İlginizi ÇekebilirAnahtar Kelimeler: Sevda Salih' Ömürlük

Sevda İle Salih'ten Ömürlük İmza

Sevda Aygün ile Salih Kocaman 11 Eylül 2021 Cumartesi Günü Uzungöl Sezgin Otelde gerçekleştirilen düğün töreni ile evlendiler.

Uzungöl’ün sevilen isimlerinden İstanbul’da Günsoy Kereste sahibi Kadir & Hatice Aygün çiftinin dünyalar güzeli kızları Sevda ile yine Uzungöl’ün sevilen isimlerinden Asım & Havva Kocaman çiftinin yakışıklı oğlu Salih’in düğün törenleri yoğun bir kalabalığın katılımı ile gerçekleşti.Uzungöl Trabzon ve İstanbul’dan gelen yüzlerce  davetli Düğün Salonunu tıklım tıklım doldurdu.

Genç çiftlerin Resmi Nikah Törenleri ile Kına Merasimleri geçtiğimiz hafta içerisinde İstanbul’da gerçekleştirilmişti.

Damadın babası Asım Kocaman ile gelinin babası Kadir Aygün’ün misafirlerini kapıda karşılamaları ve düğün boyunca misafirleri ile yakından ilgilenmeleri gözlerden kaçmadı.

Genç çiftlerin düğün törenleri Berlin Organizasyon tarafından gerçekleştirilirken kamera ve fotoğraf çekimleri ise Bozkurt Organizasyon tarafından gerçekleştirildi.

Genç Çiftlerin düğün törenlerinde Uzungöl Müziğinin vaz geçilmeyen ikilisi Ahmet Karaca ve Erol Akyüz sahne alırken Bölgemizin kaval üstadı Nurettin Kahveci ise muhteşem kavalı ile misafirlerin saatlerce eğlenmesini sağladı.

Gelin ve damadın giriş dansları ile başlayan düğün töreninde davetliler birbirinden güzel oyun havaları eşliğinde eğlendiler.

Yaş pasta ve Takı Töreni ile devam eden düğün töreninde özellikle takı töreni esnasında davetliler çok uzun kuyruklar oluşturarak hem gelin ve damadı tebrik ettiler hem de mutluluklarına ortak oldular.

Takı töreninden sonra da eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ederken çekilen aile fotoğrafları ile genç çiftlerin düğün töreni sona erdi.

Çaykara Gündem Gazetesi olarak evlilik kararı ile ömürlerinin en anlamlı kararlarını veren Sevda & Salih Kocaman çiftini bu anlamlı ve güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,genç çiftlerimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.