İlginizi ÇekebilirAnahtar Kelimeler: Elmalı Yolu Asfaltlandı
  • Perşembe 37 ° / 23 ° Güneşli
  • Cuma 39 ° / 21 ° Güneşli
  • Cumartesi 40 ° / 22 ° Güneşli

Elmalı Yolu Asfaltlandı

Uzungöl Elmalı Yolunda yol genişletme ve asfaltlama çalışmaları tamamlandı.İlçemiz Elmalı Mahallesinde Köseli Köyü Elmalı Mahallesi arasındaki yol ile Mahalle içerisince bulunan ana ve ara yolların asfaltlama çalışmaları tamamlandı.

ELMALI YOLU ASFALTLANDI

Uzungöl Elmalı Yolunda yol genişletme ve asfaltlama çalışmaları tamamlandı.İlçemiz Elmalı Mahallesinde Köseli Köyü Elmalı Mahallesi arasındaki yol ile Mahalle içerisince bulunan ana ve ara yolların asfaltlama çalışmaları tamamlandı.

Uzungöl Muhtarı Mehmet Öztürk´ün yoğun çabaları ile Yaklaşık olarak 2.5 KM´lik yol Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Çaykara Belediyesi nin araç ve malzeme desteği ile asfaltlandı.

/resimler/2019-11/19/1024156386790.jpg

ÖNCE YOL GENİŞLETME

Köseli Köyü Elmalı Mahallesi arasında bulunan dar yolda araçların birbirlerine yol verebilmeleri son derece güç oluyordu.Bu yüzden bu yolda ilk olarak yol genişletme çalışması gerçekleştirildi ve 2 aracın kolaylıkla geçebilecekleri bir yol altyapısı oluşturulmuş oldu.

Bu yolda daha sonra ise zemin düzeltme ve serme çalışması gerçekleştirildi.

/resimler/2019-11/19/1024403730943.jpg

Son olarak ise yolun asfaltı dökülerek yol vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuş oldu.

MUHTAR ÖZTÜRK-VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Göreve geldikleri ilk andan başlayarak vatandaşlarımıza iyi bir hizmet verebilmek için  yoğun bir tempo ile çalıştıklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Uzungöl Muhtarı Mehmet Öztürk  her mahallemize hizmet vermeye çalıştıklarını ve önem sırasına göre mahallelerimize hizmet taşımaya çalıştıklarını sözlerine ekledi.

/resimler/2019-11/19/1025072481651.jpg

Elmalı Mahallesinin en önemli sorunlarından bir tanesinin yol sorunu olduğunu ifade eden Muhtar Mehmet Öztürk bu yolda hem yol genişletme çalışması,hem yol iyileştirme çalışması hem de asfaltlama çalışmasını gerçekleştirerek Elmalı Mahallesinin yol sorununu çözüme kavuşturduklarını sözlerine ekledi.

Her zaman ve her konuda kendilerine olan Destek ve katkılarından dolayı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu´na ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´a teşekkür etmeyi bir görev kabul ettiklerini ifade eden Muhtar Mehmet Öztürk  Sayın Başkanlarımızın Kıymetli Katkıları ile bundan sonra da insanlarımıza hizmet taşımaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.