Okul Müdürleri İftarda Buluştu
Okul Müdürleri İftar Organizasyonunda bir araya geldiler.Trabzon İlimizde bulunan Fen Liseleri,Anadolu Liseleri ve Sosyal Bilimler Lisesi Kurum Müdürleri İftar Organizasyonunda Uzungöl´de bir araya geldiler.
Tarih: 31.5.2018 10:43:10/ 1789okunma / 0yorum

Okul Müdürleri İftar Organizasyonunda bir araya geldiler.Trabzon İlimizde bulunan Fen Liseleri,Anadolu Liseleri ve Sosyal Bilimler Lisesi Kurum Müdürleri İftar Organizasyonunda Uzungöl´de bir araya geldiler.

ÖNCE MÜDÜRLER TOPLANTISI

İL Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu´nun Başkanlıklarında Eğitim Öğretim Yılı Boyunca Trabzon Merkez ve çeşitli İlçelerimizde  belirli periyotlar ile bir araya gelen Kurum Yöneticileri 2018 Yılı Mayıs Ayı Toplantısını Uzungöl´de gerçekleştirdiler. /resimler/2018-5/31/1058015460628.jpg

Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali´nin Organizasyonu ile gerçekleşen toplantıda Kurum Müdürleri tarafından Eğitim Öğretimdeki son gelişmeler detaylı bir şekilde değerlendirildi.

İFTAR ORGANİZASYONUNA YOĞUN KATILIM

Kurum Müdürlerinin İftar Organizasyonuna Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ebubekir Çelik de katıldı./resimler/2018-5/31/1059338274911.jpgSohbet ortamında ve de son derece keyifli bir armosferde gerçekleştirilen İftar Organizasyonunun ardından Kurum Müdürleri tarafından gerçekleştirilen göl etrafında akşam yürüyüşü ile organizasyon tamamlandı.

DEMİRCİOĞLU-ÇOK VERİMLİ BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRDİK

Trabzon İlimizde bulunan Okul Müdürlerimizi Çaykara İlçemizde Misafir etmekten dolayı son derece mutlu olduklarını ifade eden Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu Okullarındaki yoğun iş temposuna rağmen  toplantıya katılan Tüm Okul Müdürü Arkadaşlarına Çaykara İlçesi adına teşekkür etti./resimler/2018-5/31/1101369555853.jpgOkul Müdürü arkadaşlarını Uzungöl´de ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduklarını ifade eden Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu bu gün Uzungöl´de hem çok verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini  hem de bir günlüğüne de olsa Yönetici arkadaşlarını Karadeniz Turizminin en önemli merkezi olan Uzungöl´de dinlendirme imkanını yakaladıklarını sözlerine ekledi.

Okullar olarak Çaykara İlçemizde gerçekleştirdikleri her etkinlik ve organizasyonda Çaykara Kaymakamımız Sayın İhsan Ayrancı,Çaykara Belediye Başkanı  Sayın Hanefi Tok ve de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali´nin hep yanlarında ve de Organizasyonun en önemli noktasında olduklarını ifade eden Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demircioğlu bu gün gerçekleştirdikleri Organizasyon için de kendilerine teşekkür etti.

MEMİŞKAPTANOĞLU-EN ÖNEMLİ TOPLANTI UZUNGÖL´DE

Kurum Müdürleri ile Eğitim Öğretim alanındaki yeni gelişmeleri değerlendirmek ve de bu gelişmeleri Okullarımızda uygulamak üzere yılın belirli aylarında çeşitli toplantılar gerçekleştirdiklerini ifade eden  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu Yıl sonu olması ve de Öğrencilerimizin yoğun bir tercih süreci yaşayacak olması sebebi ile belki de 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının en önemli toplantısını Uzungöl´de gerçekleştirdikleriklerini sözlerine ekledi.

/resimler/2018-5/31/1112570634846.jpgÇaykara İlçemizin her yönü ile çok farklı ve özel bir İlçe olduğunu anımsatan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu her zaman olduğu gibi bu akşam da Çaykara İlçemizin kendilerine örnek bir ev sahipliği gerçekleştirdiğini,bu muhteşem ev sahipliklerinden dolayı Başta Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Çamurali ve de her ayrıntıyı tek tek hesaplayarak kusursuz bir organizasyon gerçekleştiren Çaykara Anadolu Lisesi Müdürümüz Mustafa Demircioğlu´na tüm Okul Müdürü arkadaşları adına teşekkür etti.

BAŞKAN TOK-MÜDÜRLERİMİZİ ÇAYKARA´DA AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYDUK

Trabzon İlimizin Eğitim alanındaki en önemli değerlerini Çaykara İlçemizde misafir etmekten dolayı son derece mutlu olduklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara İlçemizin Eğitim alanında farklı,lider ve de örnek bir İlçe olduğunu bu vesile ile Eğitim Yöneticilerimizi Çaykara İlçemizde ağırlamanın kendileri açısından son derece önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Başta İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Gülsüm Memişkaptanoğlu olmak üzere toplantıya iştirak eden Tüm Okul Müdürlerine teşekkür eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok bu tür verimli toplantıların Çaykara İlçemizde bundan sonraki dönemlerde de gerçekleştirilmesini arzu ettiklerini sözlerine ekledi.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Okul Müdürleri İftarda Buluştu
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Bölümlü-Çaykara arasındaki İlk Tünel Hizmete Açıldı
Bölümlü-Çaykara arasındaki İlk Tünel Hizmete Açıldı
Yapımı 2014 yılından beri devam eden Bölümlü-Çaykara arasındaki yolun ilk tüneli tamamlanarak trafiğe açıldı.
Çaykara´da En Güzel Gösteri
Çaykara´da En Güzel Gösteri
Çaykara Zeki Bilge Ortaokulu Müzik Öğretmeni Ayşen Ayar ve Öğrencileri Tarafından Hazırlanan Müzikal Gösteri Herkesi Kendilerine Hayran Bıraktı
Çaykara Atamızı Andı
Çaykara Atamızı Andı
Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk Aramızdan Ayrılışlarının 80. Yıl Dönümünde Çaykara İlçemizde gerçekleştirilen çeşitli törenler ile anıldı.
Tırın Altında Can Verdiler
Tırın Altında Can Verdiler
Çaykara´lı Anne ve Oğlu Ankara´da Geçirdikleri Trafik Kazasında Tır Kamyonunun Altında Kalarak Feci Bir Şekilde Can Verdiler
Taşkıran´dan Çiğ Köfte Etkinliği
Taşkıran´dan Çiğ Köfte Etkinliği
Taşkıran Eğitim Kurumlarından Çiğ Köfte Etkinliği gerçekleştirildi.Geçtiğimiz senelerde de gerçekleştirilen ve artık geleneksel bir hale gelen Çiğ Köfte Etkinliği 29 Ekim 2018 Pazartesi Günü Taşkıran Eğitim Kurumlarında gerçekleştirildi.
Çaykara´da Cumhuriyet Coşkusu
Çaykara´da Cumhuriyet Coşkusu
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çaykara İlçemizde gerçekleştirilen çeşitli etkinlikler ile kutlandı.Çaykara İlçe Stadyumunda gerçekleştirilen Cumhuriyetimizin 95. Yıl Kutlamalarına Halkımız da yoğun ilgi gösterdi.
İyi Bayramlar Çaykara
İyi Bayramlar Çaykara
Çaykara Kaymakamı Salih,Çiğdem,Belediye Başkanı Hanefi Tok ve İlçemizde bulunan Siyasi Parti Temsilcileri birer Mesaj Yayınlayarak Halkımızın Cumhuriyet Bayramlarını Kutladılar
Geçmişten Günümüze Uzungöl! (VİDEO)
Geçmişten Günümüze Uzungöl! (VİDEO)
Lise öğrenimini Çaykara´da tamamlayan, Avrasya üniversitesi Yönetim Bilimleri Yüksek Lisans öğrencisi Muhammed Muhsin Aksoy, Uzungöl´ün geçmişten günümüze yaşadığı sorunları görsel olarak anlattı.
Çaykara´da Trafik Kazası: 4 Yaralı
Çaykara´da Trafik Kazası: 4 Yaralı
Çaykara-Yeşilalan Mahallesi Yolunda Meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Muhtarlar Gününde Ziyaretçi Yağmuru
Muhtarlar Gününde Ziyaretçi Yağmuru
19 Ekim Muhtarlar Günü Sebebi İle Çaykara Muhtarlar Derneği Ziyaretçi akınına Uğradı
Çaykara´da Muhtarlar Günü Kutlandı!
Çaykara´da Muhtarlar Günü Kutlandı!
2015 Yılından bu yana her sene 19 Ekim Tarihinde Kutlanmakta olan Muhtarlar Günü Dolayısı ile Çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Tok ve İlçemizde Bulunan Siyasi Parti Temsilcileri birer mesaj yayınlayarak Muhtarlarımızın bu anlamlı Günlerini Kutladılar.
Çaykara Adliyesi´nde Yeni Tayinler
Çaykara Adliyesi´nde Yeni Tayinler
2018 Yılı Hakimler ve Savcılar Atama Kararnamesi ile Çaykara İlçemize Yeni Atanan Hakim ve Savcılarımız belli oldu.
Eşyalar Saniye İkinci´nin mi?
Eşyalar Saniye İkinci´nin mi?
