Geçmiş Olsun Kemal Çuman
Çaykara ve Trabzon Basın Dünyamızın önemli isimlerinden Kemal Çuman´ın Kızı Hülya Çuman Cicerali geçirdiği ani ani bir Rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldı.
Tarih: 1.8.2018 14:06:36/ 7177okunma / 3yorum

Çaykara ve Trabzon Basın Dünyamızın önemli isimlerinden Kemal Çuman´ın Kızı Hülya Çuman Cicerali geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldı.

Yaklaşık 4 gündür Hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi görmekte olan Hülya Çuman Cicerali ile ilgili olumlu ve güzel haberleri sizlere aktarabilmeyi umut ediyoruz.

6 Aylık Hamile olan Hülya Çuman Cicerali bundan 4 gün önce ani bir rahatsızlanma sonucunda hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tahlil ve tetkikler sonucunda Beyine Pıhtı attığı tespit edildiğinden Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi atına alındı.

Hem bebeğin hem de annenin sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken bizler de Basın Ekibi olarak Hastaneden gelecek olan güzel haberleri okuyucularımız ile paylaşmayı bekliyoruz.

Çaykara Gündem Ailesi olarak Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Sevgili Kemal Çuman Abimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor. Dünyalar Güzeli Kızı Hülya Çuman Cicerali´nin bebeği ile birlikte bir an önce iyileşerek sağlıklı bir şekilde aramıza dönmesini temenni ediyoruz.

KEMAL ÇUMAN VE ÇAYKARA BASINI

Bundan yaklaşık 6-7 sene önce tanımıştım sanırım Sevgili Kemal Çuman´ı.Uzungöl´e gelmişti. Ve de bana bir Gönül Birlikteliğinde Hizmet Sevdası teklifinde bulunmuştu.

Birlikte Çaykara İlçemize Hizmet Sevdası yolunda çalışmaya var mısın diye sormuştu bana Sevgili Kemal Çuman./resimler/2018-8/1/1512476952485.jpgYaklaşık 7 senedir Gönül Birliği içerisinde Çaykara İlçemize hizmet taşımaya çalışıyoruz  sevgili Kemal Çuman ile. Aramızda hiçbir zaman maddi bir beklenti ya da çıkar beklentisi olmadı. İkimizin de ortak Sevdası hep Çaykara oldu. Ve de bizler Sevgili Kemal Çuman ile yaklaşık 7 senelik Gönül Birlikteliğimiz yolunda belki binlerce belki de onbinlerce haberi Çaykara Gündem Dostlarımız ile buluşturduk.

Kimi zaman keyifli haberler ile okuyucularımızı mutlu ettik. Kimi zaman da üzücü bir haberi hiç istemeden paylaşmak zorunda kaldık Sevgili Kemal Çuman ile.

Sosyal Yönü kuvvetli olan insanlar Çocuklarını ve ailelerini ihmal eder derler. Ben bu kavramı hem kendimde hem de Sevgili Kemal Çuman´da fazlası ile gördüm.Nasıl mı?

Sanırım bundan 3 sene öncesiydi. Şu anda Yoğun Bakım Ünitesinde yatmakta olan Dünyalar güzeli Kızı Sevgili Hülya Çuman Cicerali´nin Düğün Töreni vardı o gün.

Ben de o düğüne katılmak üzere Trabzon´a inmiştim. Aynı gün Yomra Residance´de bir açılış merasimi vardı.

Gözlerime inanamamıştım.Kemal Bey kızının düğününü bırakmış fotoğraf makinesini omzuna atmış ve açılış haberini yapmak üzere salondaydı. Kızmıştım Kemal Bey´e. Ben buradayım benim  olduğum yerde senin ne işin var. Ben haberi yapardım. Bu gün senin en mutlu günün.Git kızının yanında ol dedim.

Her zamanki neşeli hali ile güldü bana. Kızımın yanında olması gerekenler var dedi bana Kemal Bey. Haber önemli. Benim burada olmam lazım.

İstanbul´da Hastanede Kemal Bey.Tedavi görüyor. Zor bir Mide Operasyonu geçirmiş. Durumunu sormak için aradım.Bana Telefonda ilk söylediği cümle şu.

Hocam Kurbanın olayım. Ben yokum. Okuyucularımızı habersiz bırakma. Bir tatlı anı daha. 2016 Yılının Kasım Ayında Çaykara Gündem Gazetesini Yazılı olarak çıkarmaya başladık.Tam 15 hafta yaşam mücadelesi verdi gazetemiz. Üzülerek İfade etmek isterim ki o güzelim gazeteyi sadece Sevgili Kemal Çuman´ın şahsi gayretleri ile 15 hafta yaşatabildik ve de 15 hafta sonunda bizden bu kadar dedik ve gazetemizin yaşam öyküsü bu şekilde sona erdi.

Sevgili Kemal Çuman´ı tanıdığım 7 sene boyunca hiçbir zaman şahsi menfaatlerini ön plana çıkardığına asla şahit olmadım.O tertemiz yüreği ile çoğu zaman kendi cebinden harcama yaparak hep haber peşinde koştu. Hep siz Sevgili Çaykara Gündem Dostlarımıza daha kaliteli bir haberi nasıl taşıyabilirimin peşinde koştu.

51 Yaşındayım. Ve de 51 senelik ömrümde hiçbir çıkar beklemeden sadece insanlara hizmet sevdası ile çalışan tanıdığım insan sayısı asla bir elin beş parmağının yarısı kadar bile olmadı.Ve de gururla ifade etmek isterim ki Sevgili Kemal Çuman o parmakların en güçlü olanı.

Mevla bana nefes verdiği sürece ömrümün sonuna kadar Sevgili Kemal Çuman ile bu gönül birliğimiz hep devam edecek. Bu anlamda Sevgili Kemal Çuman´a ve de Dünyalar Güzeli Kızı Hülya Cuman Cicerali´ye bir defa daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor. Kızımızın bir an önce sağlığına kavuşarak yeniden aramıza dönmesi dileği ile yazımızı tamamlıyoruz.

Haber:Hilmi Kanık
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Geçmiş Olsun Kemal Cuman
Okuyucu Yorumları (3 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Fahri Düzenli
1.8.2018 20:37:54
Hilmi kardeşim Kemal Çuman la ilgili tüm yazdıklarına aynen katılıyorum. Çalışmalarında Dernekpazarı ayağı oldum. Gerçek haberciliği hayat geçiren, taviz vermeyen biri olarak kendisini hep taktir ettim. Şuanki durumunda kendisine sadece dualarımla destek olabilmekteyim. Daha fazlasını yapmayı çok isterdim. İnşallah en kısa zamanda kızımız eski sağlığına kavuşur ve hep mutlu oluruz.
Mustafa MUTLU
6.8.2018 08:29:09
Çok geçmiş olsun,Allah kızımıza acil şifalar versin.Hem bebeğini ve hem de kendisini bize bağışlasın.Amin
Ahmet Mutluoğlı
7.8.2018 00:09:08
Acil şifalar diliyoruz, çok geçmiş olsun. Haberi yeni okudum, inşallah iyidir hastalar şu anda.
Uzungöl´de Ayhan Güler´ine Kavuştu
Uzungöl´de Ayhan Güler´ine Kavuştu
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Ayhan İnan ile İlçemiz Demirkapı Mahallesinden Dünyalar Güzeli Kızımız Güler Yüce Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Trafik kazasında Çaykaralı Aileden 6 Kişi Yaralandı
Trafik kazasında Çaykaralı Aileden 6 Kişi Yaralandı
Rize´nin Çamlıhemşin ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Çaykara Çambaşı mahallesinden 6 kişi yaralandı.
Turkcell´dan Trabzon´a Yatırım Hamlesi
Turkcell´dan Trabzon´a Yatırım Hamlesi
Turkcell´den Trabzon´a 3 yılda 50 milyon TL´lik altyapı yatırımı
Köpeğe Çarpmamak İçin Kaza Yaptı!
Köpeğe Çarpmamak İçin Kaza Yaptı!
Çaykara Ulucami Mahallesinden, Hasan Cevahir İstanbul´da aracıyla seyrederken Köpeğe çarpmamak için kaza yaptı.
İzmir´den Uzungöl´e Gelin Geldi
İzmir´den Uzungöl´e Gelin Geldi
Uzungöl´ün önemli Turizm İşletme Sahiplerinden Yaren Otel Sahibi Ahmet Akyüz´ün Yakışıklı Oğlu Uzungöl´ün Genç Turizmcilerinden Levent Akyüz ,İzmir´den Fatma Gökmen ile hayatını birleştirdi.
Forodigo Hayatımızı Değiştirdi!
Forodigo Hayatımızı Değiştirdi!
Çaykara Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz tarafından açılan ve yaklaşık 4 senedir Çaykara İlçemizde Giyim Kültürünü yaşatmaya çalışan Forodigo Kursumuzun insanlarımızın üzerinde bırakmış olduğu etkiden söz etmeye çalışacağız Sizlere
50 Yıl Sonra Buluştular!
50 Yıl Sonra Buluştular!
Trabzon Erkek öğretmen Okulu 50.Yıl mezuniyet buluşması Trabzon ve Çaykara Sultanmurat Yaylasında gerçekleştirildi.
İŞKUR Okullar için Temizlik Elemanı Alıyor!
İŞKUR Okullar için Temizlik Elemanı Alıyor!
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR aracılığı ile okulların temizliği, bakım ve onarımı için Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında personel alımı yapılacak.
Uzungöl´de Mesut ve Özlem´den Sezon Finali
Uzungöl´de Mesut ve Özlem´den Sezon Finali
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Mesut Kul ile Araklı İlçemizden Dünyalar Güzeli Kızımız Özlem Kıroğlu Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Selcan ve Hakan Yusuf´un En Mutlu Günleri
Selcan ve Hakan Yusuf´un En Mutlu Günleri
Çaykara Kabataş Mahallesinden Bursa´da ikamet eden Hakan Yusuf Gazioğlu ile Selcan Yılmaz dünya evine girdi.
Diller Destan Düğünle Evlendiler!
Diller Destan Düğünle Evlendiler!
Çaykaralı sevilen simalardan işadamı Ferhat Yıldız´ın avukat oğlu Serhat Yıldız ile Gıda Yüksek Mühendisi Esra Doğangün görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.
Umut Ayşe´sine Kavuştu
Umut Ayşe´sine Kavuştu
Uzungöl´ün Genç Turizmcilerinden Umut Kayaoğlu Samsun 19 Mayıs İlçesinden Ayşe Holep ile hayatını birleştirdi.
Cengiz İle Merve´nin En Mesut Akşamı
Cengiz İle Merve´nin En Mesut Akşamı
Uzungöl´ün Genç Turizm Çalışanlarından Cengiz Asan ile Bayburt´tan Merve Akyıldız Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan muhteşem bir düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
"Yaylalarda Yaşam Malzemesi Bırakmayın" Uyarısı!
"Yaylalarda Yaşam Malzemesi Bırakmayın" Uyarısı!
​İçişleri Bakanlığı, sonbaharın gelmesiyle dönüşe geçilen yayla evlerinde, teröristler için yaşam imkânı tanıyacak malzemeler bırakılmaması uyarısı yaptı.
Kız Yurdu Toplantısı Yapıldı
Kız Yurdu Toplantısı Yapıldı
Deva Vakfı Öğrenci Yurdundan Çaykara Belediyesine Devredilen Çaykara Belediyesi Kız Öğrenci Yurdu Planlama ve Bilgilendirme Toplantısı Kız Öğrenci Yurdu Binasında gerçekleştirildi.
Zeynep İle Selim´den Ömürlük İmza
Zeynep İle Selim´den Ömürlük İmza
Uzungöl Merkez Büyükköy Mahallesinden ve Uzungöl´ün En Sevilen Esnaflarından Hilmi Dilek´in yakışıklı Oğlu Selim ile Konya´dan Zeynep Taşkapu Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe EVET Dediler.
Sare Kocaeli´ne Gelin Gidiyor!
Sare Kocaeli´ne Gelin Gidiyor!
Sare Demirci ile Aykut Çalpan´ın Kına Merasimi 30 Ağustos 2018 Perşembe Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirildi.
Bir İmza da Uzungöl´de İstiyoruz
Bir İmza da Uzungöl´de İstiyoruz
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Bir İmza Da Uzungöl´de İstiyoruz" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Yavuz Selimliler Maçka´da Buluştu
Yavuz Selimliler Maçka´da Buluştu
Yıllar önce Erzurum Yavuz Selim İlköğretim okulundan mezun olan öğretmenlerin bayram buluşması Trabzon Maçka ilçesinde gerçekleştirildi.
 Yayla Festivalleri  "Çöp Festivali" oldu!
Yayla Festivalleri "Çöp Festivali" oldu!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı “YAYLA FESTİVALLERİ ÇÖP FESTİVALİ OLDU” adlı makalesini okuyucularımızla paylaşıyoruz
Şahadetlerinin 100.Yılında Sultanmurat Şehitleri Paneli
Şahadetlerinin 100.Yılında Sultanmurat Şehitleri Paneli
Sultanmurat Şehitleri şehadetlerinin 100. Yılında ‘Vatana Adanmış Hayatlar´ adlı panel 19 Ağustos Pazar günü yapılıyor.
Kayıp Saniye İkinci Dağ Taş aranıyor!
Kayıp Saniye İkinci Dağ Taş aranıyor!
Çaykara Hanırmak Yaylasında kaybolan Saniye İkinci hâlâ bulunamadı.
Sümeyye İle Zafer´den Mutluluk Türküsü
Sümeyye İle Zafer´den Mutluluk Türküsü
Sümeyye ile Zafer´den Mutluluk Türküsü.Uzungöl´ün Genç Turizm İşletmecilerinden Zafer Danış ile Ana Sınıfı Öğretmeni Sümeyye Erdoğan Uzungöl´de gerçekleştirilen dillere destan Muhteşem bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Saniye İkinci Bulunana Kadar Aranacak
Saniye İkinci Bulunana Kadar Aranacak
3 Gün Önce İlçemiz Hanırmak Yaylasında kaybolan 73 yaşındaki Saniye İkinci İçin Arama Kurtarma Çalışmalarına bu gün de devam edildi.
İbrahim Tuncer Kızını Evlendiriyor!
İbrahim Tuncer Kızını Evlendiriyor!
Çaykara Taşören Mahallesinden, Trabzon Yazarlar Derneği İstanbul Şube Başkanı yazar İbrahim Tuncer´in kızı Rumeysa Tuncer, Ali Torun ile dünya evine giriyor.
Forodigo Uzungöl´de Yaşayacak
Forodigo Uzungöl´de Yaşayacak
Yaklaşık 4 senedir Çaykara İlçemizde Yürütülmekte Olan Çaykara´da Forodigo´nun Doğuşu Projesi Kapsamında Uzungöl´de Forodigo Kursu Stantının Açılış Töreni Uzungöl Şehit Mehmet Aygün Ortaokulu Bahçesinde gerçekleştirilen Tören ile açıldı.
Geçmiş Olsun Ali Kemal Sevinç
Geçmiş Olsun Ali Kemal Sevinç
Çaykara İlçemizin Sosyal ve Kültürel Alanlardaki en önemli ve de Sosyal İnsanlarından Ali Kemal Sevinç Geçirdiği Rahatsızlık sonucu Hastaneye kaldırıldı.
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
17 °C
Pazartesi
17 °C
Salı
17 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi