Kayaoğlu Şekersu Muhtar Adayı
.Çaykara İlçemizin İlçe Merkezine en uzak olan Mahallelerinden Şekersu Mahallesinde İsmail(Nuri) Kayaoğlu Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.
Tarih: 6.2.2019 10:45:31/ 1413okunma / 0yorum

Yaklaşan Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesinde Adaylar belli olmaya devam ediyor.Çaykara İlçemizin İlçe Merkezine en uzak olan Mahallelerinden Şekersu Mahallesinde İsmail(Nuri) Kayaoğlu Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

Şekersu Mahallesi Doğumlu ve Şekersu Mahallesinin en eski yerleşenlerinden ve yaşayanlarından olan İsmail Kayaoğlu Yeni dönemde Muhtar olarak Şekersu Mahallesine hizmet verebilmek için kollarını sıvadı ve seçim çalışmalarına devam ediyor.

Yaklaşık 36 sene boyunca Devlet Memuru olarak Ülkemizin çeşitli yerlerinde Görev yapan İsmail Kayaoğlu son olarak ise Bursa İnegöl´de görev yapıyordu./resimler/2019-2/6/1059370232044.jpgMemleketini çok özleyen ve de ömrünün bundan sonraki bölümünü doğup büyüdüğü topraklarda geçirmek isteyen Kayaoğlu bu sebeple Devlet Memurluğu görevinden Emekliye ayrılarak Uzungöl´e geldi ve Şekersu Muhtar Adaylığını açıklayarak Seçim çalışmalarına başladı.

İSMAİL KAYAOĞLU KİMDİR?

Uzungöl Merkez Kaplanoz Mahallesinin en sevilen ve saygı duyulan isimlerinden  Merhum Nazım Serfa Kayaoğlu´nun küçük oğludur.

Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden İnegöl´de Genç Yaşta Vefat ederek Uzungöl´ü Göz yaşlarına boğan Halit Kayaoğlu´nun Kardeşi olan İsmail Kayaoğlu aynı zamanda Uzungöl´ün son dönemlerdeki en çok sevilen Turizmcilerinden Umut Kayaoğlu´nun da babasıdır.

İlkokul ve Ortaokulu Uzungöl´de Lise Öğrenimini ise Çaykara İlçemizde tamamlayan Kayaoğlu 1982 yılında Orman Muhafaza Memuru olarak Göreve başladı

36 sene boyunca Ülkemizin çeşitli yerlerinde Devlet Memuru olarak Görev yapan Muhtar Adayı Kayaoğlu 2018 Yılı sonunda 36 senelik Devlet Memurluğu görevini gururla tamamlayarak emekli oldu.

Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu şimdi ise engin Devlet Tecrübesi ile sevdalı olduğu topraklara hizmet vermek için  Hizmet Sevdası yolunda Adaylığını açıkladı

KAYAOĞLU-SEVDALI OLDUĞUM TOPRAKLARA HİZMET VERECEĞİM

36 Sene Ülkemizin çeşitli yerlerinde Devlet Memuru olarak görev yaptığını şimdi ise Büyük bir Onur ile 36 sene boyunca yerine getirmiş olduğu Devlet Memurluğu görevini tamamlayarak Emekliye ayrıldığını ifade eden Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu bundan sonra ise ömrü boyunca özlemini çektiği,yüreğinde büyük bir sevda olarak yaşattığı doğduğu topraklara geri dönmenin ve bu topraklara hizmet verecek olmanın sevdası ile yaşadığını sözlerine ekledi.

Kamu Görevi süresince çeşitli Dernek,Sendika ve Sivil Toplum Kuruluşlarında görev aldığını ifade eden Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu son olarak ise Bursa İnegöl´de bulunan Uzungöl Kültür ve Yardımlaşma Derneğimizde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Lokal Yönetimi görevlerini üstlendiğini ifasde etti.

Meslek yaşamı boyunca hiçbir zaman Toplumdan ve STK´larından kopmadığını tam aksine Sosyal yönünün çok kuvvetli olması sebebi ile hep onların içinde aktif olarak yer aldığın ı ifade eden Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu bu deneyim ve birikimlerini Doğduğu ve gönlünü verdiği yer olan Şekersu Mahallemize ve burada yaşayan komşu ve arkadaşlarımıza hizmet olarak sunabilme sevdası ile yola çıktıklarını sözleri,ne ekledi.

Halkımızın İradesine çok büyük bir saygı duyduğunu ve de kararın tabi ki Kıymetli Halkımıza ait olduğunu ifade eden Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu seçim süreci boyunca Demokratik bir seçim ortamında herkese büyük bir saygı göstererek seçime gideceklerini sözlerine ekledi.

Seçimdeki diğer Adaylara çok büyük bir saygı duyduğunu ifade eden Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu bu yarışın bir hizmet yarışı olduğunu ve de Kıymetli Halkımızın Hak eden adaya Mühürü vererek göreve çağıracağını sözlerine ekledi.

ŞEKERSU´YA HİZMET BİZİM İŞİMİZ

Şekersu Mahallesinin doğup büyüdüğü Mahalle olduğunu ve de Tüm Sorunlarını çok iyi bildiğini ifade eden Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu Şekersu Mahallesi ile ilgili gerçekleştirmeyi planladıkları bazı çalışmaları şu şekilde sıraladı:

YAYLALARIMIZ YENİDEN CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Şekersu Yaylasının Tarih Boyunca Bölgemizin en önemli Cazibe Merkezlerinden bir tanesi olduğunu anımsatan Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu Yaylalarımıza geri Dönüş Projesini hayata geçireceklerini ve de hem Turizm anlamında hem de Sosyal Yaşam anlamında yaylalarımızın yeniden cazibe Merkezi olması için yoğun bir btempo ile çalışmaya başlayacaklarını sözlerine ekledi.

HAYVACILIK GERİ GELECEK

Şekersu Yaylasının en büyük güzelliklerinden bir tanesinin de hayvancılık olduğunu ifade eden Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu İlçe ve İl Tarım Müdürlüğü ile  Tarım ve Hayvancılık ile ilgili hazırlşayacakları porojeler sayesinde Bölgemizde Hayvancılığı yeniden canlandırmak için zaman kaybetmeden yola çıkacaklarını sözlerine ekledi.

DERELERİMİZ KURUDU CANLANACAK

Şekersu Yaylasında bulunan derelerimize bol miktarda Alabalık bırakılacağını ifade eden Muhat Adayı İsmail Kayaoğlu bu balıkların korunacağını ve seneler öncesinde olduğu gibi derelerimizin alabalık ile coşa

YOL ÇİLESİ BİTECEK

Şekersu Mahallesinin en önemli sorunlarından bir tanesinin yol sorunu olduğunu ifade eden Muhar Adayı İsmail Kayaoğlu Bayburt Belediyesi,Çaykara Belediyesi ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile gerekli Koordinasyonu kurarak gerekirse Bakanlık ile Ortak bir çalışma gerçekleştirerek mutlaka bu yolun sağlıklı bir zeminde oluşturularak insanlarımızın hizmetine sunacaklarını ifade etti.

DOĞAL GÜZELLİK MUTLAKA KORUNACAK

Yaylalarımızın Doğal güzelliğine hepimizin hayran olduğumuzu ve bu doğal güzelliğin bozulmaması gerektiğini ifade eden Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu Görevin kendilerine verilmesi durumunda Doğal Güzelliğin korunması adına gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

YAYLA TURİZMİNİ BAŞLATACAĞIZ

Ülkemiz ve Karadeniz Turizminin en önemli merkezlerinden Uzungöl´de Alternatif Turizm yerlerine ve alternatif turizm aktivitelerine ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu Dağ Yürüyüşü,Dağ Bisikleti,Çim Kayağı ve daha bir çok Etkinliğin gerçekleştirilebileceği Şekersu yaylasında altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Ülke çapında çeşitli etkinlik ve organizasyonların Şekersu Yaylasında gerçekleştirileceğini ifade etti.

Şekersu Yaylasının her  bakımdan Turizme uygun bir altyapıya sahip olduğunu ifade eden Muhtar Adayı İsmail Kayaoğlu Muhtar Adayı olarak Mevcut potansiyeli çok iyi değerlendirerek Turizm anlamında da Çaykara İlçemize hizmet vermeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Haber:Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Kayaoğlu Şekersu Muhtar Adayı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Tekirdağ Valisi Yıldırım, Köknar Kâğıt Fabrikasını Ziyaret Etti
Tekirdağ Valisi Yıldırım, Köknar Kâğıt Fabrikasını Ziyaret Etti
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çaykaralı hemşerilerimizin sahibi olduğu ülkemizin en büyük Köknar Kâğıt Karton Sanayi Fabrikasını ziyaret etti.
Orman Mühendisleri Odasından Meslektaşlarına Destek Toplantısı
Orman Mühendisleri Odasından Meslektaşlarına Destek Toplantısı
Orman mühendisleri Odası Doğu Karadeniz Şubesi, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde aday olacak oda üyesi meslektaşları onuruna yemek düzenledi.
EBS Uzungöl´de Buluştu
EBS Uzungöl´de Buluştu
Kısa Adı EBS olan Eğitimciler Birliği Sendikası Olağan Genel Kurul Toplantısı ve Çalıştayı Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´de gerçekleştirildi.
Nihat Fındıkoğlu Muhtarlığa Tekrar Adayım!
Nihat Fındıkoğlu Muhtarlığa Tekrar Adayım!
İstanbul Gazıosmanpaşa-Fevzi Çakmak Mahallesinde Muhtar olan Çaykaralı hemşehrimiz Nihat Fındıkoğlu yeniden aday olduğunu açıkladı.
Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Bölgemizin Gururu Oldu
Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Bölgemizin Gururu Oldu
Türkiye´de kendi alanında 10 hastaneden biri olarak Çaykara´nın bir mahallesinde hizmet veren “Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi” yaptığı çalışmalarla bölgemizin gururu oldu.
Eski 3. Kolordu Komutanı Erdal Öztürk beraat etti
Eski 3. Kolordu Komutanı Erdal Öztürk beraat etti
15 Temmuz darbe girişiminin İstanbul´daki ana davasından dosyası ayrılan tutuksuz sanığı olan dönemin 3. Kolordu Komutanı hemşehrimiz Erdal Öztürk, üzerine atılı suçları işlemediği gerekçesiyle beraat etti
Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar
Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar
Çaykaralı Prof.Dr. Vehbi Yavuz´un kaleme aldığı “Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar” adlı makaleyi paylaşıyoruz.
Fatih İle Sümeyye İlk Adımı Attı
Fatih İle Sümeyye İlk Adımı Attı
Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden Emekli Öğretmen Abdullah Danış´ın Polis Memuru olan Oğlu Fatih ile Uzungöl Esnaflarından Dursun Genel´in Üniversite Mezunu Dünyalar güzeli kızları Sümeyye Uzungöl´de gerçekleştirilen dillere destan bir tören ile nişanlandılar
Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu Dekanlığa Atandı
Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu Dekanlığa Atandı
Çaykaralı hemşehrimiz Prof.Dr. İrfan Yazıcıoğlu Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanlığına atandı.
Uzungöl´de Mehmet Keleş Muhtar Adayı
Uzungöl´de Mehmet Keleş Muhtar Adayı
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Mehmet Keleş Sosyal paylaşım sitesinde gerçekleştirdiği bir açıklama ile Uzungöl Muhtarlığı için Aday olduğunu açıkladı.
Cemal Ağırman Muhtar Adaylığını Açıkladı
Cemal Ağırman Muhtar Adaylığını Açıkladı
Cemal Ağırman, yaptığı basın açıklamasında Çaykara-Taşkıran Mahallesi´nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Bilecik Valisi Hemşehrimiz Bilal Şentürk, Görevine Başladı.
Bilecik Valisi Hemşehrimiz Bilal Şentürk, Görevine Başladı.
Cumhurbaşkanı kararnamesiyle 26 Aralıkta Bilecik Valiliğine atanan Çaykaralı Bilal Şentürk göreve başladı.
Övünmek Hakkımız..
Övünmek Hakkımız..
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" ÖVÜNMEK HAKKIMIZ " adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Ne Çok Şeyi Öğretti Geçen Yıllar.!
Ne Çok Şeyi Öğretti Geçen Yıllar.!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı “NE ÇOK ŞEYİ ÖĞRETTİ GEÇEN YILLAR” adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
2018 Ve Uzungöl
2018 Ve Uzungöl
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Kaleme Aldığı 2018 ve Uzungöl Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Uzungöl´de Teleferik Başlıyor
Uzungöl´de Teleferik Başlıyor
Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden bir tanesi olan Uzungöl Teleferiğe kavuşuyor.Senelerdir Uzungöl Sevdalılarının büyük bir özlem ile bekledikleri Teleferik Projesi artık gerçeğe dönüşüyor.
Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti
Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Nurhayat Arhavi´ye Sesleniyor
Nurhayat Arhavi´ye Sesleniyor
Bölgemizin Yetiştirdiği en önemli değerlerden ve de Bilim İnsanlarımızdan Nurhayat Zaim bu günlerde farklı bir heyecan ve koşuşturmanın içinde.
Uzungöl´de Dursun Karaca Muhtar Adayı
Uzungöl´de Dursun Karaca Muhtar Adayı
1972 Yılında Uzungöl´de Dünyaya gelen Dursun Karaca 2001 Yılından bu yana önce Uzungöl Belediyesinde daha sonra ise Çaykara Belediyesinde Teknik Personel olarak görev yapıyor.
Bu Şehre Yaşamaya Geldim
Bu Şehre Yaşamaya Geldim
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" BU ŞEHRE YAŞAMAYA GELDİM "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Zorluoğlu Uğurlu Geldi
Zorluoğlu Uğurlu Geldi
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" ZORLUOĞLU UĞURLU GELDİ "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Kendi Gelmeden Rüzgarı Geldi
Kendi Gelmeden Rüzgarı Geldi
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" KENDİ GELMEDEN RÜZGÂRI GELDİ "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Kimi Sevdiysek Gitti
Kimi Sevdiysek Gitti
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Çaykara´dan ADAM Yetişir İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Asırlık Yaşayan Efsane öğretmene Büyük Vefa Örneği
Asırlık Yaşayan Efsane öğretmene Büyük Vefa Örneği
Çaykaralı Asırlık Çınar Ahmet Nurettin Gürsoy Öğretmene Büyük Vefa Örneği
Selam Olsun Siirt´in Güzel İnsanına!
Selam Olsun Siirt´in Güzel İnsanına!
Eğitimci Araştımacı-Yazar Mehmet Mutluoğlu´nun bir gezinin ardından kaleme aldığı “SELAM OLSUN SİİRT´İN GÜZEL İNSANLARINA” başlıklı yazısını okurlarımızla paylaşıyoruz.
RE/MAX Meydan Trabzon´da Açıldı
RE/MAX Meydan Trabzon´da Açıldı
Türk gayrimenkul sektöründe önemli bir yer teşkil eden RE/MAX Meydan Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi Trabzon´da açıldı. Ekip arasında Uzungöl Turizmini yaşatma derneği Başkanı, Turizmci Mustafa Akyüz´de bulunuyor.
Prof. Dr. Öksüz,Türk Tarih Kurumu Bilim Kurulu Asli Üyeliğine Seçildi
Prof. Dr. Öksüz,Türk Tarih Kurumu Bilim Kurulu Asli Üyeliğine Seçildi
Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Çaykaralı hemşehrimiz Prof. Dr. Hikmet Öksüz, Türk Tarih Kurumu Bilim Kurulu asli üyeliğine seçildi.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi