Öğretmenevi Müdürleri Uzungöl´de Buluştu
Öğretmenevi Müdürlerinden Karadeniz Turizminin Merkezi Uzungöl´e ziyaret.Trabzon İlimizde Hizmet İçi Eğitim Çalışmalarına devam eden 81 İlimizin İl Öğretmenevi Müdürleri ve Şube Müdürleri 26 Haziran 2018 Salı Günü Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´ü ziyaret ettiler.
Tarih: 29.6.2018 12:16:35/ 1648okunma / 0yorum

Öğretmenevi Müdürlerinden Karadeniz Turizminin Merkezi Uzungöl´e ziyaret.Trabzon İlimizde Hizmet İçi Eğitim Çalışmalarına devam eden 81 İlimizin İl Öğretmenevi Müdürleri ve Şube Müdürleri 26 Haziran 2018 Salı Günü Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´ü ziyaret ettiler./resimler/2018-6/29/1224363226862.jpgMilli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı´nın  Başkanlığı ve de Organizasyonları ile Akçaabat  Uygulamalı Turizm Otelinde 5 günlük Eğitim Çalıştayına katılan Öğretmenevi İl Müdürleri Eğitim çalışmalarından arta kalan zamanlarında ise Trabzon İlimizin önemli tarihi ve turistik mekanlarını da ziyaret etmeyi ihmal etmiyorlar.

KAYMAKAM AYRANCI VE BAŞKAN TOK´TAN TEŞEKKÜR

Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı ile birlikte Yaklaşık 150 Kişilik bir katılımcı grubu ile birlikte Uzungöl´e gelen Öğretmenevi Müdürlerinin Uzungöl´deki etkinliklerine Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ve de İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ebubekir Çelik katıldılar./resimler/2018-6/29/1225594165932.jpgİlk olarak Uzungöl Glazomat mevkiine çıkan Öğretmenevi Müdürleri buradan muhteşerm Uzungöl manzaraları çekerek dostları ile poaylaşma imkanına sahip oldular.

Göl etrafında tur atan Öğretmenevi müdürleri Uzungöl´ün muhteşem tabiat güzelliği,ne ve de doğal yapısına hayranlıklarını dile getirdiler.

Akşam saatlerinde Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´un davetlisi olarak Uzungöl Sezgin Otel´de akşam yemeği organizasyonunda bir araya gelen Öğretmenevi Müdürlerinin buluşmalarına Kaymakam İhsan Ayrancı,Belediye Başkanı Hanefi Tok ve de İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali de katıldı.

BAŞKAN TOK-MÜDÜRLERİMİZİ UZUNGÖL´DE AĞIRLAMAKTAN SON DERECE MUTLUYUZ

Destek Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Harun Karcı ile birlikte 81 İlimizin Öğretmenevleri Müdürlerini Uzungöl´de ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduklarını ifade ederek konuşmalarına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Organizasyon kapsamında Uzungöl´de bulunan Tüm Müdürlerimize teşekkür etti./resimler/2018-6/29/1226496823145.jpgÇaykara Belediyesi olarak Çaykara İlçemizde Eğitime çok büyük bir önem verdiklerini ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu anlamda Öğretmenevi İl Müdürlerimizi de Uzungöl´de ağırlamış olmanın kendileri için farklı bir mutluluk olduğunu sözlerine ekledi.

BAŞKAN KARCI-HEPİMİZ ÇOK ETKİLENDİK

Çaykara İlçemizin ve de Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl´ün muhteşem doğal yapısı,atmosferi ve de insanların sıcak tavırları ile kendilerini çok fazla etkilediğini ifade ederek konuşmasına başlayan Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı Uzungöl´deki bu muhteşem ev sahipliklerinden dolayı Çaykara Kaymakamımız Sayın İhsan Ayrancı´ya,Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´a ve de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali´ye teşekkür etti.

/resimler/2018-6/29/1227372917822.jpg

Kendisinin de Trabzon´lu olmasından dolayı Karadeniz insanının sıcaklığını ve de misafirperverliğini çok iyi bildiğini ifade eden Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı Uzungöl´de gerçekleştirilen bu organizasyon ile Ülkemizin dört bir köşesinden gelen Öğretmenevi müdürlerimize Karadeniz İnsanının misafirperverliğini bir kere daha göstermiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.

KAYMAKAM AYRANCI-ÇAYKARA FARKLI BİR İLÇE

Çaykara İlçemizin her anlamda çok farklı ve de özel bir ilçe olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Eğitim alanında Ülkemizde örnek bir İlçe olan Çaykara İlçemizin Ülkemizin tüm Öğretmenevi İl Müdürlerini Uzungöl´de ağırlamaktan dolayı çok büyük bir mutluluk yaşadığını sözlerine ekledi./resimler/2018-6/29/1228222449946.jpgÖğretmenevlerimizin Ülkemizin en modern konaklama tesisleri olduklarını ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Ülkemizin en ucra köşelerine kadar uzanan Öğretmen Evlerimizden sadece öğretmenlerimizin değil tüm Kamu Çalışanlarımızın faydalandıklarını sözlerine ekledi.

EROL AKYÜZ VE AHMET KARACA BÜYÜLEDİ

Yemek Etkinliğinin ardından Uzungöllü Sanatçılar Erol Akyüz Ve Ahmet Karaca çaldıkları ve de söyledikleri birbirinden güzel türkü,şarkı ve oyun havaları ile Öğretmenevi Müdürlerimizin Uzungöl´de gönüllerince muhteşem bir akşam yaşamalarını sağladılar.

SON ZİYARET SEYİR TERASI

Uzungöl´de son olarak gece yarısı Seyir Terasına çıkan Öğretmenevi Müdürleri buradan çektikleri muhteşem fotoğrafları yakın dostları ile tamamlayarak bu muhteşem geceyi tamamladılar ve konaklayacakları otellere doğru yola çıktılar.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Tekirdağ Valisi Yıldırım, Köknar Kâğıt Fabrikasını Ziyaret Etti
Tekirdağ Valisi Yıldırım, Köknar Kâğıt Fabrikasını Ziyaret Etti
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çaykaralı hemşerilerimizin sahibi olduğu ülkemizin en büyük Köknar Kâğıt Karton Sanayi Fabrikasını ziyaret etti.
Orman Mühendisleri Odasından Meslektaşlarına Destek Toplantısı
Orman Mühendisleri Odasından Meslektaşlarına Destek Toplantısı
Orman mühendisleri Odası Doğu Karadeniz Şubesi, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde aday olacak oda üyesi meslektaşları onuruna yemek düzenledi.
EBS Uzungöl´de Buluştu
EBS Uzungöl´de Buluştu
Kısa Adı EBS olan Eğitimciler Birliği Sendikası Olağan Genel Kurul Toplantısı ve Çalıştayı Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´de gerçekleştirildi.
Kayaoğlu Şekersu Muhtar Adayı
Kayaoğlu Şekersu Muhtar Adayı
.Çaykara İlçemizin İlçe Merkezine en uzak olan Mahallelerinden Şekersu Mahallesinde İsmail(Nuri) Kayaoğlu Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.
Nihat Fındıkoğlu Muhtarlığa Tekrar Adayım!
Nihat Fındıkoğlu Muhtarlığa Tekrar Adayım!
İstanbul Gazıosmanpaşa-Fevzi Çakmak Mahallesinde Muhtar olan Çaykaralı hemşehrimiz Nihat Fındıkoğlu yeniden aday olduğunu açıkladı.
Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Bölgemizin Gururu Oldu
Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Bölgemizin Gururu Oldu
Türkiye´de kendi alanında 10 hastaneden biri olarak Çaykara´nın bir mahallesinde hizmet veren “Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi” yaptığı çalışmalarla bölgemizin gururu oldu.
Eski 3. Kolordu Komutanı Erdal Öztürk beraat etti
Eski 3. Kolordu Komutanı Erdal Öztürk beraat etti
15 Temmuz darbe girişiminin İstanbul´daki ana davasından dosyası ayrılan tutuksuz sanığı olan dönemin 3. Kolordu Komutanı hemşehrimiz Erdal Öztürk, üzerine atılı suçları işlemediği gerekçesiyle beraat etti
Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar
Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar
Çaykaralı Prof.Dr. Vehbi Yavuz´un kaleme aldığı “Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar” adlı makaleyi paylaşıyoruz.
Fatih İle Sümeyye İlk Adımı Attı
Fatih İle Sümeyye İlk Adımı Attı
Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden Emekli Öğretmen Abdullah Danış´ın Polis Memuru olan Oğlu Fatih ile Uzungöl Esnaflarından Dursun Genel´in Üniversite Mezunu Dünyalar güzeli kızları Sümeyye Uzungöl´de gerçekleştirilen dillere destan bir tören ile nişanlandılar
Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu Dekanlığa Atandı
Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu Dekanlığa Atandı
Çaykaralı hemşehrimiz Prof.Dr. İrfan Yazıcıoğlu Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanlığına atandı.
Uzungöl´de Mehmet Keleş Muhtar Adayı
Uzungöl´de Mehmet Keleş Muhtar Adayı
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Mehmet Keleş Sosyal paylaşım sitesinde gerçekleştirdiği bir açıklama ile Uzungöl Muhtarlığı için Aday olduğunu açıkladı.
Cemal Ağırman Muhtar Adaylığını Açıkladı
Cemal Ağırman Muhtar Adaylığını Açıkladı
Cemal Ağırman, yaptığı basın açıklamasında Çaykara-Taşkıran Mahallesi´nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Bilecik Valisi Hemşehrimiz Bilal Şentürk, Görevine Başladı.
Bilecik Valisi Hemşehrimiz Bilal Şentürk, Görevine Başladı.
Cumhurbaşkanı kararnamesiyle 26 Aralıkta Bilecik Valiliğine atanan Çaykaralı Bilal Şentürk göreve başladı.
Övünmek Hakkımız..
Övünmek Hakkımız..
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" ÖVÜNMEK HAKKIMIZ " adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Ne Çok Şeyi Öğretti Geçen Yıllar.!
Ne Çok Şeyi Öğretti Geçen Yıllar.!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı “NE ÇOK ŞEYİ ÖĞRETTİ GEÇEN YILLAR” adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
2018 Ve Uzungöl
2018 Ve Uzungöl
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Kaleme Aldığı 2018 ve Uzungöl Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Uzungöl´de Teleferik Başlıyor
Uzungöl´de Teleferik Başlıyor
Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden bir tanesi olan Uzungöl Teleferiğe kavuşuyor.Senelerdir Uzungöl Sevdalılarının büyük bir özlem ile bekledikleri Teleferik Projesi artık gerçeğe dönüşüyor.
Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti
Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Nurhayat Arhavi´ye Sesleniyor
Nurhayat Arhavi´ye Sesleniyor
Bölgemizin Yetiştirdiği en önemli değerlerden ve de Bilim İnsanlarımızdan Nurhayat Zaim bu günlerde farklı bir heyecan ve koşuşturmanın içinde.
Uzungöl´de Dursun Karaca Muhtar Adayı
Uzungöl´de Dursun Karaca Muhtar Adayı
1972 Yılında Uzungöl´de Dünyaya gelen Dursun Karaca 2001 Yılından bu yana önce Uzungöl Belediyesinde daha sonra ise Çaykara Belediyesinde Teknik Personel olarak görev yapıyor.
Bu Şehre Yaşamaya Geldim
Bu Şehre Yaşamaya Geldim
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" BU ŞEHRE YAŞAMAYA GELDİM "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Zorluoğlu Uğurlu Geldi
Zorluoğlu Uğurlu Geldi
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" ZORLUOĞLU UĞURLU GELDİ "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Kendi Gelmeden Rüzgarı Geldi
Kendi Gelmeden Rüzgarı Geldi
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" KENDİ GELMEDEN RÜZGÂRI GELDİ "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Kimi Sevdiysek Gitti
Kimi Sevdiysek Gitti
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Çaykara´dan ADAM Yetişir İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Asırlık Yaşayan Efsane öğretmene Büyük Vefa Örneği
Asırlık Yaşayan Efsane öğretmene Büyük Vefa Örneği
Çaykaralı Asırlık Çınar Ahmet Nurettin Gürsoy Öğretmene Büyük Vefa Örneği
Selam Olsun Siirt´in Güzel İnsanına!
Selam Olsun Siirt´in Güzel İnsanına!
Eğitimci Araştımacı-Yazar Mehmet Mutluoğlu´nun bir gezinin ardından kaleme aldığı “SELAM OLSUN SİİRT´İN GÜZEL İNSANLARINA” başlıklı yazısını okurlarımızla paylaşıyoruz.
RE/MAX Meydan Trabzon´da Açıldı
RE/MAX Meydan Trabzon´da Açıldı
Türk gayrimenkul sektöründe önemli bir yer teşkil eden RE/MAX Meydan Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi Trabzon´da açıldı. Ekip arasında Uzungöl Turizmini yaşatma derneği Başkanı, Turizmci Mustafa Akyüz´de bulunuyor.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi