İlginizi Çekebilir  • Cumartesi 38 ° / 21 ° Güneşli
  • Pazar 39 ° / 23 ° Güneşli
  • Pazartesi 39 ° / 23 ° Güneşli

Uzungöl´de Muhammet Elif´´ine Kavuşuyor

Uzungöl´ün Sevilen Genç İsimlerinden Muhammet İnci ile Elif Akyüz 2 Eylül Pazartesi Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilecek olan Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe EVET Demeye hazırlanıyorlar.

UZUNGÖL´DE MUHAMMET ELİF´İNE KAVUŞUYOR

Uzungöl´ün Sevilen Genç İsimlerinden Muhammet İnci ile Elif Akyüz 2 Eylül Pazartesi Akşamı Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştirilecek olan Düğün Töreni ile Bir Ömür Boyu Birlikteliğe EVET Demeye hazırlanıyorlar.

Genç Çiftlerimizin Kına törenleri ise 31 Ağustos 2019 Cumartesi Akşamı Uzungöl Maneviga Cafe Restaurant´ta gerçekleştirilecek

Uzungöl´ün En Sevilen Genç Turizmcilerinden Maneviga Cafe Restaurant Sahibi Yılmaz & Perihan Akyüz Çiftinin Dünyalar Güzeli Kızları Elif ile yine Uzungöl´ün en sevilen İsimlerinden Uzungöl Belediyesinden Emekli Olan Paşa(Şaban) & Emine İnci Çiftinin yakışıklı oğulları Muhammet´in Düğün Törenlerinin çok yoğun bir katılım ile gerçekleşmesi bekleniyor.

Genç Çiftlerimiz Elif ve Muhammet Bizlere şu şekilde sesleniyorlar:

?Allah(CC)´in Emri Sevgili Peygamberimiz (SAV)´in sünnetlerini yerine getirmek,İslam Toplumunun Temelini oluşturan aileyi teşekkül ettirmek için ilk adımlarını atmış bulunuyorlar.

Bu Hayırlı Günde Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Gelin Ve Damadın Babaları Yılmaz Akyüz ve Paşa(Şaban) İnci de Gazetemiz aracılığı ile Gönül Dostlarına şu şekilde sesleniyorlar:

?Yoğun geçen Düğün Hazırlıkları kapsamında elimizden geldiği kadar tüm Gönül Dostlarımıza ulaşarak Mutluluğumuzu pekiştirmelerini arzu ettik./resimler/2019-8/30/1559148114278.jpg

Ancak bu yoğun tempo içerisinde mutlaka ulaşamadığımız Gönül Dostlarımız da bulunabilecektir.

Bu vesile ile Çaykara Gündem Gazetemizde yayınlanan bu Düğün Haberimizin Tüm Gönül Dostlarımız için bir Düğün Davetiyesi olarak kabul edilmesini arzu ediyoruz.

2 Eylül Pazartesi Akşamı saat 19.00´da Uzungöl Sezgin Otel´de gerçekleştireceğimiz yavrularımızın bir Ömür Boyu birbirlerine evet diyecekleri AKYÜZ VE İNCİ Ailelerinin bu muhteşem gecesinde Tüm gönül Dostlarımızı mutluluğumuzu paylaşmaya davet ediyoruz.

KINA: 31 Ağustos 2019 Cumartesi

YER:Maneviga Cafe Restaurant

SAAT:19.00

DÜĞÜN:2 Eylül 2019 Pazartesi

YER:Uzungöl Sezgin Otel

SAAT:19.00