Kaymakam Salih Çiğdem Kurum Amirleri İle Buluştu
8 Ekim 2018 Pazartesi Günü Çaykara İlçemizde Göreve Başlayan Kaymakamımız Salih Çiğdem 9 Ekim 2018 Salı Günü İlçemizde Bulunan Kurum Amirleri ile Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.
Tarih: 10.10.2018 12:15:11/ 1847okunma / 0yorum

8 Ekim 2018 Pazartesi Günü Çaykara İlçemizde Göreve Başlayan Kaymakamımız Salih Çiğdem 9 Ekim 2018 Salı Günü İlçemizde Bulunan Kurum Amirleri ile Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.

Çaykara Kaymakamlığı Toplantı Salonunda Kaymakam Salih Çiğdem´in Başkanlıklarında gerçekleştirilen Toplantıya Çaykara İlçe Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Aybars Hayta,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali,Çaykara Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Kamil Hoş,İlçe Emni,yet Amiri Göktay Öksüz,Çaykara Mal Müdürü Ekrem Günaydın,İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ersin Yavuz Birkan,Çaykara Nufus Müdürü Hüseyin Kubal,Çaykara İlçe Müftüsü Abdurrahman Koç,Çaykara Orman Şefi Tevfik Canbakkal,İlçe Tapu Müdürü Yılmaz Rasim Limandal,Kütüphane Sorumlusu Mustafa Okutan,İlçe PTT Müdürü Zeynep Hatırnaz ve Çaykara Mehmet İlhan Durgun Devlet Hastanesi Başhekimi Doktor Mesut Selçuk Katıldılar.

Tanışma ve karşılıklı sohbet Ortamında gerçekleştirilen Toplantıda Kurum Amirleri tarafından kendi Kurumları ile ilgili olarak kısa tanıtıcı bilgiler de verildi.

KAYMAKAM ÇİĞDEM-ÇAYKARA TURİZM VE EĞİTİM İLÇESİ

Çaykara gibi çok önemli bir İlçede Kaymakam olarak göreve başlamanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadığını ifade eden Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem Çaykara İlçemizin geçmişten günümüze kadar Eğitime verdiği önem ve Toplumun Hizmetine sunmuş olkduğu önemli Devlet Adamları ile farklı ve çok özel bir yere sahip olduğunu ifade etti./resimler/2018-10/10/1221497962644.jpgÇaykara İlçemizin Eğitim alanındaki başarı ve atılımlarını büyük bir mutluluk ile öğrendiklerini ifade eden Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem Çaykara İlçemizin uyguladığı Eğitim Modeli ile Çaykara Eğitim Modeli olarak herkes tarafından Örnek Alınan bir İlçe  olduğunu  Eğitime bu kadar önem verilen bir İlçede  Görev yapmaktan büyük bir mutluluk duyacaklarını ,kendi destek ve katkıları ile bu Eğitim Modelinin daha da yukarılara taşınması için her türlü çalışmanın içerisinde olacaklarını sözlerine ekledi.

Çaykara İlçemizin aynı zamanda bir Turizm İlçesi olduğunu Ülkemizin en önemli Turizm Merkezlerinden Uzungöl´ün Çaykara İlçemizde bulunduğunu anımsatan Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem bunun yanı sıra Sultanmurat Yaylası,Yedigöller gibi çok önemli Turizm Merkezlerinin İlçemizde bulunduğunu Doğal Güzelliği ile bir Doğa Harikası olan Çaykara İlçemizde bir yandan mevcut Turizm Potansiyeli daha ileri seviyelere taşıma çabasında olacaklarını bir yandan da Yeni Doğal Güzellikleri de insanlarımıza tanıtarak bu yerlerimizi de Turizme kazandırmaya çalışacaklarını sözlerine ekledi.

ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem´in İlçemizde Göreve Yeni Başlamaları sebebi ile Kaymakamımıza Hayırlı olsun Ziyarewtlerri de devam ediyor.

KAYMAKAM YILDIZ´DAN ZİYARET

Dernekpazarı Kaymakamımız Sayıbn Murat Yıldız Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem´i Makamlarında ziyaret ederek Hayırlı Olsun Temenilerinde bulundular.

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET

Çaykara Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem´i Makamlarında Ziyaret ederek Hayırlı Olsun Dileklerinde bulundular.Çaykara Muhtarlar Dewrneği Başkanı ve Çamlıbel Muhtarı Abdullah Kulaç Başkanlığındaki Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ayrıca Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem´e İlçemizdeki Muhtarların Genel Sorunları hakkında da Bilgiler verdiler./resimler/2018-10/10/1224149996791.jpgUZUNGÖL TURİZMCİLER DERNEĞİNDEN ZİYARET

İlçemizin Önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından  Uzungöl Turizmciler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Kaymakam Salih Çiğdem´i Makamlarında ziyaretv ederek Hayırlı Olsun Dileklerinde bulundular.

/resimler/2018-10/10/1225123435249.jpgUzungöl Turizmciler Derneği Başkanı Zeki Soylu,Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Uzungöl Turizmciler Derneği Yöneti,m Kurulu Üyesi Hamit İnan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Keleş ve Murat Akyüz´ün katıldıkları ziyarette ayrıca Uzungöl Turizmi ile ilgili Kısa bir Sohbet Toplantısı da gerçekleştirildi.

ESNAF ODASINDAN İLK ZİYARET

Çaykara İlçemizin en sevilen İŞş Adamlarından Ahmet Sevinç´in geçirmiş olduğu ani kalp Krizi sonucunda hayatını kaybet6mesinin ardından Yeni oluştuırulan Yönetim Kurulu Çaykara Kaymakamı Sayın Salih Çiğdem´i Makamında ziyaret ederek Hayırlı Olsun Dileklerinde bulundular.

/resimler/2018-10/10/1225346404540.jpgÇaykara Merkez Işıklı Mahallesi Muhtarı Mehmet Savaş Dündar Başkanlığındaki Yeni Yönetim Kurulu Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem ile kısa bir sohbet de gerçekleştirdi.

ZEKİ BİLGE ORTAOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN KAYMAKAMA ZİYARET

İlçemiz Zeki Bilge Ortaokulu Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem´i Makamında ziyaret ederek Hayırlı Olsun Dileklerinde bulundular.

Okul Aile Birliği Başkanı Ali, Şükrü Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem´e Çaykara İlçemizde Başarı Dileklerini de ilettiler.

Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Muhtarlar Gününde Ziyaretçi Yağmuru
Muhtarlar Gününde Ziyaretçi Yağmuru
19 Ekim Muhtarlar Günü Sebebi İle Çaykara Muhtarlar Derneği Ziyaretçi akınına Uğradı
Çaykara´da Muhtarlar Günü Kutlandı!
Çaykara´da Muhtarlar Günü Kutlandı!
2015 Yılından bu yana her sene 19 Ekim Tarihinde Kutlanmakta olan Muhtarlar Günü Dolayısı ile Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok ve İlçemizde Bulunan Siyasi Parti Temsilcileri birer mesaj yayınlayarak Muhtarlarımızın bu anlamlı Günlerini Kutladılar.
Çaykara Adliyesi´nde Yeni Tayinler
Çaykara Adliyesi´nde Yeni Tayinler
2018 Yılı Hakimler ve Savcılar Atama Kararnamesi ile Çaykara İlçemize Yeni Atanan Hakim ve Savcılarımız belli oldu.
Eşyalar Saniye İkinci´nin mi?
Eşyalar Saniye İkinci´nin mi?
31 Temmuz 2018 Tarihinde İlçemiz Hanırmak Yaylasında Kaybolan Saniye İkinci İle İlgili Arama Kurtarma Çalışmaları devam ederken Eğrisu Yaylasında bulunan Hırka ve Mısır Torbasının Saniye İkinci´ye Ait olup olmadığı Araştırılıyor.
Esnaf Kefalette Yeni Başkan Dündar
Esnaf Kefalette Yeni Başkan Dündar
Geçtiğimiz Hafta geçirmiş olduğu Ani bir Kalp Krizi sonucunda Çaykara İlçemizi Gözyaşlarına boğarak Aramızdan Ayrılan Çaykara Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Sevinç´in yerine başkanlığa Mehmet Savaş Dündar seçildi.
Çaykara´ya, Hep Birlikte Hizmet Etmeye Çalışacağız!
Çaykara´ya, Hep Birlikte Hizmet Etmeye Çalışacağız!
Üç gün önce Çaykara´da yeni görevine başlayan Kaymakam Salih Çiğdem, “ Ülkemizin her yerinde yaşayan tüm Çaykaralı hemşerilerimizle birlik olup, bu güzel ilçeye hep birlikte hizmet etmeye çalışacağız,” dedi.
Çaykara Yeni Kaymakamına Kavuştu!
Çaykara Yeni Kaymakamına Kavuştu!
2018 Yılı İçişleri Bakanlığı Atama Kararnamesi ile Çaykara Kaymakamlığı Görevine Atanan Kaymakamı Salih Çiğdem yeni görevine başladı.
Uzungöl´de Alt Yapı Çalışmaları Başladı
Uzungöl´de Alt Yapı Çalışmaları Başladı
Ülkemiz ve Karadeniz Turizminin en önemli Merkezi Uzungöl´de Alt Yapı Çalışmaları başladı.Senelerdir Uzungöl´ün en önemli sorunlarından bir tanesi olan Altyapı çalışmalarında nihayet sona gelindi ve Alt Yapı Çalışmaları için İş Makineleri çalışmaya başladılar.
Yaylalarda Sonbahar Güzelliği Büyülüyor!
Yaylalarda Sonbahar Güzelliği Büyülüyor!
Çaykara yaylaları, sonbahar ile birlikte açan ´Vargit´ olarak adlandırılan çiçeklerle rengârenk oldu.
Saniye İkinci, 59 gündür bulunamadı!
Saniye İkinci, 59 gündür bulunamadı!
Çaykara Hanırmak Yaylasında 59 gün önce kaybolan Saniye İkinci tüm aramalara rağmen hala bulunamadı.
Çaykara Yolunda Beton Mikseri Devrildi!
Çaykara Yolunda Beton Mikseri Devrildi!
Çaykara´da kontrolden çıkan beton Mikseri devrildi.
Vadi Çaykara Projesi İhale Ediliyor!
Vadi Çaykara Projesi İhale Ediliyor!
Çaykara Belediyesi tarafından İlçemiz Işıklı Mahallesi Derelik Mevkii´nde yapılması amaçlanan Vadi Çaykara Rekreasyon alanı projesi ihaleye çıkıyor.
27 Yaşında Hayatını Kaybetti
27 Yaşında Hayatını Kaybetti
Çaykara Karaçam Mahallesinden 27 yaşındaki Barış Sıvaz yaylada, kaza sonucu kendini vurarak hayatını kaybetti.
Kaymakam Ayrancı´ya Hüzünlü Veda!
Kaymakam Ayrancı´ya Hüzünlü Veda!
Çaykara Kaymakamlığı görevinden, Erzincan Vali Yardımcılığı´na atanan İhsan Ayrancı, “sonu meçhul bir yolculuğa çıkan bir seyyah gibi, tedirgin adımlarla girdiğim bu şehrin sokaklarından, arkamda unutulmaz hatıralar, mutlu anlar bırakarak, ben ve ailem için sonu meçhul yeni bir yolculuğa çıkmak üzere ayrılıyorum,” dedi.
Uzay ve Savunma Sanayisi için Önemli Buluş
Uzay ve Savunma Sanayisi için Önemli Buluş
Çaykaralı başarılı işadamı Dr. Erdal Osmançelebioğlu yaptığı bilimsel çalışması ile uluslararası alanda dikkatleri üzerine çekiyor.
Çaykara-Of Yolunda Kaza: 14 Yaralı
Çaykara-Of Yolunda Kaza: 14 Yaralı
Çaykaraı-Of Karayolu´nda meydana gelen trafik kazasında 1 ağır 14 kişi yaralandı.
Elektrik Bağlamak için Çıktığı Direkte can verdi!
Elektrik Bağlamak için Çıktığı Direkte can verdi!
Çaykara Şahinkaya Mahallesinde, 52 yaşındaki emekli İmam hatip Aydın Murutoğlu elektrik kablosunu bağlamak için çıktığı elektrik direğinde akıma kapılarak hayatını kaybetti.
Yaylada Yangın! Ahşap Ev Kül Oldu
Yaylada Yangın! Ahşap Ev Kül Oldu
Çaykara Evoşka Yaylası´nda çıkan yangında yeni yapılan ahşap bir ev tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.
Şekersu Deresine 4 Bin Alabalık Bırakıldı
Şekersu Deresine 4 Bin Alabalık Bırakıldı
Şekersu Deresine 4 Bin Hakiki Alabalık Yavrusu Bırakıldı.31 Ağustos 2018 Cuma Günü Trabzon Orman ve Su İşleri Teknik Personeli ile Birlikte Şekersu Yaylasında bulunan çeşitli derelere 4000 adet Hakiki Alabalık yavrusu bırakıldı.
Çaykara´da Kız Öğrenci Yurdu Belediye´ye Devredildi
Çaykara´da Kız Öğrenci Yurdu Belediye´ye Devredildi
Çaykara İlçemizde bulunan en önemli Yurtlardan bir tanesi olan Deva Kız Öğrenci Yurdu Çaykara Belediyesine Devredildi.
Çaykara´nın  Yeni Kaymakamı Salih Çiğdem Oldu
Çaykara´nın Yeni Kaymakamı Salih Çiğdem Oldu
Çaykara´nın yeni Kaymakamı Konya Emirgazı Kaymakamı Salih Çiğdem oldu
Kaymakam Ayrancı Çaykara´ya Veda Ediyor!
Kaymakam Ayrancı Çaykara´ya Veda Ediyor!
2018 yılı Mülki idare amiri atama kararnamesi ile görev süresi dolan Çaykara Kaymakamı İhsan ayrancı Erzincan Vali yardımcılığına atandı.
Çaykara´da Zafer Bayramı Coşkusu
Çaykara´da Zafer Bayramı Coşkusu
30 Ağustos Zafer Bayramının 96.Yıl Dönümü Çaykara İlçemizde gerçekleştirilen çeşitli etkinlikler ile kutlandı.
Kıbrıs Girne´ye Çaykaralı Kaymakam!
Kıbrıs Girne´ye Çaykaralı Kaymakam!
Çaykaralı Sinan Güneş, Kıbrıs´ın en büyük ilçesi olan Girne´ye Kaymakam olarak atandı.
Çaykara Adı Nereden Geliyor?
Çaykara Adı Nereden Geliyor?
Hemşerimiz Eğitimci-Araştırmacı Yazar Yılmaz Keskin´in kaleme aldığı “ÇAYKARA ADI NEREDEN GELİYOR?” adlı araştırma yazısını paylaşıyoruz.
Uzungöl ve Medya Oyunları
Uzungöl ve Medya Oyunları
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Uzungöl ve Medya Oyunları" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Uzungöl´ün ´İmar Planı´ İptal Edildi
Uzungöl´ün ´İmar Planı´ İptal Edildi
Uzungöl için 2014 yılında hazırlanan ve bazı vatandaşların itirazları nedeniyle yargıya taşınan ‘Koruma Amaçlı İmar Planı´ mahkeme tarafından iptal edildi.
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
17 °C
Salı
16 °C
Çarşamba
16 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi