İlginizi ÇekebilirAnahtar Kelimeler: Maaşını Devlete Bağışladı
  • Çarşamba 39 ° / 22 ° Güneşli
  • Perşembe 41 ° / 23 ° Güneşli
  • Cuma 41 ° / 22 ° Güneşli

Maaşını Devlete Bağışladı

Uzungöl’ün Kastel Mevkii’nde ikamet eden İsmail Aygün (Zaman)“Biz Bize Yeteriz Türkiye” kampanyasına destek olmak amacı ile maaşını devlete bağışladı.

65 Yaş üstü olması sebebi ile evden çıkamayan İsmail Aygün’ün maaşı Çaykara Kaymakamlığı tarafından oluşturulan  “Vefa Destek Grubu” tarafından İsmail Aygün’ün evine getirildi.

Vefa Destek Grubu” İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali, Zeki Bilge Ortaokulu Müdür Yardımcısı Mehmet Sakı ve Uzungöl Muhtarı Mehmet Öztürk ile birlikte İsmail Aygün’ün kapısını çaldı.

Vefa Destek Grubunu karşısında gören İsmail Aygün Maaşını Muhtar Mehmet Öztürk’ün elinden aldıktan sonra Cumhurbaşkanımız tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiye” kampanyasına destek olmak amacı ile maaşını Vefa Destek Grubuna geri verdi.

Devletimizin çok güçlü olduğunu mücadele ettiğimiz bu çetin günlerde dahi herkesin kapısına ulaşarak maaşını evine getirdiğini ifade eden İsmail Aygün Vatandaş olarak kendilerinin de Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu bu kampanya kapsamında karınca kararınca bir katkı yapmak istediğini sözlerine ekledi.

Öte yandan Çaykara Kaymakamlığı Vefa Destek Grubu ev ev dolaşarak vatandaşların maaşlarını evlerine taşımaya devam ediyor. Vefa Destek Grubu 29 Nisan 2020 akşamı Muhtar Mehmet Öztürk ile birlikte Uzungöl’de  evleri dolaşarak vatandaşların maaşlarını dağıttı.