31 Temmuz 2018 Tarihinde İlçemiz Hanırmak Yaylasında Kaybolan Saniye İkinci İle İlgili Arama Kurtarma Çalışmaları devam ederken Eğrisu Yaylasında bulunan Hırka ve Mısır Torbasının Saniye İkinci´ye Ait olup olmadığı Araştırılıyor.
Esnaf Kefalette Yeni Başkan Dündar
Esnaf Kefalette Yeni Başkan Dündar
Geçtiğimiz Hafta geçirmiş olduğu Ani bir Kalp Krizi sonucunda Çaykara İlçemizi Gözyaşlarına boğarak Aramızdan Ayrılan Çaykara Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Sevinç´in yerine başkanlığa Mehmet Savaş Dündar seçildi.
Çaykara´ya, Hep Birlikte Hizmet Etmeye Çalışacağız!
Çaykara´ya, Hep Birlikte Hizmet Etmeye Çalışacağız!
Üç gün önce Çaykara´da yeni görevine başlayan Kaymakam Salih Çiğdem, “ Ülkemizin her yerinde yaşayan tüm Çaykaralı hemşerilerimizle birlik olup, bu güzel ilçeye hep birlikte hizmet etmeye çalışacağız,” dedi.
Kaymakam Salih Çiğdem Kurum Amirleri İle Buluştu
Kaymakam Salih Çiğdem Kurum Amirleri İle Buluştu
8 Ekim 2018 Pazartesi Günü Çaykara İlçemizde Göreve Başlayan Kaymakamımız Salih Çiğdem 9 Ekim 2018 Salı Günü İlçemizde Bulunan Kurum Amirleri ile Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.
Çaykara Yeni Kaymakamına Kavuştu!
Çaykara Yeni Kaymakamına Kavuştu!
2018 Yılı İçişleri Bakanlığı Atama Kararnamesi ile Çaykara Kaymakamlığı Görevine Atanan Kaymakamı Salih Çiğdem yeni görevine başladı.
Uzungöl´de Alt Yapı Çalışmaları Başladı
Uzungöl´de Alt Yapı Çalışmaları Başladı
Ülkemiz ve Karadeniz Turizminin en önemli Merkezi Uzungöl´de Alt Yapı Çalışmaları başladı.Senelerdir Uzungöl´ün en önemli sorunlarından bir tanesi olan Altyapı çalışmalarında nihayet sona gelindi ve Alt Yapı Çalışmaları için İş Makineleri çalışmaya başladılar.
Yaylalarda Sonbahar Güzelliği Büyülüyor!
Yaylalarda Sonbahar Güzelliği Büyülüyor!
Çaykara yaylaları, sonbahar ile birlikte açan ´Vargit´ olarak adlandırılan çiçeklerle rengârenk oldu.
Saniye İkinci, 59 gündür bulunamadı!
Saniye İkinci, 59 gündür bulunamadı!
Çaykara Hanırmak Yaylasında 59 gün önce kaybolan Saniye İkinci tüm aramalara rağmen hala bulunamadı.
Çaykara Yolunda Beton Mikseri Devrildi!
Çaykara Yolunda Beton Mikseri Devrildi!
Çaykara´da kontrolden çıkan beton Mikseri devrildi.
Vadi Çaykara Projesi İhale Ediliyor!
Vadi Çaykara Projesi İhale Ediliyor!
Çaykara Belediyesi tarafından İlçemiz Işıklı Mahallesi Derelik Mevkii´nde yapılması amaçlanan Vadi Çaykara Rekreasyon alanı projesi ihaleye çıkıyor.
27 Yaşında Hayatını Kaybetti
27 Yaşında Hayatını Kaybetti
Çaykara Karaçam Mahallesinden 27 yaşındaki Barış Sıvaz yaylada, kaza sonucu kendini vurarak hayatını kaybetti.
Kaymakam Ayrancı´ya Hüzünlü Veda!
Kaymakam Ayrancı´ya Hüzünlü Veda!
Çaykara Kaymakamlığı görevinden, Erzincan Vali Yardımcılığı´na atanan İhsan Ayrancı, “sonu meçhul bir yolculuğa çıkan bir seyyah gibi, tedirgin adımlarla girdiğim bu şehrin sokaklarından, arkamda unutulmaz hatıralar, mutlu anlar bırakarak, ben ve ailem için sonu meçhul yeni bir yolculuğa çıkmak üzere ayrılıyorum,” dedi.
Uzay ve Savunma Sanayisi için Önemli Buluş
Uzay ve Savunma Sanayisi için Önemli Buluş
Çaykaralı başarılı işadamı Dr. Erdal Osmançelebioğlu yaptığı bilimsel çalışması ile uluslararası alanda dikkatleri üzerine çekiyor.
Çaykara-Of Yolunda Kaza: 14 Yaralı
Çaykara-Of Yolunda Kaza: 14 Yaralı
Çaykaraı-Of Karayolu´nda meydana gelen trafik kazasında 1 ağır 14 kişi yaralandı.
Elektrik Bağlamak için Çıktığı Direkte can verdi!
Elektrik Bağlamak için Çıktığı Direkte can verdi!
Çaykara Şahinkaya Mahallesinde, 52 yaşındaki emekli İmam hatip Aydın Murutoğlu elektrik kablosunu bağlamak için çıktığı elektrik direğinde akıma kapılarak hayatını kaybetti.
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
8 °C
Pazar
11 °C
Pazartesi
13 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi