Öğretmenevi Müdürleri Uzungöl´de Buluştu
Öğretmenevi Müdürlerinden Karadeniz Turizminin Merkezi Uzungöl´e ziyaret.Trabzon İlimizde Hizmet İçi Eğitim Çalışmalarına devam eden 81 İlimizin İl Öğretmenevi Müdürleri ve Şube Müdürleri 26 Haziran 2018 Salı Günü Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´ü ziyaret ettiler.
Tarih: 29.6.2018 12:16:35/ 1431okunma / 0yorum

Öğretmenevi Müdürlerinden Karadeniz Turizminin Merkezi Uzungöl´e ziyaret.Trabzon İlimizde Hizmet İçi Eğitim Çalışmalarına devam eden 81 İlimizin İl Öğretmenevi Müdürleri ve Şube Müdürleri 26 Haziran 2018 Salı Günü Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´ü ziyaret ettiler./resimler/2018-6/29/1224363226862.jpgMilli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı´nın  Başkanlığı ve de Organizasyonları ile Akçaabat  Uygulamalı Turizm Otelinde 5 günlük Eğitim Çalıştayına katılan Öğretmenevi İl Müdürleri Eğitim çalışmalarından arta kalan zamanlarında ise Trabzon İlimizin önemli tarihi ve turistik mekanlarını da ziyaret etmeyi ihmal etmiyorlar.

KAYMAKAM AYRANCI VE BAŞKAN TOK´TAN TEŞEKKÜR

Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı ile birlikte Yaklaşık 150 Kişilik bir katılımcı grubu ile birlikte Uzungöl´e gelen Öğretmenevi Müdürlerinin Uzungöl´deki etkinliklerine Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ve de İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ebubekir Çelik katıldılar./resimler/2018-6/29/1225594165932.jpgİlk olarak Uzungöl Glazomat mevkiine çıkan Öğretmenevi Müdürleri buradan muhteşerm Uzungöl manzaraları çekerek dostları ile poaylaşma imkanına sahip oldular.

Göl etrafında tur atan Öğretmenevi müdürleri Uzungöl´ün muhteşem tabiat güzelliği,ne ve de doğal yapısına hayranlıklarını dile getirdiler.

Akşam saatlerinde Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´un davetlisi olarak Uzungöl Sezgin Otel´de akşam yemeği organizasyonunda bir araya gelen Öğretmenevi Müdürlerinin buluşmalarına Kaymakam İhsan Ayrancı,Belediye Başkanı Hanefi Tok ve de İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali de katıldı.

BAŞKAN TOK-MÜDÜRLERİMİZİ UZUNGÖL´DE AĞIRLAMAKTAN SON DERECE MUTLUYUZ

Destek Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Harun Karcı ile birlikte 81 İlimizin Öğretmenevleri Müdürlerini Uzungöl´de ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduklarını ifade ederek konuşmalarına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Organizasyon kapsamında Uzungöl´de bulunan Tüm Müdürlerimize teşekkür etti./resimler/2018-6/29/1226496823145.jpgÇaykara Belediyesi olarak Çaykara İlçemizde Eğitime çok büyük bir önem verdiklerini ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu anlamda Öğretmenevi İl Müdürlerimizi de Uzungöl´de ağırlamış olmanın kendileri için farklı bir mutluluk olduğunu sözlerine ekledi.

BAŞKAN KARCI-HEPİMİZ ÇOK ETKİLENDİK

Çaykara İlçemizin ve de Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl´ün muhteşem doğal yapısı,atmosferi ve de insanların sıcak tavırları ile kendilerini çok fazla etkilediğini ifade ederek konuşmasına başlayan Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı Uzungöl´deki bu muhteşem ev sahipliklerinden dolayı Çaykara Kaymakamımız Sayın İhsan Ayrancı´ya,Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´a ve de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali´ye teşekkür etti.

/resimler/2018-6/29/1227372917822.jpg

Kendisinin de Trabzon´lu olmasından dolayı Karadeniz insanının sıcaklığını ve de misafirperverliğini çok iyi bildiğini ifade eden Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı Uzungöl´de gerçekleştirilen bu organizasyon ile Ülkemizin dört bir köşesinden gelen Öğretmenevi müdürlerimize Karadeniz İnsanının misafirperverliğini bir kere daha göstermiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.

KAYMAKAM AYRANCI-ÇAYKARA FARKLI BİR İLÇE

Çaykara İlçemizin her anlamda çok farklı ve de özel bir ilçe olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Eğitim alanında Ülkemizde örnek bir İlçe olan Çaykara İlçemizin Ülkemizin tüm Öğretmenevi İl Müdürlerini Uzungöl´de ağırlamaktan dolayı çok büyük bir mutluluk yaşadığını sözlerine ekledi./resimler/2018-6/29/1228222449946.jpgÖğretmenevlerimizin Ülkemizin en modern konaklama tesisleri olduklarını ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Ülkemizin en ucra köşelerine kadar uzanan Öğretmen Evlerimizden sadece öğretmenlerimizin değil tüm Kamu Çalışanlarımızın faydalandıklarını sözlerine ekledi.

EROL AKYÜZ VE AHMET KARACA BÜYÜLEDİ

Yemek Etkinliğinin ardından Uzungöllü Sanatçılar Erol Akyüz Ve Ahmet Karaca çaldıkları ve de söyledikleri birbirinden güzel türkü,şarkı ve oyun havaları ile Öğretmenevi Müdürlerimizin Uzungöl´de gönüllerince muhteşem bir akşam yaşamalarını sağladılar.

SON ZİYARET SEYİR TERASI

Uzungöl´de son olarak gece yarısı Seyir Terasına çıkan Öğretmenevi Müdürleri buradan çektikleri muhteşem fotoğrafları yakın dostları ile tamamlayarak bu muhteşem geceyi tamamladılar ve konaklayacakları otellere doğru yola çıktılar.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İŞKUR Okullar için Temizlik Elemanı Alıyor!
İŞKUR Okullar için Temizlik Elemanı Alıyor!
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR aracılığı ile okulların temizliği, bakım ve onarımı için Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında personel alımı yapılacak.
Uzungöl´de Mesut ve Özlem´den Sezon Finali
Uzungöl´de Mesut ve Özlem´den Sezon Finali
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Mesut Kul ile Araklı İlçemizden Dünyalar Güzeli Kızımız Özlem Kıroğlu Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Selcan ve Hakan Yusuf´un En Mutlu Günleri
Selcan ve Hakan Yusuf´un En Mutlu Günleri
Çaykara Kabataş Mahallesinden Bursa´da ikamet eden Hakan Yusuf Gazioğlu ile Selcan Yılmaz dünya evine girdi.
Diller Destan Düğünle Evlendiler!
Diller Destan Düğünle Evlendiler!
Çaykaralı sevilen simalardan işadamı Ferhat Yıldız´ın avukat oğlu Serhat Yıldız ile Gıda Yüksek Mühendisi Esra Doğangün görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.
Umut Ayşe´sine Kavuştu
Umut Ayşe´sine Kavuştu
Uzungöl´ün Genç Turizmcilerinden Umut Kayaoğlu Samsun 19 Mayıs İlçesinden Ayşe Holep ile hayatını birleştirdi.
Cengiz İle Merve´nin En Mesut Akşamı
Cengiz İle Merve´nin En Mesut Akşamı
Uzungöl´ün Genç Turizm Çalışanlarından Cengiz Asan ile Bayburt´tan Merve Akyıldız Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan muhteşem bir düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
"Yaylalarda Yaşam Malzemesi Bırakmayın" Uyarısı!
"Yaylalarda Yaşam Malzemesi Bırakmayın" Uyarısı!
​İçişleri Bakanlığı, sonbaharın gelmesiyle dönüşe geçilen yayla evlerinde, teröristler için yaşam imkânı tanıyacak malzemeler bırakılmaması uyarısı yaptı.
Kız Yurdu Toplantısı Yapıldı
Kız Yurdu Toplantısı Yapıldı
Deva Vakfı Öğrenci Yurdundan Çaykara Belediyesine Devredilen Çaykara Belediyesi Kız Öğrenci Yurdu Planlama ve Bilgilendirme Toplantısı Kız Öğrenci Yurdu Binasında gerçekleştirildi.
Zeynep İle Selim´den Ömürlük İmza
Zeynep İle Selim´den Ömürlük İmza
Uzungöl Merkez Büyükköy Mahallesinden ve Uzungöl´ün En Sevilen Esnaflarından Hilmi Dilek´in yakışıklı Oğlu Selim ile Konya´dan Zeynep Taşkapu Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe EVET Dediler.
Sare Kocaeli´ne Gelin Gidiyor!
Sare Kocaeli´ne Gelin Gidiyor!
Sare Demirci ile Aykut Çalpan´ın Kına Merasimi 30 Ağustos 2018 Perşembe Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirildi.
Bir İmza da Uzungöl´de İstiyoruz
Bir İmza da Uzungöl´de İstiyoruz
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Bir İmza Da Uzungöl´de İstiyoruz" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Yavuz Selimliler Maçka´da Buluştu
Yavuz Selimliler Maçka´da Buluştu
Yıllar önce Erzurum Yavuz Selim İlköğretim okulundan mezun olan öğretmenlerin bayram buluşması Trabzon Maçka ilçesinde gerçekleştirildi.
 Yayla Festivalleri  "Çöp Festivali" oldu!
Yayla Festivalleri "Çöp Festivali" oldu!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı “YAYLA FESTİVALLERİ ÇÖP FESTİVALİ OLDU” adlı makalesini okuyucularımızla paylaşıyoruz
Şahadetlerinin 100.Yılında Sultanmurat Şehitleri Paneli
Şahadetlerinin 100.Yılında Sultanmurat Şehitleri Paneli
Sultanmurat Şehitleri şehadetlerinin 100. Yılında ‘Vatana Adanmış Hayatlar´ adlı panel 19 Ağustos Pazar günü yapılıyor.
Kayıp Saniye İkinci Dağ Taş aranıyor!
Kayıp Saniye İkinci Dağ Taş aranıyor!
Çaykara Hanırmak Yaylasında kaybolan Saniye İkinci hâlâ bulunamadı.
Sümeyye İle Zafer´den Mutluluk Türküsü
Sümeyye İle Zafer´den Mutluluk Türküsü
Sümeyye ile Zafer´den Mutluluk Türküsü.Uzungöl´ün Genç Turizm İşletmecilerinden Zafer Danış ile Ana Sınıfı Öğretmeni Sümeyye Erdoğan Uzungöl´de gerçekleştirilen dillere destan Muhteşem bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Saniye İkinci Bulunana Kadar Aranacak
Saniye İkinci Bulunana Kadar Aranacak
3 Gün Önce İlçemiz Hanırmak Yaylasında kaybolan 73 yaşındaki Saniye İkinci İçin Arama Kurtarma Çalışmalarına bu gün de devam edildi.
Geçmiş Olsun Kemal Çuman
Geçmiş Olsun Kemal Çuman
Çaykara ve Trabzon Basın Dünyamızın önemli isimlerinden Kemal Çuman´ın Kızı Hülya Çuman Cicerali geçirdiği ani ani bir Rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldı.
İbrahim Tuncer Kızını Evlendiriyor!
İbrahim Tuncer Kızını Evlendiriyor!
Çaykara Taşören Mahallesinden, Trabzon Yazarlar Derneği İstanbul Şube Başkanı yazar İbrahim Tuncer´in kızı Rumeysa Tuncer, Ali Torun ile dünya evine giriyor.
Forodigo Uzungöl´de Yaşayacak
Forodigo Uzungöl´de Yaşayacak
Yaklaşık 4 senedir Çaykara İlçemizde Yürütülmekte Olan Çaykara´da Forodigo´nun Doğuşu Projesi Kapsamında Uzungöl´de Forodigo Kursu Stantının Açılış Töreni Uzungöl Şehit Mehmet Aygün Ortaokulu Bahçesinde gerçekleştirilen Tören ile açıldı.
Geçmiş Olsun Ali Kemal Sevinç
Geçmiş Olsun Ali Kemal Sevinç
Çaykara İlçemizin Sosyal ve Kültürel Alanlardaki en önemli ve de Sosyal İnsanlarından Ali Kemal Sevinç Geçirdiği Rahatsızlık sonucu Hastaneye kaldırıldı.
Kübra ile Emrullah Dünya Evine Giriyor
Kübra ile Emrullah Dünya Evine Giriyor
İlçemiz Yeşilalan Mahallesinden Kübra Sevinç ile Emrullah Şahin Dünya evine giriyor.
Esra İle Şeref´in Mutluluk Destanı
Esra İle Şeref´in Mutluluk Destanı
Uzungöl´ün Genç Esnaflarından Şeref Önal ile Esra Keleş 22 Temmuz 2018 Pazar Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan mahşeri bir düğün ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
Uzungöl Üzerinde Karalama Senaryoları
Uzungöl Üzerinde Karalama Senaryoları
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Uzungöl Üzerinde Karalama Senaryoları" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Dünyanın En Tehlikeli Virajlarında Doğa Yürüyüşü
Dünyanın En Tehlikeli Virajlarında Doğa Yürüyüşü
22 Temmuz 2018 Pazar Günü Dünyanın En Tehlikeli Virajları olarak kabul edilen Derebaşı Virajlarında Doğa Yürüyüşü Etkinliği gerçekleştiriliyor.
Şeref İle Esra´nın Mutluluk Yolculuğu
Şeref İle Esra´nın Mutluluk Yolculuğu
Uzungöl´ün En Sevilen Genç Esnaflarından Şeref Önal ile Esra Keleş 22 Temmuz 2018 Pazar Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilecek olan Düğün Töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET Diyecekler.
Uzungöl ve Ülke Turizmi
Uzungöl ve Ülke Turizmi
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Uzungöl Ve Ülke Turizmi İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
18 °C
Salı
20 °C
Çarşamba
17 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi