İlginizi Çekebilir

Anahtar Kelimeler: Öğretmenler Tenisi Turnuvası .

Öğretmenler Günü Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi.

Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Geleneksel olarak düzenlenen 24 Kasım Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısı ile Çaykara İlçesinde görev yapan öğretmenler arasında Çaykara Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Masa Tenisi Turnuvası 23 Kasım 2021 Salı Günü Çaykara Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi.

Turnuvaya toplam 15  Öğretmen katıldı. Grup ve de Final Müsabakaları çok büyük bir çekişmeye sahne oldu.  Masa Tenisi Çaykara İlçe Birinciliği Turnuvasına her yıl olduğu gibi bu yıl da öğretmenler tarafından  yoğun bir ilgi oldu.

KAYMAKAM GÜZEL TURNUVA’DA

Turnuvanın Final Müsabakaları 23 Kasım 2021 Salı Akşamı gerçekleştirildi.Final Müsabakalarına Çaykara Kaymakamı Muhammet Güzel de katıldı.Kaymakam Güzel öğretmenler ile Masa Tenisi oynadı.Turnuva müsabakalarını izledi ve Turnuvaya katılım sağlayan tüm öğretmenlere teşekkür etti.

SON ŞAMPİYON  YİNE KAZANDI

15  Sporcunun katıldığı ve birbirinden güzel müsabakaların oynandığı 24 Kasım Öğretmenler Günü Masa Tenisi Turnuvasına Öğretmenler yoğun bir ilgi gösterdiler. Grup Müsabakaları şeklinde oynanan Turnuvada rakiplerini yenen sporcular bir üst tura çıkmayı başardılar.

NEFES KESEN FİNAL VE ŞAMPİYON EROL MALKOÇ

Oynanan Müsabakaların ardından Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Zihni Boz ile Çaykara Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Erol Malkoç  Finale yükselmeyi başardılar.

ŞAMPİYON EROL MALKOÇ

Final maçı 3-2 Erol Malkoç´un üstünlüğü ile sona erdi.Çekişmeli geçen  Final Müsabakasını  3-2 kazanmayı başaran Erol Malkoç 2021 Yılı Öğretmenler Günü Turnuvası Şampiyonluk İpini göğüslemeyi başardı.

Malkoç geçtiğimiz hafta sonu yine Öğretmenler Günü dolayısı ile Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Masa Tenisi İl Birinciliği Turnuvasında Trabzon Şampiyonu olmayı başarmıştı.

Turnuvada İkinciliği ise Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Zihni Boz elde etti.

Çaykara Halk Eğitim Merkezi Müdürü İzzet Gönan Turnuvada üçüncü olurken İlçemiz Zeki Bilge Ortaokulu İngilizce öğretmeni Osman Sayar ise turnuvada dördüncü oldu.

MÜDÜR ÇAMURALİ’DEN KAYMAKAM VE DE BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR

Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali Eğitimin her alanında kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı Kaymakam Muhammet Güzel ve Belediye Başkanı Hanefi Tok’a Teşekkür etti.İşte Müdür Çamurali’nin açıklamaları;

Çaykara İlçemizde Eğitim Öğretim adına gerçekleştirilen her etkinlikte,her sosyal ve de Kültürel faaliyette,Eğitim ve Öğretimde başarının artırılmasına yönelik gerçekleştirilen her çalışmada kısacası Eğitimin olduğu her yerde Eğitimciler ile birlikte yürüyen ve de bu çalışma ve de etkinlikler esnasında öğretmenlerden  bir dakika bile ayrılmayan Çaykara Kaymakamı Muhammet Güzel’e,Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok´a ve de Ak Parti  Çaykara İlçe Başkanımız Sayın Süleyman Selçuk´a Çaykara Eğitimine verdikleri önem ve de destekten dolayı Çaykara Halkı adına bir kere daha teşekkür ediyoruz.

Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Masa Tenisi İlçe Birinciliği Turnuvalarının tamamında öğretmenlerimizin yanında yer alarak Örnek duruşlarını ve de Eğitim Öğretime vermiş oldukları önemi bir kere daha gözler önüne sertmiş oldular.

KUPA VE ÖDÜLLER UZUNGÖL´DE

24 Kasım öğretmenler Günü dolayısı ile gerçekleştirilen Masa Tenisi Turnuvasında dereceye giren Öğretmenlere Kupa ve Madalyaları 23 Kasım 2021 Çarşamba akşamı saat 18.00´da İnan Kardeşler  Otel´de Gerçekleştirilecek olan Çaykara İlçesi Resmi Töreninde verilecek.

EN GÜZEL TURNUVA 27 ŞUBAT´TA

Turnuva sonunda müjdeli haber Çaykara Belediye Başkanından  geldi.Çaykara Belediyesi tarafından her yıl Çaykara İlçemizin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıl Dönümü olan 27 Şubat Tarihinde düzenlenen Masa Tenisi Çaykara İlçe Birinciliği Turnuvası bu yıl çok daha renkli ve de geniş katılımlı olarak gerçekleştirilecek.

 EN GÜZEL TURNUVA 27 ŞUBAT´TA

Senelerdir Çaykara Belediyesi tarafından Geleneksel olarak Her Sene Çaykara İlçemizin Düşman İşgalinden Kurtuluş yıl dönümünde gerçekleştirilen Masa Tenisi Turnuvası bu sene de aynı heyecan ile devam edecek

Çaykara İlçemizin Kurtuluş Coşkusunu düzenledikleri Organizasyonlar ile daha da renkli ve farklı bir hale getirmeye çalıştıklarını ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok turnuvaya katılım oranının her sene daha da çoğaldığını ifade etti.

Turnuvanın kapsamının genişletildiğini ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Of,Cumapazarı ve de Dernekpazarı´ndan da turnuvaya katılmak isteyen sporcularımızın yarışmaya katılabileceklerini ifade etti.

Çaykara İlçemizdeki bu anlamlı ve de güzel heyecanı diğer İlçelerimiz ile de paylaşmayı arzu ettiklerini ifade eden Başkan Hanefi Tok tüm Masa Tenisi sevenleri Turnuvaya katılmaya davet etti.