Okul Müdürleri İftarda Buluştu
Okul Müdürleri İftar Organizasyonunda bir araya geldiler.Trabzon İlimizde bulunan Fen Liseleri,Anadolu Liseleri ve Sosyal Bilimler Lisesi Kurum Müdürleri İftar Organizasyonunda Uzungöl´de bir araya geldiler.
Tarih: 31.5.2018 10:43:10/ 1617okunma / 0yorum

Okul Müdürleri İftar Organizasyonunda bir araya geldiler.Trabzon İlimizde bulunan Fen Liseleri,Anadolu Liseleri ve Sosyal Bilimler Lisesi Kurum Müdürleri İftar Organizasyonunda Uzungöl´de bir araya geldiler.

ÖNCE MÜDÜRLER TOPLANTISI

İL Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu´nun Başkanlıklarında Eğitim Öğretim Yılı Boyunca Trabzon Merkez ve çeşitli İlçelerimizde  belirli periyotlar ile bir araya gelen Kurum Yöneticileri 2018 Yılı Mayıs Ayı Toplantısını Uzungöl´de gerçekleştirdiler. /resimler/2018-5/31/1058015460628.jpg

Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali´nin Organizasyonu ile gerçekleşen toplantıda Kurum Müdürleri tarafından Eğitim Öğretimdeki son gelişmeler detaylı bir şekilde değerlendirildi.

İFTAR ORGANİZASYONUNA YOĞUN KATILIM

Kurum Müdürlerinin İftar Organizasyonuna Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ebubekir Çelik de katıldı./resimler/2018-5/31/1059338274911.jpgSohbet ortamında ve de son derece keyifli bir armosferde gerçekleştirilen İftar Organizasyonunun ardından Kurum Müdürleri tarafından gerçekleştirilen göl etrafında akşam yürüyüşü ile organizasyon tamamlandı.

DEMİRCİOĞLU-ÇOK VERİMLİ BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRDİK

Trabzon İlimizde bulunan Okul Müdürlerimizi Çaykara İlçemizde Misafir etmekten dolayı son derece mutlu olduklarını ifade eden Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu Okullarındaki yoğun iş temposuna rağmen  toplantıya katılan Tüm Okul Müdürü Arkadaşlarına Çaykara İlçesi adına teşekkür etti./resimler/2018-5/31/1101369555853.jpgOkul Müdürü arkadaşlarını Uzungöl´de ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduklarını ifade eden Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu bu gün Uzungöl´de hem çok verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini  hem de bir günlüğüne de olsa Yönetici arkadaşlarını Karadeniz Turizminin en önemli merkezi olan Uzungöl´de dinlendirme imkanını yakaladıklarını sözlerine ekledi.

Okullar olarak Çaykara İlçemizde gerçekleştirdikleri her etkinlik ve organizasyonda Çaykara Kaymakamımız Sayın İhsan Ayrancı,Çaykara Belediye Başkanı  Sayın Hanefi Tok ve de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali´nin hep yanlarında ve de Organizasyonun en önemli noktasında olduklarını ifade eden Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu bu gün gerçekleştirdikleri Organizasyon için de kendilerine teşekkür etti.

MEMİŞKAPTANOĞLU-EN ÖNEMLİ TOPLANTI UZUNGÖL´DE

Kurum Müdürleri ile Eğitim Öğretim alanındaki yeni gelişmeleri değerlendirmek ve de bu gelişmeleri Okullarımızda uygulamak üzere yılın belirli aylarında çeşitli toplantılar gerçekleştirdiklerini ifade eden  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu Yıl sonu olması ve de Öğrencilerimizin yoğun bir tercih süreci yaşayacak olması sebebi ile belki de 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının en önemli toplantısını Uzungöl´de gerçekleştirdikleriklerini sözlerine ekledi.

/resimler/2018-5/31/1112570634846.jpgÇaykara İlçemizin her yönü ile çok farklı ve özel bir İlçe olduğunu anımsatan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu her zaman olduğu gibi bu akşam da Çaykara İlçemizin kendilerine örnek bir ev sahipliği gerçekleştirdiğini,bu muhteşem ev sahipliklerinden dolayı Başta Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali ve de her ayrıntıyı tek tek hesaplayarak kusursuz bir organizasyon gerçekleştiren Çaykara Anadolu Lisesi Müdürümüz Mustafa Demircioğlu´na tüm Okul Müdürü arkadaşları adına teşekkür etti.

BAŞKAN TOK-MÜDÜRLERİMİZİ ÇAYKARA´DA AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYDUK

Trabzon İlimizin Eğitim alanındaki en önemli değerlerini Çaykara İlçemizde misafir etmekten dolayı son derece mutlu olduklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara İlçemizin Eğitim alanında farklı,lider ve de örnek bir İlçe olduğunu bu vesile ile Eğitim Yöneticilerimizi Çaykara İlçemizde ağırlamanın kendileri açısından son derece önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Başta İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Gülsüm Memişkaptanoğlu olmak üzere toplantıya iştirak eden Tüm Okul Müdürlerine teşekkür eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu tür verimli toplantıların Çaykara İlçemizde bundan sonraki dönemlerde de gerçekleştirilmesini arzu ettiklerini sözlerine ekledi.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Okul Müdürleri İftarda Buluştu
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Uzungöl Tabiat Macera Parkı tamamlandı
Uzungöl Tabiat Macera Parkı tamamlandı
Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl´e Tabiat Macera Parkı kazandırdı.
Bu İsrafa Kim Dur Diyecek?
Bu İsrafa Kim Dur Diyecek?
Çaykara Hanırmak yaylasında onlarca sokak lambasının yaklaşık 2 aydır gece gündüz yanması vatandaşlar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.
11 Yaşındaki Onat, Hafızlık Bölge Şampiyonu!
11 Yaşındaki Onat, Hafızlık Bölge Şampiyonu!
Uzungöl Merkez Kur´an Kursu Öğrencilerimizden 11 yaşındaki Hikmet Onat Hafızlık Yarışmasında Trabzon ve Bölge Birincisi olmayı başararak Ankara´da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında Trabzon İlimizi ve de Karadeniz Bölgesini Temsil etme hakkı kazandı
Çaykara´da Milli Birlik ve Kardeşlik Köprüsü
Çaykara´da Milli Birlik ve Kardeşlik Köprüsü
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Dolayısı ile Çaykara İlçemizde gerçekleştirilen çeşitli Etkinlikler gerçekleştirildi.
Türk Hava Kurumu Çaykara´ya Teşekkür Ediyor
Türk Hava Kurumu Çaykara´ya Teşekkür Ediyor
Vatandaşlarımızın Gönüllü Bağışları ile Ülkemizde Havacılığın gelişebilmesi ve de gençlerimizin Havacılık Sevdası ile Yetişebilmesi sevdası ile yola çıkan Türk Hava Kurumu (THK) tarafından Çaykara İlçemizde Görev Yapan Muhtarlarımız ile Kaymakam ve Belediye Başkanına Plaket Takdimi gerçekleştirildi.
Çevre Katliamına Kim Dur Diyecek?
Çevre Katliamına Kim Dur Diyecek?
Trabzon´un en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl ile Turizmin yeni gözde yeri Demirkapı- Yedigöller bölgesine giden binlerce yerli ve yabancı turistlerin yol kenarlarına attıkları poşetleri yiyen inek telef oldu.
Uzungöl´de Su Mekanları ve Bir Balık Yolu Projesi
Uzungöl´de Su Mekanları ve Bir Balık Yolu Projesi
Antalya Bilim Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı hemşerimiz Prof.Dr.Necati Ağıralioğlu´nun kaleme aldığı " UZUNGÖL TURİZMİNDE SU MEKANLARI VE BİR BALIK YOLU PROJESİ” adlı araştırma yazısını sizlerle paylaşıyoruz
Yedi Göller´de Arap Rüzgarı
Yedi Göller´de Arap Rüzgarı
Sultanmurat Yaylası ve Uzungöl ile birlikte Çaykara İlçemizin en önemli Turizm Bölgelerinden Yedi Göller Bölgesine Yerli ve Yabancı Turistler yoğun bir ilgi gösteriyor.
Yente Balı Değerine Değer Katıyor
Yente Balı Değerine Değer Katıyor
2018 Turizm Mevsiminin ilk günlerini yaşadığımız bu günlerde Çaykara İlçemizde çok farklı bir heyecan daha yaşanıyor.Çaykara Kaymakamlığı,İlçe Gıda Tarım Ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ve Çaykara Ziraat Odası İş Birliği ile Yente Balı´nın Marka Değeri olarak üreticiye ulaşabilmesi için yoğun bir tempo içerisinde çalışmalara devam ediliyor.
Çaykara Mahalle Sandık Sonuçları
Çaykara Mahalle Sandık Sonuçları
24 Haziran Pazar Günü Tüm Ülkemizde olduğu gibi Çaykara İlçemizde de Cumhurbaşkanlığı Genel Seçimleri ve de 27. Dönem Milletvekili Seçimleri gerçekleştirildi.
Çaykara İmar Barışını Dinledi!
Çaykara İmar Barışını Dinledi!
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan ve de vatandaşlarımız tarafından büyük bir heyecan ile beklenen İmar Barışı Yasası ile ilgili olarak Çaykara İlçemizde Halkı Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.
Hurdaya Dönen Araçtan Sağ Çıktı!
Hurdaya Dönen Araçtan Sağ Çıktı!
Çaykara Yeşilalan Mahallesinde meydana gelen trafik kazasında, kontrolden çıkan otomobil 200 metre uçuruma uçtu.
Limonsuyu Yaylasında Ağlatan Kaza
Limonsuyu Yaylasında Ağlatan Kaza
İlçemiz Limonsuyu Yaylasına bağlı Öküzlü Yaylasında meydana gelen kazada 23 Yaşındaki Murat Baş İsimli Teknik Eleman elektrik direğinden düşerek hayatını kaybetti.
Karadeniz´in En Yüksek Mescidi Karakaya´da
Karadeniz´in En Yüksek Mescidi Karakaya´da
Çaykara İlçemizin En Yüksek Yeri olarak Turizme Hizmet veren ve de özellikle son senelerde Yerli ve yabancı Turistler tarafından çok büyük bir ilgi görüyor.
Elektrikli Bisiklet Kazalarına Kim Dur Diyecek?
Elektrikli Bisiklet Kazalarına Kim Dur Diyecek?
Uzungöl´de Elektrikli Bisiklet motorun şarampole devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
Bu otomobilden sağ çıktı!
Bu otomobilden sağ çıktı!
Çaykara-Sultanmurat yayla yolunda meydana gelen kazada emekli öğretmen Necmi Sezer mucize eseri araçtan hafif yaralı olarak kurtuldu.
Çaykara´da Rus İşgali ve Bir Kesit
Çaykara´da Rus İşgali ve Bir Kesit
Antalya Bilim Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı hemşerimiz Prof.Dr.Necati Ağıralioğlu´nun kaleme aldığı " ÇAYKARA´DA RUS İŞGALİ VE BİR KESİT” adlı araştırma yazısını sizlerle paylaşıyoruz
İyi Bayramlar Çaykara
İyi Bayramlar Çaykara
On bir ayın sultanı Ramazan´ın bugün son günü, yarın bütün Müslümanlar Ramazan Bayramı´nı kutlamanın sevincini yaşıyor.
Uzungöl Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanını Seçti
Uzungöl Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanını Seçti
SS Uzungöl Taşıyıcılar Kooperatifi Olağan Genel Kurulu 12 Haziran 2018 Salı Günü gerçekleştirildi.Uzungöl´de bulunan Kooperatif Genel Kurul Toplantısında gerçekleştirilen seçimler sonucunda Turizmci Şenol Şen Kooperatif Başkanlığına seçildi.
Arpaözü ve Demirkapı Yol Bakım Çalışması Devam Ediyor
Arpaözü ve Demirkapı Yol Bakım Çalışması Devam Ediyor
İlçemiz Arpaözü ve Demirkapı Mahallelerimizde Yol Bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor.Çaykara Belediyesi ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi İş birliği ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulunun Mali katkıları ile gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Şu çalışmalar gerçekleştiriliyor
Çaykara´da Karne Heyecanı
Çaykara´da Karne Heyecanı
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı için son ders zili bu gün çaldı ve de öğretncxilerimiz için yaklaşık3 ay sürecek olan Yaz Tatili bu gün itibarı ile başladı.
Köknar´da Yıl Sonu Sergisi Büyüledi
Köknar´da Yıl Sonu Sergisi Büyüledi
Köknar Ortaokulundan Büyüleyen Resim Sergisi.İlçemiz Köknar Ortaokulu tarafından her Eğitim Öğretim Yılının son Döneminde gerçekleştirilen Yıl Sonu Sergisi 6 Haziran 2018 Çarşamba Günü gerçekleştirildi.
Taşkıran´da 15 000 Yavru Balık Dereye Bırakıldı
Taşkıran´da 15 000 Yavru Balık Dereye Bırakıldı
Eğitim Öğretimdeki Akademik Başarılarının yanı sıra Sosyal ve Kültürel Etkinliklerdeki etkinliklerdeki aktiflikleri ve de Doğaya olan duyarlılıkları ile bilinen Taşkıran Eğitim Kurumları tarafından Taşkıran Mahallemizde bulunan Süren Deresine 15 000 adet yavru balık bırakıldı.
Çaykara Protokulü Uzungöl´de Buluştu
Çaykara Protokulü Uzungöl´de Buluştu
Çaykara Protokolü Uzungöl´de İftar Organizasyonunda bir araya geldiler.Uzungöl Sezgin Otel tarafından Geleneksel olarak her sene Ramazan Ayında gerçekleştirilen Çaykara Protokolünü İftar Organizasyonunda bir araya getirme Organizasyonu bu sene 5 Haziran 2018 Pazartesi Akşamı gerçekleşti.
Kaymakam Ayrancı ve Başkan Tok Uzungöl Esnafı İle Buluştu
Kaymakam Ayrancı ve Başkan Tok Uzungöl Esnafı İle Buluştu
Kaymakam Ayrancı ve Başkan Tok Uzungöl Esnafı ile bir araya gelerek Yeni Turizm Sezonunu değerlendirdiler.
Uzungöl Gençleri Şekersu´da Buluştu
Uzungöl Gençleri Şekersu´da Buluştu
Uzungöl Gençleri Şekersu Yaylasında buluştu.Her akşam farklı bir yerde buluşarak Ramazan Coşkusunu farklı bir şekilde yaşayan Uzungöl Gençleri bu defa Şekersu Yaylasında bir araya gelerek İftar Coşkusunu birlikte yaşadılar.
İlçe Protokolü İftarda Buluştu
İlçe Protokolü İftarda Buluştu
Çaykara Muhtarlar Derneği üyeleri iftar yemeğinde ilçe Protokolü ile bir araya geldi.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi