Küçük Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu
Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında Çaykara Zeki Bilge İlkokulu Tarafından Düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında Dereceye Giren Öğrencilere Kupa ve Madalyaları Verildi
Tarih: 1.3.2019 16:36:23/ 2042okunma / 0yorum

27 Şubat Çaykara İlçemizin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 101. Yıl Dönümü dolayısı ile İlçemizde bulunan Okullarımızda etkinlikler hafta boyunca devam etti.

Çaykara Belediyesi tarafından 27 Şubat Çaykara´nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu  Organizasyonu kapsamında gerçekleştirilen Masa Tenisi Turnuvası birbirinden heyecanlı müsabakalara sahne oldu./resimler/2019-3/1/1641509978462.jpgÖĞRENCİLER ÖZEL OLARAK HAZIRLANDI

Okul Müdürü İzzet Gönan ile Okul Yöneticileri ve Sınıf Öğretmenlerimiz öğrencilerimizin müsabakalara  özel olarak hazırlanmaları için ders dışı eğitim çalışmaları kapsamında öğrencilerimiz yarışmalara hazırlandılar.

3 AY KURS

Okul Müdürü İzzet Gönan Tarafından “Okullar Hayat Olsun” Projesi kapsamında öğrencilere 3 ay boyunca Masa Tenisi Kurs verdi.

TURNUVA BÜYÜLEDİ

27 Şubat Çaykara´nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu ile ilgili 1,2,3 ve 4. Sınıf Öğrencileri arasında Masa Tenisi Turnuvası gerçekleştirildi.

Kız ve erkek öğrenciler arasında ayrı ayrı gerçekleştirilen ve de her sınıfın kendi içinde yarıştırıldığı turnuvada Grup Müsabakalarının ardından Süper Final Bölümü gerçekleştirildi.

Rakiplerini eleyen öğrencilerimiz Süper Final´de Sınıf Birinciliği için birbirleri ile kıyasıya bir yarışın içine girdiler.

ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

Turnuvada Dereceye Giren Öğrencilere kupa ve madalyaları 1 Mart 2019 Cuma Günü Zeki Bilge İlkokulunda düzenlenen Tören İle verildi.

Ödül verme törenine Okul Müdürü İzzet Gönan ve Müdür Yardımcısı Zeynep Kılıç´ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdoğan Karakaş ve İrfan Topal katıldılar.

DÖRTLERİN ÖDÜLLERİ ÇAMURALİ´DEN

Dördüncü Sınıflar arasında gerçekleştirilen Turnuvada Şampiyonluk İpini göğüsleyen Gülsüm Çelebi ve İclal Gergin´e Kupa ve Madalyaları İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali tarafından verildi.

/resimler/2019-3/1/1642126697724.jpgÜÇLERİN ÖDÜLLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ KARAKAŞ´TAN

Üçüncü  Sınıflar arasında gerçekleştirilen Turnuvada Şampiyonluk İpini göğüsleyen Emirhan Papuççu  ve Ecrin Akrep´e  Kupa ve Madalyaları İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan Karakaş  tarafından verildi.

/resimler/2019-3/1/1643073730068.jpgİKİLERİN  ÖDÜLLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ TOPAL´TAN

İkinci   Sınıflar arasında gerçekleştirilen Turnuvada Şampiyonluk İpini göğüsleyen Hamza Musa Sarımsak ve Nur Banu Bulut´a  Kupa ve Madalyaları İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Topal   tarafından verildi./resimler/2019-3/1/1643334511731.jpgEN GÜZEL ÖDÜLLER TUNCER´DEN

Turnuvanın en özel ödülleri hiç kuşku yok ki Birinci Sınıflar arasında gerçekleştirilen yarışma oldu.Turnuvanın en minik yarışmacıları ömürlerinin ilk tatlı heyecanını öğretmenleri ile birlikte yaşadılar.

/resimler/2019-3/1/1643583105914.jpgBirinci Sınıflar arasında gerçekleştirilen Masa Tenisi Turnuvası Yarışmalarında Şampiyon olan Yusuf Kayra Yılmaz ile  Hümeyra Yılmaz´a Kupa ve Madalyaları ise Çaykara Halk Eğitim Merkezi Müdürü  Numan Tuncer tarafından takdim edildi.

MÜDÜR GÖNAN-MÜKEMMEL BİR YARIŞMA OLDU

27 Şubat Çaykara İlçemizin Düşman İşgalinden Kurtuluşu dolayısı ile gerçekleştirilen Masa Tenisi Turnuvasına okullarımızdan yoğun bir katılım ile gerçekleştirildiğini ifade eden Zeki Bilge İlkokulu Müdürü İzzet Gönan Başta Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Çamurali olmak üzere Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Çocukların bir fidan gibi olduğunu Eğitimci olarak onlara ne verirseniz anında aldıklarını ve kolaylıkla yönlendirilebildiğini ifade eden Okul Müdürü İzzet Gönan bu amaçla kendilerinin  Okulda Masa Tenisi kursu açtıklarını ve yaklaşık 3 ay boyunca çocuklarımız ile birlikte Masa Tenisi öğrenmeye çalıştıklarını ifade etti.

Öğrencilerimizin aşırı öğrenme isteği ile azim ve kararlılıklarının kendilerini de cesaretlendirdiğini ifade eden Okul Müdürü İzzet Gönan yaklaşık 3 aylık hazırlık döneminin ardından ortaya çok güzel eserlerin çıktığını Turnuva boyunca öğrencilerin heyecan ve mücadelelerini görünce tüm yorgunluklarını unuttuklarını sözlerine ekledi.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Dağcılar Çanakkale şehitleri için tırmandı
Dağcılar Çanakkale şehitleri için tırmandı
Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından Çanakkale şehitlerini anmak için düzenlenen Kazdağları tırmanışına Trabzon´dan Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar katıldı.
Erol Malkoç Trabzon Üçüncüsü
Erol Malkoç Trabzon Üçüncüsü
Hem İlçemizde hem de Trabzon İlimizde gerçekleştirilen Sportif Müsabakalarda Çaykara İlçemize sayısız Kupa ve Madalya kazandırmayı başaran Çaykara Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmenimiz Erol Malkoç bu defa da Çaykara İlçemize Trabzon Üçüncülüğü kazandırmayı başardı.
Çaykara´da Küçük Satranç Şampiyonları Belli Oldu
Çaykara´da Küçük Satranç Şampiyonları Belli Oldu
18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü dolayısı ile İlkokul Öğrencileri arasında düzenlenen Satranç Turnuvası sona erdi.
Erol Malkoç Of ve Çaykara Şampiyonu
Erol Malkoç Of ve Çaykara Şampiyonu
Of´ta Çaykara Rüzgarı…Kurtuluş Günü dolayısı ile gerçekleştirilen Masa Tenisi, Turnuvasında Şampiyonluk ile üçüncülük ve dördüncülük Ödülleri Çaykara İlçemizin oldu.
Dağcılar, Tonya Erikbeli Yaylasında!
Dağcılar, Tonya Erikbeli Yaylasında!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği Üyesi dağcılar, Tonya Erikbeli yaylasında yürüyüş etkinliği düzenledi.
Adamlığın İsmi Trabzon Spor
Adamlığın İsmi Trabzon Spor
Öğretmen Hilmi Kanık´ın éAdamlığın İsmi Trabzon Spor İsimli Yazısını Yayınlıyoruz
Uzungöl Gençleri Karakaya Zirvesinde
Uzungöl Gençleri Karakaya Zirvesinde
Uzungöllü bir grup genç Yaylaönü Köyü tarafından Uzungöl Şekersu yaylasında bulunan ve bölgenin en yüksek yeri olan Karakaya(Ziyaret Tepesi) zirvesine çıkmayı başardılar.
Dağcılar, Serhat Şehri Kars´ta!
Dağcılar, Serhat Şehri Kars´ta!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Serhat şehri Kars İline Kültür turu düzenledi.
Çaykaralı Sporcu Türkiye 2´ncisi Oldu
Çaykaralı Sporcu Türkiye 2´ncisi Oldu
Kars´ın Sarıkamış ilçesinde yapılan Snowboard Alpine 1. Etap yarışlarında Çaykaralı Ali Arslan Türkiye ikincisi oldu.
Dağcılar Sarıkamış Şehitleri İçin Tırmandı
Dağcılar Sarıkamış Şehitleri İçin Tırmandı
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, şehitlerimizi anmak için Sarıkamış Allahuekber Dağına tırmanış gerçekleştirdiler.
Eğitimciler Allahuekber Dağlarında
Eğitimciler Allahuekber Dağlarında
Çaykara´lı Eğitimciler Sarıkamış´ta.Vatanımızı kanları ve canları pahasına korumak için 15-22 Aralık 1914 tarihinde Sarıkamış´ta Donarak Şehit olan 90 000 Mehmetciğimizi anmak üzere Çaykara İlçemizden bir grup Öğretmen Sarıkamış´a gitti.
Van da Çaykara Fırtınası
Van da Çaykara Fırtınası
Çaykara Anadolu Lisesi Bölge İkincisi...Van İlinde gerçekleştirilen Bölge Şampiyonasında Trabzon İlimizi Temsil eden Çaykara Anadolu lisesi Finale çıkmayı başardı.
Trabzonspor´un Yıldızları
Trabzonspor´un Yıldızları
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" TRABZONSPOR´UN YILDIZLARI "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Dağcılar, Kış Faaliyetlerine Devam Ediyor!
Dağcılar, Kış Faaliyetlerine Devam Ediyor!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı Çaykara Sultanmurat yolunda doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
Taşkıran´dan Kardeşlik Köprüsü
Taşkıran´dan Kardeşlik Köprüsü
Süper Ligin 16. Haftasında Beşiktaş ile Trabzon Spor arasında oynanacak olan maçın heyecanı yaklaşırken Taşkıran Eğitim Kurumlarından bu maç ile ilgili Örnek Bir organizasyon gerçekleştirildi.
Dağcılar, Kar Üzerinde 18 Kilometre Yürüdü!
Dağcılar, Kar Üzerinde 18 Kilometre Yürüdü!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı İkizdere Petran yaylasına doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
Masa Tenisinde Çaykara Fırtınası
Masa Tenisinde Çaykara Fırtınası
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Liselerarası Masa Tenisi Turnuvasında Çaykara Anadolu Lisesi İkinci Olurken Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi De Üçüncü Oldu.
Dağcılar, Çaykara Tufa Yaylasında!
Dağcılar, Çaykara Tufa Yaylasında!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı Çaykara Tufa Yaylasında yürüyüş etkinliği düzenledi.
Çaykara´da Bir Turnuva İki Şampiyon
Çaykara´da Bir Turnuva İki Şampiyon
Her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Geleneksel olarak düzenlenen 24 Kasım Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.
Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü
Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü
Trabzon İlimizde gerçekleştirilen Cumhuriyet Kupası Masa Tenisi İl Turnuvasında Minikler Kategorisinde İlçemiz Zeki Bilge İlkokulu Öğrencilerinden Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü olmayı başardı.
Dağcılardan, Çaykara Yaylalarına Sonbahar Yürüyüşü
Dağcılardan, Çaykara Yaylalarına Sonbahar Yürüyüşü
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Sonbahar mevsiminin sunduğu renkli görüntüler arasında Çaykara Yaylalarında yürüyüş düzenlediler.
Çaykara´da Etkinlik Yağmuru
Çaykara´da Etkinlik Yağmuru
Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Çaykara İlçemizde bir çok Etkinlik ve Organizasyon gerçekleştiriliyor.
Uzungöl Capoeira İle Şenlendi
Uzungöl Capoeira İle Şenlendi
Karadeniz Bölgesi Capoeira Festivali Bölgemizde Büyük bir Heyecana sahne olarak etkinliklerine devam ediyor.Capoeira Şenliği 19 Ekim 2018 Cuma Günü Karadeniz Bölgesinin en önemli Turizm Merkezlerimizden Uzungöl´de gerçekleştirildi.
Uzungöl´de Capoeira Heyecanı
Uzungöl´de Capoeira Heyecanı
Çaykara Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 19 Ekim 2018 Cuma Günü Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden b ir tanesi olan Uzungöl´de Doğu Karadeniz Capoeira Etkinlikleri Kapsamında Capoiera Gösterisi gerçekleştirilecek.
Offroadçılar, ´Dünya´nın En Tehlikeli Virajlarında´
Offroadçılar, ´Dünya´nın En Tehlikeli Virajlarında´
Uzungöl Offroad Kamp ve Karavan Derneği (UZOFF) üyesi doğaseverler, Dünyanın en zor virajları olarak bilinen Çaykara Karaçam Derebaşı´nda safari etkinliği düzenledi.
Çaykara Futbolda Ayağa Kalkıyor
Çaykara Futbolda Ayağa Kalkıyor
Çaykara İlçemizde İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimizden Oluşan Futbol Altyapı Takımlarımız Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.
Dağcılar, Sinop Erfelek Tatlıca Şelalelerinde!
Dağcılar, Sinop Erfelek Tatlıca Şelalelerinde!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Dünyada eşi benzeri olmayan Sinop Erfelek Tatlıca Şelaleleri´ne Kültür turu düzenledi.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi