Uzungöl´de Masal Tadında Bir Düğün
Uzungöl´ün en sevilen Genç İş Adamlarından Ahmet Özkan ile Trabzon´dan Öğretmen Kızımız Beyza Günaydın Uzungöl Önder Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu birlikteliğe EVET dediler.
Tarih: 18.8.2019 09:56:27/ 1336okunma / 0yorum

Uzungöl´ün en sevilen Genç İş Adamlarından Ahmet Özkan ile Trabzon´dan Öğretmen Kızımız  Beyza Günaydın Uzungöl Önder Otel´de gerçekleştirilen Muhteşem bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu birlikteliğe EVET dediler.

Rize Trafik Bölge Amiri Başkomiser Zeki Özkan ile Zinnet Özkan´ın Yakışıklı Oğulları Ahmet ile Trabzon´dan Öğretmen Kızımız Dünyalar Güzeli Babasının  Kuzucuğu Beyza Günaydın´ın Düğün Töreni Muhteşem Bir katılım ile gerçekleşti.

/resimler/2019-8/18/1138146414053.jpg

YOĞUN KATILIM

Genç Çiftlerimizin Düğün Törenleri Mahşeri bir kalabalığın katılımları ile gerçekleşti.Rize´den Kayınpeder Başkomiser Zeki Özkan´ın bir çok  Çalışma Arkadaşı bu Özel Gününde Başkomiserimizi yalnız bırakmadılar.

Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,2009-2014 Uzungöl Belediye Başkanı Abdullah Aygün,Uzungöl Muhtarı Mehmet Öztürk,Gelin ile Damadın Trabzon´dan gelen Çok sayıda Aile Bireyleri,Akrabaları ve sevenleri ile Uzungöl´den gelen yüzlerce Davetli düğün Alanını hınca hınç doldurdular

GİRİŞ DANSI BÜYÜLEDİ

Düğün Töreni Muhteşem bir Giriş Dansı ile Başladı.Gelin ve Damat Misafirlerin alkış yağmuru eşliğinde Salona gelirken Muhteşem Giriş Dansları ile de Davetlileri büyülediler.

RESMİ NİKAN TÖRENİ

Genç Çiftlerin Resmi Nikahları Salonda kıyıldı.Gelinin Nikah Şahitliğini Elif   yaparken Damadın Nikah Şahitliğini ise Mustafa Düzgün yaptı

/resimler/2019-8/18/1138527821051.jpg

Genç Çiftlerimizin Nikahları ise Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok tarafından kıyıldı.

Yeni evlenen Çiftlerimize Bir Ömür Boyu mutluluk dileklerini ileten Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Gençlerimize evlilik hayatında mutluluk anahtarının 4S kuralı olduğunu anımsattı.

Bu kuralların Sevgi,Saygı.Sabır ve Sadakat olduğunu anımsatan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Evlilik Hayatında bu kurallara uyulduğu taktide Bütün bir hayatın mutlu,huzurlu ve  de bir masal tadında geçeceğini sözlerine ekledi.

/resimler/2019-8/18/1139203759243.jpg

Evlilik Cüzdanını Gelin Kızımız Beyza Günaydın´a Takdim eden Belediye Başkanı Hanefi Tok Damada ise Çaykara Belediyesinin Özel Hediyesi olan Kur´an-ı Kerim ve Bağımsızlığımızın Sembolü olan Bayrağımızı hediye etti.

MÜZİK EKİBİ BÜYÜLEDİ

Programın Müzik Ekibinde Klavyede İlhan Koç Görev Yaparken Kemençe´de ise Hasan Yağız görev yaptı.

UZUNGÖL´DE EÇİNOS FIRTINASI

2017 Yılında Çıkardığı Albüm ile Karadeniz Müziğinde Fırtınalar estiren Sanatçı Eçinos Genç Çiftlerin Düğün Törenlerinde sahne aldı.

Her zaman olduğu gibi muhteşem bir sahne performansı ile Hayranları ile buluşan Eçinos Programını alkış yağmuru eşliğinde gerçekleştirdi

YAŞ PASTA VE TAKI TÖRENİ

Genç Çiftlerimizin Ömürlerinin ilk yaş pastasını el erle yürek yüreğe kesmesinin ardından Takı Töreni gerçekleştirildi.

Düğün Törenine katılan yüzlerce davetli çok uzun kuyruklar oluşturarak hem Gelin ve Damadı tebrik ettiler hem de Genç Çiftlerin Mutluluklarına ortak oldular

NURETTİN KAHVECİ UZUNGÖL´DE

Bölgemizin en önemli Kaval Sanatçılarından Nurettin Kahveci Genç Çiftlerimizin Düğün Törenlerinde Sahne aldı

Çaldığı birbirinden güzel oyun  havaları ile davetlilerin gönüllerince eğlenmelerini sağlayan Sanatçı Nurettin Kahveci her zaman olduğu gibi sahneyi alkış yağmuru eşliğinde tamamladı

ONAY ŞAHİN SÜRPRİZİ

Gecenin En Büyük Sürprizi Onay Şahin´den geldi.Uzungöl´lü İş Adamları Dursun  Çakmak ve Muhammet Karagöz(Güloğlu) tarafından  Düğün Hediyesi olarak Sanatçı Onay Şahin Programa davet edildi.

Karadeniz Müziğinin en önemli Sanatçılarından Çaykara´lı Sanatçı Dostumuz Sevgili Onay Şahin her zaman olduğu gibi yine muhteşem bir sahne performansı ile hayranları ile buluştu.

DÜĞÜN BİTMEK BİLMEDİ

Genç Çiftlerin Düğün Töreninde eğlence gecenin geç saatlerine kadar devam etti.Düğüne katılan davetliler birbirinden güzel oyu n havaları eşliğpinde saatlerce ve de gönüllerince eğlendiler.

MUHTEŞEM HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ

Programın son  bölümünde muhteşem bir havai fişek gösterisi ile gecenin finali gerçekleştirildi.

AİLE FOTOĞRAFLARI

Genç Çiftlerin Muhteşem Düğün Törenleri Aile Fotoğraflarının çekilmesi ile sona erdi.

Çaykara Gündem Ailesi olarak ömürlerinin en anlamlı,en güzel ve en doğru kararlarını veren Sevgili Ahmet Beyza Özkan Çiftini bu anlamlı ve güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,genç çiftlerimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Uzungöl Masal Tadında Düğün
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Mehmet İnan Yine Büyüledi
Mehmet İnan Yine Büyüledi
Uzungöl´ün Kapılarını Dünyaya açan İsim Dursun Ali İnan´ın Turizmci Oğlu Uzungöl´lü Genç İş Adamı,Profesyonel Fotoğraf Sanatçısı,Doğa Dostu ve de güçlü Kalemi ile olaylara farklı bir bakış açısı getiren Genç Şairi Mehmet İnan hayatımıza yine farklı bir pencereden bakmaya devam ediyor
Akyüz Ailelerinin En Mesut Gecesi
Akyüz Ailelerinin En Mesut Gecesi
Uzungöl´ün en sevilen Genç İsimlerinden Ahmet Akyüz ile Gülseren Akyüz 15 Eylül 2019 Pazar Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere Destan Muhteşem bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe EVET dediler.
Uzungöl´de Masal Tadında Bir Düğün
Uzungöl´de Masal Tadında Bir Düğün
Uzungöl´ün sevilen isimlerinden Cemal Şimşek ile Elmalı Mahallesinden Kader Kaplan 14 Eylül 2019 Cumartesi Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilen dillere destan Muhtaşem bir düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
Hasan Erol ve Meslek yüksekokulu!
Hasan Erol ve Meslek yüksekokulu!
Çaykara Yüksekokul istiyoruz Platformu Başkanı Seyyit Türker´in kaleme aldığı,” Hasan Erol ve Meslek Yüksekokulu” adlı yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.
Uzungöl´de Yunus Gamze´sine Kavuşuyor
Uzungöl´de Yunus Gamze´sine Kavuşuyor
Uzungöl´ün En sevilen İsimlerinden Yunus Zeki İnci ile İstanbul´dan Gamze Gökeri 15 Eylül 2019 Pazar Akşamı Uzungöl Sofram Restaurant´ta gerçekleştirilecek olan Muhteşem Bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe EVET Diyecekler.
Yeni Bir Eğitim Yılına Başlarken
Yeni Bir Eğitim Yılına Başlarken
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Yeni Bir eğitim Yılına Başlarken" İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Bursa´da İkinci Uzungöl Rüzgarı
Bursa´da İkinci Uzungöl Rüzgarı
Uzungöl Kültür ve Yardımlaşma Derneği Bursa Şubesi tarafından Geleneksel olarak gerçekleştirilen Geleneksel Sonbahar Şenliğinin ikincisi 15 Eylül Pazar Günü Bursa´da gerçekleştiriliyor
Uzungöl´de Masal Tadında Bir Düğün
Uzungöl´de Masal Tadında Bir Düğün
Uzungöl´de masal Tadında güzel bir düğün…Uzungöl´ün sevilen Genç İsimlerinden Fatih Danış ile yine Uzungöl´de herkesin çok saygı duyduğu Sümeyye Genel muhteşem bir düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET dediler.
Fatih İle Sümeyye´den Düğüne Davet
Fatih İle Sümeyye´den Düğüne Davet
Fatih İle Sümeyye´den Düğüne Davet
Uzungöl´de Tevfik Kübra´sına Kavuştu
Uzungöl´de Tevfik Kübra´sına Kavuştu
Uzungöl´de Tevfik Kübra´sına Kavuştu
uzungöl muhtarın kızı evlendiriliyor
uzungöl muhtarın kızı evlendiriliyor
Muhtarın Düğün Heyecanı
Uzungöl´de Tevfik Kübra´sına Kavuşuyor
Uzungöl´de Tevfik Kübra´sına Kavuşuyor
Uzungöl´ün en sevilen isimlerinden ve Turizm Çalılşanlarından Tevfik Şen ile Ankara´dan Kübra Nazlı 31 Ağustos 2019 Cumartesi Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilecek olan Muhteşem bir Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe EVET diyecekler.
Sümeyye İle Mesut´un En Mesut Geceleri
Sümeyye İle Mesut´un En Mesut Geceleri
Uzungöl´ün Sevilen İsimlerinden Kamil Gosgoroğlu´nun Dünyalar güzeli Kızı Sümeyye ile Trabzon´dan Mesut Yılmaz bu hafta sonu gerçekleştirecekleri iki farklı düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe EVET diyecekler.
Uzungöl´de Muhammet Elif´´ine Kavuşuyor
Uzungöl´de Muhammet Elif´´ine Kavuşuyor
Uzungöl´ün Sevilen Genç İsimlerinden Muhammet İnci ile Elif Akyüz 2 Eylül Pazartesi Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilecek olan Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe EVET Demeye hazırlanıyorlar.
Ufuk Özen Alibeyoğlu´nun Yeni Görev Yeri Ardeşen Kaymakamlığı
Ufuk Özen Alibeyoğlu´nun Yeni Görev Yeri Ardeşen Kaymakamlığı
Çaykaralı hemşehrimiz Kaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu Bitlis Güroymak ilçesi Kaymakamlığı görevini tamamlayarak ilçeden ayrıldı.
Binlerce Kişi Turnalı Yaylasında Buluştu
Binlerce Kişi Turnalı Yaylasında Buluştu
Her Yıl Geleneksel olarak düzenlenen İlçemiz Karaçam Mahallesi Turnalı Yayla Şenlikler her yıl olduğu gibi bu sene de binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşti.
Uzungöl´de Ahmet Beyza´sına Kavuşuyor
Uzungöl´de Ahmet Beyza´sına Kavuşuyor
Uzungöl´ün Genç İş Adamlarından ve de Uzungöl´ün her kesim tarafından en çok sevilen Genç Delikanlılarından Ahmet Özkan Beyza Günaydın ile hayatını birleştiriyor.
İmam Hatip Kuşaklar Buluşması Büyüledi
İmam Hatip Kuşaklar Buluşması Büyüledi
Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunlarının bir araya geldikleri “Kuşaklar Buluşması” Kurban Bayramının dördüncü günü olan 14 Ağustos 2019 Çarşamba Günü gerçekleşti.
İyi Bayramlar Çaykara
İyi Bayramlar Çaykara
Kurban Bayramı Dolayısı ile İlçemizde bulunan Kamu Kurum Yöneticileri ile Sivil Toplum Örgütleri ve Siyasi Parti Temsilcileri birer mesaj yayınlayarak Halkımızın Kurban Bayramını kutladılar
Genel Sekreter Yardımcılığına Çaykaralı Atandı
Genel Sekreter Yardımcılığına Çaykaralı Atandı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına Çaykaralı Murat Yazıcı Atandı
Yaylalar ve Turistler
Yaylalar ve Turistler
Mustafa Mutlu´nun kaleme aldığı "Yaylalar ve Turistler" adlı makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.
Tarihi Bileceksin, Bilmiyorsan Öğreneceksin
Tarihi Bileceksin, Bilmiyorsan Öğreneceksin
Yıldıray Uğur tarafından Karar gazetesinde yazılan “Çaykaralı Müslüman Rumlar nasıl oldu da Müslüman Kürt düşmanı haline getirildiler” adlı yazıya araştırmacı yazar İbrahim Tuncer cevap verdi.
Zorluoğlu, Basın Bayramında Gazetecilerle Buluştu
Zorluoğlu, Basın Bayramında Gazetecilerle Buluştu
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Çaykaralı Eski Milletvekili Zekeriya Birkan Bakan Yardımcılığına Atandı
Çaykaralı Eski Milletvekili Zekeriya Birkan Bakan Yardımcılığına Atandı
Çaykara Derindere Mahallesinden, eski Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılığına atandı.
23.Yılda Buruk Buluşma
23.Yılda Buruk Buluşma
Her yıl yurdun değişik İllerinde bir araya gelen Erzurum Yavuz Selim İlk öğretmen okulu öğrencileri 23.Yıl buluşmasını okullarında gerçekleştirdi.
Uzungöl´de Ömer Havvanur´una Kavuştu
Uzungöl´de Ömer Havvanur´una Kavuştu
Uzungöl´ün en sevilen İsimlerinden Abdülaziz Göz´ün Polis Memuru Oğlu Ömer Göz Samsun´dan Havvanur Arslan ile hayatını birleştirdi.
Ali İle Zehra´dan Oscarlık Düğün
Ali İle Zehra´dan Oscarlık Düğün
Uzungöl´ün sevilen İş Adamlarından Milli Birlik ve Kardeşlik Derneği Başkanı Ali Zeyrek ile Köknar Mahallesinden Öğretmen Zehra Dursun dillere destan Muhteşiem bir düğün töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe EVET dediler.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi