Sibel İle Muhammet Ali´den Ömürlük İmza
İlçemiz Uzungöl Filak Mahallesinden Muhammet Ali Zeyrek ile Burdur´dan Sibel Özekici 12 Mayıs 2018 Cumartesi Günü Arsin Nisra Park Düğün Salonunda gerçekleştirilen muhteşem bir düğün ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
Tarih: 14.5.2018 12:53:25/ 1169okunma / 0yorum

SİBEL VE MUHAMMET ALİ´DEN ÖMÜRLÜK İMZA

İlçemiz Uzungöl Filak Mahallesinden Muhammet Ali Zeyrek ile Burdur´dan Sibel Özekici  12 Mayıs 2018 Cumartesi Günü Arsin Nisra Park Düğün Salonunda gerçekleştirilen muhteşem bir düğün ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.

Almanya´da ikamet eden Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden Muhammet Zeyrek´in Torunu,Tahir Zeyrek´in yakışıklı Oğlu Muhammet Ali ile Burdur´dan Dünyalar Güzeli Kızımız Sibel Özekici´nin düğün töreni muhteşem bir katılım ile gerçekleşti.

/resimler/2018-5/14/1428285747226.jpg

Yurt içinden ve de Yurt Dışından yüzlerce davetlinin katıldıkları düğün töreninde özellikle Damadın Almanya´dan gelen İş Arkadaşlarının,Gelin Kızımızın Burdur´dan gelen misafirlerinin yoğun katılımının ve de gelin ile Damadın yakın arkadaşlarının düğüne olan ilgisi gözlerden kaçmadı.

Gelin ve Damadın kıyafetleri ve şıklıkları ile göz kamaştırdıkları düğün töreninde ayrıca Gelin ve Damadın her masayı tek tek dolaşarak düğünlerine katılan misafirlerine ayrıu ayrı teşekkür etmeleri düğüne katılan davetliler tarafından büyük bir alkışı hak etti.

/resimler/2018-5/14/1429177779369.jpg

Gelin ve Damadın Muhteşem giriş dansı ile başlayan düğün töreninde diğer çiftleri,n de gelin ve damada sahnede eşlik etmesi ile ortaya mükemmel bir aile topluluğu çıktı ve muhteşem giriş dansı ayakta alkışlandı

MÜZİK EKİBİ BÜYÜLEDİ

Genç Çiftlerimizin Düğün Törenlerinde Bağlamada Alper Gemici görev alırken Klavyede Furkan Yılmaz,Gitar´da ise Uzungöllü Sanatçı Mehmet Kocaman sahne aldı.Müzisyenlerin muhteşem sahne performansı ilke düğüne katılan davetliler saatlerce ve de gönüllerince eğlendiler.

KEMENCE VE DURSUN AKYÜZ FARKI

Trabzon İlimizin en önemli Müzik Değerlerinden Sanatcı Dursun Akyüz genç çiftlerin düğün törenlerinde sahne aldı.Çaldığı ve okuduğu birbirinden güzel türküleri ile düğüne katılan davetlilerin saatlerce ve de  gönüllerince eğlenmelerini sağlayan Dursun Akyüz´ün bu muhteşem sahne performansı davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

YAŞ PASTA VE TAKI TÖRENİ

Yaş Pasta ve Takı Töreni ile devam eden Düğün Töreninde düğüne katılan davetliler özellişkle Takı Töreninde çok uzun kuyruklar oluşturarak hem genç çiftlerimizi sahnede tebrik etme imkanı yakaladılar hem de mutluluklarına ortak oldular.

/resimler/2018-5/14/1430172155523.jpg

Özellikle Damadın Almanya´dan gelen Patronunun Sahnede espiriler ve de şakalar eşliğinde takısını takması sahnede çok güzel görüntülerin ortaya çıkmasına vesilke oldu.

Damadın Almanya´dan gelen İş Arkadaşlarının yoğun katılım gösterdikleri düğünde İş Arkadaşlarının takı esnasındaki şaka ve espirileri tüm salonu kahkaha tufanına boğdu.

32 SENELİK TAKI

Damat Muhammet Ali Zeyrek´in bundan 32 sene önce vefat eden Annesi Ayşe Zeyrek´in geline taktığı altınlar düğünün en duygusal anlarının yaşanmasına vesile oldu.

Damadın Dedesi Muhammet Zeyrek Sahnede Yanıma gelelerek “Hocam dedi.Ben Tam 32 senedir bu altınları yanımda emanet saklıyorum.Gelinim Ayşe ölürken bu altınları yanıma emanet aldım.32 Sene sakladım.Şimdi ise bu altınları esas sahibine Sibel Kızımıza büyük bir gurur ile takmanın mutluluğunu yaşıyorum.

CENGİZ SELİMOĞLU FIRTINASI

Çaykara İlçemizin Müzik Dünyasına kazandırdığı ve de Ulusal Müzik Dünyasında Karadeniz Müziğini çok büyük bir başarı ile temsil eden Çaykara´lı Sanatçımız Cengiz Selimoğlu genç çiftlerimizin Düğün Törenleri için Nisra Park Düğün Salonundaydı.

Beyefendiliği,mükemmel bir insan oluşu ve de işine gösterdiği  muhteşem saygı ile her zaman olduğu gibi sahnede muhteşem bir performans ortaya koyan Sanatçı Cengiz Selimoğlu  her zaman olduğu gibi sahnesini alkış tufanı eşliğinde tamamladı

MİSAFİRLER OYUNA DOYDU

Özellikle Burdur´dan gelen Misafirler oyun havalarına büyük bir ilgi gösterdiler.Muhteşem oyun havaları eşliğinde gönüllerince eğlenen misafirlerin mutlulukları adeta gözlerinden okundu.

/resimler/2018-5/14/1430498718969.jpg

Çaykara Gündem Ailesi olarak ömürlerinin en mutlu en anlamlı ve de en güzel kararlarını veren Sevgili Sibel  &  Muhammet Ali Zeyrek Çiftini bu anlamlı ve de güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,genç çiftlerimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Sibel Muhammet Ömürlük İmza
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İbrahim Tuncer´den CHP´li Aygün´e Tepki
İbrahim Tuncer´den CHP´li Aygün´e Tepki
CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün´ün Trabzon şehrini hedef alan açıklamalarına Araştırmacı-Yazar İbrahim Tuncer tepki gösterdi.
Genç Çiftçi Hibe Projesi Meyvelerini Veriyor
Genç Çiftçi Hibe Projesi Meyvelerini Veriyor
Çaykara İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından 2016 Yılında Çaykara İlçemizde ilk dağıtımı gerçekleştirilen Hereford ve Aggus Irkı Büyükbaş Hayvanlar Yöremize tamamen uyum sağladı.
Osman Abanoz Kızını Evlendiriyor
Osman Abanoz Kızını Evlendiriyor
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kamu iç Denetçisi Osman Abanoz´un Mimar kızı Hümeyra Abanoz, hayatını Dr.Enver Turan ile birleştiriyor.
Karaçam ve Uzungöl Karlandı
Karaçam ve Uzungöl Karlandı
Çaykara İlçemizde Yüksek yerlerdeki bazı Mahallelerimizde sezonun ilk karı bu sabah saatlerinden itibaren yağmaya başlarken İlçe Merkezinde ise yağmur devam ediyor.
Bir Sonbahar Rüzgarı Eser Durur Başımda
Bir Sonbahar Rüzgarı Eser Durur Başımda
Gazetemiz Köşe Yazarlarından Zeynep Yildirim´ın yazdığı"BİR SONBAHAR RÜZGÂRI ESER DURUR BAŞIMDA"adlı şiirini değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Sorunları Masaya Yatırıldı
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Sorunları Masaya Yatırıldı
Trabzon Çaykara-Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Derneği öncülüğünde Çaykara ve Dernekpazarı ilçelerinin sorunlarının ele alındığı toplantı gerçekleştirildi.
Uzungöl´de Ertuğrul Mine´sine Kavuştu
Uzungöl´de Ertuğrul Mine´sine Kavuştu
Uzungöl´ün en sevilen Turizmcilerinden Mustafa Karagöz´ün Oğlu Ertuğrul ile Yine Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden Yusuf Uçan´ın Dünyalar Güzeli kızları Mine Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk´e Ağıt
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk´e Ağıt
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk´ün için Şair M.Nihat Malkoç´un yazdığı “MUHAMMET FATİH SAFİTÜRK´E AĞIT” şiirini Şehit edilişinin 2. sene-i devriyesinde paylaşıyoruz
AVM´de Yangın Paniği!
AVM´de Yangın Paniği!
Çaykaralı işadamlarının sahibi olduğu Kırklareli Lüleburgaz ilçesinde bulunan Bercadia AVM´de yangın çıktı.
Mine ve Ertuğrul Evleniyor
Mine ve Ertuğrul Evleniyor
Uzungöl Filak Mahallesinden Mine Uçan ile Uzungöl Hocalı Mahallesinden Ertuğrul Karagöz 10 Kasım 2018 Cumartesi Akşamı Uzungöl´de gerçekleştirilecek olan düğün töreni, ile dünya evine giriyorlar.
Uzungöl mü Şerah mı_
Uzungöl mü Şerah mı_
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Uzungöl mü Şerah mı?" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Organ Bağışı Haftasında Bağış Çağrısı!
Organ Bağışı Haftasında Bağış Çağrısı!
3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası kapsamında Ataköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Çaykara Dr. M. İlhan Durgun İlçe Hastanesi personelleri tarafından Uzungöl ve Çaykara Merkez´de stant kurarak farkındalık oluşturmaya çalıştılar.
6 Kasım Ve Çetin Bir Yazı
6 Kasım Ve Çetin Bir Yazı
Öğretmen Hilmi Kanık´ın 6 Kasım ve Çetin Bir Yazı İsimli Yaszısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Uzungöl´de Fatih Hacer´ine Kavuştu
Uzungöl´de Fatih Hacer´ine Kavuştu
Uzungöl Elmalı Mahallesinden Fatih Mutlu ile Köseli, Mahallesinden Hacer Yazıcı 4 Kasım 2018 Pazar Günü Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan Mahşeri kalabalığın katılımı ile gerçekleştirilen düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe “EVET” dediler.
Kültürümüzü Yaşatıyorlar!
Kültürümüzü Yaşatıyorlar!
Trabzon Çaykara- Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Derneğinde Prof. Dr. Orhan Durgun öncülüğünde kültür faaliyetlerine devam ediyor.
Cumhuriyetle Yaşıt Emekli Öğretmene Başkan Genç´ten Anlamlı Ziyaret
Cumhuriyetle Yaşıt Emekli Öğretmene Başkan Genç´ten Anlamlı Ziyaret
Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Cumhuriyetle yaşıt, Çaykaralı hemşerimiz eğitim duayeni Ahmet Nurettin Gürsoy Hoca´yı ziyaret etti.
Çaykara´da Cumhuriyet Coşkusu Erken Başladı
Çaykara´da Cumhuriyet Coşkusu Erken Başladı
Cumhuriyetimizin İlan Edilişinin 95. Yıl Dönümü sebebi ile Çaykara İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çeşitli etkinlikler ile kutlanıyor.
Çaykaralı Hulusi Şahin Batman Valisi oldu
Çaykaralı Hulusi Şahin Batman Valisi oldu
Valiler kararnamesiyle İstabul Esenler Kaymakamlığı görevini sürdüren Çaykaralı hemşehrimiz Hulusi Şahin Batman Valisi oldu.
39 İlin Valisi Değişti
39 İlin Valisi Değişti
Yeni Valiler Kararnamesi Resmi Gazete´de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Trabzon Valisi Yücel Yavuz ile birlikte 21 ilin valileri Mülkiye Başmüfettişi olarak merkeze alındı.
Yaylalar Beyaza Büründü!
Yaylalar Beyaza Büründü!
Çaykara´nın yüksek kesimleri ve yaylaları yılın ilk karıyla beyaza büründü.
Abdurrahman Şahin Kilis Müftülüğüne atandı
Abdurrahman Şahin Kilis Müftülüğüne atandı
Yaklaşık 5 yıldan beri Sakarya Hendek ilçesinde müftülük görevinde bulunan Çaykaralı hemşerimiz Abdurrahman Şahin Kilis Müftülüğüne atandı.
Sokak Hayvanları
Sokak Hayvanları
Gazetemiz Yayın Kurulu Üyesi ve Yazarı Mustafa Mutlu Sokak Hayvanlarını Korumak İçin Yazdı
Uzungöl´de Ayhan Güler´ine Kavuştu
Uzungöl´de Ayhan Güler´ine Kavuştu
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Ayhan İnan ile İlçemiz Demirkapı Mahallesinden Dünyalar Güzeli Kızımız Güler Yüce Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Trafik kazasında Çaykaralı Aileden 6 Kişi Yaralandı
Trafik kazasında Çaykaralı Aileden 6 Kişi Yaralandı
Rize´nin Çamlıhemşin ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Çaykara Çambaşı mahallesinden 6 kişi yaralandı.
Turkcell´dan Trabzon´a Yatırım Hamlesi
Turkcell´dan Trabzon´a Yatırım Hamlesi
Turkcell´den Trabzon´a 3 yılda 50 milyon TL´lik altyapı yatırımı
Köpeğe Çarpmamak İçin Kaza Yaptı!
Köpeğe Çarpmamak İçin Kaza Yaptı!
Çaykara Ulucami Mahallesinden, Hasan Cevahir İstanbul´da aracıyla seyrederken Köpeğe çarpmamak için kaza yaptı.
İzmir´den Uzungöl´e Gelin Geldi
İzmir´den Uzungöl´e Gelin Geldi
Uzungöl´ün önemli Turizm İşletme Sahiplerinden Yaren Otel Sahibi Ahmet Akyüz´ün Yakışıklı Oğlu Uzungöl´ün Genç Turizmcilerinden Levent Akyüz ,İzmir´den Fatma Gökmen ile hayatını birleştirdi.
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
8 °C
Pazar
11 °C
Pazartesi
13 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi