İlginizi ÇekebilirAnahtar Kelimeler: Uzungöl ' Yılbaşı Yoğunluğu

Uzungöl'de Yılbaşı Yoğunluğu

Karadeniz ve Ülke Turizminin en önemli merkezlerinden Uzungöl’de 2021 yılının son gününde Yılbaşı yoğunluğu yaşanıyor.

Her mevsim bir başka güzel olan Uzungöl kış mevsiminde bembeyaz örtüsü ve farklı güzelliği ile Uzungöl Hayrfanlarını karşılamaya hazırlanıyor.Tatilin ve huzurun adresi Uzungöl,yılbaşı gecesi de yerli ve yabancı misafirlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Uzungöl’de büyük otellerin tamamı kış boyunca açık.Sadece pansiyonların bir bölümü kış boyunca misafirlerine hizmet veremiyor. Ancak büyük otel ve pansiyonların tamamında kış boyunca misafirlere hizmet veriliyor. Yılbaşı dolayısı ile Uzungöl’de rezervasyonların %80-85’i doldu.Yerli ve yabancı yüzlerce misafir 2021 yılını Uzungöl’de uğurlayacak ve 2022 yılına Uzungöl’de merhaba diyecek.

Yılbaşı akşamı dolayısı ile Uzungöl’de bir çok tesiste canlı müzik ve program organizasyonları gerçekleştiriliyor.Karadeniz ve Ulusal Müzik dünyasının bir çok önemli ismi Yılbaşı akşamı Uzungöl’de sahne alarak hayranları ile buluşuyor.

İHSAN EŞ KİLPA OTEL’DE

Türk Halk Müziği ve Karadeniz Müziğinin usta ismi Çaykara’lı Sanatçı İhsan Eş yılbaşı gecesi Uzungöl KİLPA Otel’de hayranları ile buluşarak hayranlarına müzik ziyafeti çekecek.

İLETİŞİM:

KİLPA UZUNGÖL-0 462 8882222

                   GSM -0 538 2716974

NURAY AKSOY ÇADIR CAFE’DE

Türk Halk Müziği ve Karadeniz Müziğinin güçlü sesi Çaykara İlçesinin Müzik alanındaki başarılı temsilcisi Nuray Aksoy yılbaşı gecesi Uzungöl Çadır Cafe’de hayranları ile buluşuyor.Nuray Aksoy hayranlarının türkülere doyacağı keyifli akşam saat 19.00’da başlıyor.

Uzungöl Turizminin odak noktası göl kenarında muhteşem görsel efektler eşliğinde gerçekleştirilecek olan programın yoğun katılım ile gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

İLETİŞİM:

Mustafa Akyüz-0 533 7605253

İRFAN SEYHAN –İNAN KARDEŞLER’DE

Karadeniz Müziğinin güçlü sesi İrfan Seyhan Yılbaşı gecesi Uzungöl İnan Kardeşler Dursun Ali İnan Tesislerinde sahne alacak.Sanatçı Seyhan,güzel kemençesi ve keyifli sesi ile hayranlarına güzel bir yılbaşı akşamı yaşatacak.

İLETİŞİM:

Mehmet İnan-0 532 6207117

ORHAN SAYGIN İNCİ OTEL’DE

Karadeniz Müziğinin sevilen ismi Orhan Saygın birbirinden güzel türküleri ile yılbaşı gecesi Uzungöl Şeflerin Yeri İnci Cafe’de hayranları ile buluşuyor.

Uzungöl Turizminin odak noktası göl kenarında muhteşem görsel efektler eşliğinde gerçekleştirilecek olan programın yoğun katılım ile gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

İLETİŞİM:

Sinan İnci-0 532 6600461