İlginizi Çekebilir



Türkiye Dağ Kayağı Şampiyonası Çaykara'da Başladı

Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından organize edilen Gençler ve Büyükler Türkiye Dağ Kayağı Şampiyonası Demirkapı Mahallesinde başladı

Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından organize edilen Gençler ve Büyükler Türkiye Dağ Kayağı Şampiyonası Demirkapı Mahallesinde başladı.Türkiye genelinde 4 ayrı kategoride toplam 82 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Şampiyonaya Ülkemizin değişik yerlerinden sporcular katılıyor.

Demirkapı Mahallesinde Organizasyon ile ilgili tüm hazırlıklar tamamlandı ve yarışmalar 11 Şubat 2021 tarihi itibarı ile başladı.14 şubat 2021 Pazar günü gerçekleştirilecek olan final yarışmaları ile şampiyona tamamlanacak.

ZORLUOĞLU VE TOK DEMİRKAPI’DA

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Demirkapı mahallesinde hem gerçekleştirilen hazırlıkları yerinde gördüler hem de Grup müsabakalarını izleyerek sporculara destek verdiler

GRUP MÜSABAKALARI DEVAM EDİYOR

Türkiye Dağ Kayağı Şampiyonasında Grup Müsabakaları devam ediyor.Grup müsabakalarında başarılı olan sporcular 14 şubat pazar günü gerçekleştirilecek finallerde şampiyonluk için mücadele edecek.

PROFESYONEL ORGANİZASYON

Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından Organize edilen Gençler ve Büyükler Türkiye Dağ Kayağı Şampiyonası Profesyonel bir ekip tarafından organize ediliyor.İşte o profesyonel ekip;

SN

GÖREVLİNİN ADI SOYADI

BÖLGESİ

GÖREVİ

1

Yusuf Hakan Özdemir

Kayseri

Federasyon Gözlemcisi

2

Aytekin Sanalan

Erzincan

ISMF Hakemi

3

Sercan Erol

Trabzon

Yerel Organizasyon Sorumlusu

4

Yılmaz Ünal

Erzincan

Jüri Başkanı

5

Erdal Emeç

Erzurum

Yarışma Sonuçlarını Açıklama Sorumlusu

6

Mustafa Tekin

Erzurum

Yarışma Direktörü

7

Yıldırım Beyazit Öztürk

Erzurum

İz açma Sorumlusu

8

Tekin Toprak

Diyarbakır

Hakem

9

Caner Alpay

Antalya

Hakem

10

Hamıza Aktaş

Kayseri

Hakem

11

İskender Karaman

Hakkari

Hakem

12

Volkan Öğdüm

Diyarbakır

Hakem

13

Hüsnü Kan

Rize

Hakem

14

Durmuş Uçgun

İsparta

Hakem

15

Burak Aktaş

Kayseri

Hakem

16

Taşdan Çoban

Sinop

Hakem

17

Selçuk Taş

Erzurum

Hakem

18

Erkan Emeç

Erzurum

Hakem

19

Yıldırım Seçmen

Antalya

İz Aşçısı

20

Ahmet Duran

Kayseri

İz Aşçısı

21

Necdet Bozkurt

Van

İz Aşçısı

22

Mehmet Gani Dalkılıç

Van

İz Aşçısı

23

Ercan Kesti

Rize

İL Aşçısı

Türkiye Gençler ve Büyükler Dağ Kayağı Şampiyonasına 4 ayrı kategoride Türkiye’nin değişik yerlerinden  toplamda 82 sporcu katılıyor.

BÜYÜK ERKEKLER KATEGORİSİ

Büyük Erkekler Kategorisinde Türkiye’nin değişik yerlerinden toplamda 19 sporcu katılıyor.

SN

ADI SOYADI

KATILDIĞI ŞEHİR

1

Oktay Elkatmış

Erzincan

2

Burçay Doğan

Hakkari

3

Alparslan Kaptan

Gaziantep

4

Türkeş Ak

Erzincan

5

Hikmet Morçin

Gaziantep

6

Aykut Taşçı

Eskişehir

7

Miraç Gülrenk

Diyarbakır

8

Muhammet Furkan Polat

Eskişehir

9

Yunus Emre Güngör

Diyarbakır

10

Ali Osma

Elazığ

11

Emirhan Koç

Diyarbakır

12

Abdülkadir Eroğlu

Edirne

13

Samet Yazıcı

Kars

14

Yasin Hamdi Karabulut

Giresun

BÜYÜK KADINLAR KATEGORİSİ

Şampiyonaya Büyük Kadınlar Kategorisinde 3 sporcu katılıyor

SN

ADI SOYADI

KATILDIĞI ŞEHİR

1

Gülşah Bircan Akpınar

Erzurum

2

Yeliz Esen

Erzurum

3

Hatice Kuş

Eskişehir

U 16 ERKEK KATEGORİSİ

Bu Kategoride 15-16 yaşındaki erkek sporcular mücadele edecekler.Yarışmaya toplam 4 sporcu katılıyor

SN

ADI SOYADI

KATILDIĞI ŞEHİR

1

Batuhan Tayyar Kamçı

Bursa

2

Faik Efe Gündüz

Burdur

3

Emirhan Kars

Bursa

4

Ahmet Tuğrul

Burdur

U 16 KIZ KATEGORİSİ

Bu Kategoride 15-16 yaşındaki kız sporcular mücadele edecekler.Yarışmaya toplam 7 sporcu katılıyor

SN

ADI SOYADI

KATILDIĞI ŞEHİR

1

Ekin Aydoğdu

Burdur

2

Eylül Aydoğdu

Burdur

3

Sümeyye Öztürk

Bursa

4

Aleyna Gümüş

Bursa

5

Sıla Ak

Bursa

6

Rana Tendoğan

Burdur

7

Sueda Sultan Evci

Burdur

U 18 ÊRKEK KATEGORİSİ

Bu Kattegoride 17 ve 18 yaşındaki erkek sporcular yarışacaktır.Yarışmaya toplam 15 sporcu katılacaktır

SN

ADI SOYADI

KATILDIĞI ŞEHİR

1

Ahmet Uçgun

Çankırı

2

Ali Baran Pekin

Çanakkale

3

Emircan Akpınar

Çankırı

4

Emirhan Kaburtu

Çanakkale

5

Halil Kömür

Çanakkale

6

Yusuf Sadi Özbayraktar

Çanakkale

7

Hüseyin Duran

Çanakkale

8

Kemal Aktaş

Çankırı

9

Mahmud Esad İnce

Çanakkale

10

Bedirhan Tayyar  Kahraman

Çanakkale

11

Buğra Kiraz

Çanakkale

12

Erol Özyünüm

Çankırı

13

Kemal Şahbaz

Çankırı

14

Mehmet Altındaş

Çankırı

15

Naim Erdem Uğurlu

Çankırı

U 18 KIZ KATEGORİSİ

Bu Kattegoride 17 ve 18 yaşındaki kız sporcular yarışacaktır.Yarışmaya toplam 7 sporcu katılacaktır

SN

ADI SOYADI

KATILDIĞI ŞEHİR

1

Sıla Demir

Çanakkale

2

Ceren Ziyalar

Çankırı

3

Evin Ersoy

Çanakkale

4

Melisa Yaren Dönmez

Çanakkale

5

Fatmanur Onur

Çankırı

6

Fevziye Yiğit

Çankırı

7

Sultan Doğanay

Çanakkale

U 20 ERKEK KATEGORİSİ

Bu Kategoride 19-20 yaşındaki erkek sporcular yarışacaktır.Yarışmaya toplam 8 sporcu katılacaktır

SN

ADI SOYADI

KATILDIĞI ŞEHİR

1

Muhammet Umut Tuna

Çorum

2

Emirhan Adaşıroğlu

Çorum

3

Ertuğrul Kaan Elmassilgi

Çorum

4

Kadir Can Köhne

Çorum

5

Doğukan Kömür

Çorum

6

Serhat Çelik

Çorum

7

Vahit Arıklı

Çorum

8

Ali Alın

Denizli

U 20 KIZ KATEGORİSİ

Bu Kategoride 19-20 yaşındaki kız sporcular yarışacaktır.Yarışmaya toplam 1 sporcu katılacaktır

SN

ADI SOYADI

KATILDIĞI ŞEHİR

1

Dilara Yılmaz

Denizli