İlginizi Çekebilir  • Cumartesi 38 ° / 21 ° Güneşli
  • Pazar 39 ° / 23 ° Güneşli
  • Pazartesi 39 ° / 23 ° Güneşli

Ufuk Özen Alibeyoğlu´nun Yeni Görev Yeri Ardeşen Kaymakamlığı

Çaykaralı hemşehrimiz Kaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu Bitlis Güroymak ilçesi Kaymakamlığı görevini tamamlayarak ilçeden ayrıldı.

Çaykaralı hemşehrimiz Kaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu Bitlis Güroymak ilçesi Kaymakamlığı görevini tamamlayarak ilçeden ayrıldı. 

Bitlis Güroymak ilçesinde 2016 tarihinden beri kaymakamlık görevini sürdüren, 07/08/2019 tarihli ve 2019/268 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile görev yeri değiştirilen ve Rize Ardeşen Kaymakamlığına ataması yapılan Çaykaralı Hemşehrimiz Kaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu, Daire Amirleri ve Personellerle Vedalaştı. /resimler/2019-8/29/1343462396259.jpgKaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu, yaptığı açıklamada, ?Güroymak İlçemizde 3 yıldır görev yapıyorum. Bin yıldan buyana İslam´a beşiklik yapan âlimler, evliyalar, şehitler ve kahramanlar diyarı mübarek vatan toprağının müstesna bir parçası olan Güroymak ilçesinde görev yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Kaymakam Alibeyoğlu, Devletimizin sağladığı imkânlar ölçüsünde, vatandaşlarımıza en güzel hizmeti hiçbir vatandaşımızı ayırmadan en tarafsız şekilde sunmanın gayreti içerisinde olduk. Görev yaptığım 3 Yılda gezmediğim Mahalle, Sokak, Belde, Köy ve mezra kalmamıştır. Hizmet götürürken renk körü olan devletimizin, ilçemizdeki temsilcisi olarak hiçbir vatandaşlarımızın din, dil, ırk, görüş ve düşüncesine bakmadan kamu hizmetlerinden yararlanması sözü vermiştik. Herkesi Türkiye Cumhuriyetinin vatandaşı olarak sevdik, saydık ve bağrımıza basıp baş tacı yaptık. Dedelerimizin bin yıldır nazlı nazlı dalgalanması için cepheden cepheye koşarak canını verdiği bu mübarek nazlı ve şanlı bayrağımızın gölgesinde birlikteliğimizi çekemeyen herkese ve her sisteme inat, huzur içerisinde ve kardeşçe yaşamaya devam ettik. Kaymakam Alibeyoğlu, Çanakkale´de, Sakarya´da, Galiçka´da, Filistin´de, Suriye´de Trablusgarb´ta din, iman ve vatanı için şehit düşerek aynı mezarda koyun koyuna yatan dedelerimiz gibi bu memlekette kıyamete kadar bir birimizle sarmaş dolaş yaşamaya devam edeceğiz. Sizlerle birlikte bu ilçede görev yapmaktan çok memnun kaldım,? dedi./resimler/2019-8/29/1344081458764.jpgKaymakam Alibeyoğlu, ?Görev yaptığımız süre içerisinde hep birlikte Güroymak ve Güroymak´lılar için bir şeyler yapma gayreti içeresinde olduk. Görev yaptığımız süreler içerisinde siz mesai arkadaşlarım ve ilçe halkından büyük destek gördüm. Görevim boyunca benimle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bizler Kamu çalışanıyız. Nerede görev verilirse orada seve seve çalışırız. Görev yapacağım yerde her zaman kapım sizlere açıktır. Hepimiz beşeriz, İnsanız iş yoğunluğundan dolayı bazen bilmeyerek hata yapmış ola biriz. Hepinize hakkımı helal ediyorum. Sizlerin de haklarınızı helal etmenizi istiyorum,? ifadelerini kullandı./resimler/2019-8/29/1345475679434.jpgKaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu Kimdir?

Aslen Çaykara Uzungöl´den olan Kaymakam Ufuk Özen 1981 yılında Bayburt´ta doğdu. İlköğrenimi Bayburt, Lise öğrenimini Gümüşhane´de tamamladı. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden 2004 yılında mezun oldu. Avrasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisansını tamamladı.  Evli eşi İngilizce öğretmeni, iki çocuk babasıdır. 

Kariyer

2007 yılında Maliye Bakanlığında Vergi Denetmen Yardımcısı olarak göreve başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından açılan sınavı kazanarak 2009 yılında Gümüşhane Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Çaykara ilçesinde vekâleten, Trabzon Düzköy, Posof Kaymakamlığında asaleten görev yaptı. İçişleri Bakanlığının onayı ile Güroymak Kaymakamlığına ve Güroymak Belediye Başkanlığına Kayyum olarak atandı. 26.11.2016 tarihinde görevine başladı.

Haber: Çaykara Gündem Gazetesi