İlginizi Çekebilir  • Perşembe 38 ° / 24 ° Güneşli
  • Cuma 38 ° / 23 ° Güneşli
  • Cumartesi 37 ° / 23 ° Güneşli

Şahinkaya'da Öğretmen Mehmet Yazıcı Ağlattı

İlçemiz Şahinkaya Mahallesinden Emekli Öğretmen Mehmet Yazıcı yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak Hakkın rahmetine kavuştu.

İlçemiz Şahinkaya Mahallesinden Emekli Öğretmen Mehmet Yazıcı yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak Hakkın rahmetine kavuştu.

Uzun zamandır Kanser hastalığı ile mücadele eden Emekli Öğretmen Mehmet Yazıcı ne yazık ki yakalandığı hastalığa daha fazla direnemedi. Nihat ve Niyazi Yazıcı’nın babaları olan Mehmet Yazıcı Çaykara İlçesinde herkes tarafından çok sevilen bir insan olarak tanınıyordu.

UZUN SENELER ÇAYKARA’DA ÖĞRETMENLİK YAPTI

Emekli Öğretmen Mehmet Yazıcı çok uzun seneler Çaykara İlçesine Öğretmen olarak hizmet verdi. Ataköy, Akdoğan ve Şahinkaya İlkokullarında uzun seneler öğretmen olarak  hizmet veren Mehmet Yazıcı daha sonra ise Trabzon Merkez 27 Mayıs İlkokulundan 1980 yılında Emekliye ayrıldı.

Merhum Mehmet Yazıcı 20 Nisan 2020 Pazartesi Günü Saat 16.00’da Şahinkaya Mahallesi Fındıklı Camiinde kılınacak olan cenaze namazının ardından aynı yerde bulunan aile kabristanlığında son yolculuğuna uğurlanacak.

Çaykara Gündem Gazetesi olarak Merhum Mehmet Yazıcı’ya Allah’tan rahmet aile bireylerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

Nihat YAZICI-0 535 9601493

Niyazi YAZICI-0 532 1373661