İlginizi ÇekebilirAnahtar Kelimeler: Taşkıran' Mustafa Ağırman Vefat
  • Salı 15 ° / 10 ° Sağanak
  • Çarşamba 15 ° / 10 ° Bulutlu
  • Perşembe 14 ° / 8 ° Bulutlu

Taşkıran'da Mustafa Ağırman Vefat Etti

İlçemiz Taşkıran Mahallesinden Mustafa Ağırman yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak 24 Kasım 2020 Salı Günü akşam saatlerinde vefat etti

İlçemiz Taşkıran Mahallesinden Mustafa (Mehmet) Ağırman (Gormeç) yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak 24 Kasım 2020 Salı Günü akşam saatlerinde vefat etti..

Çok uzun seneler Köy Hizmetlerinde çalıştıktan sonra emekliye ayrılan Merhum Mustafa Ağırman yaklaşık 2 senedir kısmi felç hastalığı ile mücadele ediyordu.

Taşkıran Mahallesi eski Muhtarlarından Yusuf Ağırman’ın abisi ,Neriman,Aynur,Sonay ve Kader’in babaları olan merhum Mustafa Ağırman 66 yaşında hayata veda etti.

Eğitime çok büyük önem veren ve Elmalı Mahallesinde görev yapan her öğretmene elinden geldiği kadar yardımcı olan Merhum Mustafa Ağırman’ın 24 Kasım Öğretmenler gününde vefat etmesi ilginç bir durum olarak karşımıza çıktı.

Merhum Mustafa Ağırman 25 Kasım 2020 Çarşamba günü saat 14.00’da Taşkıran Merkez Camiinde hijyen kurallarına uygun olarak sınırlı katılım,maske ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak kılınacak olan cenaze namazının ardından Taşkıran Mahallesinde bulunan aile mezarlığında son yolculuğuna uğurlanacak.

Çaykara Gündem Ailesi olarak Merhum Mustafa Ağırman’a Allah’tan Rahmet, kederli ailesine baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

Yusuf Ağırman-Abisi-Taşkıran Eski Muhtarı-0 532 6335126