Kaymakamlık Kupasında Günün Sonuçları
Çaykara Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvası birbirinden heyecanlı karşılaşmalar ile devam ediyor.
Tarih: 14.5.2019 02:22:52/ 1253okunma / 0yorum

Çaykara Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvası birbirinden heyecanlı karşılaşmalar ile devam ediyor.

Turnuvada dün akşam E,F ve G Gruplarında ikinci hafta heyecanı yaşandı

HAROS GRUBA TUTUNDU

E Grubunda ikinci Haftanın son karşılaşmasında Haros Spor ile Jandarma Karşı karşıya geldiler./resimler/2019-5/14/0226359374198.jpg

Kaymakamlık Kupasının İddialı Ekiplerinden Haros Spor İkinci Maçında 3 Puan İle Tanıştı

İlk maçlarını kaybeden iki ekibin mücadelesinden galip ayrılan taraf Haros Spor oldu.

Karşılaşmayı 2-0 kazanan Haros Spor Gruptaki ilk 3 puanını aldı.

TEŞEKKÜRLER JANDARMA

Kaymakamlık Kupasının Renkli Ekiplerinden Jandarma Spor her sene olduğu gibi bu sene de Kaymakamlık Kupasına ayrı bir renk ve güzellik kattı./resimler/2019-5/14/0228063750971.jpgHer Sene Kaymakamlık Kupasının En  Renkli Takımlarından bir tanesi olan Jandarma Spor

Son Haftada Lider Karaçam Spor karşısına çıkacak olan Jandarma Spor´a Çaykara Halkı adına teşekkür ediyoruz.

OGENEM SPOR HAROS BÜYÜK FİNALİ

E Grubunda Karaçam Spor Gruptan Lider olarak çıkmayı daha önce garantilemişti.

Grupte 3´er Puanı bulunan Ogenem Spor ile Haros Spor üçüncü haftada çetin bir müsabakada karşı karşıya gelecekler.

Kazanan Ekibin Çeyrek Finale çıkacağı maç büyük bir heyecan fırtınasına sahne olacak

E GRUBU

İKİNCİ HAFTA

BİRİNCİ TAKIM

 

İKİNCİ TAKIM

MAÇ TARİHİ

MAÇ SAATİ

KARAÇAM SPOR

 2

0

OGENEM SPOR

12.05.2019

24.00

JANDARMA SPOR

 0

2

HAROS SPOR

13.05.2019

22.00

E  GRUBUNDA PUAN DURUMU

S.N

TAKIM

OM

G

B

M

AG

YG

PUAN

1

KARAÇAM SPOR

2

2

-

-

7

1

6

2

OGENEM SPOR

2

1

-

1

3

2

3

3

HAROS SPOR

2

1

-

1

3

5

3

4

JANDARMA

2

-

-

2

1

7

0

F GRUBU

F Grubunda dün akşam Eski Gençlik Futbol Kulübü ile Alisinos Spor karşı karşıya geldi.

Baştan sona çekişmeli geçen müsabakadan 2-1 galip ayrılan Eski Gençlik Spor F Grubundaki ilk 3 puanın sahibi oldu.

/resimler/2019-5/14/0229331252725.jpgGrupta son 16 Biletini Cebine Koymayı Başaran Eski Gençlik Spor Büyük Bir Başarı Elde Etti

Eski Gençlik Futbol Kulübü aldığı bu 3 puan ile son 16 biletini de cebine koymuş oldu.

Karşılaşmalarını tamamlayan Alisinos Spor takımı İkinci hafta sonunda Grupta 1 puan ile ikinci sırada yer alıyor.

/resimler/2019-5/14/0231145160825.jpgAlisinos Spor Gruptan Çıkabilmek için Son Hafta Maçlarını Bekleyecek

Grubun Üçüncü hafta maçında Eski Gençlik Spor ile Ataköy Spor karşı karşıya gelecek

Bu karşılaşmayı Eski Gençlik Futbol Kulübünün kazanması durumunda Alisinos Spor 1 puan ile ismini son 16 turuna yazdıracak

Bu maçın berabere bitmesi ya da Ataköy Spor´un kazanması durumunda ise Son 16 bileti Ataköy Spor´un olacak

KİNCİ HAFTA

BİRİNCİ TAKIM

 

İKİNCİ TAKIM

MAÇ TARİHİ

MAÇ SAATİ

ESKİ GENÇLİK FUTBOL KULÜBÜ

 2

1

ALİSİNOS SPOR

13.05.2019

23.00

ATAKÖY SPOR

BAY

           

F GRUBU PUAN DURUMU

S.N

TAKIM

OM

G

B

M

AG

YG

PUAN

1

ESKİ GENÇLİK FUTBOL KULÜBÜ

1

1

-

-

2

1

3

2

ALİSİNOS SPOR

2

-

1

1

2

3

1

3

ATAKÖY SPOR

1

-

1

-

1

1

1

G GRUBUNDA İKİNCİ HAFTA

G GRUBUNDAN BERABERLİK ÇIKTI

G Grubunun zorlu müsabakasında Yeşilalan Milli Gençlik Spor ile Çam Otel karşı karşıya geldiler.

Denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçen müsabaka 2-2 eşitlikle sonuçlandı./resimler/2019-5/14/0232272038728.jpgYeşilalan Milli Gençlik Grupta 4 Puana Ulaştı

Bu sonucun ardından Yeşilalan Milli Gençlik puanını 4´ çıkararak Gruptan çıkmayı garantiledi

Öte yandan maç berabere bittiği için iki takım arasındaki ikili averajı belirlemek için gerçekleştirilen penaltı atışlarında Çam Otel Spor rakibini 5-4 yenerek ikili averajı eline aldı

Yeşilalan Milli Gençlik Spor Grup maçlarını 4 Puan ile tamamladı

Grubun son hafta maçında ise 1 puanlı Çam Otel Spor ile puanı bulunmayan Yeşilalan Spor karşı karşıya gelecek

Beraberliğin Çam Otel Spor´a yarayacağı maç nefes kesecek

İKİNCİ HAFTA

BİRİNCİ TAKIM

 

İKİNCİ TAKIM

MAÇ TARİHİ

MAÇ SAATİ

ÇAM OTEL

 2

2

YEŞİLALAN MİLLİ GENÇLİK

13.05.2019

24.00

YEŞİLALAN SPOR

BAY

           

G  GRUBUNDA PUAN DURUMU

S.N

TAKIM

OM

G

B

M

AG

YG

PUAN

1

YEŞİLALAN MİLLİ GENÇLİK

2

1

1

-

4

2

4

2

ÇAM OTEL SPOR

1

-

1

-

2

2

1

3

YEŞİLALAN SPOR

1

-

-

1

0

2

0

TURNUVADA BU AKŞAM

Turnuvada bu akşam H Grubunda ikinci hafta ve A Grubunda Üçüncü hafta heyecanı yaşanacak.

ŞAMPİYON NİHAYET SAHADA

Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvasında Son İki senenin Şampiyonu Eğridere Spor  yarın akşam saat 22.00´de Gençlik Gücü karşısına çıkıyor.

İlk maçında Kuşmer Spor´a kaybeden Gençlik Gücü bu defa Eğridere Spor karşısında kazanmak istiyor

/resimler/2019-5/14/0238400950772.jpgTurnuvanın En Genç Ekiplerinden Gençlik Gücü Yarın Akşam Eğridere Spor´a Kocaman Bir Sürpriz Yapmak İstiyor

Son Şampiyon ise Gençlik Gücü karşısında sürpriz yaşamak istemiyor.

Bu Heyecan Fırtınası Saat 22.00´da başlayacak

İKİNCİ HAFTA

BİRİNCİ TAKIM

 

İKİNCİ TAKIM

MAÇ TARİHİ

MAÇ SAATİ

EĞRİDERE SPOR

 

 

GENÇLER GÜCÜ

14.05.2019

22.00

KUŞMER SPOR

BAY

 

 

 

 

 

 

H GRUBU PUAN DURUMU

S.N

TAKIM

OM

G

B

M

AG

YG

PUAN

1

KUŞMER SPOR

1

1

-

-

1

0

3

2

EĞRİDERE SPOR

-

-

-

-

-

-

-

3

GENÇLER GÜCÜ

1

-

-

1

0

1

0

A GRUBUNDA SON NEFES

Kaymakamlık Kupasında Yarın Akşam A Grubunda üçüncü hafta heyecanı yaşanacak

TAŞLIGEDİK 3 PUANI ALDI

Grupta 3 puan ile ikinci sırada yer alan Taşlıgedik Spor son haftada Çaykara Gençlik ile karşılaşacaktı.Ancak Çaykara Gençlik maçlara çıkmadığı için Taşlıgedik Spor yarın akşam 3 puanı hanesine yazdıracak

A GRUBUNDA İNCE HESAPLAR

Taşlıgedik Spor´un yarın akşam 3 puan alması ile Holaysa Spor ve Taşlıgedik 6 puana sahip olmuş olacak

Yarın akşam oynanacak olan Raşi Spor Holaysa Spor maçını Raşi Spor´un kazanması durumunda Grupta tüm hesaplar altüst olacak./resimler/2019-5/14/0235061415305.jpgA Grubunda İkinci Haftayı Lider Tamamlayan Holaysa Spor

BU durumda üç takım 6 puana ulaşmış olacak

Taşlıgedik Raşi Spor´a

Holaysa Spor Taşlıgedik´e

Raşi Spor da Holaysa Spor´a üstünlük kurmuş olacak

Bu durumda devreye üçlü averaj girecek

Labirent gibi bu bilmecenin cevabını yarın akşam öğreneceğiz

A GRUBU ÜÇÜNCÜ HAFTA MAÇ PROGRAMI

ÜÇÜNCÜ HAFTA

BİRİNCİ TAKIM

 

İKİNCİ TAKIM

MAÇ TARİHİ

MAÇ SAATİ

RAŞİ SPOR

 

 

HOLAYSA SPOR

14.05.2019

23.00

ÇAYKARA GENÇLİK

 

 

TAŞLIGEDİK SPOR

14.05.2019

24.00

 A GRUBUNDA PUAN DURUMU

S.N

TAKIM

OM

G

B

M

AG

YG

PUAN

1

HOLAYSA GENÇLİK

2

2

-

-

4

0

6

2

TAŞLIGEDİK SPOR

2

1

-

1

5

3

3

3

RAŞİ SPOR

2

1

-

1

5

5

3

4

ÇAYKARA GENÇLİK

2

-

-

2

0

6

0

Haber: Hilmi Kanık








Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çaykara Spor Geri Dönüyor
Çaykara Spor Geri Dönüyor
Çaykara Spor Geri Dönüyor
Dağcılar Karakaya Zirvesinde!
Dağcılar Karakaya Zirvesinde!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, 3180 metre rakımlı Karakaya zirvesine tırmandılar.
Dağcılara Kaçkar´da Kar sürprizi!
Dağcılara Kaçkar´da Kar sürprizi!
Trabzon Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği üyesi dağcılar, yoğun kar yağışı altında Kaçkar dağına tırmandı.
Yaz Tatilinde 500 Öğrenciye Spor Eğitimi
Yaz Tatilinde 500 Öğrenciye Spor Eğitimi
2010 Yılından bu yana Trabzon İlinde Akademik Başarı anlamında İlçeler arasındaki sıralamada Şampiyonluk kürsüsünde bulunan Çaykara İlçesinde yaz tatilinin başlaması ile birlikte Sportif Etkinlikler ile ilgili Organizasyonlar başladı.
Kadir Geceniz Mübarek Olsun
Kadir Geceniz Mübarek Olsun
Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem Ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara´lı Hemşerilerimiz ve İslam Aleminin Kadir Gecesini Kutladılar
Kupada Şampiyon Karaçam Spor
Kupada Şampiyon Karaçam Spor
Ramazan Ayının başından bu yana devam eden Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbul Turnuvasında Şampiyon Karaçam Spor oldu.
Çaykara´da Şimdi Kupa Zamanı
Çaykara´da Şimdi Kupa Zamanı
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında bu akşam Final Heyecanı yaşanacak.Kupada bu akşam oynanacak olan Final Müsabakalarının ardından 2019 Yılı Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvası tamamlanmış olacak.
Turnuva Üçüncüsü Uzungöl Spor
Turnuva Üçüncüsü Uzungöl Spor
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Futbol Turnuvasında Üçüncülük Maçında Raşi Spor´u 2-0 Yenmeyi başaran Uzungöl Spor Turnuvada Üçüncülük Kupasının Sahibi oldu
Kupada Üçüncü Bu Akşam Belli Oluyor
Kupada Üçüncü Bu Akşam Belli Oluyor
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Üçüncülük maçı bu akşam saat 22.30´da oynanacak
Kupada Finalin İsmi Eğridere Spor-Karaçam Spor
Kupada Finalin İsmi Eğridere Spor-Karaçam Spor
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Finalin İsmi Eğridere Spor Karaçam Spor oldu.
Çaykara İçin Yarı Final Zamanı
Çaykara İçin Yarı Final Zamanı
aykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında bu akşam Yarı Final Heyecanı yaşanacak.
Eğridere Spor ve Raşi spor Yarı Finalde
Eğridere Spor ve Raşi spor Yarı Finalde
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Yarı finale Yükselen son iki Takım Eğridre Spor ile Raşi spor Spor oldu.
Uzungöl Spor ve Karaçam Spor Yarı Finalde
Uzungöl Spor ve Karaçam Spor Yarı Finalde
Dün Akşam Oynanan Çeyrek Final Müsabakalarının ardından Uzungöl Spor ve Karaçam Spor Yarı Finale yükselmeyi başardılar.
Son Çeyrek Finalistler Raşi Spor ve Taşlıgedik Spor
Son Çeyrek Finalistler Raşi Spor ve Taşlıgedik Spor
Çaykara Kaymakamlığı Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasının Son Çeyrek Finalistleri Raşi Spor ve Taşlıgedik Spor Oldu
Eğridere ve Yeşilalan Milli Gençlik Çeyrek Finalde
Eğridere ve Yeşilalan Milli Gençlik Çeyrek Finalde
Çaykara Kaymakamlık Kupası Drebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Bu Akşam oynanan karşılaşmalar sonucunda Yeşilalan Milli Gençlik Spor ile Eğridere Spor Çeyrek Final Bileti Almayı başardı.
Karaçam ve Taşkıran Çeyrek Finalde
Karaçam ve Taşkıran Çeyrek Finalde
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Turnuvasında Son 16 Eleme Turunun İkinci Akşamında Karaçam Spor ve Taşkıran Spor Çeyrek Finale Yükseldiler
Uzungöl Spor ve ASES 1845 FC Çeyrek Finalde
Uzungöl Spor ve ASES 1845 FC Çeyrek Finalde
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Çeyrek Finale Yükselen İlk iki Takım Uzungöl Spor ile ASES 1845 FC Oldu
Kupada Final Maçlarının Programı Belli Oldu
Kupada Final Maçlarının Programı Belli Oldu
2019 Yılı Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Çeyrek Final,Yarı Final ve Final Maçlarının Programı,maç tarihleri ve maç saatleri belli oldu.
Grup Maçlarının Ardından
Grup Maçlarının Ardından
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Grup Maçlarının Ardından Genel Bir Değerlendirme
Kupada Son 16 Kuraları Çekildi
Kupada Son 16 Kuraları Çekildi
Çaykara Kaymakamlık Kupası Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Son 16 Eleme Turu Kuraları Çekildi
Derebaşı Şehitlerini Anma Turnuvasında Grup Maçları Sona Erdi
Derebaşı Şehitlerini Anma Turnuvasında Grup Maçları Sona Erdi
Çaykara Kaymakamlığı Derebaşı Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasında Grup Maçları Sona Erdi
Kupada 6 Takım Daha Son 16´da
Kupada 6 Takım Daha Son 16´da
2019 Yılı Çaykara Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvası birbirinden heyecanlı nefes kesen karşılaşmalar ile devam ediyor.
Kupada Kura Çekimi 19 Mayıs ta
Kupada Kura Çekimi 19 Mayıs ta
KAYMAKAMLIK Kupasında Son 16 Kura Çekimi 19 Mayıs Pazar Günü Saat 13 ye Gerçekleştirilecek
Solaklı Spor İki Maçta Hükmen Yenik
Solaklı Spor İki Maçta Hükmen Yenik
Çaykara Kaymkamlık Kupası Futbol Turnuvasında iki karşılaşmada Lisanslı Futbolcu Oynatan Solaklı Spor Futbol Takımı Turnuvadan İhraç Edildi.
Uzungöl,Zeki Bilge,ASES 1845 ve Solaklı Gruplardan Çıktı
Uzungöl,Zeki Bilge,ASES 1845 ve Solaklı Gruplardan Çıktı
Çaykara Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvasında B Grubundan Uzungöl Spor ve Zeki Bilge Son 16´ya kalmayı başardı. C Grubundan ise ASES 1845 ile Solaklı Spor Son 16 biletini almayı başaran ekipler oldular
Taşlıgedik ve Raşi Spor Son On Altıda
Taşlıgedik ve Raşi Spor Son On Altıda
A Grubunda Taşlıgedik ve Raşi Spor Son 16 Biljetini Almayı Başardı
Turnuvada 3 Maç Ertelendi
Turnuvada 3 Maç Ertelendi
Kaymakamlık Kupasında 13 Mayıs Perşembe Akşamı Oynanması Gereken 3 Karşılaşma 15 Mayıs Cumartesi Akşamına Ertelendi
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi