Öğretmenevi Müdürleri Uzungöl´de Buluştu
Öğretmenevi Müdürlerinden Karadeniz Turizminin Merkezi Uzungöl´e ziyaret.Trabzon İlimizde Hizmet İçi Eğitim Çalışmalarına devam eden 81 İlimizin İl Öğretmenevi Müdürleri ve Şube Müdürleri 26 Haziran 2018 Salı Günü Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´ü ziyaret ettiler.
Tarih: 29.6.2018 12:16:35/ 1498okunma / 0yorum

Öğretmenevi Müdürlerinden Karadeniz Turizminin Merkezi Uzungöl´e ziyaret.Trabzon İlimizde Hizmet İçi Eğitim Çalışmalarına devam eden 81 İlimizin İl Öğretmenevi Müdürleri ve Şube Müdürleri 26 Haziran 2018 Salı Günü Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´ü ziyaret ettiler./resimler/2018-6/29/1224363226862.jpgMilli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı´nın  Başkanlığı ve de Organizasyonları ile Akçaabat  Uygulamalı Turizm Otelinde 5 günlük Eğitim Çalıştayına katılan Öğretmenevi İl Müdürleri Eğitim çalışmalarından arta kalan zamanlarında ise Trabzon İlimizin önemli tarihi ve turistik mekanlarını da ziyaret etmeyi ihmal etmiyorlar.

KAYMAKAM AYRANCI VE BAŞKAN TOK´TAN TEŞEKKÜR

Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı ile birlikte Yaklaşık 150 Kişilik bir katılımcı grubu ile birlikte Uzungöl´e gelen Öğretmenevi Müdürlerinin Uzungöl´deki etkinliklerine Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ve de İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ebubekir Çelik katıldılar./resimler/2018-6/29/1225594165932.jpgİlk olarak Uzungöl Glazomat mevkiine çıkan Öğretmenevi Müdürleri buradan muhteşerm Uzungöl manzaraları çekerek dostları ile poaylaşma imkanına sahip oldular.

Göl etrafında tur atan Öğretmenevi müdürleri Uzungöl´ün muhteşem tabiat güzelliği,ne ve de doğal yapısına hayranlıklarını dile getirdiler.

Akşam saatlerinde Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´un davetlisi olarak Uzungöl Sezgin Otel´de akşam yemeği organizasyonunda bir araya gelen Öğretmenevi Müdürlerinin buluşmalarına Kaymakam İhsan Ayrancı,Belediye Başkanı Hanefi Tok ve de İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali de katıldı.

BAŞKAN TOK-MÜDÜRLERİMİZİ UZUNGÖL´DE AĞIRLAMAKTAN SON DERECE MUTLUYUZ

Destek Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Harun Karcı ile birlikte 81 İlimizin Öğretmenevleri Müdürlerini Uzungöl´de ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduklarını ifade ederek konuşmalarına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Organizasyon kapsamında Uzungöl´de bulunan Tüm Müdürlerimize teşekkür etti./resimler/2018-6/29/1226496823145.jpgÇaykara Belediyesi olarak Çaykara İlçemizde Eğitime çok büyük bir önem verdiklerini ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu anlamda Öğretmenevi İl Müdürlerimizi de Uzungöl´de ağırlamış olmanın kendileri için farklı bir mutluluk olduğunu sözlerine ekledi.

BAŞKAN KARCI-HEPİMİZ ÇOK ETKİLENDİK

Çaykara İlçemizin ve de Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl´ün muhteşem doğal yapısı,atmosferi ve de insanların sıcak tavırları ile kendilerini çok fazla etkilediğini ifade ederek konuşmasına başlayan Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı Uzungöl´deki bu muhteşem ev sahipliklerinden dolayı Çaykara Kaymakamımız Sayın İhsan Ayrancı´ya,Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´a ve de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali´ye teşekkür etti.

/resimler/2018-6/29/1227372917822.jpg

Kendisinin de Trabzon´lu olmasından dolayı Karadeniz insanının sıcaklığını ve de misafirperverliğini çok iyi bildiğini ifade eden Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı Uzungöl´de gerçekleştirilen bu organizasyon ile Ülkemizin dört bir köşesinden gelen Öğretmenevi müdürlerimize Karadeniz İnsanının misafirperverliğini bir kere daha göstermiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.

KAYMAKAM AYRANCI-ÇAYKARA FARKLI BİR İLÇE

Çaykara İlçemizin her anlamda çok farklı ve de özel bir ilçe olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Eğitim alanında Ülkemizde örnek bir İlçe olan Çaykara İlçemizin Ülkemizin tüm Öğretmenevi İl Müdürlerini Uzungöl´de ağırlamaktan dolayı çok büyük bir mutluluk yaşadığını sözlerine ekledi./resimler/2018-6/29/1228222449946.jpgÖğretmenevlerimizin Ülkemizin en modern konaklama tesisleri olduklarını ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Ülkemizin en ucra köşelerine kadar uzanan Öğretmen Evlerimizden sadece öğretmenlerimizin değil tüm Kamu Çalışanlarımızın faydalandıklarını sözlerine ekledi.

EROL AKYÜZ VE AHMET KARACA BÜYÜLEDİ

Yemek Etkinliğinin ardından Uzungöllü Sanatçılar Erol Akyüz Ve Ahmet Karaca çaldıkları ve de söyledikleri birbirinden güzel türkü,şarkı ve oyun havaları ile Öğretmenevi Müdürlerimizin Uzungöl´de gönüllerince muhteşem bir akşam yaşamalarını sağladılar.

SON ZİYARET SEYİR TERASI

Uzungöl´de son olarak gece yarısı Seyir Terasına çıkan Öğretmenevi Müdürleri buradan çektikleri muhteşem fotoğrafları yakın dostları ile tamamlayarak bu muhteşem geceyi tamamladılar ve konaklayacakları otellere doğru yola çıktılar.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Ravza´yı Anlamak
Ravza´yı Anlamak
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Ravza´yı Anlamak" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Muhteşem Nikâh töreni
Muhteşem Nikâh töreni
Trabzon Büyükşehir Belediyesi İç Denetçisi Osman Abanoz´un kızı Hümeyra Abanoz ile Doktor Enver Turan Zorlu Grand otel de düzenlenen dillere destan nikâh töreni ile mutluluğa yelken açtılar.
İbrahim Tuncer´den CHP´li Aygün´e Tepki
İbrahim Tuncer´den CHP´li Aygün´e Tepki
CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün´ün Trabzon şehrini hedef alan açıklamalarına Araştırmacı-Yazar İbrahim Tuncer tepki gösterdi.
Genç Çiftçi Hibe Projesi Meyvelerini Veriyor
Genç Çiftçi Hibe Projesi Meyvelerini Veriyor
Çaykara İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından 2016 Yılında Çaykara İlçemizde ilk dağıtımı gerçekleştirilen Hereford ve Aggus Irkı Büyükbaş Hayvanlar Yöremize tamamen uyum sağladı.
Osman Abanoz Kızını Evlendiriyor
Osman Abanoz Kızını Evlendiriyor
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kamu iç Denetçisi Osman Abanoz´un Mimar kızı Hümeyra Abanoz, hayatını Dr.Enver Turan ile birleştiriyor.
Karaçam ve Uzungöl Karlandı
Karaçam ve Uzungöl Karlandı
Çaykara İlçemizde Yüksek yerlerdeki bazı Mahallelerimizde sezonun ilk karı bu sabah saatlerinden itibaren yağmaya başlarken İlçe Merkezinde ise yağmur devam ediyor.
Bir Sonbahar Rüzgarı Eser Durur Başımda
Bir Sonbahar Rüzgarı Eser Durur Başımda
Gazetemiz Köşe Yazarlarından Zeynep Yildirim´ın yazdığı"BİR SONBAHAR RÜZGÂRI ESER DURUR BAŞIMDA"adlı şiirini değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Sorunları Masaya Yatırıldı
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Sorunları Masaya Yatırıldı
Trabzon Çaykara-Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Derneği öncülüğünde Çaykara ve Dernekpazarı ilçelerinin sorunlarının ele alındığı toplantı gerçekleştirildi.
Uzungöl´de Ertuğrul Mine´sine Kavuştu
Uzungöl´de Ertuğrul Mine´sine Kavuştu
Uzungöl´ün en sevilen Turizmcilerinden Mustafa Karagöz´ün Oğlu Ertuğrul ile Yine Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden Yusuf Uçan´ın Dünyalar Güzeli kızları Mine Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk´e Ağıt
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk´e Ağıt
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk´ün için Şair M.Nihat Malkoç´un yazdığı “MUHAMMET FATİH SAFİTÜRK´E AĞIT” şiirini Şehit edilişinin 2. sene-i devriyesinde paylaşıyoruz
AVM´de Yangın Paniği!
AVM´de Yangın Paniği!
Çaykaralı işadamlarının sahibi olduğu Kırklareli Lüleburgaz ilçesinde bulunan Bercadia AVM´de yangın çıktı.
Mine ve Ertuğrul Evleniyor
Mine ve Ertuğrul Evleniyor
Uzungöl Filak Mahallesinden Mine Uçan ile Uzungöl Hocalı Mahallesinden Ertuğrul Karagöz 10 Kasım 2018 Cumartesi Akşamı Uzungöl´de gerçekleştirilecek olan düğün töreni, ile dünya evine giriyorlar.
Uzungöl mü Şerah mı_
Uzungöl mü Şerah mı_
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Uzungöl mü Şerah mı?" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Organ Bağışı Haftasında Bağış Çağrısı!
Organ Bağışı Haftasında Bağış Çağrısı!
3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası kapsamında Ataköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Çaykara Dr. M. İlhan Durgun İlçe Hastanesi personelleri tarafından Uzungöl ve Çaykara Merkez´de stant kurarak farkındalık oluşturmaya çalıştılar.
6 Kasım Ve Çetin Bir Yazı
6 Kasım Ve Çetin Bir Yazı
Öğretmen Hilmi Kanık´ın 6 Kasım ve Çetin Bir Yazı İsimli Yaszısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Uzungöl´de Fatih Hacer´ine Kavuştu
Uzungöl´de Fatih Hacer´ine Kavuştu
Uzungöl Elmalı Mahallesinden Fatih Mutlu ile Köseli, Mahallesinden Hacer Yazıcı 4 Kasım 2018 Pazar Günü Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan Mahşeri kalabalığın katılımı ile gerçekleştirilen düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe “EVET” dediler.
Kültürümüzü Yaşatıyorlar!
Kültürümüzü Yaşatıyorlar!
Trabzon Çaykara- Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Derneğinde Prof. Dr. Orhan Durgun öncülüğünde kültür faaliyetlerine devam ediyor.
Cumhuriyetle Yaşıt Emekli Öğretmene Başkan Genç´ten Anlamlı Ziyaret
Cumhuriyetle Yaşıt Emekli Öğretmene Başkan Genç´ten Anlamlı Ziyaret
Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Cumhuriyetle yaşıt, Çaykaralı hemşerimiz eğitim duayeni Ahmet Nurettin Gürsoy Hoca´yı ziyaret etti.
Çaykara´da Cumhuriyet Coşkusu Erken Başladı
Çaykara´da Cumhuriyet Coşkusu Erken Başladı
Cumhuriyetimizin İlan Edilişinin 95. Yıl Dönümü sebebi ile Çaykara İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çeşitli etkinlikler ile kutlanıyor.
Çaykaralı Hulusi Şahin Batman Valisi oldu
Çaykaralı Hulusi Şahin Batman Valisi oldu
Valiler kararnamesiyle İstabul Esenler Kaymakamlığı görevini sürdüren Çaykaralı hemşehrimiz Hulusi Şahin Batman Valisi oldu.
39 İlin Valisi Değişti
39 İlin Valisi Değişti
Yeni Valiler Kararnamesi Resmi Gazete´de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Trabzon Valisi Yücel Yavuz ile birlikte 21 ilin valileri Mülkiye Başmüfettişi olarak merkeze alındı.
Yaylalar Beyaza Büründü!
Yaylalar Beyaza Büründü!
Çaykara´nın yüksek kesimleri ve yaylaları yılın ilk karıyla beyaza büründü.
Abdurrahman Şahin Kilis Müftülüğüne atandı
Abdurrahman Şahin Kilis Müftülüğüne atandı
Yaklaşık 5 yıldan beri Sakarya Hendek ilçesinde müftülük görevinde bulunan Çaykaralı hemşerimiz Abdurrahman Şahin Kilis Müftülüğüne atandı.
Sokak Hayvanları
Sokak Hayvanları
Gazetemiz Yayın Kurulu Üyesi ve Yazarı Mustafa Mutlu Sokak Hayvanlarını Korumak İçin Yazdı
Uzungöl´de Ayhan Güler´ine Kavuştu
Uzungöl´de Ayhan Güler´ine Kavuştu
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Ayhan İnan ile İlçemiz Demirkapı Mahallesinden Dünyalar Güzeli Kızımız Güler Yüce Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Trafik kazasında Çaykaralı Aileden 6 Kişi Yaralandı
Trafik kazasında Çaykaralı Aileden 6 Kişi Yaralandı
Rize´nin Çamlıhemşin ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Çaykara Çambaşı mahallesinden 6 kişi yaralandı.
Turkcell´dan Trabzon´a Yatırım Hamlesi
Turkcell´dan Trabzon´a Yatırım Hamlesi
Turkcell´den Trabzon´a 3 yılda 50 milyon TL´lik altyapı yatırımı
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
13 °C
Perşembe
10 °C
Cuma
9 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi