Uzungöl´de Öztürk Muhtar Adayı
Uzungöl Turizm Esnaf Derneği Başkanı Mehmet Öztürk Uzungöl Muhtarlığı İçin Aday Olduğunu Açıkladı
Tarih: 17.12.2018 13:22:30/ 1864okunma / 0yorum

31 Mart 2018 Tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Süreç devam ederken Yönetici Adayları da yavaş yavaş belli olmaya başlıyor.

Uzungöl´ün önemli Turizmcilerinden ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerinden Mehmet Öztürk Uzungöl Yeni Mahalle Muhtarlığı İçin aday olduğunu açıkladı.

MEHMET ÖZTÜRK Ü TANIYALIM

Uzungöl doğumlu olan Mehmet ÖZTÜRK Uzungöl ün en önemli Sanatçılarından Merhum İbrahim ÖZTÜRK ün oğludur

Çaykara Ticaret Lisesinden Mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan Muhtar Adayı Mehmet ÖZTÜRK toplumda herkesin çok sevdiği ve saygı duyduğu bir insan olarak tanınıyor

Çalışkanlığı Toplumsal konulardaki duyarlılığı insanlara yardım etmekten keyif alması ile herkes tarafından çok sevilen Muhtar Adayı Mehmet ÖZTÜRK aynı zamanda Sosyal Projelerdeki aktif rolü ile de herkes tarafından çok seviliyor

/resimler/2018-12/17/1326488545871.jpgUzungöl´de doğup büyüyen,uzun senelerdir Uzungöl´de Turizmcilik yapan,Uzungöl´de bir çok Sivil Toplum Kuruluşunda Başkan ve Yöneticilik görevleri üstlenen ve Halen Uzungöl Turizm Esnaf Derneği Başkanlığını yürüten İş Adamı Mehmet Öztürk bu defa Muhtar olarak Uzungöl´ü hizmet vermek istiyor.

ÖZTÜRK-UZUNGÖL´Ü HER ALANDA MARKA YAPACAĞIZ

Ömrünün Uzungöl´de geçtiğini ve her alanda Uzungöl2ün tüm sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade ederek konuşmasına başlayan Muhtar Adayı Mehmet Öztürk  Muhtar  Adayı olarak tüm planlamalarını buna göre yaptığını 31 Mart 2019´da Halkımızın bu görevi kendilerine vermesi durumunda ekibi ile birlikte Uzungöl´e hizmet sevdası yolunda yola koyulacaklarını ifade etti.

MAHALELERİMİZİ KUCAKLAYACAĞIZ

Uzungöl´ün Tüm Mahallelerini gezeceklerini Halıkımızın sorunlarını tek tek dinleyeceklerini ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk her mahallemizin sorunları ile ilgili gerekli çalışmaları yaptıklarını ve bu sorunların çözümü için 1 Nisan 2019 Tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaklarını ifade etti.

Her Mahallemizin ayrı bir sorununun bulunduğunu ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk bu ewksikleri öncelik sırasına göre sıraya koyacaklarını ve de sırası ile bu sorunları çözeceklerini ifade etti.,

Elmalı,Alçakköprü,Çamlık,Meryemli,Filak,İnceli,Büyükköy ve Gölbaşı Mahallelerimizin hepsinin kendileri için aynı değer taşıdıklarını ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk Hizmette asla ayrımcılık ya da adam kayırma yapmayacaklarını hangi mahallemizin hizmete daha acil ihtiyacı varsa o mahallemize hizmet taşıyacaklarını sözlerine ekledi.

EN ÖNEMLİ SORUN EĞİTİM

Uzungöl´ün Eğitim alanındaki en önemli sorununun öğüretmenlerimizin konaklayacakları bir evlerinin olmaması olduğunu bu yüzden de Uzungöl´e gelen öğretmenlerin burada uzun süre kalamadıklarını ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk  Muhtar seçilmesi durumunda ilk iş olarak Öğretmenlerimizin konut sorununa kalıcı bir çözüm bulabilmek için gerekli girişimlere başlayacaklarını sözlerine ekledi.

SAĞLIK OCAĞI ÇÖZÜME KAVUŞACAK

Şu An Mobil Sağlık hizmeti ile Hizmet veren Uzungöl Sağlık Ocağının İnsanlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir Sağlık Merkezi haline dönüşebilmesi için gerekli çalışmalara hemen başlayacaklarını ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk Uzungöl´ün ismine yakışan ve Uzungöl´ü Ziyarete gelen insanlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan bir Sağlık Merkezini Uzungöl´e kazandırmaya çalışacaklarını ifade etti./resimler/2018-12/17/1327166515106.jpgYENİ PROJELER İLE UZUNGÖL´Ü İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

Turizmde bir Dünya Markası olan Uzungöl´ü hazırlayacakları yeni projeler ve gerçekleştirecekleri altyapı çalışmaları ile daha ileriye taşıyacaklarını ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk ekibi ile birlikte plan ve programlarını yaptıklarını görevin kendilerine verilmesi durumunda hiç vakit kaybetmeden kafalarındaki projeleri uygulamaya koyacaklarını sözlerine ekledi.

YAYLA VE MEZİRE TURİZMİ

Uzungöl´ün Turizm Alanında bir Dünya Markası olduğunu ancak hala daha Uzungöl´ün göz ile görünmeyen güzelliklerinin bulunduğunu ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk her biri birer Doğa Cenneti olan Yaylalarımızın ve Mezirelerimizin Uzungöl´ü ziyarete gelen Misafirlerimizin beğenisine sunulacağını ve de bu şekilde Alternatif Turizm altyapısının da bu şekilde oluşmuş olacağını sözlerine ekledi.

ALTYAPI SORUNU ÇÖZÜLECEK

Uzungöl´ün en önemli sorunlarından bir tanesinin Altyapı ve Kanalizasyon sorunu olduğunu ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk şu an Projesiş devam etmekte olan ve de 2019 Yılı sonunda tamamlanacak olan Altyapı çalışmalarının sıkı bir takipçisi olacaklarını ve de projenin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

/resimler/2018-12/17/1327349328027.jpgKARASTER VE TELEFERİK

Karester Yaylamızın hem Fiziki Altyapısı hem de Doğal Güzelliği ile hem Uzungöl´ün hem de Yöremizin en güzel yaylalarından bir tanesi olduğunu ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk en önemli hedeflerinden bir tanesinin Uzungöl Merkezden Karaster Yaylasına çıkan yolun ıslahı ve bakım onarım çalışması olduğunu sözlerine ekledi.

Karaster Yaylasına yapılması planlanan Taleferik çalışmasının çok önemli olduğunu bu proje ile birlikte Uzungöl´de Turizmin Kış Mevsiminde de çok yoğun geçeceğini ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk  Dünyaca Ünlü Kayak Uzmanları tarafından Karester Yaylasında gerçekleştirilen incelemelerin ardından bu Yaylamızın sahip olduğu altyapı bakımındab Dünyanın en iyi kayak Merkezlerinden bir tanesi olarak seçildiğini Yaz Mevsiminde çim kayağı kış mevsiminde ise normal kayak yapılabileceğini sözlerine ekledi.

PARK VE TRAFİK SORUNU

Park ve Trafik Sorunun un Uzungöl´ün en önemli sorunlarından bir tanesi olduğunu ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk Tesis Sahipleri ve İlçe Jandarma Trafik Ekibi ile ortak olarak gerçekleştireceği planlama ile en azından her tesisin kendi müşterisinin park sorununu çözmesi ile işe başlayacaklarını ilerleyen dönemlerde ise üreteceklerin farklı plan ve projeler ile Uzungöl´ün Trafik sorununa çözüm bulabilme gayreti içerisinde olacaklarını sözlerine ekledi.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ

Uzungöl´de 4 tane Sivil Toplum Kuruluşu bulunduğunu ve de Muhtar seçilmesi durumunda bu 4 Sivil Toplum Kuruluşu ile Büyük bir uyum içerisinde çalışacaklarını ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk herkesin ortak sevdasının Uzungöl ve Uzungöl´e Hizmet olduğunu bu hizmet sevdası yolunda Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile ortak projeler geliştirerek Uzungöl´e hizmet yapacaklarını sözlerine ekledi.

TÜM KAMU KURUMLARI EN YAKIN MESAİ ARKADAŞLARIMIZ OLACAK

Uzungöl´e Hizmet verebilmek için Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarına çok büyük ihtiyaçlarının olduğunu ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk Başta İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu olmak üzere Trabzon Valiliği,Trabzon Büyükşehir Belediyesi,Çaykara Kaymakamlığı ve Çaykara Belediyesi ile Ortak hareket ederek ve de büyük bir uyum ve ahenk içerisinde çalışarak Uzungöl´e Hizmet verebilmenin derdi peşinde koşacaklarını sözlerine ekledi.

UZUNGÖL´ÜN TÜM SORUNLARINI ÇOK İYİ BİLİYORUZ

Ekibi ile birlikte Uzungöl´ün Tüm sorunlarını çok iyi bilşdiklerini ve de bu sorunlar ile ilgili çözüm planlarının da hazır olduğunu ifade eden Muhtar Adayı Mehmet Öztürk 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde  Halkımızın kendilerine Görev vermesi durumunda tüm güçleri ile ellerini taşın altına koyarak Uzungöl´e Hizmet Sevdası yolunda yola çıkacaklarını sözlerine ekledi.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Uzungöl Öztürk Muhtar Adayı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çaykara´da 24 derslikli okul için protokol imzalandı
Çaykara´da 24 derslikli okul için protokol imzalandı
PTT Genel Müdürlüğü tarafından Çaykara´da yaptırılacak olan 24 derslikli okul protokolü imzalandı.
Çaykara´da Son Yılların En Büyük Rüzgar Afeti
Çaykara´da Son Yılların En Büyük Rüzgar Afeti
Çaykarada dün akşam başlayıp sabah saatlerine kadar etkin devam eden rüzgâr birçok çatının uçmasına neden oldu.
Çaykara´da Tehlikeli Yangın
Çaykara´da Tehlikeli Yangın
Çaykara Işıklı mahallesinde akşam saatlerinde ormanlık alanda çıkan yangın korkulu anlar yaşattı.
Çaykara´da Bilim Fuarı Rüzgarı
Çaykara´da Bilim Fuarı Rüzgarı
4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Etkinlikleri kapsamında 6 Okulumuzun hazırlamış olduğu Proje Bilim Fuarı Organizasyon Komitesi tarafından kabul edildi.
Kaymakam Çiğdem, Hastaneyi Ziyaret Etti
Kaymakam Çiğdem, Hastaneyi Ziyaret Etti
Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem, Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesini ziyaret etti.
Uzungöl´de Kar Kalınlığı 50 Santimetreyi Buldu (VİDEO)
Uzungöl´de Kar Kalınlığı 50 Santimetreyi Buldu (VİDEO)
Çaykara´da etkili olan kar yağışı nedeniyle mahalleler beyaza büründü. Uzungöl´de Kar kalınlığı 50 santimetreyi buldu.
Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine Atandı
Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine Atandı
Çaykaralı hemşehrimiz Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine atandı.
Uzungöl Platformundan Vali Ustaoğlu´na Ziyaret
Uzungöl Platformundan Vali Ustaoğlu´na Ziyaret
Uzungöl Platformu Üyeleri tarafından ilimizde kısa bir süre önce göreve başlayan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu´na Hayırlı Olsun Ziyareti gerçekleştirildi.
Abdullah Kulaç: Yeniden Adayım
Abdullah Kulaç: Yeniden Adayım
Çaykara Çamlıbel Mahallesi Muhtarı Abdullah Kulaç, 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıkladı.
Demirkapı Mahallesinin Çehresi Değişecek
Demirkapı Mahallesinin Çehresi Değişecek
Çaykara Demirkapı Mahallesi Muhtar Adayı Kadir Turan, “İlçemizin en önemli yerleşim yerlerinden biri olan mahallemizin daha çok hizmet alması için gecemi gündüzüme katmaya hazırım" dedi.
Cemil Erdoğan Taşkıran Mahallesi Muhtar Adayı
Cemil Erdoğan Taşkıran Mahallesi Muhtar Adayı
31 Mart 2019´da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Çaykara Taşkıran Mahallesi´nden Cemil Erdoğan muhtarlığa aday oldu.
Çaykara´da Operatörün Mucize kurtuluşu (VİDEO)
Çaykara´da Operatörün Mucize kurtuluşu (VİDEO)
Çaykara´da yıkım çalışması yapılan bina çöktü. İş makinesi operatörü mucize kurtuldu.
Abdurrahman Topel Muhtar Adayı
Abdurrahman Topel Muhtar Adayı
31 Mart 2019´da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Çaykara Derindere Mahallesinden Abdurrahman Topel muhtarlık yarışında ‘bende varım´ dedi.
Kaymakam Çiğdem´den Milli Eğitime Ziyaret
Kaymakam Çiğdem´den Milli Eğitime Ziyaret
Kaymakam Salih Çiğdem 13 Aralık 2018 Perşembe Günü Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.
Aygün Şekersu Muhtar Adayı
Aygün Şekersu Muhtar Adayı
Uzungöl´ün genç Turizmcilerinden Mehmet Aygün Şekersu Mahalle Muhtarlığı için Aday olduğunu açıkladı.
Uzungöl´de Örnek Bir Etkinlik
Uzungöl´de Örnek Bir Etkinlik
Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl´de insanların birbirleri ile kaynaşma ve dayanışmalarını sağlamak amacı ile Uzungöl´ün Genç Turizmcilerinden Emekli Öğretmen Abdullah Danış Önderliğinde kaynaşma ve dayanışma etkinliği gerçekleştirildi.
Vali Ustaoğlu Çaykara´da
Vali Ustaoğlu Çaykara´da
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Çaykara ilçesini ziyaret etti.Yaklaşık 1 ay önce Trabzon Valiliği Görevine Atanan Valimiz İsmail Ustaoğlu İlçeler bazında ilk ziyaretlerini Dernekpazarı ve Çaykara İlçelerimize gerçekleştirdiler.
Vali İsmail Ustaoğlu, Çaykara´da Bir Dizi Ziyaretler Gerçekleştirdi
Vali İsmail Ustaoğlu, Çaykara´da Bir Dizi Ziyaretler Gerçekleştirdi
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Çaykara ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti
Trabzon´da Meydana gelen kazada Çaykara Taşkıran mahallesinden Gönül Ağırman hayatını kaybetti. Kardeşi ağır yaralandı.
Çaykara´da Sorunları Çözen Bir Belediye Başkanı İstiyoruz
Çaykara´da Sorunları Çözen Bir Belediye Başkanı İstiyoruz
Ülkemizin en önemli turizm merkezi Uzungöl´de faaliyet gösteren STK başkanları bugün Trabzon Gazeteciler Cemiyeti´nde basın açıklaması yaptılar.
Uzungöl Teleferik İhaleye Çıkacak
Uzungöl Teleferik İhaleye Çıkacak
Çaykara ilçesinde her yıl binlerce yerli-yabancı turistin ziyaret ettiği Uzungöl´de teleferik projesi ihaleye çıkıyor.
Uzungöl Gençlik Platformundan Örnek Organizasyon
Uzungöl Gençlik Platformundan Örnek Organizasyon
Karadeniz Turizminin göz bebeği ve en önemli Merkezlerinden Uzungöl´de Uzungöl Gençleri Tarafından oluşturulan “Uzungöl Gençlik Platformu” tarafından Trabzon ilimizin çeşitli yerlerinden 150 Öğretmen 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Uzungöl´de buluşturuldu.
Çaykara´da Öğretmenler Günü Kutlandı
Çaykara´da Öğretmenler Günü Kutlandı
24 Kasım Öğretmenler Günü Çaykara İlçemizde Gerçekleştirilen Çeşitli Törenler İle kutlandı
Bu gün 24 Kasım
Bu gün 24 Kasım
Öğretmen Hilmi Kanık´ın Bu gün 24 Kasım İsimli Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz
Çaykara Muhtarlar Derneği Öğretmenler Gününü Kutladı
Çaykara Muhtarlar Derneği Öğretmenler Gününü Kutladı
Çaykara Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kulaç 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yönetim kurulu adına bir mesaj yayınladı.
Kaymakamdan Esnaf Kefalete Ziyaret
Kaymakamdan Esnaf Kefalete Ziyaret
Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem Çaykara Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifine İade-i Ziyarette bulundu.
Ahşap Yakma Ve Dağlama Sergisi Büyüledi
Ahşap Yakma Ve Dağlama Sergisi Büyüledi
İlçemiz Maraşlı Mahallesi İmam Hatibi Murat Yüce tarafından açılan “Ahşap Yakma ve Dağlama Sergisi” Çaykara Halk Eğitim Merkezi önünde açıldı.
SAYFA EDİTÖRÜ

Bugün
-1 °C
Cuma
-1 °C
Cumartesi
-1 °C
Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi