İlginizi ÇekebilirAnahtar Kelimeler: Takıran' Öğretmenler Coşkusu

Takıran'da Öğretmenler Günü Coşkusu

24 Kasım Öğretmenler Günü Taşkıran Eğitim Kurumları Çok Amaçlı Spor Salonunda gerçekleştirilen çeşitli programlar ile kutlandı.

Öğretmenler Günü Kutlama Programına Taşkıran Hüseyin Vehbi Fettahoğlu İlkokulu Müdürü İdris Hacımahmutoğlu,Taşkıran İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hüseyin Bulut ile Yönetici,öğretmen ve öğrenciler katıldılar.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan programın açılış konuşması Taşkıran Hüseyin Vehbi Fettahoğlu İlkokulu Müdürü İdris Hacımahmutoğlu tarafından gerçekleştirildi.

Programda öğrenciler tarafından 24 Kasım öğretmenler Günü ile ilgili çeşitli şiirler ve konuşmalar gerçekleştirilirken,Taşkıran Eğitim Kurumları öğrenci Oratoryosu da hazırladığı programı sundu.

Okul Korosunun öğretmenler Günü dolayısı ile hazırlasmış olduğu güzel program keyif ile izlenirken,Okul İdaresi tarafından Şehit Öğretmenler için hazırlanan video duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu.

Öğretmenler rehberliğinde öğrenciler tarafından hazırlanan Fikirler ölmez,Umutlar ölmez,Mustafa Kemal’in Işığı sönmez” isimli gösteri büyük bir ilgi ile izlendi. Eğitim Öğretim yılı boyunca derslerde,kültürel,sportif ve sosyal faaliyetlerde öğretmen ve öğrenciler ile birlikte çekilen videolar salonu hem kahkahalara boğdu hem de tatlı bir nostalji yaşanmasına vesile oldu. Programın son bölümünde ise veliler tarafından öğretmenlere günün anlamına uygun olarak küçük hediyeler takdim edildi.