorunlar çözume muhtaç işlerdir.

Derebaşı virajlarını turizme açıp bölgemizin kalkınmasını sağlamak o vadiyi zenginleştirmek , yayla ve mezire yollarinı birbirine bağlamak , sultanmurat yaylasinı sağlık ocağina kavuşturmak, yaz aylarındaki su sıkıntısını gidermek için eğrisu ve çevre yaylalarının su sorunu mutlaka çözülecektir. Ağaçlandirma için gereken finasal imkan vardır.

Çaykara merkezinin tunel sorunu , pazar yerlerinin tanzimi , eski sümerbank modeli mağazacılık ,külturel kurslar , sinema , dil kursları , universitenin kurulması cevre duzeni , bina cephelerinin ıslahı , tuvalet sorunu , otopark gibi temel sorunlarin çözumü başlıca yapacaklarimdır siyasi tercihlerinizi birkenara bırakıp bana destek vermenizi , budefa değişimin iyi birşey olduğunu gorüp yaşayalım

Kamu oyuna saygılarımla

19 ŞUBAT AKŞAMI ÇAY TV´DE

CHP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün 19 Şubat Salı akşamı Saat 19.00´daÇaykara Belediye Başkan Adaylığı ile ilgili Projelerinin ikinci Bölümünü açıklayacak Daha önce de Çay Tv´de Canlı yayın konuğu olan Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün geçen programın devamı olarak görülen yeni programda projelerini Çaykara Halkı ile paylaşmaya devam edecek.

Haber:Çaykara Gündem Gazetesi
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Düzgün Basın Açıklaması
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Zorluoğlu: Uzungöl´ün Değerine Değer Katacağız
Zorluoğlu: Uzungöl´ün Değerine Değer Katacağız
Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, memleketi Çaykara´da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi ve ilçenin ünlü turizm merkezi Uzungöl´deki işletmecilerin sorunlarını dinledi.
Çaykara ve Dernekpazarı ‘na Siyaset Üstü Bakıyorum
Çaykara ve Dernekpazarı ‘na Siyaset Üstü Bakıyorum
Cumhur İttifakı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, Çaykara ve Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Derneği´nin düzenlemiş olduğu geceye katıldı.
Zorluoğlu Projelerini Açıkladı
Zorluoğlu Projelerini Açıkladı
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu projelerini anlattı.
Çaykara´da 8 Başkan Adayı
Çaykara´da 8 Başkan Adayı
31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Çaykara Belediye Başkanlığı için Başvuru gerçekleştiren Belediye Başkan Adayları belli oldu.
CHP´den Kaynaşma Gecesi
CHP´den Kaynaşma Gecesi
CHP Çaykara İlçe Teşkilatı Uzungöl´de Kaynaşma ve Dayanışma Gecesi Düzenledi
Zorluoğlu Muhtarlar İle Buluştu
Zorluoğlu Muhtarlar İle Buluştu
Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vali Murat Zorluoğlu Babaocağında Çaykara İlçemizde Görev Yapan Muhtarlar ile buluştu
Çaykara´ya Kadın Eli değecek!
Çaykara´ya Kadın Eli değecek!
31 Mart yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren İYİ Parti Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci, “ amacımız Çaykara´yı "mutlu insanların yaşadığı bir şehir dönüştürmektir" dedi.
Mehmet Kara Çaykara Belediye Başkan Adayı
Mehmet Kara Çaykara Belediye Başkan Adayı
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Çaykara Belediye Başkanlığı için Mehmet Kara Bağımsız aday olduğunu açıkladı.
CHP Meclis Adayları Belli Oldu
CHP Meclis Adayları Belli Oldu
CHP Çaykara Belediyesi Meclis Adayları Belli Oldu
Cumhur İttifakı Meclis Adayları Belli Oldu
Cumhur İttifakı Meclis Adayları Belli Oldu
Çaykara Belediyesi Cumhur İttifakı Belediye Meclis Adayları Belli Oldu
Saadet Çaykara´da Abanoz Dedi
Saadet Çaykara´da Abanoz Dedi
31 Mart 2019 Pazar Günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Saadet Partisinin Belediye Başkan Adayı Hasan Yaşar Abanoz Oldu
Çaykara´da İYİ Partinin Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci
Çaykara´da İYİ Partinin Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci olarak açıklandı.
Dernekpazarı Saadet Partisi Adayı Abidin Pergel
Dernekpazarı Saadet Partisi Adayı Abidin Pergel
Saadet Partisi Dernekpazarı Belediye Başkan adayı Abidin Pergel olarak açıklandı.
Zorluoğlu:Trabzon´da Belediyecilik işini en iyi biz biliriz
Zorluoğlu:Trabzon´da Belediyecilik işini en iyi biz biliriz
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Murat Zorluoğlu, Of ilçesine giderek seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyarette bulundu.
Zorluoğlu: “İlçelerimizde Büyükşehir imzası daha Fazla Görülecek”
Zorluoğlu: “İlçelerimizde Büyükşehir imzası daha Fazla Görülecek”
AK Parti Büyükşehir Belediyesi başkan adayı hemşehrimiz Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu ile birlikte Sürmene ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.
Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı
Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı
Samsun 19 Mayıs Belediye Başkan adayı Çaykaralı Hemşehrimiz Osman Topaloğlu oldu.
Erdoğan Tok, İlkadım Belediye Başkan Adayı
Erdoğan Tok, İlkadım Belediye Başkan Adayı
Samsun İlkadım Belediye Başkan Adayı Çaykaralı hemşehrimiz Erdoğan Tok gösterildi.
CHP Çaykara´da Hasan Düzgün Dedi
CHP Çaykara´da Hasan Düzgün Dedi
CHP´nin Çaykara Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün Oldu
AK Parti Başkan Adayı Zorluoğlu Dernekpazarı´nda
AK Parti Başkan Adayı Zorluoğlu Dernekpazarı´nda
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu, Dernekpazarı ilçesini ziyaret etti.
Çevik´ten Çaykara´ya Teşekkür
Çevik´ten Çaykara´ya Teşekkür
31 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Ak Parti´den Çaykara Belediye Başkan Adayı olan Eğitimci ve İş Adamı Mehmet Çevik Sosyal Paylaşım hesabından bir mesaj yayınlayarak desteklerinden dolayı Çaykara Halkımıza Teşekkür etti.
AKP Dernekpazarı Adayı Dr.Mehmet Aşık
AKP Dernekpazarı Adayı Dr.Mehmet Aşık
AKP Dernekpazarı Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Aşık AK Parti Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık´ı yeniden aday gösterdi.
AKP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanefi Tok
AKP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanefi Tok
AK Parti Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´u yeniden aday gösterdi.
Zorluoğlu Baba Ocağında
Zorluoğlu Baba Ocağında
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu Çaykara İlçemizde çeşitli Ziyaretlerde bulundu.
Avcılar Belediye Başkanı adayı İbrahim Ulusoy oldu
Avcılar Belediye Başkanı adayı İbrahim Ulusoy oldu
AK Parti Avcılar Belediye başkan adayı Çaykaralı hemşehrimiz Dr.İbrahim Ulusoy oldu.
Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan oldu
Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan oldu
İstanbul Fatih Belediye Başkan adayı Çaykaralı hemşehrimiz Ergün Turan oldu.
Haşim Baltacı Tekrar Arnavutköy Belediye Başkan Adayı
Haşim Baltacı Tekrar Arnavutköy Belediye Başkan Adayı
AK Parti´nin Arnavutköy Belediye Başkan adayı tekrar Çaykaralı hemşehrimiz Ahmet Haşim Baltacı oldu.
Çaykaralı Av.Neşe Fazlıoğlu Mert Gaziosmanpaşa için yola çıktı
Çaykaralı Av.Neşe Fazlıoğlu Mert Gaziosmanpaşa için yola çıktı
İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesi için Belediye Başkan aday adaylığı için müracaat eden Çaykaralı Belediye Başkan aday adayı Av. Neşe Fazlıoğlu Mert, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi