Sibel İle Muhammet Ali´den Ömürlük İmza
İlçemiz Uzungöl Filak Mahallesinden Muhammet Ali Zeyrek ile Burdur´dan Sibel Özekici 12 Mayıs 2018 Cumartesi Günü Arsin Nisra Park Düğün Salonunda gerçekleştirilen muhteşem bir düğün ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
Tarih: 14.5.2018 12:53:25/ 1081okunma / 0yorum

SİBEL VE MUHAMMET ALİ´DEN ÖMÜRLÜK İMZA

İlçemiz Uzungöl Filak Mahallesinden Muhammet Ali Zeyrek ile Burdur´dan Sibel Özekici  12 Mayıs 2018 Cumartesi Günü Arsin Nisra Park Düğün Salonunda gerçekleştirilen muhteşem bir düğün ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.

Almanya´da ikamet eden Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden Muhammet Zeyrek´in Torunu,Tahir Zeyrek´in yakışıklı Oğlu Muhammet Ali ile Burdur´dan Dünyalar Güzeli Kızımız Sibel Özekici´nin düğün töreni muhteşem bir katılım ile gerçekleşti.

/resimler/2018-5/14/1428285747226.jpg

Yurt içinden ve de Yurt Dışından yüzlerce davetlinin katıldıkları düğün töreninde özellikle Damadın Almanya´dan gelen İş Arkadaşlarının,Gelin Kızımızın Burdur´dan gelen misafirlerinin yoğun katılımının ve de gelin ile Damadın yakın arkadaşlarının düğüne olan ilgisi gözlerden kaçmadı.

Gelin ve Damadın kıyafetleri ve şıklıkları ile göz kamaştırdıkları düğün töreninde ayrıca Gelin ve Damadın her masayı tek tek dolaşarak düğünlerine katılan misafirlerine ayrıu ayrı teşekkür etmeleri düğüne katılan davetliler tarafından büyük bir alkışı hak etti.

/resimler/2018-5/14/1429177779369.jpg

Gelin ve Damadın Muhteşem giriş dansı ile başlayan düğün töreninde diğer çiftleri,n de gelin ve damada sahnede eşlik etmesi ile ortaya mükemmel bir aile topluluğu çıktı ve muhteşem giriş dansı ayakta alkışlandı

MÜZİK EKİBİ BÜYÜLEDİ

Genç Çiftlerimizin Düğün Törenlerinde Bağlamada Alper Gemici görev alırken Klavyede Furkan Yılmaz,Gitar´da ise Uzungöllü Sanatçı Mehmet Kocaman sahne aldı.Müzisyenlerin muhteşem sahne performansı ilke düğüne katılan davetliler saatlerce ve de gönüllerince eğlendiler.

KEMENCE VE DURSUN AKYÜZ FARKI

Trabzon İlimizin en önemli Müzik Değerlerinden Sanatcı Dursun Akyüz genç çiftlerin düğün törenlerinde sahne aldı.Çaldığı ve okuduğu birbirinden güzel türküleri ile düğüne katılan davetlilerin saatlerce ve de  gönüllerince eğlenmelerini sağlayan Dursun Akyüz´ün bu muhteşem sahne performansı davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

YAŞ PASTA VE TAKI TÖRENİ

Yaş Pasta ve Takı Töreni ile devam eden Düğün Töreninde düğüne katılan davetliler özellişkle Takı Töreninde çok uzun kuyruklar oluşturarak hem genç çiftlerimizi sahnede tebrik etme imkanı yakaladılar hem de mutluluklarına ortak oldular.

/resimler/2018-5/14/1430172155523.jpg

Özellikle Damadın Almanya´dan gelen Patronunun Sahnede espiriler ve de şakalar eşliğinde takısını takması sahnede çok güzel görüntülerin ortaya çıkmasına vesilke oldu.

Damadın Almanya´dan gelen İş Arkadaşlarının yoğun katılım gösterdikleri düğünde İş Arkadaşlarının takı esnasındaki şaka ve espirileri tüm salonu kahkaha tufanına boğdu.

32 SENELİK TAKI

Damat Muhammet Ali Zeyrek´in bundan 32 sene önce vefat eden Annesi Ayşe Zeyrek´in geline taktığı altınlar düğünün en duygusal anlarının yaşanmasına vesile oldu.

Damadın Dedesi Muhammet Zeyrek Sahnede Yanıma gelelerek “Hocam dedi.Ben Tam 32 senedir bu altınları yanımda emanet saklıyorum.Gelinim Ayşe ölürken bu altınları yanıma emanet aldım.32 Sene sakladım.Şimdi ise bu altınları esas sahibine Sibel Kızımıza büyük bir gurur ile takmanın mutluluğunu yaşıyorum.

CENGİZ SELİMOĞLU FIRTINASI

Çaykara İlçemizin Müzik Dünyasına kazandırdığı ve de Ulusal Müzik Dünyasında Karadeniz Müziğini çok büyük bir başarı ile temsil eden Çaykara´lı Sanatçımız Cengiz Selimoğlu genç çiftlerimizin Düğün Törenleri için Nisra Park Düğün Salonundaydı.

Beyefendiliği,mükemmel bir insan oluşu ve de işine gösterdiği  muhteşem saygı ile her zaman olduğu gibi sahnede muhteşem bir performans ortaya koyan Sanatçı Cengiz Selimoğlu  her zaman olduğu gibi sahnesini alkış tufanı eşliğinde tamamladı

MİSAFİRLER OYUNA DOYDU

Özellikle Burdur´dan gelen Misafirler oyun havalarına büyük bir ilgi gösterdiler.Muhteşem oyun havaları eşliğinde gönüllerince eğlenen misafirlerin mutlulukları adeta gözlerinden okundu.

/resimler/2018-5/14/1430498718969.jpg

Çaykara Gündem Ailesi olarak ömürlerinin en mutlu en anlamlı ve de en güzel kararlarını veren Sevgili Sibel  &  Muhammet Ali Zeyrek Çiftini bu anlamlı ve de güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,genç çiftlerimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Sibel Muhammet Ömürlük İmza
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İŞKUR Okullar için Temizlik Elemanı Alıyor!
İŞKUR Okullar için Temizlik Elemanı Alıyor!
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR aracılığı ile okulların temizliği, bakım ve onarımı için Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında personel alımı yapılacak.
Uzungöl´de Mesut ve Özlem´den Sezon Finali
Uzungöl´de Mesut ve Özlem´den Sezon Finali
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Mesut Kul ile Araklı İlçemizden Dünyalar Güzeli Kızımız Özlem Kıroğlu Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Selcan ve Hakan Yusuf´un En Mutlu Günleri
Selcan ve Hakan Yusuf´un En Mutlu Günleri
Çaykara Kabataş Mahallesinden Bursa´da ikamet eden Hakan Yusuf Gazioğlu ile Selcan Yılmaz dünya evine girdi.
Diller Destan Düğünle Evlendiler!
Diller Destan Düğünle Evlendiler!
Çaykaralı sevilen simalardan işadamı Ferhat Yıldız´ın avukat oğlu Serhat Yıldız ile Gıda Yüksek Mühendisi Esra Doğangün görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.
Umut Ayşe´sine Kavuştu
Umut Ayşe´sine Kavuştu
Uzungöl´ün Genç Turizmcilerinden Umut Kayaoğlu Samsun 19 Mayıs İlçesinden Ayşe Holep ile hayatını birleştirdi.
Cengiz İle Merve´nin En Mesut Akşamı
Cengiz İle Merve´nin En Mesut Akşamı
Uzungöl´ün Genç Turizm Çalışanlarından Cengiz Asan ile Bayburt´tan Merve Akyıldız Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan muhteşem bir düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
"Yaylalarda Yaşam Malzemesi Bırakmayın" Uyarısı!
"Yaylalarda Yaşam Malzemesi Bırakmayın" Uyarısı!
​İçişleri Bakanlığı, sonbaharın gelmesiyle dönüşe geçilen yayla evlerinde, teröristler için yaşam imkânı tanıyacak malzemeler bırakılmaması uyarısı yaptı.
Kız Yurdu Toplantısı Yapıldı
Kız Yurdu Toplantısı Yapıldı
Deva Vakfı Öğrenci Yurdundan Çaykara Belediyesine Devredilen Çaykara Belediyesi Kız Öğrenci Yurdu Planlama ve Bilgilendirme Toplantısı Kız Öğrenci Yurdu Binasında gerçekleştirildi.
Zeynep İle Selim´den Ömürlük İmza
Zeynep İle Selim´den Ömürlük İmza
Uzungöl Merkez Büyükköy Mahallesinden ve Uzungöl´ün En Sevilen Esnaflarından Hilmi Dilek´in yakışıklı Oğlu Selim ile Konya´dan Zeynep Taşkapu Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe EVET Dediler.
Sare Kocaeli´ne Gelin Gidiyor!
Sare Kocaeli´ne Gelin Gidiyor!
Sare Demirci ile Aykut Çalpan´ın Kına Merasimi 30 Ağustos 2018 Perşembe Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirildi.
Bir İmza da Uzungöl´de İstiyoruz
Bir İmza da Uzungöl´de İstiyoruz
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Bir İmza Da Uzungöl´de İstiyoruz" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Yavuz Selimliler Maçka´da Buluştu
Yavuz Selimliler Maçka´da Buluştu
Yıllar önce Erzurum Yavuz Selim İlköğretim okulundan mezun olan öğretmenlerin bayram buluşması Trabzon Maçka ilçesinde gerçekleştirildi.
 Yayla Festivalleri  "Çöp Festivali" oldu!
Yayla Festivalleri "Çöp Festivali" oldu!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı “YAYLA FESTİVALLERİ ÇÖP FESTİVALİ OLDU” adlı makalesini okuyucularımızla paylaşıyoruz
Şahadetlerinin 100.Yılında Sultanmurat Şehitleri Paneli
Şahadetlerinin 100.Yılında Sultanmurat Şehitleri Paneli
Sultanmurat Şehitleri şehadetlerinin 100. Yılında ‘Vatana Adanmış Hayatlar´ adlı panel 19 Ağustos Pazar günü yapılıyor.
Kayıp Saniye İkinci Dağ Taş aranıyor!
Kayıp Saniye İkinci Dağ Taş aranıyor!
Çaykara Hanırmak Yaylasında kaybolan Saniye İkinci hâlâ bulunamadı.
Sümeyye İle Zafer´den Mutluluk Türküsü
Sümeyye İle Zafer´den Mutluluk Türküsü
Sümeyye ile Zafer´den Mutluluk Türküsü.Uzungöl´ün Genç Turizm İşletmecilerinden Zafer Danış ile Ana Sınıfı Öğretmeni Sümeyye Erdoğan Uzungöl´de gerçekleştirilen dillere destan Muhteşem bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Saniye İkinci Bulunana Kadar Aranacak
Saniye İkinci Bulunana Kadar Aranacak
3 Gün Önce İlçemiz Hanırmak Yaylasında kaybolan 73 yaşındaki Saniye İkinci İçin Arama Kurtarma Çalışmalarına bu gün de devam edildi.
Geçmiş Olsun Kemal Çuman
Geçmiş Olsun Kemal Çuman
Çaykara ve Trabzon Basın Dünyamızın önemli isimlerinden Kemal Çuman´ın Kızı Hülya Çuman Cicerali geçirdiği ani ani bir Rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldı.
İbrahim Tuncer Kızını Evlendiriyor!
İbrahim Tuncer Kızını Evlendiriyor!
Çaykara Taşören Mahallesinden, Trabzon Yazarlar Derneği İstanbul Şube Başkanı yazar İbrahim Tuncer´in kızı Rumeysa Tuncer, Ali Torun ile dünya evine giriyor.
Forodigo Uzungöl´de Yaşayacak
Forodigo Uzungöl´de Yaşayacak
Yaklaşık 4 senedir Çaykara İlçemizde Yürütülmekte Olan Çaykara´da Forodigo´nun Doğuşu Projesi Kapsamında Uzungöl´de Forodigo Kursu Stantının Açılış Töreni Uzungöl Şehit Mehmet Aygün Ortaokulu Bahçesinde gerçekleştirilen Tören ile açıldı.
Geçmiş Olsun Ali Kemal Sevinç
Geçmiş Olsun Ali Kemal Sevinç
Çaykara İlçemizin Sosyal ve Kültürel Alanlardaki en önemli ve de Sosyal İnsanlarından Ali Kemal Sevinç Geçirdiği Rahatsızlık sonucu Hastaneye kaldırıldı.
Kübra ile Emrullah Dünya Evine Giriyor
Kübra ile Emrullah Dünya Evine Giriyor
İlçemiz Yeşilalan Mahallesinden Kübra Sevinç ile Emrullah Şahin Dünya evine giriyor.
Esra İle Şeref´in Mutluluk Destanı
Esra İle Şeref´in Mutluluk Destanı
Uzungöl´ün Genç Esnaflarından Şeref Önal ile Esra Keleş 22 Temmuz 2018 Pazar Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan mahşeri bir düğün ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
Uzungöl Üzerinde Karalama Senaryoları
Uzungöl Üzerinde Karalama Senaryoları
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Uzungöl Üzerinde Karalama Senaryoları" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Dünyanın En Tehlikeli Virajlarında Doğa Yürüyüşü
Dünyanın En Tehlikeli Virajlarında Doğa Yürüyüşü
22 Temmuz 2018 Pazar Günü Dünyanın En Tehlikeli Virajları olarak kabul edilen Derebaşı Virajlarında Doğa Yürüyüşü Etkinliği gerçekleştiriliyor.
Şeref İle Esra´nın Mutluluk Yolculuğu
Şeref İle Esra´nın Mutluluk Yolculuğu
Uzungöl´ün En Sevilen Genç Esnaflarından Şeref Önal ile Esra Keleş 22 Temmuz 2018 Pazar Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilecek olan Düğün Töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET Diyecekler.
Uzungöl ve Ülke Turizmi
Uzungöl ve Ülke Turizmi
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Uzungöl Ve Ülke Turizmi İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
18 °C
Salı
20 °C
Çarşamba
17 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi