Sibel İle Muhammet Ali´den Ömürlük İmza
İlçemiz Uzungöl Filak Mahallesinden Muhammet Ali Zeyrek ile Burdur´dan Sibel Özekici 12 Mayıs 2018 Cumartesi Günü Arsin Nisra Park Düğün Salonunda gerçekleştirilen muhteşem bir düğün ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
Tarih: 14.5.2018 12:53:25/ 1300okunma / 0yorum

SİBEL VE MUHAMMET ALİ´DEN ÖMÜRLÜK İMZA

İlçemiz Uzungöl Filak Mahallesinden Muhammet Ali Zeyrek ile Burdur´dan Sibel Özekici  12 Mayıs 2018 Cumartesi Günü Arsin Nisra Park Düğün Salonunda gerçekleştirilen muhteşem bir düğün ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.

Almanya´da ikamet eden Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden Muhammet Zeyrek´in Torunu,Tahir Zeyrek´in yakışıklı Oğlu Muhammet Ali ile Burdur´dan Dünyalar Güzeli Kızımız Sibel Özekici´nin düğün töreni muhteşem bir katılım ile gerçekleşti.

/resimler/2018-5/14/1428285747226.jpg

Yurt içinden ve de Yurt Dışından yüzlerce davetlinin katıldıkları düğün töreninde özellikle Damadın Almanya´dan gelen İş Arkadaşlarının,Gelin Kızımızın Burdur´dan gelen misafirlerinin yoğun katılımının ve de gelin ile Damadın yakın arkadaşlarının düğüne olan ilgisi gözlerden kaçmadı.

Gelin ve Damadın kıyafetleri ve şıklıkları ile göz kamaştırdıkları düğün töreninde ayrıca Gelin ve Damadın her masayı tek tek dolaşarak düğünlerine katılan misafirlerine ayrıu ayrı teşekkür etmeleri düğüne katılan davetliler tarafından büyük bir alkışı hak etti.

/resimler/2018-5/14/1429177779369.jpg

Gelin ve Damadın Muhteşem giriş dansı ile başlayan düğün töreninde diğer çiftleri,n de gelin ve damada sahnede eşlik etmesi ile ortaya mükemmel bir aile topluluğu çıktı ve muhteşem giriş dansı ayakta alkışlandı

MÜZİK EKİBİ BÜYÜLEDİ

Genç Çiftlerimizin Düğün Törenlerinde Bağlamada Alper Gemici görev alırken Klavyede Furkan Yılmaz,Gitar´da ise Uzungöllü Sanatçı Mehmet Kocaman sahne aldı.Müzisyenlerin muhteşem sahne performansı ilke düğüne katılan davetliler saatlerce ve de gönüllerince eğlendiler.

KEMENCE VE DURSUN AKYÜZ FARKI

Trabzon İlimizin en önemli Müzik Değerlerinden Sanatcı Dursun Akyüz genç çiftlerin düğün törenlerinde sahne aldı.Çaldığı ve okuduğu birbirinden güzel türküleri ile düğüne katılan davetlilerin saatlerce ve de  gönüllerince eğlenmelerini sağlayan Dursun Akyüz´ün bu muhteşem sahne performansı davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

YAŞ PASTA VE TAKI TÖRENİ

Yaş Pasta ve Takı Töreni ile devam eden Düğün Töreninde düğüne katılan davetliler özellişkle Takı Töreninde çok uzun kuyruklar oluşturarak hem genç çiftlerimizi sahnede tebrik etme imkanı yakaladılar hem de mutluluklarına ortak oldular.

/resimler/2018-5/14/1430172155523.jpg

Özellikle Damadın Almanya´dan gelen Patronunun Sahnede espiriler ve de şakalar eşliğinde takısını takması sahnede çok güzel görüntülerin ortaya çıkmasına vesilke oldu.

Damadın Almanya´dan gelen İş Arkadaşlarının yoğun katılım gösterdikleri düğünde İş Arkadaşlarının takı esnasındaki şaka ve espirileri tüm salonu kahkaha tufanına boğdu.

32 SENELİK TAKI

Damat Muhammet Ali Zeyrek´in bundan 32 sene önce vefat eden Annesi Ayşe Zeyrek´in geline taktığı altınlar düğünün en duygusal anlarının yaşanmasına vesile oldu.

Damadın Dedesi Muhammet Zeyrek Sahnede Yanıma gelelerek “Hocam dedi.Ben Tam 32 senedir bu altınları yanımda emanet saklıyorum.Gelinim Ayşe ölürken bu altınları yanıma emanet aldım.32 Sene sakladım.Şimdi ise bu altınları esas sahibine Sibel Kızımıza büyük bir gurur ile takmanın mutluluğunu yaşıyorum.

CENGİZ SELİMOĞLU FIRTINASI

Çaykara İlçemizin Müzik Dünyasına kazandırdığı ve de Ulusal Müzik Dünyasında Karadeniz Müziğini çok büyük bir başarı ile temsil eden Çaykara´lı Sanatçımız Cengiz Selimoğlu genç çiftlerimizin Düğün Törenleri için Nisra Park Düğün Salonundaydı.

Beyefendiliği,mükemmel bir insan oluşu ve de işine gösterdiği  muhteşem saygı ile her zaman olduğu gibi sahnede muhteşem bir performans ortaya koyan Sanatçı Cengiz Selimoğlu  her zaman olduğu gibi sahnesini alkış tufanı eşliğinde tamamladı

MİSAFİRLER OYUNA DOYDU

Özellikle Burdur´dan gelen Misafirler oyun havalarına büyük bir ilgi gösterdiler.Muhteşem oyun havaları eşliğinde gönüllerince eğlenen misafirlerin mutlulukları adeta gözlerinden okundu.

/resimler/2018-5/14/1430498718969.jpg

Çaykara Gündem Ailesi olarak ömürlerinin en mutlu en anlamlı ve de en güzel kararlarını veren Sevgili Sibel  &  Muhammet Ali Zeyrek Çiftini bu anlamlı ve de güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,genç çiftlerimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Sibel Muhammet Ömürlük İmza
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Tekirdağ Valisi Yıldırım, Köknar Kâğıt Fabrikasını Ziyaret Etti
Tekirdağ Valisi Yıldırım, Köknar Kâğıt Fabrikasını Ziyaret Etti
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çaykaralı hemşerilerimizin sahibi olduğu ülkemizin en büyük Köknar Kâğıt Karton Sanayi Fabrikasını ziyaret etti.
Orman Mühendisleri Odasından Meslektaşlarına Destek Toplantısı
Orman Mühendisleri Odasından Meslektaşlarına Destek Toplantısı
Orman mühendisleri Odası Doğu Karadeniz Şubesi, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde aday olacak oda üyesi meslektaşları onuruna yemek düzenledi.
EBS Uzungöl´de Buluştu
EBS Uzungöl´de Buluştu
Kısa Adı EBS olan Eğitimciler Birliği Sendikası Olağan Genel Kurul Toplantısı ve Çalıştayı Karadeniz Turizminin göz bebeği Uzungöl´de gerçekleştirildi.
Kayaoğlu Şekersu Muhtar Adayı
Kayaoğlu Şekersu Muhtar Adayı
.Çaykara İlçemizin İlçe Merkezine en uzak olan Mahallelerinden Şekersu Mahallesinde İsmail(Nuri) Kayaoğlu Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.
Nihat Fındıkoğlu Muhtarlığa Tekrar Adayım!
Nihat Fındıkoğlu Muhtarlığa Tekrar Adayım!
İstanbul Gazıosmanpaşa-Fevzi Çakmak Mahallesinde Muhtar olan Çaykaralı hemşehrimiz Nihat Fındıkoğlu yeniden aday olduğunu açıkladı.
Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Bölgemizin Gururu Oldu
Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Bölgemizin Gururu Oldu
Türkiye´de kendi alanında 10 hastaneden biri olarak Çaykara´nın bir mahallesinde hizmet veren “Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi” yaptığı çalışmalarla bölgemizin gururu oldu.
Eski 3. Kolordu Komutanı Erdal Öztürk beraat etti
Eski 3. Kolordu Komutanı Erdal Öztürk beraat etti
15 Temmuz darbe girişiminin İstanbul´daki ana davasından dosyası ayrılan tutuksuz sanığı olan dönemin 3. Kolordu Komutanı hemşehrimiz Erdal Öztürk, üzerine atılı suçları işlemediği gerekçesiyle beraat etti
Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar
Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar
Çaykaralı Prof.Dr. Vehbi Yavuz´un kaleme aldığı “Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar” adlı makaleyi paylaşıyoruz.
Fatih İle Sümeyye İlk Adımı Attı
Fatih İle Sümeyye İlk Adımı Attı
Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden Emekli Öğretmen Abdullah Danış´ın Polis Memuru olan Oğlu Fatih ile Uzungöl Esnaflarından Dursun Genel´in Üniversite Mezunu Dünyalar güzeli kızları Sümeyye Uzungöl´de gerçekleştirilen dillere destan bir tören ile nişanlandılar
Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu Dekanlığa Atandı
Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu Dekanlığa Atandı
Çaykaralı hemşehrimiz Prof.Dr. İrfan Yazıcıoğlu Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanlığına atandı.
Uzungöl´de Mehmet Keleş Muhtar Adayı
Uzungöl´de Mehmet Keleş Muhtar Adayı
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Mehmet Keleş Sosyal paylaşım sitesinde gerçekleştirdiği bir açıklama ile Uzungöl Muhtarlığı için Aday olduğunu açıkladı.
Cemal Ağırman Muhtar Adaylığını Açıkladı
Cemal Ağırman Muhtar Adaylığını Açıkladı
Cemal Ağırman, yaptığı basın açıklamasında Çaykara-Taşkıran Mahallesi´nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Bilecik Valisi Hemşehrimiz Bilal Şentürk, Görevine Başladı.
Bilecik Valisi Hemşehrimiz Bilal Şentürk, Görevine Başladı.
Cumhurbaşkanı kararnamesiyle 26 Aralıkta Bilecik Valiliğine atanan Çaykaralı Bilal Şentürk göreve başladı.
Övünmek Hakkımız..
Övünmek Hakkımız..
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" ÖVÜNMEK HAKKIMIZ " adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Ne Çok Şeyi Öğretti Geçen Yıllar.!
Ne Çok Şeyi Öğretti Geçen Yıllar.!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı “NE ÇOK ŞEYİ ÖĞRETTİ GEÇEN YILLAR” adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
2018 Ve Uzungöl
2018 Ve Uzungöl
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Kaleme Aldığı 2018 ve Uzungöl Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Uzungöl´de Teleferik Başlıyor
Uzungöl´de Teleferik Başlıyor
Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden bir tanesi olan Uzungöl Teleferiğe kavuşuyor.Senelerdir Uzungöl Sevdalılarının büyük bir özlem ile bekledikleri Teleferik Projesi artık gerçeğe dönüşüyor.
Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti
Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Nurhayat Arhavi´ye Sesleniyor
Nurhayat Arhavi´ye Sesleniyor
Bölgemizin Yetiştirdiği en önemli değerlerden ve de Bilim İnsanlarımızdan Nurhayat Zaim bu günlerde farklı bir heyecan ve koşuşturmanın içinde.
Uzungöl´de Dursun Karaca Muhtar Adayı
Uzungöl´de Dursun Karaca Muhtar Adayı
1972 Yılında Uzungöl´de Dünyaya gelen Dursun Karaca 2001 Yılından bu yana önce Uzungöl Belediyesinde daha sonra ise Çaykara Belediyesinde Teknik Personel olarak görev yapıyor.
Bu Şehre Yaşamaya Geldim
Bu Şehre Yaşamaya Geldim
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" BU ŞEHRE YAŞAMAYA GELDİM "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Zorluoğlu Uğurlu Geldi
Zorluoğlu Uğurlu Geldi
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" ZORLUOĞLU UĞURLU GELDİ "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Kendi Gelmeden Rüzgarı Geldi
Kendi Gelmeden Rüzgarı Geldi
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" KENDİ GELMEDEN RÜZGÂRI GELDİ "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Kimi Sevdiysek Gitti
Kimi Sevdiysek Gitti
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Çaykara´dan ADAM Yetişir İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Asırlık Yaşayan Efsane öğretmene Büyük Vefa Örneği
Asırlık Yaşayan Efsane öğretmene Büyük Vefa Örneği
Çaykaralı Asırlık Çınar Ahmet Nurettin Gürsoy Öğretmene Büyük Vefa Örneği
Selam Olsun Siirt´in Güzel İnsanına!
Selam Olsun Siirt´in Güzel İnsanına!
Eğitimci Araştımacı-Yazar Mehmet Mutluoğlu´nun bir gezinin ardından kaleme aldığı “SELAM OLSUN SİİRT´İN GÜZEL İNSANLARINA” başlıklı yazısını okurlarımızla paylaşıyoruz.
RE/MAX Meydan Trabzon´da Açıldı
RE/MAX Meydan Trabzon´da Açıldı
Türk gayrimenkul sektöründe önemli bir yer teşkil eden RE/MAX Meydan Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi Trabzon´da açıldı. Ekip arasında Uzungöl Turizmini yaşatma derneği Başkanı, Turizmci Mustafa Akyüz´de bulunuyor.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi