Kaymakam Ayrancı ve Başkan Tok Uzungöl Esnafı İle Buluştu
Kaymakam Ayrancı ve Başkan Tok Uzungöl Esnafı ile bir araya gelerek Yeni Turizm Sezonunu değerlendirdiler.
Tarih: 2.6.2018 12:40:51/ 2234okunma / 0yorum

Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Sahur Kahvaltısında Uzungöl Esnafı ile bir araya gelerek Yeni Turizm Sezonunu değerlendirdiler./resimler/2018-6/2/1248330532039.jpgUzungöl Mucca  Cafe´de gerçekleştirilen ve de Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı´nın Başkanlığında gerçekleştirilen Sohbet Toplantısına Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk,Uzungöl Muhtarı Mustafa Tahan,Uzungöl Turizmini Yaşatma Derneği Başkanı Mustafa Akyüz,Uzungöl Biruz Yönetim Kurulu Başkanı İdris Akyüz,Uzungöl Milli Birlik ve Kardeşlik Derneği Başkanı Ali Zeyrek ile kalabalık bir Turizmci Grubu katıldı.

KATILIMCILARIN HEPSİ GENÇ TURİZMCİLER

Her zaman söyleriz.Uzungöl´de Turizmin ufkunu açacak olan ve de Uzungöl´ü değişime taşıyacak olan nesil Genç Turizmcilerdir diye./resimler/2018-6/2/1248552563686.jpgDün akşam Kaymakam ve Belediye Başkanımızın Toplantısında gördüğümüz fotoğraf bizleri fazlası ile mutlu etti.Çünkü Toplantıya katılan Turizmcilerimizin tamamı Genç Turizmcilerimizden oluşuyordu.

NEDEN Mİ GENÇ TURİZMCİLER

Neden mi Genç Turizmciler:İşte size sebepleri

1-Öncelikle hepsi çok iyi aile eğitimi almış örnek gençlerimiz.

2-Hepsi çok iyi birer Üniversite bitirmiş.Bir çoğu Yüksek Öğrenimini Turizm alanında yapmış ve de Turizm alanında uzmanlaşmış

3-Hepsi Turizm Hamuru içerisinde çekirdekten yetişmiş.Doğdukşarı andan itibaren hepsi Turizmin içinde ve de aktif noktalarında.

4-Hepsi Uzungöl´e ve de Karadenize aşık olan Gençlerimiz

5-Turizm anlamında hepsi kendilerini sürekli olarak yeniliyor gençlerimiz.Turizm sezonu dışında hepsi Ülkemizde ve de yurt dışında düzenledikleri Gezi Organizasyonu ile Dünyadaki gelişmeleri takip ediyor ve de bu gelişmeleri Uzungöl´de de Müşterilerimizin hizmetine sunmaya çalışıyor.

SOHBET ORTAMINDA TOPLANTI

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleştirilen Toplantı iki bölümden oluştu.Birinci Bölümde Kaymakam İhsan Ayrancı ve Belediye Başkanı Hanefi Tok tarafından Turizm Sezonu ve Uzungöl´ü ziyarete gelen misafirlerimizin Beldemizden memnun ve de mutlu bir şekilde ayrılabilmesi için dikkar edilmesi gereken konular değerlendirildi.

Turizmde Dünya Markası olmuş olan Uzungöl´ün Hizmet Kalitesi anlamında da Dünya Markası bir Turizm Merkezi olduğu ifade edilen toplantıda Hizmet Kalitesi anlamında eksik olarak tespşit edilen konular toplantıda değerlendirildi ve de bu konulardsa Turizmcilerimizin daha dikkatli davranmaları istendi.

Toplantının ikinci bölümünde ise Genç Turizmciler tarafından Uzungöl´de Misafirlerimize daha kaliteli Hizmet Sunabilmek amacı ile Kaymakam ve Belediye Başkanında talepler dile getirildi.

KAYMAKAM AYRANCI-UZUNGÖL YENİ SEZONA HAZIR

Ülkemizin ve Karadeniz Bölgesinin en önemli Turizm Merkezlerinden bir tanesi olan Ülkemizin Turizmdeki gurur kaynağı Uzungöl´ün her yönü ile 2018 Yılı sezonuna hazır olduğunu ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Uzungöl´ün Ülkemizin Turizm alanındaki Marka Değeri olduğunu ve de bu değeri daha da yukarılara taşımayı hedeflediklerini sözlerine ekledi./resimler/2018-6/2/1249290064305.jpgÖzellikle Yaz mevsiminde her gün onbinlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Uzungöl´de hizmet kalitesi ve de Müşteri Memnuniyetine çok büyük bir önem verdiklerini anımsatan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı bu anlamda Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok ile birlikte belirli periyotlarda düzenledikleri toplantı ve sohbet etkinlikleri ile hem Turizmcilerize tavsiyelerini ilettiklerini hem de Turizmcilerimizin sorunlarını dinlediklerini sözlerine ekledi.

Uzungöl´de bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının Turizmde Kalitenin yükseltilmesi anlamında çok büyük bir öneme sahip olduklarını ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile düzenledikleri toplantı ve organizasyonlar ile Uzungöl Turizmine çok daha ileri seviyelere yükseltmeye çalıştıklarını sözlerine ekledi.

BAŞKAN TOK-UZUNGÖL BİZİM CAN DAMARIMIZ

Uzungöl´ün Turizm anlamında Ülkemizin en önemli Can Damarlarından bir tanesi olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara Belediyesi olarak her anlamda Uzungöl´ü geliştirmeye ve de büyütmeye çalıştıklarını bu anlamda da yoğun bir tempo içerisinde çalıştıklarını sözlerine ekledi./resimler/2018-6/2/1249543815270.jpgÇaykara Belediyesi olarak İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu´nun kıymetli katkıları ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Uzungöl´ün Turizm alanında Lider bir Turizm Merkezi olarak insanlarımıza hizmet verebilmesi için Uzungölde alt yapı yatırımlşarına çok büyük bir hız ile devam ettiklerini anımsatan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Uzungöl´ün altyapı soprunlarını sıra ile ele aldıklarını ,çözüme kavuşturduklarını ve de çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Uzungöl´ün Tüm sorunlarını çözüme kavuşturduklarını sözlerine ekledi.

Uzungöl´de alternatif Turizm aktivitelerine çok büyük bir önem verdiklerini ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara Belediyesi olarak sadece 2017 Yılı içerisinde Uzungöl´e kazandırdıkları Seyir Terası ve Macera Parkı ile Uzungöl Turizmine farklı bir zenginlik ve de güzellik kattıklarını sözlerine ekledi.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çaykara´da Doğa Katliamları ve Duyarsızlık!
Çaykara´da Doğa Katliamları ve Duyarsızlık!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı "ÇAYKARA´DA DOĞA KATLİAMLARI VE DUYARSIZLIK"adlı makalesini siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.
Taşkıran Barış Manço´yu Andı
Taşkıran Barış Manço´yu Andı
Bundan 20 sene önce 1 Şubat 1999 tarihinde geçirdiği ani kalp krizi sonrasında Tüm Ülkemizi göz yaşlarına boğarak aramızdan ayrılan Devlet Sanatçısı Barış Manço Taşkıran Eğitim Kurumlarında gerçekleştirilen bir Tören ile anıldı
Çaykara Ziraat Odasında Sami Turgut Dedi
Çaykara Ziraat Odasında Sami Turgut Dedi
Çaykara Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu 16 Şubat 2019 Cumartesi Günü gerçekleştirildi.Seçime tek Aday olarak katılan Sami Turgut yeniden Başkanlığa seçildi.
Tarihte Uzungöl Muhtarları
Tarihte Uzungöl Muhtarları
Tarih Boyunca Uzungöl Muhtarlarını Çaykara Gündem Okuyucuları İçin Hazırladık
Çaykara´da Muhtarlar isyan etti!
Çaykara´da Muhtarlar isyan etti!
Çaykara Uzungöl yolu üzerinde faaliyet gösteren taş ocağı için 32 mahalle muhtarı yaptıkları açıklamada, ‘Turizm yolu üzerinde taş ocağı istemiyoruz´ diyerek seslerini duyurmaya çalıştı.
Çaykara´da Muhtarlara Aydınlatma ve Uygulama Paneli
Çaykara´da Muhtarlara Aydınlatma ve Uygulama Paneli
TEDAŞ Tarafından Uygulamaya konulan Aydınlatma ve Uygulama Yönetim Paneli 12 Şubat 2018 Salı Günü Çaykara İlçemizde gerçekleştirildi.
Çaykara´da Taş Ocağına Büyük isyan
Çaykara´da Taş Ocağına Büyük isyan
Çaykara Ataköy, Çamlıbel ve Çambaşı mahallesinin alt kesiminde Uzungöl yolu üzerinde faaliyet gösteren taş ocağı bölgede yaşayan vatandaşları canından bezdirdi.
Kaymakam Çiğdem Yaya Güvenliği Uygulamasında
Kaymakam Çiğdem Yaya Güvenliği Uygulamasında
İçişleri Bakanlığı tarafından Trafikte Yaya Güvenliğinin oluşması sebebi ile gerçekleştirilen kampanya çerçevesinde Çaykara İlçemizde Trafikte Yaya Güvenliği etkinliği gerçekleştirildi.
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Yeni Nüfusu Ne Oldu?
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Yeni Nüfusu Ne Oldu?
Türkiye nüfusu 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla açıklandı. Yeni sayıma göre, Çaykara ve Dernekpazarı ilçelerinde kaç kişi yaşıyor?
Baba Oğul´dan Çaykara Tur´a Veda
Baba Oğul´dan Çaykara Tur´a Veda
Uzun senelerdir Çaykara Tur Otobüsleri ile Çaykara İnsanına hizmet veren Uzungöl´lü Şöför Yaşar İnci ve Oğlu Gürkan İnci Çaykara Tur´a veda etti.
Uzungöl Teleferik yapım sözleşmesi imzalandı
Uzungöl Teleferik yapım sözleşmesi imzalandı
Çaykara ilçesi sınırları içinde bulunan ülkemizin ve Doğu Karadeniz Bölgesi´nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl için teleferik projesinde hayaller artık gerçek oluyor.
M.Savaş Dündar: “Hizmet İçin Yeniden Adayım”
M.Savaş Dündar: “Hizmet İçin Yeniden Adayım”
Çaykara Işıklı Mahalle Muhtarı Mehmet Savaş Dündar yeniden aday olduğunu açıkladı.
Çaykara´da 24 derslikli okul için protokol imzalandı
Çaykara´da 24 derslikli okul için protokol imzalandı
PTT Genel Müdürlüğü tarafından Çaykara´da yaptırılacak olan 24 derslikli okul protokolü imzalandı.
Çaykara´da Son Yılların En Büyük Rüzgar Afeti
Çaykara´da Son Yılların En Büyük Rüzgar Afeti
Çaykarada dün akşam başlayıp sabah saatlerine kadar etkin devam eden rüzgâr birçok çatının uçmasına neden oldu.
Çaykara´da Tehlikeli Yangın
Çaykara´da Tehlikeli Yangın
Çaykara Işıklı mahallesinde akşam saatlerinde ormanlık alanda çıkan yangın korkulu anlar yaşattı.
Çaykara´da Bilim Fuarı Rüzgarı
Çaykara´da Bilim Fuarı Rüzgarı
4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Etkinlikleri kapsamında 6 Okulumuzun hazırlamış olduğu Proje Bilim Fuarı Organizasyon Komitesi tarafından kabul edildi.
Kaymakam Çiğdem, Hastaneyi Ziyaret Etti
Kaymakam Çiğdem, Hastaneyi Ziyaret Etti
Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem, Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesini ziyaret etti.
Uzungöl´de Kar Kalınlığı 50 Santimetreyi Buldu (VİDEO)
Uzungöl´de Kar Kalınlığı 50 Santimetreyi Buldu (VİDEO)
Çaykara´da etkili olan kar yağışı nedeniyle mahalleler beyaza büründü. Uzungöl´de Kar kalınlığı 50 santimetreyi buldu.
Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine Atandı
Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine Atandı
Çaykaralı hemşehrimiz Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine atandı.
Uzungöl Platformundan Vali Ustaoğlu´na Ziyaret
Uzungöl Platformundan Vali Ustaoğlu´na Ziyaret
Uzungöl Platformu Üyeleri tarafından ilimizde kısa bir süre önce göreve başlayan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu´na Hayırlı Olsun Ziyareti gerçekleştirildi.
Abdullah Kulaç: Yeniden Adayım
Abdullah Kulaç: Yeniden Adayım
Çaykara Çamlıbel Mahallesi Muhtarı Abdullah Kulaç, 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıkladı.
Uzungöl´de Öztürk Muhtar Adayı
Uzungöl´de Öztürk Muhtar Adayı
Uzungöl Turizm Esnaf Derneği Başkanı Mehmet Öztürk Uzungöl Muhtarlığı İçin Aday Olduğunu Açıkladı
Demirkapı Mahallesinin Çehresi Değişecek
Demirkapı Mahallesinin Çehresi Değişecek
Çaykara Demirkapı Mahallesi Muhtar Adayı Kadir Turan, “İlçemizin en önemli yerleşim yerlerinden biri olan mahallemizin daha çok hizmet alması için gecemi gündüzüme katmaya hazırım" dedi.
Cemil Erdoğan Taşkıran Mahallesi Muhtar Adayı
Cemil Erdoğan Taşkıran Mahallesi Muhtar Adayı
31 Mart 2019´da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Çaykara Taşkıran Mahallesi´nden Cemil Erdoğan muhtarlığa aday oldu.
Çaykara´da Operatörün Mucize kurtuluşu (VİDEO)
Çaykara´da Operatörün Mucize kurtuluşu (VİDEO)
Çaykara´da yıkım çalışması yapılan bina çöktü. İş makinesi operatörü mucize kurtuldu.
Abdurrahman Topel Muhtar Adayı
Abdurrahman Topel Muhtar Adayı
31 Mart 2019´da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Çaykara Derindere Mahallesinden Abdurrahman Topel muhtarlık yarışında ‘bende varım´ dedi.
Kaymakam Çiğdem´den Milli Eğitime Ziyaret
Kaymakam Çiğdem´den Milli Eğitime Ziyaret
Kaymakam Salih Çiğdem 13 Aralık 2018 Perşembe Günü Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi