Kaymakam Ayrancı ve Başkan Tok Uzungöl Esnafı İle Buluştu
Kaymakam Ayrancı ve Başkan Tok Uzungöl Esnafı ile bir araya gelerek Yeni Turizm Sezonunu değerlendirdiler.
Tarih: 2.6.2018 12:40:51/ 2111okunma / 0yorum

Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Sahur Kahvaltısında Uzungöl Esnafı ile bir araya gelerek Yeni Turizm Sezonunu değerlendirdiler./resimler/2018-6/2/1248330532039.jpgUzungöl Mucca  Cafe´de gerçekleştirilen ve de Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı´nın Başkanlığında gerçekleştirilen Sohbet Toplantısına Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk,Uzungöl Muhtarı Mustafa Tahan,Uzungöl Turizmini Yaşatma Derneği Başkanı Mustafa Akyüz,Uzungöl Biruz Yönetim Kurulu Başkanı İdris Akyüz,Uzungöl Milli Birlik ve Kardeşlik Derneği Başkanı Ali Zeyrek ile kalabalık bir Turizmci Grubu katıldı.

KATILIMCILARIN HEPSİ GENÇ TURİZMCİLER

Her zaman söyleriz.Uzungöl´de Turizmin ufkunu açacak olan ve de Uzungöl´ü değişime taşıyacak olan nesil Genç Turizmcilerdir diye./resimler/2018-6/2/1248552563686.jpgDün akşam Kaymakam ve Belediye Başkanımızın Toplantısında gördüğümüz fotoğraf bizleri fazlası ile mutlu etti.Çünkü Toplantıya katılan Turizmcilerimizin tamamı Genç Turizmcilerimizden oluşuyordu.

NEDEN Mİ GENÇ TURİZMCİLER

Neden mi Genç Turizmciler:İşte size sebepleri

1-Öncelikle hepsi çok iyi aile eğitimi almış örnek gençlerimiz.

2-Hepsi çok iyi birer Üniversite bitirmiş.Bir çoğu Yüksek Öğrenimini Turizm alanında yapmış ve de Turizm alanında uzmanlaşmış

3-Hepsi Turizm Hamuru içerisinde çekirdekten yetişmiş.Doğdukşarı andan itibaren hepsi Turizmin içinde ve de aktif noktalarında.

4-Hepsi Uzungöl´e ve de Karadenize aşık olan Gençlerimiz

5-Turizm anlamında hepsi kendilerini sürekli olarak yeniliyor gençlerimiz.Turizm sezonu dışında hepsi Ülkemizde ve de yurt dışında düzenledikleri Gezi Organizasyonu ile Dünyadaki gelişmeleri takip ediyor ve de bu gelişmeleri Uzungöl´de de Müşterilerimizin hizmetine sunmaya çalışıyor.

SOHBET ORTAMINDA TOPLANTI

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleştirilen Toplantı iki bölümden oluştu.Birinci Bölümde Kaymakam İhsan Ayrancı ve Belediye Başkanı Hanefi Tok tarafından Turizm Sezonu ve Uzungöl´ü ziyarete gelen misafirlerimizin Beldemizden memnun ve de mutlu bir şekilde ayrılabilmesi için dikkar edilmesi gereken konular değerlendirildi.

Turizmde Dünya Markası olmuş olan Uzungöl´ün Hizmet Kalitesi anlamında da Dünya Markası bir Turizm Merkezi olduğu ifade edilen toplantıda Hizmet Kalitesi anlamında eksik olarak tespşit edilen konular toplantıda değerlendirildi ve de bu konulardsa Turizmcilerimizin daha dikkatli davranmaları istendi.

Toplantının ikinci bölümünde ise Genç Turizmciler tarafından Uzungöl´de Misafirlerimize daha kaliteli Hizmet Sunabilmek amacı ile Kaymakam ve Belediye Başkanında talepler dile getirildi.

KAYMAKAM AYRANCI-UZUNGÖL YENİ SEZONA HAZIR

Ülkemizin ve Karadeniz Bölgesinin en önemli Turizm Merkezlerinden bir tanesi olan Ülkemizin Turizmdeki gurur kaynağı Uzungöl´ün her yönü ile 2018 Yılı sezonuna hazır olduğunu ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Uzungöl´ün Ülkemizin Turizm alanındaki Marka Değeri olduğunu ve de bu değeri daha da yukarılara taşımayı hedeflediklerini sözlerine ekledi./resimler/2018-6/2/1249290064305.jpgÖzellikle Yaz mevsiminde her gün onbinlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Uzungöl´de hizmet kalitesi ve de Müşteri Memnuniyetine çok büyük bir önem verdiklerini anımsatan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı bu anlamda Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok ile birlikte belirli periyotlarda düzenledikleri toplantı ve sohbet etkinlikleri ile hem Turizmcilerize tavsiyelerini ilettiklerini hem de Turizmcilerimizin sorunlarını dinlediklerini sözlerine ekledi.

Uzungöl´de bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının Turizmde Kalitenin yükseltilmesi anlamında çok büyük bir öneme sahip olduklarını ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile düzenledikleri toplantı ve organizasyonlar ile Uzungöl Turizmine çok daha ileri seviyelere yükseltmeye çalıştıklarını sözlerine ekledi.

BAŞKAN TOK-UZUNGÖL BİZİM CAN DAMARIMIZ

Uzungöl´ün Turizm anlamında Ülkemizin en önemli Can Damarlarından bir tanesi olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara Belediyesi olarak her anlamda Uzungöl´ü geliştirmeye ve de büyütmeye çalıştıklarını bu anlamda da yoğun bir tempo içerisinde çalıştıklarını sözlerine ekledi./resimler/2018-6/2/1249543815270.jpgÇaykara Belediyesi olarak İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu´nun kıymetli katkıları ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Uzungöl´ün Turizm alanında Lider bir Turizm Merkezi olarak insanlarımıza hizmet verebilmesi için Uzungölde alt yapı yatırımlşarına çok büyük bir hız ile devam ettiklerini anımsatan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Uzungöl´ün altyapı soprunlarını sıra ile ele aldıklarını ,çözüme kavuşturduklarını ve de çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Uzungöl´ün Tüm sorunlarını çözüme kavuşturduklarını sözlerine ekledi.

Uzungöl´de alternatif Turizm aktivitelerine çok büyük bir önem verdiklerini ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara Belediyesi olarak sadece 2017 Yılı içerisinde Uzungöl´e kazandırdıkları Seyir Terası ve Macera Parkı ile Uzungöl Turizmine farklı bir zenginlik ve de güzellik kattıklarını sözlerine ekledi.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Bölümlü-Çaykara arasındaki İlk Tünel Hizmete Açıldı
Bölümlü-Çaykara arasındaki İlk Tünel Hizmete Açıldı
Yapımı 2014 yılından beri devam eden Bölümlü-Çaykara arasındaki yolun ilk tüneli tamamlanarak trafiğe açıldı.
Çaykara´da En Güzel Gösteri
Çaykara´da En Güzel Gösteri
Çaykara Zeki Bilge Ortaokulu Müzik Öğretmeni Ayşen Ayar ve Öğrencileri Tarafından Hazırlanan Müzikal Gösteri Herkesi Kendilerine Hayran Bıraktı
Çaykara Atamızı Andı
Çaykara Atamızı Andı
Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk Aramızdan Ayrılışlarının 80. Yıl Dönümünde Çaykara İlçemizde gerçekleştirilen çeşitli törenler ile anıldı.
Tırın Altında Can Verdiler
Tırın Altında Can Verdiler
Çaykara´lı Anne ve Oğlu Ankara´da Geçirdikleri Trafik Kazasında Tır Kamyonunun Altında Kalarak Feci Bir Şekilde Can Verdiler
Taşkıran´dan Çiğ Köfte Etkinliği
Taşkıran´dan Çiğ Köfte Etkinliği
Taşkıran Eğitim Kurumlarından Çiğ Köfte Etkinliği gerçekleştirildi.Geçtiğimiz senelerde de gerçekleştirilen ve artık geleneksel bir hale gelen Çiğ Köfte Etkinliği 29 Ekim 2018 Pazartesi Günü Taşkıran Eğitim Kurumlarında gerçekleştirildi.
Çaykara´da Cumhuriyet Coşkusu
Çaykara´da Cumhuriyet Coşkusu
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çaykara İlçemizde gerçekleştirilen çeşitli etkinlikler ile kutlandı.Çaykara İlçe Stadyumunda gerçekleştirilen Cumhuriyetimizin 95. Yıl Kutlamalarına Halkımız da yoğun ilgi gösterdi.
İyi Bayramlar Çaykara
İyi Bayramlar Çaykara
Çaykara Kaymakamı Salih,Çiğdem,Belediye Başkanı Hanefi Tok ve İlçemizde bulunan Siyasi Parti Temsilcileri birer Mesaj Yayınlayarak Halkımızın Cumhuriyet Bayramlarını Kutladılar
Geçmişten Günümüze Uzungöl! (VİDEO)
Geçmişten Günümüze Uzungöl! (VİDEO)
Lise öğrenimini Çaykara´da tamamlayan, Avrasya üniversitesi Yönetim Bilimleri Yüksek Lisans öğrencisi Muhammed Muhsin Aksoy, Uzungöl´ün geçmişten günümüze yaşadığı sorunları görsel olarak anlattı.
Çaykara´da Trafik Kazası: 4 Yaralı
Çaykara´da Trafik Kazası: 4 Yaralı
Çaykara-Yeşilalan Mahallesi Yolunda Meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Muhtarlar Gününde Ziyaretçi Yağmuru
Muhtarlar Gününde Ziyaretçi Yağmuru
19 Ekim Muhtarlar Günü Sebebi İle Çaykara Muhtarlar Derneği Ziyaretçi akınına Uğradı
Çaykara´da Muhtarlar Günü Kutlandı!
Çaykara´da Muhtarlar Günü Kutlandı!
2015 Yılından bu yana her sene 19 Ekim Tarihinde Kutlanmakta olan Muhtarlar Günü Dolayısı ile Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok ve İlçemizde Bulunan Siyasi Parti Temsilcileri birer mesaj yayınlayarak Muhtarlarımızın bu anlamlı Günlerini Kutladılar.
Çaykara Adliyesi´nde Yeni Tayinler
Çaykara Adliyesi´nde Yeni Tayinler
2018 Yılı Hakimler ve Savcılar Atama Kararnamesi ile Çaykara İlçemize Yeni Atanan Hakim ve Savcılarımız belli oldu.
Eşyalar Saniye İkinci´nin mi?
Eşyalar Saniye İkinci´nin mi?
31 Temmuz 2018 Tarihinde İlçemiz Hanırmak Yaylasında Kaybolan Saniye İkinci İle İlgili Arama Kurtarma Çalışmaları devam ederken Eğrisu Yaylasında bulunan Hırka ve Mısır Torbasının Saniye İkinci´ye Ait olup olmadığı Araştırılıyor.
Esnaf Kefalette Yeni Başkan Dündar
Esnaf Kefalette Yeni Başkan Dündar
Geçtiğimiz Hafta geçirmiş olduğu Ani bir Kalp Krizi sonucunda Çaykara İlçemizi Gözyaşlarına boğarak Aramızdan Ayrılan Çaykara Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Sevinç´in yerine başkanlığa Mehmet Savaş Dündar seçildi.
Çaykara´ya, Hep Birlikte Hizmet Etmeye Çalışacağız!
Çaykara´ya, Hep Birlikte Hizmet Etmeye Çalışacağız!
Üç gün önce Çaykara´da yeni görevine başlayan Kaymakam Salih Çiğdem, “ Ülkemizin her yerinde yaşayan tüm Çaykaralı hemşerilerimizle birlik olup, bu güzel ilçeye hep birlikte hizmet etmeye çalışacağız,” dedi.
Kaymakam Salih Çiğdem Kurum Amirleri İle Buluştu
Kaymakam Salih Çiğdem Kurum Amirleri İle Buluştu
8 Ekim 2018 Pazartesi Günü Çaykara İlçemizde Göreve Başlayan Kaymakamımız Salih Çiğdem 9 Ekim 2018 Salı Günü İlçemizde Bulunan Kurum Amirleri ile Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.
Çaykara Yeni Kaymakamına Kavuştu!
Çaykara Yeni Kaymakamına Kavuştu!
2018 Yılı İçişleri Bakanlığı Atama Kararnamesi ile Çaykara Kaymakamlığı Görevine Atanan Kaymakamı Salih Çiğdem yeni görevine başladı.
Uzungöl´de Alt Yapı Çalışmaları Başladı
Uzungöl´de Alt Yapı Çalışmaları Başladı
Ülkemiz ve Karadeniz Turizminin en önemli Merkezi Uzungöl´de Alt Yapı Çalışmaları başladı.Senelerdir Uzungöl´ün en önemli sorunlarından bir tanesi olan Altyapı çalışmalarında nihayet sona gelindi ve Alt Yapı Çalışmaları için İş Makineleri çalışmaya başladılar.
Yaylalarda Sonbahar Güzelliği Büyülüyor!
Yaylalarda Sonbahar Güzelliği Büyülüyor!
Çaykara yaylaları, sonbahar ile birlikte açan ´Vargit´ olarak adlandırılan çiçeklerle rengârenk oldu.
Saniye İkinci, 59 gündür bulunamadı!
Saniye İkinci, 59 gündür bulunamadı!
Çaykara Hanırmak Yaylasında 59 gün önce kaybolan Saniye İkinci tüm aramalara rağmen hala bulunamadı.
Çaykara Yolunda Beton Mikseri Devrildi!
Çaykara Yolunda Beton Mikseri Devrildi!
Çaykara´da kontrolden çıkan beton Mikseri devrildi.
Vadi Çaykara Projesi İhale Ediliyor!
Vadi Çaykara Projesi İhale Ediliyor!
Çaykara Belediyesi tarafından İlçemiz Işıklı Mahallesi Derelik Mevkii´nde yapılması amaçlanan Vadi Çaykara Rekreasyon alanı projesi ihaleye çıkıyor.
27 Yaşında Hayatını Kaybetti
27 Yaşında Hayatını Kaybetti
Çaykara Karaçam Mahallesinden 27 yaşındaki Barış Sıvaz yaylada, kaza sonucu kendini vurarak hayatını kaybetti.
Kaymakam Ayrancı´ya Hüzünlü Veda!
Kaymakam Ayrancı´ya Hüzünlü Veda!
Çaykara Kaymakamlığı görevinden, Erzincan Vali Yardımcılığı´na atanan İhsan Ayrancı, “sonu meçhul bir yolculuğa çıkan bir seyyah gibi, tedirgin adımlarla girdiğim bu şehrin sokaklarından, arkamda unutulmaz hatıralar, mutlu anlar bırakarak, ben ve ailem için sonu meçhul yeni bir yolculuğa çıkmak üzere ayrılıyorum,” dedi.
Uzay ve Savunma Sanayisi için Önemli Buluş
Uzay ve Savunma Sanayisi için Önemli Buluş
Çaykaralı başarılı işadamı Dr. Erdal Osmançelebioğlu yaptığı bilimsel çalışması ile uluslararası alanda dikkatleri üzerine çekiyor.
Çaykara-Of Yolunda Kaza: 14 Yaralı
Çaykara-Of Yolunda Kaza: 14 Yaralı
Çaykaraı-Of Karayolu´nda meydana gelen trafik kazasında 1 ağır 14 kişi yaralandı.
Elektrik Bağlamak için Çıktığı Direkte can verdi!
Elektrik Bağlamak için Çıktığı Direkte can verdi!
Çaykara Şahinkaya Mahallesinde, 52 yaşındaki emekli İmam hatip Aydın Murutoğlu elektrik kablosunu bağlamak için çıktığı elektrik direğinde akıma kapılarak hayatını kaybetti.
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
8 °C
Pazar
11 °C
Pazartesi
13 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi