Masa Tenisinde Çaykara Fırtınası
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Liselerarası Masa Tenisi Turnuvasında Çaykara Anadolu Lisesi İkinci Olurken Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi De Üçüncü Oldu.
Tarih: 28.11.2018 16:45:28/ 1367okunma / 0yorum

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Sporları Yarışmaları kapsamında gerçekleştirilen Liseler Arası Masa Tenisi  Trabzon İl Birinciliği Turnuvasında Çaykara İlçemizden katılan Çaykara Anadolu Lisesi Finalde kaybederek Turnuvada İkincilik Kürsüsüne yerleşirken Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi ise Üçüncülük Kürsüsüne çıkmayı başararak Çaykara İlçemize İki Önemli başarı yaşatmış oldular.

60 TAKIM KATILDI

Masa Tenisi Trabzon İl Birinciliği Yarışmalarına İlimizde bulunan Liselerden yoğun bir katılım oldu.Toplam 60 Takımın katıldığı müsabakada Ekiplerimiz Çaykara Anadolu Lisesi ve Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Takımları Gruplar aşamasında oynadıkları tüm müsabakaları kazanarak Çeyrek Final Biletlerini almayı başardılar./resimler/2018-11/28/1718531819538.jpgÇEYREK FİNALDE GÜLE OYNAYA

Takımlarımız Çeyrek Final Müsabakalarında Oynadıkları maçları güle oynaya kazanarak Yarı Final Biletlerini ceplerine koymayı başardılar.

Çaykara Anadolu Lisesi Çeyrek Finalde Karşılaştığı Düzköy Nazım Kayhan Anadolu Lisesi,Sürmene Hasan Sabri 71 Anadolu Lisesi, ve Çaykara İlçemizdeki ezeli rakipleri Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Takımlarının üç tanesini de set vermeden 3-0 yenerek  Yarı Final Biletini Cebine Koymayı başardı.

ÇOK PROGRAMLI LİSE DE YARI FİNALDE

İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi Çeyrek Finalde Ezeli Rakibi Çaykara Anadolu Lisesine kaybederken Çeyrek Finalde oynadığı diğer iki maçı kazanarak Yarı Finale yükselmeyi başardılar.

Ekibimiz Düzköy Nazım Kayhan Anadolu Lisesi ve Sürmene Hasan Sabri Yetmiş bir Anadolu Lisesi Takımlarını yenerek Yarı Final biletini ceplerine koymayı başardılar.

YARI FİNAL MAÇLARI NEFES KESTİ

Yarı Finalde Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Turnuvada Son İki Yılın Şampiyonu Vakfıkebir Anadolu İmam Hatip Lisesi ile karşılaştı./resimler/2018-11/28/1719162601313.jpgGüçlü rakipleri ile başa baş mücadele eden Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Rakibine 3-1 Kaybederek Final şansını kaybetmiş oldu.

ANADOLU GÜLE OYNAYA FİNALDE

Yarı Finalin diğer müsabakasında ise Çaykara Anadolu Lisesi ile Kanuni Anadolu Lisesi karşılaştı.Rakibini set vermeden 3-0 yenmeyi başaran Çaykara Anadolu Lisesi Final biletini cebine koymayı başardı

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI ÇAYKARA´NIN

Üçüncülük maçında Kanuni Anadolu Lisesi ile karşılaşan Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi rakibini  3-0 yenerek Üçüncülük Kupasını Çaykara İlçemize getirmeyi başardılar.

FİNALDE YİNE OLMADI

Son dört senedir Masa Tenisi Trabzon İl Birinciliğinde Finale Çıkmayı başaran Çaykara Anadolu Lisesi bu sene de Şampiyonluk kupasını kaldıramadı.

Dört sene önce Finalde Trabzon Alparslan Kolejine Kaybeden Çaykara Anadolu Lisesi Son iki sezonda ise bu günkü rakibi Vakfıkebir Anadolu İmam Hatip Lisesine kaybetmişti.

SALLADIK AMA YIKAMADIK

Çaykara Anadolu Lisesi, ile Vakfıkebir Anadolu İmam Hatip Lisesi arasındaki Final Müsabakasında adeta nefesler tutuldu.

İlk seti 3-2 kazanan ekibimiz iki ve üçüncü setleri aynı skorlar ile 3-2 kaybederek geriye düştü.Dördüncü sette muhteşem bir geri dönüş gerçekleştiren ekibimiz bu seti kazanarak müsabakayı 2-2´ye getirdi./resimler/2018-11/28/1719394164376.jpgNefeslerin tutulduğu son sette Şampiyonluk Kupası Trabzon´un bir Doğudaki en ucra İlçesine bir Batıdaki en Ucra İlçesine gitti geldi adeta.

Takımımızın iki defa öne geçtiği son sette Vakfıkebir Anadolu İmam Hatip Lisesi Karşılaşmadan 3-2 galip gelerek Şampiyonluk Kupasını bir defa daha Trabzon´un en Batıdaki İlçesine taşımayı başardılar.

Şampiyonluk Kupası avuçlarımızın içinden kayıp giderken Öğrencilerimizin göstermiş oldukları üstün mücadele azmi ve performansı herkese “Bu Kupa Seneye Çaykara´ya Gelecek” dedirttiler

GÜLER-BU BAŞARI EMEK VE ÖZVERİNİN SONUCU

Çaykara İlçemizde Tüm Öğretmenlerimizin Öğrencilerimizi geleceğe hazırlamak anlamında büyük bir gayret ve özveri içerisinde çalıştıklarını ifade eden Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Yavuz Güler Sportif anlamda elde edilen başarının Öğretmen ve öğrencilerimizin yoğun gayretleri sonucunda elde edildiğini ifade etti.

/resimler/2018-11/29/1125485907397.jpg

Elde edilen hiç bir başarının asla tesadüf olmadığını her başarının altında planlı ve programlı olarak öğrencilerimizi Yarışmalara Profesyonel bir şekilde hazırlamak olduğunu ifade eden Beden Eğitimi Öğretmeni Yavuz Güler çok çalıştıklarını,çok emek verdiklerrini bu gün ise Trabzon´da Çaykjara İlçemize kazandırmış oldukları iki Kupanın tüğm ytorgunluklarını unutturduğunu sözlerine ekledi.

MALKOÇ-ÖĞRENCİLERİMİZ ÇOK İSTEKLİ

Ders dışı Eğitim çalışmaları kapsamında öğrencilerini sportif etkinliklere yönlendirmeye çalıştıklarını ifade eden Çaykara Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Erol Malkoç öğrencilerimizin çok yetenekli olduklarını bu başarıların öğrencilerin yetenekleri sayesinde elde edildiğini iyi yönlendirildiği taktirde öğrencilerimizin daha güzel sonuçlar elde edeceklerini sözlerine ekledi.

/resimler/2018-11/28/1720047289720.jpgSon Dört senede Trabzon İlimizde Masa Tenisi İl Birinciliği Yarışmalarında Şampiyonluk İpinin ellerinin altından kayıp gittiğini anımsatan Beden Eğitimi Öğretmeni Erol Malkoç Öğrencilerimizin bu sene göstermiş oldukları muhteşem performansın kendilerini çok umutlandırdığını gelecek Turnuvada Şampiyonluk Kupasının Çaykara İlçemize geleceğini sözlerine ekledi.

DEMİRCİOĞLU-ÇOCUKLARIMIZ IŞIK SAÇIYOR

Sadece Akademik anlamda değil Sosyal ve Kültürel anlamda da Çaykara İlçemizde Eğitim Öğretim adına örnek ve de güzel başarılar elde edildiğini ifade eden Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu Masa Tenisi Okul Takımının  almış olduğu başarılı sonuçların kendilerini çok fazla mutlu ettiğini ifade etti.

Başarının tesadüfi olmadığını planlı ve programlı çalışmanın bir sonucu olduğunu ifade eden Müdür Demircioğlu öğrencilerimizin müsabakalara hazırlanması için ders dışı eğitim çalışmaları kapsamında çocuklarımızı müsabakalara hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmenleri Erol Malkoç´a Okulu ve de Çaykara İlçemiz adına teşekkür etti.

Eğitimdeki Akademik Başarının yanı sıra gerçekleştirilen Sosyal Aktiviteler ve Sportif Anlamda elde edilen başarının Çaykara İlçemizin bir ekip ruhu ile hareket etmesinden kaynaklandığını ifade eden Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu gerçekleştirdikleri her organizasyon ve etkinlikte her zaman yanlarında olan Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem´e,Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´a,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali´ye ve Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Yusuf Kurt´a Okulu,Öğrencilerimiz ve Çaykara İlçemiz adına teşekkür etti.

TEŞEKKÜRLER EROL VE YAVUZ ÖĞRETMEN

İki Okulumuzun Sportif anlamda elde etmiş oldukları bu başarı elbette ki Öğrencilerimizin başarısı.Öncelikle öğğrencilerimizi bu başarılarından dolayı tebrik etmek isteriz.

Ancak Öğrencilerimizin bu başarılarında hem desr içinde hem de ders dışı eğitim çalışmaları kapsamında tüm zamanlarını öğrencilerimize harcayan fedakar öğretmen arkadaşlarımızın da payı çok büyük kuşkusuz.

Bu anlamda Çaykara Halkı Adına Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmenimiz Sevgili Yavuz Güler´e ve Çaykara Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmenimiz Sevgili Erol Malkoç´a teşekkür etmeyi bir görev kabul ediyoruz.

Haber: Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Masa Tenisinde Çaykara Fırtınası
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Adamlığın İsmi Trabzon Spor
Adamlığın İsmi Trabzon Spor
Öğretmen Hilmi Kanık´ın éAdamlığın İsmi Trabzon Spor İsimli Yazısını Yayınlıyoruz
Uzungöl Gençleri Karakaya Zirvesinde
Uzungöl Gençleri Karakaya Zirvesinde
Uzungöllü bir grup genç Yaylaönü Köyü tarafından Uzungöl Şekersu yaylasında bulunan ve bölgenin en yüksek yeri olan Karakaya(Ziyaret Tepesi) zirvesine çıkmayı başardılar.
Dağcılar, Serhat Şehri Kars´ta!
Dağcılar, Serhat Şehri Kars´ta!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Serhat şehri Kars İline Kültür turu düzenledi.
Çaykaralı Sporcu Türkiye 2´ncisi Oldu
Çaykaralı Sporcu Türkiye 2´ncisi Oldu
Kars´ın Sarıkamış ilçesinde yapılan Snowboard Alpine 1. Etap yarışlarında Çaykaralı Ali Arslan Türkiye ikincisi oldu.
Dağcılar Sarıkamış Şehitleri İçin Tırmandı
Dağcılar Sarıkamış Şehitleri İçin Tırmandı
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, şehitlerimizi anmak için Sarıkamış Allahuekber Dağına tırmanış gerçekleştirdiler.
Eğitimciler Allahuekber Dağlarında
Eğitimciler Allahuekber Dağlarında
Çaykara´lı Eğitimciler Sarıkamış´ta.Vatanımızı kanları ve canları pahasına korumak için 15-22 Aralık 1914 tarihinde Sarıkamış´ta Donarak Şehit olan 90 000 Mehmetciğimizi anmak üzere Çaykara İlçemizden bir grup Öğretmen Sarıkamış´a gitti.
Van da Çaykara Fırtınası
Van da Çaykara Fırtınası
Çaykara Anadolu Lisesi Bölge İkincisi...Van İlinde gerçekleştirilen Bölge Şampiyonasında Trabzon İlimizi Temsil eden Çaykara Anadolu lisesi Finale çıkmayı başardı.
Trabzonspor´un Yıldızları
Trabzonspor´un Yıldızları
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" TRABZONSPOR´UN YILDIZLARI "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Dağcılar, Kış Faaliyetlerine Devam Ediyor!
Dağcılar, Kış Faaliyetlerine Devam Ediyor!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı Çaykara Sultanmurat yolunda doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
Taşkıran´dan Kardeşlik Köprüsü
Taşkıran´dan Kardeşlik Köprüsü
Süper Ligin 16. Haftasında Beşiktaş ile Trabzon Spor arasında oynanacak olan maçın heyecanı yaklaşırken Taşkıran Eğitim Kurumlarından bu maç ile ilgili Örnek Bir organizasyon gerçekleştirildi.
Dağcılar, Kar Üzerinde 18 Kilometre Yürüdü!
Dağcılar, Kar Üzerinde 18 Kilometre Yürüdü!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı İkizdere Petran yaylasına doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
Dağcılar, Çaykara Tufa Yaylasında!
Dağcılar, Çaykara Tufa Yaylasında!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Karla kaplı Çaykara Tufa Yaylasında yürüyüş etkinliği düzenledi.
Çaykara´da Bir Turnuva İki Şampiyon
Çaykara´da Bir Turnuva İki Şampiyon
Her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Geleneksel olarak düzenlenen 24 Kasım Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.
Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü
Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü
Trabzon İlimizde gerçekleştirilen Cumhuriyet Kupası Masa Tenisi İl Turnuvasında Minikler Kategorisinde İlçemiz Zeki Bilge İlkokulu Öğrencilerinden Gülsüm Çelebi Trabzon Üçüncüsü olmayı başardı.
Dağcılardan, Çaykara Yaylalarına Sonbahar Yürüyüşü
Dağcılardan, Çaykara Yaylalarına Sonbahar Yürüyüşü
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Sonbahar mevsiminin sunduğu renkli görüntüler arasında Çaykara Yaylalarında yürüyüş düzenlediler.
Çaykara´da Etkinlik Yağmuru
Çaykara´da Etkinlik Yağmuru
Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Çaykara İlçemizde bir çok Etkinlik ve Organizasyon gerçekleştiriliyor.
Uzungöl Capoeira İle Şenlendi
Uzungöl Capoeira İle Şenlendi
Karadeniz Bölgesi Capoeira Festivali Bölgemizde Büyük bir Heyecana sahne olarak etkinliklerine devam ediyor.Capoeira Şenliği 19 Ekim 2018 Cuma Günü Karadeniz Bölgesinin en önemli Turizm Merkezlerimizden Uzungöl´de gerçekleştirildi.
Uzungöl´de Capoeira Heyecanı
Uzungöl´de Capoeira Heyecanı
Çaykara Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 19 Ekim 2018 Cuma Günü Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden b ir tanesi olan Uzungöl´de Doğu Karadeniz Capoeira Etkinlikleri Kapsamında Capoiera Gösterisi gerçekleştirilecek.
Offroadçılar, ´Dünya´nın En Tehlikeli Virajlarında´
Offroadçılar, ´Dünya´nın En Tehlikeli Virajlarında´
Uzungöl Offroad Kamp ve Karavan Derneği (UZOFF) üyesi doğaseverler, Dünyanın en zor virajları olarak bilinen Çaykara Karaçam Derebaşı´nda safari etkinliği düzenledi.
Çaykara Futbolda Ayağa Kalkıyor
Çaykara Futbolda Ayağa Kalkıyor
Çaykara İlçemizde İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimizden Oluşan Futbol Altyapı Takımlarımız Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.
Dağcılar, Sinop Erfelek Tatlıca Şelalelerinde!
Dağcılar, Sinop Erfelek Tatlıca Şelalelerinde!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Dünyada eşi benzeri olmayan Sinop Erfelek Tatlıca Şelaleleri´ne Kültür turu düzenledi.
Doğaseverler, Aydın Mutlu ile devam dedi!
Doğaseverler, Aydın Mutlu ile devam dedi!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği 4.Olağan genel kurulu yapıldı. Başkanlığa Aydın Mutlu, yeniden seçildi
Dağcıları Verçenik Göllerinde!
Dağcıları Verçenik Göllerinde!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği (UDSAK) üyesi dağcılar, Rize Çamlıhemşin´in en çok ziyaret edilen buzul göllerinden tırmanış gerçekleştirdiler.
Dağcılar Giresun Kümbet Yaylasında!
Dağcılar Giresun Kümbet Yaylasında!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği Üyeleri Giresun Kümbet Yaylasında etkinlik düzenledi.
Çanakkale Boğazını Yüzerek Geçen İlk Çaykaralı
Çanakkale Boğazını Yüzerek Geçen İlk Çaykaralı
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlenen Çanakkale Boğazını geçme yarışmasında Çaykaralı hemşehrimiz Veli Velioğlu, büyük başarıya imza attı.
Dağcılar Ovit Zirvesinde!
Dağcılar Ovit Zirvesinde!
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü Derneği üyesi dağcılar Rize-İkizdere Erzurum sınırı Ovit Dağı zirvesine çıkarak maceralı bir etkinlik düzenledi.
Çaykara´ya Bronz Madalya
Çaykara´ya Bronz Madalya
Çaykara Öğretmenevi ASO Müdürlüğünde Resepsiyon Görevlisi olarak çalışan Hüseyin Yazıcı Kızılay Kan Bankasına Gönüllü olarak 10 Sefer Kan verdiği için Örnek Bir Vatandaşlığın Sembolü olarak Kızılay Genel Müdürlüğü tarafından Bronz Madalya ile ödüllendirildi.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi