Öğretmenevi Müdürleri Uzungöl´de Buluştu
Öğretmenevi Müdürlerinden Karadeniz Turizminin Merkezi Uzungöl´e ziyaret.Trabzon İlimizde Hizmet İçi Eğitim Çalışmalarına devam eden 81 İlimizin İl Öğretmenevi Müdürleri ve Şube Müdürleri 26 Haziran 2018 Salı Günü Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´ü ziyaret ettiler.
Tarih: 29.6.2018 12:16:35/ 1223okunma / 0yorum

Öğretmenevi Müdürlerinden Karadeniz Turizminin Merkezi Uzungöl´e ziyaret.Trabzon İlimizde Hizmet İçi Eğitim Çalışmalarına devam eden 81 İlimizin İl Öğretmenevi Müdürleri ve Şube Müdürleri 26 Haziran 2018 Salı Günü Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´ü ziyaret ettiler./resimler/2018-6/29/1224363226862.jpgMilli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı´nın  Başkanlığı ve de Organizasyonları ile Akçaabat  Uygulamalı Turizm Otelinde 5 günlük Eğitim Çalıştayına katılan Öğretmenevi İl Müdürleri Eğitim çalışmalarından arta kalan zamanlarında ise Trabzon İlimizin önemli tarihi ve turistik mekanlarını da ziyaret etmeyi ihmal etmiyorlar.

KAYMAKAM AYRANCI VE BAŞKAN TOK´TAN TEŞEKKÜR

Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı ile birlikte Yaklaşık 150 Kişilik bir katılımcı grubu ile birlikte Uzungöl´e gelen Öğretmenevi Müdürlerinin Uzungöl´deki etkinliklerine Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ve de İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ebubekir Çelik katıldılar./resimler/2018-6/29/1225594165932.jpgİlk olarak Uzungöl Glazomat mevkiine çıkan Öğretmenevi Müdürleri buradan muhteşerm Uzungöl manzaraları çekerek dostları ile poaylaşma imkanına sahip oldular.

Göl etrafında tur atan Öğretmenevi müdürleri Uzungöl´ün muhteşem tabiat güzelliği,ne ve de doğal yapısına hayranlıklarını dile getirdiler.

Akşam saatlerinde Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´un davetlisi olarak Uzungöl Sezgin Otel´de akşam yemeği organizasyonunda bir araya gelen Öğretmenevi Müdürlerinin buluşmalarına Kaymakam İhsan Ayrancı,Belediye Başkanı Hanefi Tok ve de İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali de katıldı.

BAŞKAN TOK-MÜDÜRLERİMİZİ UZUNGÖL´DE AĞIRLAMAKTAN SON DERECE MUTLUYUZ

Destek Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Harun Karcı ile birlikte 81 İlimizin Öğretmenevleri Müdürlerini Uzungöl´de ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduklarını ifade ederek konuşmalarına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Organizasyon kapsamında Uzungöl´de bulunan Tüm Müdürlerimize teşekkür etti./resimler/2018-6/29/1226496823145.jpgÇaykara Belediyesi olarak Çaykara İlçemizde Eğitime çok büyük bir önem verdiklerini ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu anlamda Öğretmenevi İl Müdürlerimizi de Uzungöl´de ağırlamış olmanın kendileri için farklı bir mutluluk olduğunu sözlerine ekledi.

BAŞKAN KARCI-HEPİMİZ ÇOK ETKİLENDİK

Çaykara İlçemizin ve de Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl´ün muhteşem doğal yapısı,atmosferi ve de insanların sıcak tavırları ile kendilerini çok fazla etkilediğini ifade ederek konuşmasına başlayan Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı Uzungöl´deki bu muhteşem ev sahipliklerinden dolayı Çaykara Kaymakamımız Sayın İhsan Ayrancı´ya,Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´a ve de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali´ye teşekkür etti.

/resimler/2018-6/29/1227372917822.jpg

Kendisinin de Trabzon´lu olmasından dolayı Karadeniz insanının sıcaklığını ve de misafirperverliğini çok iyi bildiğini ifade eden Destek Hizmetleri Daire Başkanı Harun Karcı Uzungöl´de gerçekleştirilen bu organizasyon ile Ülkemizin dört bir köşesinden gelen Öğretmenevi müdürlerimize Karadeniz İnsanının misafirperverliğini bir kere daha göstermiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.

KAYMAKAM AYRANCI-ÇAYKARA FARKLI BİR İLÇE

Çaykara İlçemizin her anlamda çok farklı ve de özel bir ilçe olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Eğitim alanında Ülkemizde örnek bir İlçe olan Çaykara İlçemizin Ülkemizin tüm Öğretmenevi İl Müdürlerini Uzungöl´de ağırlamaktan dolayı çok büyük bir mutluluk yaşadığını sözlerine ekledi./resimler/2018-6/29/1228222449946.jpgÖğretmenevlerimizin Ülkemizin en modern konaklama tesisleri olduklarını ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Ülkemizin en ucra köşelerine kadar uzanan Öğretmen Evlerimizden sadece öğretmenlerimizin değil tüm Kamu Çalışanlarımızın faydalandıklarını sözlerine ekledi.

EROL AKYÜZ VE AHMET KARACA BÜYÜLEDİ

Yemek Etkinliğinin ardından Uzungöllü Sanatçılar Erol Akyüz Ve Ahmet Karaca çaldıkları ve de söyledikleri birbirinden güzel türkü,şarkı ve oyun havaları ile Öğretmenevi Müdürlerimizin Uzungöl´de gönüllerince muhteşem bir akşam yaşamalarını sağladılar.

SON ZİYARET SEYİR TERASI

Uzungöl´de son olarak gece yarısı Seyir Terasına çıkan Öğretmenevi Müdürleri buradan çektikleri muhteşem fotoğrafları yakın dostları ile tamamlayarak bu muhteşem geceyi tamamladılar ve konaklayacakları otellere doğru yola çıktılar.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ÇAYKARA´da Milli Birlik ve Kardeşlik Günü Etkinlikleri
ÇAYKARA´da Milli Birlik ve Kardeşlik Günü Etkinlikleri
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Çaykara´da çeşitli etkinliklerle kutlanacak.
Teşekkür Mesajı
Teşekkür Mesajı
Bir süre önce vefat eden Çaykara´nın eski esnaflarından Hacı Mehmet Şahin ailesinin yayınladığı teşekkür mesajı aşağıdadır.
Kırıkhan´dan Ata Toprağına Selam Olsun
Kırıkhan´dan Ata Toprağına Selam Olsun
Hemşerilerimizin yaşadığı Hatay Kırıkhan 408 evler mahallesi muhtarı konuştu,” Çaykaralılar bizleri unutmasın. 2´nci Çaykara´dan onlara selam ve sevgilerimizi iletiyoruz,” dedi.
Güle güle ´KOCA ÇINAR´
Güle güle ´KOCA ÇINAR´
Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın Kaleme Aldığı" GÜLE GÜLE KOCA ÇINAR" adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Demirkapı Bayburt Yolu Tamamlanıyor
Demirkapı Bayburt Yolu Tamamlanıyor
Çaykara İlçemize en uzak Mahalle olan Demirkapı Mahallesi ile Bayburt arasındaki yolda iyileştirme,genişletme,betonlama ve asfaltlama çalışmaları büyük bir hız ile devam ediyor.
Kocaman Tavukçuluk Uzungöl´ün Hizmetinde
Kocaman Tavukçuluk Uzungöl´ün Hizmetinde
Senelerdir Uzungöl´de Turizm İşi ile uğraşan Asım Kocaman Şekersu Yaylasında Tavuk Üretim Çiftliği açarak Uzungöl Turizmine farklı bir yüz kazandırmayı başardı.
Gümüşhane´deki Kaza Çayıroba´yı Yaktı
Gümüşhane´deki Kaza Çayıroba´yı Yaktı
Gümüşhane İlimizde meydana gelen Feci Trafik Kazasının acısı İlçemiz Çayıroba Mahallesine düştü.Çayıroba Mahallesinin Genç Damatlarından Samet Çimen Gümüşhane´de meydana gelen Feci Trafik kazasında hayatını kaybetti.
Duygular, Vicdanlar, Ruhlar Tükendi!
Duygular, Vicdanlar, Ruhlar Tükendi!
Çaykaralı hemşerimiz Zeynep Yıldırım´ın kaleme aldığı “DUYGULAR, VİCDANLAR, RUHLAR TÜKENDİ” adlı şiiri sizlerle paylaşıyoruz..
Çaykara´da Alkış Alan Davranış
Çaykara´da Alkış Alan Davranış
Devlet Memurları Topluma Hizmet etmek için vardır.Hangi Kamu Kurum ya da Kuruluşuna gidersek gidelim o Kurumda çalışan Devlet Memurları tabi ki işlerimizi hızlandırmak için ellerinden gelen gayreti göstermeye çalışırlar.
Hilal ve Ali Turan Dünya Evine Giriyor
Hilal ve Ali Turan Dünya Evine Giriyor
İlçemiz Yeşilalan Mahallesinden Ali Turan Ocak ile Hilal Yıldırım Dünya evine giriyor.
Sinop´tan Ataköy´e Gelin Geldi
Sinop´tan Ataköy´e Gelin Geldi
Ataköy Mahallemizden Barış Aydın ile Aslen Sinop´lu olan ve de İstanbul´da ikamet eden Gamze Zaim Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan muhteşem bir düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
Bir Tarafta Çiçek,Bir Tarafta Kar
Bir Tarafta Çiçek,Bir Tarafta Kar
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Bir Tarafta Kar Bir Tarafta Çiçek İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Filaklılar Buluşması Göz Kamaştırdı
Filaklılar Buluşması Göz Kamaştırdı
Uzungöl Filak Mahallesi Halkı tarafından her sene Geleneksel olarak gerçekleştirilen Filak Mahallesi Halkı buluşması bu sene de renkli görüntüler ve de yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.
Uzungöl Bayramlaştı
Uzungöl Bayramlaştı
Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl´de Ramazan Bayramının ilk gününden itibaren muhteşem bir yoğunluk yaşanıyor.
Çaykara İftarda Buluştu
Çaykara İftarda Buluştu
Her sene Ramazan Ayında Trabzon Büyükşehir Belediyesi İle Çaykara Belediyesi tarafından Ortak olarak gerçekleştirilen Geleneksel Çaykara Kucaklaşıyor İftar Buluşması 12 Haziran 2018 Salı Günü gerçekleştirildi.
Kamuya Mektup!
Kamuya Mektup!
Antalya Bilim Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı hemşerimiz Prof.Dr.Necati Ağıralioğlu´nun kaleme aldığı " KAMUYA MEKTUP” adlı yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.
Ahşap Yakma Ve Dağlama Sergisi Açılıyor
Ahşap Yakma Ve Dağlama Sergisi Açılıyor
Geçmişten Günümüze kadar gelen Tarihi ve Kültürel Değerlerimizin sergilendiği Ahşap Yakma ve Dağlama sergisi 12 Haziran 2018 Salı Günü Çaykara Halk Eğitim Merkezi Önünde açılıyor.
Çaykara Gönül Sofrasında Buluşuyor
Çaykara Gönül Sofrasında Buluşuyor
Artık Çaykara İlçemizde Geleneksel Hale gelen ve de Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Çaykara Belediyesi tarafından ortak olarak Organize edilen Gönül Sofrası İftar Organizasyonu 12 Haziran 2018 Salı Akşamı Çaykara İlçemizde gerçekleştiriliyor.
İnsanlık Öldü!
İnsanlık Öldü!
Çaykara İlçemizin Çok Yönlü İnsanlarından Uzungöl´lü Genç Turizmci,Fotoğraf Sanatçısı ve de aynı zamanda Şair Mehmet İnan yine çok güzel bir şiiri ile karşımızda.
Keleş Otel´den Büyüleyen İftar Organizasyonu
Keleş Otel´den Büyüleyen İftar Organizasyonu
Uzungöl Keleş Home Otel tarafından 9 Haziran 2018 Cumartesi Akşamı Muhteşem bir İftar Organizasyonu gerçekleştirildi.
Uzungöl İstanbul´da İftarda Buluştu
Uzungöl İstanbul´da İftarda Buluştu
İstanbul Mecidiyeköy´de faaliyet gösteren Uzungöl ve Çevre Köyleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Uzungöl´lü hemşehrilerimizi ve Uzungöl sevdalılarını iftar yemeğinde buluşturdu.
Çaykara Seçime Hazır
Çaykara Seçime Hazır
24 Haziran 2018 Tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile 27.Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için hazırlık çalışmaları devam ederken Çaykara İlçemizde de Seçim Organizasyon Toplantısı gerçekleştirildi.
İsmail Şatıroğlu TDF BaşkanlığIına Seçildi
İsmail Şatıroğlu TDF BaşkanlığIına Seçildi
Trabzon Dernekleri Federasyonu 5´inci olağan kongresi yapıldı. Başkanlığa Çaykaralı hemşehrimiz İsmail Şatıroğlu seçildi.
Sevgi Eli İftarda Uzungöl İle Buluştu
Sevgi Eli İftarda Uzungöl İle Buluştu
Sevgi Eli İftarda Uzungöl İle buluştu.Milli Birlik ve Kardeşlik Derneği tarafından gerçekleştirilen Organizasyon ile Sevgi Eli Ekibi Uzungöl Gençleri ile bir araya geldiler.
İl Müftüsü Osman Aydın Göreve Başladı
İl Müftüsü Osman Aydın Göreve Başladı
İl Müftüleri kararnamesi ile Trabzon İl Müftülüğüne atanan Aslen Çaykaralı Osman Aydın görevine başladı.
Uzungöl Sizi Bekliyor
Uzungöl Sizi Bekliyor
TAKA Gazetesi Genel Müdürü hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı "UZUNGÖL SİZİ BEKLİYOR" adlı yazısını sizlerle paylaşıyoruz
Afrin Kahramanlarımız Döndü
Afrin Kahramanlarımız Döndü
TSK Tarafından Sınır Ötesinde gerçekleştirilen Zeytin Dalı Operasyonu Kapsamında Afrin´de bulunan Rize Özel Harekat Dairesine Bağlı 25 Polisimiz görevlerini başarı ile tamamlayarak yeniden aramıza döndüler.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi