Uzungöl´de Ayhan Güler´ine Kavuştu
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Ayhan İnan ile İlçemiz Demirkapı Mahallesinden Dünyalar Güzeli Kızımız Güler Yüce Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Tarih: 15.10.2018 13:04:23/ 2274okunma / 0yorum

Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Ayhan İnan ile İlçemiz Demirkapı Mahallesinden  Dünyalar Güzeli Kızımız Güler Yüce  Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler./resimler/2018-10/15/1308444278063.jpg13 Ekim  2018 Cumartesi Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Düğün Töreninde tabiri caiz ise adeta sezon Finali yaşandı.

MİSAFİRLER SALONA SIĞMADI

Hem Demirkapı Mahallemizden hem Uzungöl´den hem Trabzon´dan hem de çevre İl Ve İlçelerden gelen yüzlerce davetlinin iştirak ettikleri düğün töreninde adeta insan seli yaşandı.

Düğün başlamadan önce insan yoğunluğu sebebi ile salona yüzlerce sandalye takviyesi yapılmasına rağmen yine de bir çok davetli yer bulamadığı için düğünü ayakta takip ertmek durumunda kaldılar.

/resimler/2018-10/15/1309378497973.jpgGelin ve Damadın arkadaşlarının da çok yoğun bir ilgi gösterdikleri düğün töreninde salonda bırakın oturmayı ayakta dahi yer bulabilmek nerede ise imkansız bir hale geldi.

Özellikle Demirkapı Mahallesinden olan Gelin Tarafının Aile ve Yakınlarının düğüne göstermiş oldukları yoğun katılım düğün esnasında gözlerden kaçmadı

MUHTEŞEM GİRİŞ DANSI

Genç Çiftlerimizin Muhteşem Giriş Dansı ile başlayan Düğün Töreninde davetlilerin de gelin ve damadın bu tatlı heyecanlarını sahnede paylaşmaları ile muhteşem bir giriş bölümü ile genç çiftlerimizin düğün töreni başladı.

Gelin ve Damadın Düğün Boytunca Misafirleri ile yakından ilgilenmeleri gözlerden kaçmazken bu durum davetliler tarafından çok büyük bir alkış aldı.

RESMİ NİKAH TÖRENİ

Genç Çiftlerin Resmi Nikahları Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok tarafından kıyıldı.Resmi Nikah Töreninde Genç Çiftlerin Nikah Şahitlikleri ise İsmail İnan,Sinan Şahin ve Süleyman Yüce tarafından yapıldı./resimler/2018-10/15/1310433882230.jpgNikah Kıyma Merasiminde genç Çiftlere tavsiyelerde bulunan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Evlilik Müessesesinin farklı ve özel bir kavram olduğunu Aileni,n temelini oluşturan bu müessesenin mutlaka sağlam bir zemin üzerinde kurulması gerektiğini ifade etti.

Gençlerimizin bir Ömür Boyu iyi günde,kötü günde hastalıkta ve sağlıkta mutlaka birbirlerine destek olmaları gerektiğini anımsatan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Evlilikte 4S (Sevgi,Saygı,Sadakat,Sabır) kavramlarının evliliğin temel kuıralları olduklarını bu kurallara uyulduğu sürece evlilik hayatı boyunca hiçbir zaman hiçbir sorun ile karşılaşılmayacağını sözlerine ekledi.

Resmi İmzaların atılmasının ardından Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok daha sonra evlilik Cüzdanını Yuvanın Temel Yapı Taşı Gelin Kızımız Güler İnan´a takdim etti.

MİSAFİRLERDEN MUHTEŞEM OYUN HAVALARI

Genç Çiftlerimizin Düğün Törenine katılan Misafirler düğün boyunca çeşitli oyun havaları ile muhteşem bir akşam yaşarken özellikle Demirkapı Mahallemizden Düğün Törenine katılan misafirlerin oynadıkları Can Demirağa ve Haldızen Sallaması muhteşem görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu./resimler/2018-10/15/1311447875359.jpgDavetlilerin ayakta alkışlar eşliğinde izledikleri bu muhteşem oyunlar Düğüne katılan davetlileri adeta mest etti.

NURETTİN KAHVECİ  YİNE BÜYÜLEDİ

Karadeniz Müziğinin en önemli İsimlerinden Sanatçı Nurettin Kahveci genç Çiftlerimizin Düğün Töreni için Özel olarak Bursa´dan geldi.

Her zaman olduğu gibi Muhteşem bir sahne performansı ile sevenlerini bir kere daha kendisine hayran bırakan Sanatçı Nurettin Kahveci  çaldığı ve oynadığı birbirinden güzel oyun havaları ile düğüne katılan davetlilerin gönüllerince oynamalarını sağladı./resimler/2018-10/15/1312443189122.jpgÖzellikle Eski Topraklar diye tabir edilen 50 Yaşın Üstündeki Eski Horoncuların coştukları ve de sahnede muhteşem bir oyun sergiledikleri düğün töreninde Yaşlı Grubun oynadığı bu muhteşem oyun davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

EROL SALİH BÜYÜLEDİ

Uzungöl Düğünlerinin Baş Mimarlarından Erol Akyüz ve Kemençe Sanatçısı Salih Bağdatlı  Genç Çiftlerin Düğün Törenlerinde bir defa daha sahne aldılar.

Her zaman olduğu gibi Muhteşem Sahne performansı ile davetlileri  coşturmayı başaran Erol Akyüz ve  Salih Bağdatlı  ikilisinin bu muhteşem performansı davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

YAŞ PASTA VE TAKI TÖRENİ

Genç Çiftlerin Düğün Törenleri Yaş Pasta Kesim Töreni ve Takı Töreni iler devam etti. Özellikle Takı Töreninde Düğüne katılan Davetliler uzun kuyruklar oluşturarak hem Genç Çiftlerimizin mutluluklarına ortak olmuş oldular hem de Genç Çiftlerimizi sahnede Tebrik Etmenin mutluluğunu yaşamış oldular./resimler/2018-10/15/1313441627741.jpgDüğünün son bölümünde ise Fotoğraf çekimleri gerçekleştirildi.Her iki ailenin de çok kalabalık ailelerden oluşması ve de dost ve akrabalarının çok olması sebebi ile Resim Çekme Töreni yaklaşık 1 saat kadar sürdü.

Düğünün sonunda ise Sezgin Otel Bahçesinde gerçekleştirilen Muhteşem Havai Fişek Gösterisi ile Genç Çiftlerimizin Düğün Törenleri tamamlanmış oldu.

4 SAATLİK MUHTEŞEM BİR DÜĞÜN

Genç Çiftlerimiz Sevgili Güler & Ayhan İnan Çiftinin Düğün Töreni Yaklaşık 4 saat sürerken gecenin ilerleyen saatlerine rağmen salonun hala tıklım tıklım dolu olduğu ve misafirlerin gecenin geç saatlerine rağmen salondan ayrılmadıkları ve muhteşem düğün törenine kendilerini kaptırdıkları gözlerden kaçmadı.

Çaykara Gündem Ailesi olarak ömürlerinin en güzel,en anlamlı ve de en doğru kararlarını veren Sevgili Güler  & Ayhan İnan   Çiftini bu anlamlı ve güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,genç çiftlerimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.

Haber: Hilmi Kanık

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Uzungöl Ayhan Güler Kavuştu
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Bir Sonbahar Rüzgarı Eser Durur Başımda
Bir Sonbahar Rüzgarı Eser Durur Başımda
Gazetemiz Köşe Yazarlarından Zeynep Yildirim´ın yazdığı"BİR SONBAHAR RÜZGÂRI ESER DURUR BAŞIMDA"adlı şiirini değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Sorunları Masaya Yatırıldı
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Sorunları Masaya Yatırıldı
Trabzon Çaykara-Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Derneği öncülüğünde Çaykara ve Dernekpazarı ilçelerinin sorunlarının ele alındığı toplantı gerçekleştirildi.
Uzungöl´de Ertuğrul Mine´sine Kavuştu
Uzungöl´de Ertuğrul Mine´sine Kavuştu
Uzungöl´ün en sevilen Turizmcilerinden Mustafa Karagöz´ün Oğlu Ertuğrul ile Yine Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden Yusuf Uçan´ın Dünyalar Güzeli kızları Mine Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk´e Ağıt
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk´e Ağıt
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk´ün için Şair M.Nihat Malkoç´un yazdığı “MUHAMMET FATİH SAFİTÜRK´E AĞIT” şiirini Şehit edilişinin 2. sene-i devriyesinde paylaşıyoruz
AVM´de Yangın Paniği!
AVM´de Yangın Paniği!
Çaykaralı işadamlarının sahibi olduğu Kırklareli Lüleburgaz ilçesinde bulunan Bercadia AVM´de yangın çıktı.
Mine ve Ertuğrul Evleniyor
Mine ve Ertuğrul Evleniyor
Uzungöl Filak Mahallesinden Mine Uçan ile Uzungöl Hocalı Mahallesinden Ertuğrul Karagöz 10 Kasım 2018 Cumartesi Akşamı Uzungöl´de gerçekleştirilecek olan düğün töreni, ile dünya evine giriyorlar.
Uzungöl mü Şerah mı_
Uzungöl mü Şerah mı_
Öğretmen Hilmi Kanık´ın "Uzungöl mü Şerah mı?" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.
Organ Bağışı Haftasında Bağış Çağrısı!
Organ Bağışı Haftasında Bağış Çağrısı!
3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası kapsamında Ataköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Çaykara Dr. M. İlhan Durgun İlçe Hastanesi personelleri tarafından Uzungöl ve Çaykara Merkez´de stant kurarak farkındalık oluşturmaya çalıştılar.
6 Kasım Ve Çetin Bir Yazı
6 Kasım Ve Çetin Bir Yazı
Öğretmen Hilmi Kanık´ın 6 Kasım ve Çetin Bir Yazı İsimli Yaszısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Uzungöl´de Fatih Hacer´ine Kavuştu
Uzungöl´de Fatih Hacer´ine Kavuştu
Uzungöl Elmalı Mahallesinden Fatih Mutlu ile Köseli, Mahallesinden Hacer Yazıcı 4 Kasım 2018 Pazar Günü Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan Mahşeri kalabalığın katılımı ile gerçekleştirilen düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe “EVET” dediler.
Kültürümüzü Yaşatıyorlar!
Kültürümüzü Yaşatıyorlar!
Trabzon Çaykara- Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Derneğinde Prof. Dr. Orhan Durgun öncülüğünde kültür faaliyetlerine devam ediyor.
Cumhuriyetle Yaşıt Emekli Öğretmene Başkan Genç´ten Anlamlı Ziyaret
Cumhuriyetle Yaşıt Emekli Öğretmene Başkan Genç´ten Anlamlı Ziyaret
Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Cumhuriyetle yaşıt, Çaykaralı hemşerimiz eğitim duayeni Ahmet Nurettin Gürsoy Hoca´yı ziyaret etti.
Çaykara´da Cumhuriyet Coşkusu Erken Başladı
Çaykara´da Cumhuriyet Coşkusu Erken Başladı
Cumhuriyetimizin İlan Edilişinin 95. Yıl Dönümü sebebi ile Çaykara İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çeşitli etkinlikler ile kutlanıyor.
Çaykaralı Hulusi Şahin Batman Valisi oldu
Çaykaralı Hulusi Şahin Batman Valisi oldu
Valiler kararnamesiyle İstabul Esenler Kaymakamlığı görevini sürdüren Çaykaralı hemşehrimiz Hulusi Şahin Batman Valisi oldu.
39 İlin Valisi Değişti
39 İlin Valisi Değişti
Yeni Valiler Kararnamesi Resmi Gazete´de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Trabzon Valisi Yücel Yavuz ile birlikte 21 ilin valileri Mülkiye Başmüfettişi olarak merkeze alındı.
Yaylalar Beyaza Büründü!
Yaylalar Beyaza Büründü!
Çaykara´nın yüksek kesimleri ve yaylaları yılın ilk karıyla beyaza büründü.
Abdurrahman Şahin Kilis Müftülüğüne atandı
Abdurrahman Şahin Kilis Müftülüğüne atandı
Yaklaşık 5 yıldan beri Sakarya Hendek ilçesinde müftülük görevinde bulunan Çaykaralı hemşerimiz Abdurrahman Şahin Kilis Müftülüğüne atandı.
Sokak Hayvanları
Sokak Hayvanları
Gazetemiz Yayın Kurulu Üyesi ve Yazarı Mustafa Mutlu Sokak Hayvanlarını Korumak İçin Yazdı
Trafik kazasında Çaykaralı Aileden 6 Kişi Yaralandı
Trafik kazasında Çaykaralı Aileden 6 Kişi Yaralandı
Rize´nin Çamlıhemşin ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Çaykara Çambaşı mahallesinden 6 kişi yaralandı.
Turkcell´dan Trabzon´a Yatırım Hamlesi
Turkcell´dan Trabzon´a Yatırım Hamlesi
Turkcell´den Trabzon´a 3 yılda 50 milyon TL´lik altyapı yatırımı
Köpeğe Çarpmamak İçin Kaza Yaptı!
Köpeğe Çarpmamak İçin Kaza Yaptı!
Çaykara Ulucami Mahallesinden, Hasan Cevahir İstanbul´da aracıyla seyrederken Köpeğe çarpmamak için kaza yaptı.
İzmir´den Uzungöl´e Gelin Geldi
İzmir´den Uzungöl´e Gelin Geldi
Uzungöl´ün önemli Turizm İşletme Sahiplerinden Yaren Otel Sahibi Ahmet Akyüz´ün Yakışıklı Oğlu Uzungöl´ün Genç Turizmcilerinden Levent Akyüz ,İzmir´den Fatma Gökmen ile hayatını birleştirdi.
Forodigo Hayatımızı Değiştirdi!
Forodigo Hayatımızı Değiştirdi!
Çaykara Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz tarafından açılan ve yaklaşık 4 senedir Çaykara İlçemizde Giyim Kültürünü yaşatmaya çalışan Forodigo Kursumuzun insanlarımızın üzerinde bırakmış olduğu etkiden söz etmeye çalışacağız Sizlere
50 Yıl Sonra Buluştular!
50 Yıl Sonra Buluştular!
Trabzon Erkek öğretmen Okulu 50.Yıl mezuniyet buluşması Trabzon ve Çaykara Sultanmurat Yaylasında gerçekleştirildi.
İŞKUR Okullar için Temizlik Elemanı Alıyor!
İŞKUR Okullar için Temizlik Elemanı Alıyor!
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR aracılığı ile okulların temizliği, bakım ve onarımı için Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında personel alımı yapılacak.
Uzungöl´de Mesut ve Özlem´den Sezon Finali
Uzungöl´de Mesut ve Özlem´den Sezon Finali
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından Mesut Kul ile Araklı İlçemizden Dünyalar Güzeli Kızımız Özlem Kıroğlu Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem Dillere Destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu Birlikteliğe “EVET” dediler.
Selcan ve Hakan Yusuf´un En Mutlu Günleri
Selcan ve Hakan Yusuf´un En Mutlu Günleri
Çaykara Kabataş Mahallesinden Bursa´da ikamet eden Hakan Yusuf Gazioğlu ile Selcan Yılmaz dünya evine girdi.
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
9 °C
Perşembe
10 °C
Cuma
10 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi