İlginizi ÇekebilirAnahtar Kelimeler: Muhtardan Anlamlı Pankart
  • Pazar 11 ° / 8 ° Bulutlu
  • Pazartesi 11 ° / 9 ° Fırtına
  • Salı 11 ° / 9 ° Bulutlu

Muhtardan En Anlamlı Pankart

Çaykara Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Savaş Dündar 24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısı ile Çaykara Merkeze astırdığı pankart ile Öğretmenlerimizin bu anlamlı günlerini kutladı.

Çaykara Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Savaş Dündar 24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısı ile Çaykara Merkeze astırdığı pankart ile Öğretmenlerimizin bu anlamlı günlerini kutladı.

Çaykara İlçemizin belirli bölgelerine asılan bu pankartlar ile öğretmenlerimizin bu tatlı heyecanlarını paylaşan Başkan Mehmet Savaş Dündar´ın bu anlamlı Davranışı Çaykara İlçemizde büyük bir takdir topladı.

Çaykara Işıklı Mahalle Muhtarımız,Çaykara Zeki Bilge İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanımız ve Çaykara Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığı görevlerini birlikte yürüten Başkan Mehmet Savaş Dündar Çaykara İlçemizde Eğitime olan ilgisi ve Eğitim Faaliyetlerindeki aktifliği ile tanınıyor.

MUHTAR DÜNDAR-ÖĞRETMENLER BİZİM HER ŞEYİMİZ

Geleceğimizin Teminatı olan Sevgili Yavrularımızı öğretmenlerimize emanet ettiğimizi ifade ederek konuşmasına başlayan Başkan Mehmet Savaş Dündar Fedakar Öğretmenlerimizin kendi zamanlarından da fedakarlık yaparak Çocuklarımızı geleceğe hazırlayabilmek için yoğun bir tempo içerisinde çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Senenin bir gününün değil senenin tüm günlerinin Öğretmenler Günü olması gerektiğini,toplum olarak  öğretmenlerimiz için ne yaparsak  yapalım hiçbir şekilde öğretmenlerimizin haklarını ödeyemeyeceğimizi ifade eden Başkan Mehmet Savaş Dündar Ülkemizi Aydınlık Geleceğe Taşıma Sevdası yolunda Hizmet esnasında Şehit edilen Öğretmenlerimizi Toplum olarak rahmet ve minnetle andığımızı bu anlamda eli öpülesi tüm öğretmenlerimizin bu kutsal günlerini hep birlikte kutladıklarını sözlerine ekledi.

Haber:Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi