İlginizi Çekebilir  • Perşembe 38 ° / 24 ° Güneşli
  • Cuma 38 ° / 23 ° Güneşli
  • Cumartesi 37 ° / 23 ° Güneşli

İnşaattan Düşen 37 Yaşındaki Çaykaralı Hayatını Kaybetti

Çaykara Karaçam Mahallesinden Şenol Çolak Artvin’de çalıştığı inşaattan düşerek hayatını kaybetti.

Karaçam Mahallesinden Şenol Çolak Artvin’de kardeşleri ile birlikte çalıştığı inşaattan düşerek hayatını kaybetti. 

Edinilen bilgiye göre 4 kardeşi ile birlikte Artvin’de bir inşaatta çalışan Şenol Çolak 9 Mayıs Cumartesi günü inşaatta çalışırken dengesini kaybederek yere düştü.

Kardeşleri Şenol Çolak’ın düştüğünü görünce yanına giderek 112’ye haber verdiler. Kaza yerine gelen 112 ekipleri Şenol Çolak’ın hayatını kaybettiğini tespit ettiler.

Karaçam Mahallesinde kahvehane çalıştıran Yusuf Çolak’ın oğlu olan 1983 Doğumlu  evli ve dört çocuk babası olan Şenol Çolak’ın ani ölümü Karaçam Mahallesinde şok etkisi yarattı.

Merhum Şenol Çolak’ın cenazesi Artvin’den alınarak Trabzon Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Burada otopsi yapılacak olan  Çolak’ın cenazesi otopsinin  ardından Karaçam Mahallesine gönderilecek. Cenazenin saat 15-16 gibi mahalleye gönderilmesi bekleniyor.

Merhum Şenol Çolak 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü Öğle namazına müteakip  Karaçam Mahallesinde kılınacak olan cenaze namazının ardından aynı yerde bulunan aile kabristanlığında son yolculuğuna uğurlanacak.

Çaykara Gündem ailesi olarak Merhum Şenol Çolak’a Allah’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

Yusuf ÇOLAK-Babası-0 536 8153885