İlginizi Çekebilir

uzungöllü özkan
12.08.2021 09:06:34
uzungölün kenarında böyle bişey olur mu allah aşkınıza. organizasyon işlem mükemmel ama gölün kenarında olmak zorunda mıydı ?

Anahtar Kelimeler: Uzungöl ' Sineması Kamaştırıyor

Uzungöl'de Aile Sineması Göz Kamaştırıyor

Uzungöl’lü genç İş Adamı Turgut Bektaş tarafından vatandaşların hizmetine sunulan Aile Açık Hava Sineması ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgi görmeye devam ediyor

Uzungöl’lü genç İş Adamı Turgut Bektaş tarafından vatandaşların hizmetine sunulan Aile Açık Hava Sineması ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgi görüymeye devam ediyor. Karadeniz ve Ülke Turizminin en önemli merkezlerinden Uzungöl’de Turizm Altyapısı anlamında vatandaşların hizmetine sunulmak üzere sürekli yeni aktiviteler gerçekleştirilerek Turizm Altyapısı oluşturulmaya çalışılıyor.

Uzungöl’lü Genç İş Adamı Turgut Bektaş Uzungöl’de ziyaretçilere farklı bir alternatif sunarak Uzungöl Turizmine farklı bir güzellik kazandırmaya çalışmıştı.İş Adamı Turgut Bektaş göl kenarında yer alan Çay bahçesinin bir bölümünü aile sineması haline dönüştürmüştü.Çay bahçesinin içine dev bir sinema ekranı yerleştirmişti.

Açık Hava Sineması aile olarak izlenebilecek bir şekilde tasarlandı.Sinema izlemek isteyen misafirler izlemek istedikleri filmi çay bahçesi ekibine söylüyor.Çay Bahçesi ekibi istenen filmi ekrana getiriyor.Ve misafirler koltuklarına kurularak göl kenarında bir yandan gölü seyrediyor,bir yandan kahvelerini yudumluyor bir yandan da eşleri ve çocukları ile birlikte film izlemenin tadını çıkarıyorlar. 

Açık Hava Aile Sineması Uzungöl’e gelen yerli ve yabancı misafirler tarafından çok büyük bir ilgi görüyor. Özellikle Yurt dışından gelen misafirler kendi ülkelerinde beğenerek izledikleri birbirinden güzel filmleri Ülke Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl’de ailece izlemenin keyfini yaşıyorlar. Açık Hava Sineması farklı bir renk de katıyor Uzungöl’e…Göl kenarında yürüyüş yapan misafirler Türk ve Dünya klasikleri ile Arabistan’ın en güzel filmlerinin seyredildiği Açık Hava Sinemasının Uzungöl’e farklı bir renk ve güzellik kattığı görüşünde birleşiyorlar.