İlginizi ÇekebilirAnahtar Kelimeler: Melike Samet' Ömürlük

Melike İle Samet'ten Ömürlük İmza

Uzungöl’ün sevilen Turizmcilerinden İsmail Koç’un Torunu Melike Koç ile yeğeni Samet Kardeş Uzungöl ve Tercan Çadırkaya’da gerçekleştirilen Kına ve Düğün törenleri ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.

Uzungöl’ün genç Turizmcilerinden Öğretmen Murat & Hatice Koç çiftinin dünyalar güzeli kızları Melike ile aslen Uzungöl’lü olan ve Erzincan Tercan Çadırkaya Nahiyesinde ikamet eden Neriman & Menderes Kardeş çiftinin yakışıklı oğulları Samet’in Kına ve düğün törenleri yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

KINA TÖRENİ UZUNGÖL’DE

Genç Çiftlerin Kına törenleri Uzungöl’de gerçekleştirildi.27 Ağustos 2021 Cuma akşamı Uzungöl Limni Cafe’de gerçekleştirilen Kına töreninin program organizasyonu Trabzon Seda Organizasyon tarafından gerçekleştirildi.

Yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen Kına gecesine katılan davetliler birbirinden güzel oyun havaları eşliğinde gönüllerince eğlenmenin mutluluğunu yaşadılar.

DÜĞÜN TÖRENLERİ ÇADIRKAYA’DA

Genç çiftlerin Düğün Törenleri ise 29 Ağustos 2021 Pazar akşamı Erzincan İli Tercan İlçesi Çadırkaya Nahiyesi Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Genç çiftlerin Resmi Nikahları Düğün Salonunda kıyılırken Gelinin Nikah şahitliği Eskişehir’den Düğün için Uzungöl ve Çadırkaya’ya gelen Yusuf Akal,Damadın Nikah Şahitliği ise Damadın Amcası Vahap Kardeş tarafından yapıldı.Genç çiftlerin nikahları Çadırkaya Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Hanefi Kılıç tarafından kıyıldı.Müdür Kılıç evlilik cüzdanını gelin Melike Kardeş’e takdim etti.

Çadırkaya Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen Düğün töreninde program organizasyonu Tercan ilçesi Nehir Düğün Salonu ekibi tarafından gerçekleştirildi.

Yaş pasta ve Takı Töreni ile devam eden Düğün Töreninde özellikle Takı Töreni esnasında düğün törenine katılan misafirler uzun kuyruklar oluşturarak gelin ve damadı hem tebrik ettiler hem de mutluluklarını paylaştılar

Takı Töreninden sonra da eğlence devam etti.Genç çiftlerin düğün törenleri aile fotoğraflarının çekilmesi ile sona erdi.

Çaykara Gündem Gazetesi olarak evlenme kararı ile ömürlerinin en anlamlı kararlarını veren Melike & Samet Kardeş  çiftini bu anlamlı kararlarından dolayı tebrik ediyor,genç çiftlerimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz