İlginizi ÇekebilirAnahtar Kelimeler: Miray ' Ömürlük

Miray İle Ulaş'tan Ömürlük İmza

Uzungöl’den Ulaş Çiçek ile Trabzon’dan Miray Melek Trabzon’da gerçekleştirilen dillere destan muhteşem bir düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.

Uzungöl’den Mimar Recep ile Emine Çiçek’in yakışıklı oğulları,Müteahhit Ahmet Çiçek’in torunu Ulaş ile Trabzon’dan Seher & İbrahim Melek çiftinin dünyalar güzeli kızları Miray’ın düğün törenlerinde düğün sahiplerinin düğün töreni boyunca misafirleri ile yakından ilgilenmeleri gözlerden kaçmadı.

13 Ekim 2021 Çarşamba akşamı Trabzon Çakırbey Düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün töreni yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Genç çiftlerin düğün törenlerine Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, İyi Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli,CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, İyi Parti Ortahisar İlçe Başkanı Erdal Uzun, İyi Parti Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Mısır  ve kalabalık bir protokol topluluğu katıldı.

Düğün töreninin ilk bölümünde genç çiftlerin Resmi Nikah törenleri gerçekleştirildi. Resmi Nikah töreninde nikah şahitlikleri İyi Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli, CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, İyi Parti Ortahisar İlçe Başkanı Erdal Uzun, İyi Parti Kurucu Üyesi Ali Sağır, İyi Parti Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Mısır, Muhammet Kaan Buz ve Asude Eyüpoğlu tarafından gerçekleştirildi.Genç çiftlerin resmi nikahları ise Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık tarafından kıyıldı. Resmi Nikah töreninin ardından evlilik cüzdanı Nikah Şahitlerinden Asude Eyüpoğlu tarafından Gelin Miray Çiçek’e takdim edildi.

Çakırbey Düğün Salonu müzik ekibi tarafından çalınan oyun havaları eşliğinde davetliler gönüllerince eğlendiler. Düğün Töreni boyunca pandemi kurallarına azami dikkat edildi. Özellikle yaş pasta ve takı töreni esnasında misafirlerin pandemi kurallarına uymalarına büyük özen gösterildi. Misafirlerin gelin ve damada yaklaşmadan karşıdan selamlayarak takılarını takmalarına müsaade edildi. Düğün törenine katılan davetliler uzun kuyruklar oluşturarak hem gelin ve damadı tebrik ettiler hem de mutluluklarını paylaştılar.

Genç çiftlerin düğün törenleri çekilen aile fotoğrafları ile sona erdi.

Çaykara Gündem Gazetesi olarak evlilik kararı ile ömürlerinin en güzel,en anlamlı ve de en doğru kararlarını veren Miray & Ulaş Çiçek çiftini bu anlamlı ve güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,genç çiftlerimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.