Uzungöl´de Ayhan Güler´ine Kavuştu
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Ayhan İnan ile İlçemiz Demirkapı Mahallesinden Dünyalar Güzeli Kızımız Güler Yüce Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Tarih: 15.10.2018 13:04:23/ 2421okunma / 0yorum

Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Ayhan İnan ile İlçemiz Demirkapı Mahallesinden  Dünyalar Güzeli Kızımız Güler Yüce  Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler./resimler/2018-10/15/1308444278063.jpg13 Ekim  2018 Cumartesi Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Düğün Töreninde tabiri caiz ise adeta sezon Finali yaşandı.

MİSAFİRLER SALONA SIĞMADI

Hem Demirkapı Mahallemizden hem Uzungöl´den hem Trabzon´dan hem de çevre İl Ve İlçelerden gelen yüzlerce davetlinin iştirak ettikleri düğün töreninde adeta insan seli yaşandı.

Düğün başlamadan önce insan yoğunluğu sebebi ile salona yüzlerce sandalye takviyesi yapılmasına rağmen yine de bir çok davetli yer bulamadığı için düğünü ayakta takip ertmek durumunda kaldılar.

/resimler/2018-10/15/1309378497973.jpgGelin ve Damadın arkadaşlarının da çok yoğun bir ilgi gösterdikleri düğün töreninde salonda bırakın oturmayı ayakta dahi yer bulabilmek nerede ise imkansız bir hale geldi.

Özellikle Demirkapı Mahallesinden olan Gelin Tarafının Aile ve Yakınlarının düğüne göstermiş oldukları yoğun katılım düğün esnasında gözlerden kaçmadı

MUHTEŞEM GİRİŞ DANSI

Genç Çiftlerimizin Muhteşem Giriş Dansı ile başlayan Düğün Töreninde davetlilerin de gelin ve damadın bu tatlı heyecanlarını sahnede paylaşmaları ile muhteşem bir giriş bölümü ile genç çiftlerimizin düğün töreni başladı.

Gelin ve Damadın Düğün Boytunca Misafirleri ile yakından ilgilenmeleri gözlerden kaçmazken bu durum davetliler tarafından çok büyük bir alkış aldı.

RESMİ NİKAH TÖRENİ

Genç Çiftlerin Resmi Nikahları Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok tarafından kıyıldı.Resmi Nikah Töreninde Genç Çiftlerin Nikah Şahitlikleri ise İsmail İnan,Sinan Şahin ve Süleyman Yüce tarafından yapıldı./resimler/2018-10/15/1310433882230.jpgNikah Kıyma Merasiminde genç Çiftlere tavsiyelerde bulunan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Evlilik Müessesesinin farklı ve özel bir kavram olduğunu Aileni,n temelini oluşturan bu müessesenin mutlaka sağlam bir zemin üzerinde kurulması gerektiğini ifade etti.

Gençlerimizin bir Ömür Boyu iyi günde,kötü günde hastalıkta ve sağlıkta mutlaka birbirlerine destek olmaları gerektiğini anımsatan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Evlilikte 4S (Sevgi,Saygı,Sadakat,Sabır) kavramlarının evliliğin temel kuıralları olduklarını bu kurallara uyulduğu sürece evlilik hayatı boyunca hiçbir zaman hiçbir sorun ile karşılaşılmayacağını sözlerine ekledi.

Resmi İmzaların atılmasının ardından Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok daha sonra evlilik Cüzdanını Yuvanın Temel Yapı Taşı Gelin Kızımız Güler İnan´a takdim etti.

MİSAFİRLERDEN MUHTEŞEM OYUN HAVALARI

Genç Çiftlerimizin Düğün Törenine katılan Misafirler düğün boyunca çeşitli oyun havaları ile muhteşem bir akşam yaşarken özellikle Demirkapı Mahallemizden Düğün Törenine katılan misafirlerin oynadıkları Can Demirağa ve Haldızen Sallaması muhteşem görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu./resimler/2018-10/15/1311447875359.jpgDavetlilerin ayakta alkışlar eşliğinde izledikleri bu muhteşem oyunlar Düğüne katılan davetlileri adeta mest etti.

NURETTİN KAHVECİ  YİNE BÜYÜLEDİ

Karadeniz Müziğinin en önemli İsimlerinden Sanatçı Nurettin Kahveci genç Çiftlerimizin Düğün Töreni için Özel olarak Bursa´dan geldi.

Her zaman olduğu gibi Muhteşem bir sahne performansı ile sevenlerini bir kere daha kendisine hayran bırakan Sanatçı Nurettin Kahveci  çaldığı ve oynadığı birbirinden güzel oyun havaları ile düğüne katılan davetlilerin gönüllerince oynamalarını sağladı./resimler/2018-10/15/1312443189122.jpgÖzellikle Eski Topraklar diye tabir edilen 50 Yaşın Üstündeki Eski Horoncuların coştukları ve de sahnede muhteşem bir oyun sergiledikleri düğün töreninde Yaşlı Grubun oynadığı bu muhteşem oyun davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

EROL SALİH BÜYÜLEDİ

Uzungöl Düğünlerinin Baş Mimarlarından Erol Akyüz ve Kemençe Sanatçısı Salih Bağdatlı  Genç Çiftlerin Düğün Törenlerinde bir defa daha sahne aldılar.

Her zaman olduğu gibi Muhteşem Sahne performansı ile davetlileri  coşturmayı başaran Erol Akyüz ve  Salih Bağdatlı  ikilisinin bu muhteşem performansı davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

YAŞ PASTA VE TAKI TÖRENİ

Genç Çiftlerin Düğün Törenleri Yaş Pasta Kesim Töreni ve Takı Töreni iler devam etti. Özellikle Takı Töreninde Düğüne katılan Davetliler uzun kuyruklar oluşturarak hem Genç Çiftlerimizin mutluluklarına ortak olmuş oldular hem de Genç Çiftlerimizi sahnede Tebrik Etmenin mutluluğunu yaşamış oldular./resimler/2018-10/15/1313441627741.jpgDüğünün son bölümünde ise Fotoğraf çekimleri gerçekleştirildi.Her iki ailenin de çok kalabalık ailelerden oluşması ve de dost ve akrabalarının çok olması sebebi ile Resim Çekme Töreni yaklaşık 1 saat kadar sürdü.

Düğünün sonunda ise Sezgin Otel Bahçesinde gerçekleştirilen Muhteşem Havai Fişek Gösterisi ile Genç Çiftlerimizin Düğün Törenleri tamamlanmış oldu.

4 SAATLİK MUHTEŞEM BİR DÜĞÜN

Genç Çiftlerimiz Sevgili Güler & Ayhan İnan Çiftinin Düğün Töreni Yaklaşık 4 saat sürerken gecenin ilerleyen saatlerine rağmen salonun hala tıklım tıklım dolu olduğu ve misafirlerin gecenin geç saatlerine rağmen salondan ayrılmadıkları ve muhteşem düğün törenine kendilerini kaptırdıkları gözlerden kaçmadı.

Çaykara Gündem Ailesi olarak ömürlerinin en güzel,en anlamlı ve de en doğru kararlarını veren Sevgili Güler  & Ayhan İnan   Çiftini bu anlamlı ve güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,genç çiftlerimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.

Haber: Hilmi Kanık

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Uzungöl Ayhan Güler Kavuştu
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar
Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar
Çaykaralı Prof.Dr. Vehbi Yavuz´un kaleme aldığı “Devlet Yönetimindeki Bariz Yanlışlar” adlı makaleyi paylaşıyoruz.
Fatih İle Sümeyye İlk Adımı Attı
Fatih İle Sümeyye İlk Adımı Attı
Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden Emekli Öğretmen Abdullah Danış´ın Polis Memuru olan Oğlu Fatih ile Uzungöl Esnaflarından Dursun Genel´in Üniversite Mezunu Dünyalar güzeli kızları Sümeyye Uzungöl´de gerçekleştirilen dillere destan bir tören ile nişanlandılar
Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu Dekanlığa Atandı
Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu Dekanlığa Atandı
Çaykaralı hemşehrimiz Prof.Dr. İrfan Yazıcıoğlu Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanlığına atandı.
Uzungöl´de Mehmet Keleş Muhtar Adayı
Uzungöl´de Mehmet Keleş Muhtar Adayı
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Mehmet Keleş Sosyal paylaşım sitesinde gerçekleştirdiği bir açıklama ile Uzungöl Muhtarlığı için Aday olduğunu açıkladı.
Cemal Ağırman Muhtar Adaylığını Açıkladı
Cemal Ağırman Muhtar Adaylığını Açıkladı
Cemal Ağırman, yaptığı basın açıklamasında Çaykara-Taşkıran Mahallesi´nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Bilecik Valisi Hemşehrimiz Bilal Şentürk, Görevine Başladı.
Bilecik Valisi Hemşehrimiz Bilal Şentürk, Görevine Başladı.
Cumhurbaşkanı kararnamesiyle 26 Aralıkta Bilecik Valiliğine atanan Çaykaralı Bilal Şentürk göreve başladı.
Övünmek Hakkımız..
Övünmek Hakkımız..
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" ÖVÜNMEK HAKKIMIZ " adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Ne Çok Şeyi Öğretti Geçen Yıllar.!
Ne Çok Şeyi Öğretti Geçen Yıllar.!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı “NE ÇOK ŞEYİ ÖĞRETTİ GEÇEN YILLAR” adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
2018 Ve Uzungöl
2018 Ve Uzungöl
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Kaleme Aldığı 2018 ve Uzungöl Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Uzungöl´de Teleferik Başlıyor
Uzungöl´de Teleferik Başlıyor
Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden bir tanesi olan Uzungöl Teleferiğe kavuşuyor.Senelerdir Uzungöl Sevdalılarının büyük bir özlem ile bekledikleri Teleferik Projesi artık gerçeğe dönüşüyor.
Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti
Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Basınımız Sera Gölü´nü Keşfetti" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Nurhayat Arhavi´ye Sesleniyor
Nurhayat Arhavi´ye Sesleniyor
Bölgemizin Yetiştirdiği en önemli değerlerden ve de Bilim İnsanlarımızdan Nurhayat Zaim bu günlerde farklı bir heyecan ve koşuşturmanın içinde.
Uzungöl´de Dursun Karaca Muhtar Adayı
Uzungöl´de Dursun Karaca Muhtar Adayı
1972 Yılında Uzungöl´de Dünyaya gelen Dursun Karaca 2001 Yılından bu yana önce Uzungöl Belediyesinde daha sonra ise Çaykara Belediyesinde Teknik Personel olarak görev yapıyor.
Bu Şehre Yaşamaya Geldim
Bu Şehre Yaşamaya Geldim
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" BU ŞEHRE YAŞAMAYA GELDİM "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Zorluoğlu Uğurlu Geldi
Zorluoğlu Uğurlu Geldi
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" ZORLUOĞLU UĞURLU GELDİ "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Kendi Gelmeden Rüzgarı Geldi
Kendi Gelmeden Rüzgarı Geldi
Taka Gazetesi Genel Müdürü ve Gazetemizin yazarlarından Çaykaralı hemşehrimiz Zihni Ağırman´ın kaleme aldığı" KENDİ GELMEDEN RÜZGÂRI GELDİ "adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Kimi Sevdiysek Gitti
Kimi Sevdiysek Gitti
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Çaykara´dan ADAM Yetişir İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Asırlık Yaşayan Efsane öğretmene Büyük Vefa Örneği
Asırlık Yaşayan Efsane öğretmene Büyük Vefa Örneği
Çaykaralı Asırlık Çınar Ahmet Nurettin Gürsoy Öğretmene Büyük Vefa Örneği
Selam Olsun Siirt´in Güzel İnsanına!
Selam Olsun Siirt´in Güzel İnsanına!
Eğitimci Araştımacı-Yazar Mehmet Mutluoğlu´nun bir gezinin ardından kaleme aldığı “SELAM OLSUN SİİRT´İN GÜZEL İNSANLARINA” başlıklı yazısını okurlarımızla paylaşıyoruz.
RE/MAX Meydan Trabzon´da Açıldı
RE/MAX Meydan Trabzon´da Açıldı
Türk gayrimenkul sektöründe önemli bir yer teşkil eden RE/MAX Meydan Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi Trabzon´da açıldı. Ekip arasında Uzungöl Turizmini yaşatma derneği Başkanı, Turizmci Mustafa Akyüz´de bulunuyor.
Prof. Dr. Öksüz,Türk Tarih Kurumu Bilim Kurulu Asli Üyeliğine Seçildi
Prof. Dr. Öksüz,Türk Tarih Kurumu Bilim Kurulu Asli Üyeliğine Seçildi
Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Çaykaralı hemşehrimiz Prof. Dr. Hikmet Öksüz, Türk Tarih Kurumu Bilim Kurulu asli üyeliğine seçildi.
Ravza´yı Anlamak
Ravza´yı Anlamak
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Ravza´yı Anlamak" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Muhteşem Nikâh töreni
Muhteşem Nikâh töreni
Trabzon Büyükşehir Belediyesi İç Denetçisi Osman Abanoz´un kızı Hümeyra Abanoz ile Doktor Enver Turan Zorlu Grand otel de düzenlenen dillere destan nikâh töreni ile mutluluğa yelken açtılar.
İbrahim Tuncer´den CHP´li Aygün´e Tepki
İbrahim Tuncer´den CHP´li Aygün´e Tepki
CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün´ün Trabzon şehrini hedef alan açıklamalarına Araştırmacı-Yazar İbrahim Tuncer tepki gösterdi.
Genç Çiftçi Hibe Projesi Meyvelerini Veriyor
Genç Çiftçi Hibe Projesi Meyvelerini Veriyor
Çaykara İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından 2016 Yılında Çaykara İlçemizde ilk dağıtımı gerçekleştirilen Hereford ve Aggus Irkı Büyükbaş Hayvanlar Yöremize tamamen uyum sağladı.
Osman Abanoz Kızını Evlendiriyor
Osman Abanoz Kızını Evlendiriyor
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kamu iç Denetçisi Osman Abanoz´un Mimar kızı Hümeyra Abanoz, hayatını Dr.Enver Turan ile birleştiriyor.
Karaçam ve Uzungöl Karlandı
Karaçam ve Uzungöl Karlandı
Çaykara İlçemizde Yüksek yerlerdeki bazı Mahallelerimizde sezonun ilk karı bu sabah saatlerinden itibaren yağmaya başlarken İlçe Merkezinde ise yağmur devam ediyor.
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
-1 °C
Cuma
-1 °C
Cumartesi
-1 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi