Vali Ustaoğlu Çaykara´da
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Çaykara ilçesini ziyaret etti.Yaklaşık 1 ay önce Trabzon Valiliği Görevine Atanan Valimiz İsmail Ustaoğlu İlçeler bazında ilk ziyaretlerini Dernekpazarı ve Çaykara İlçelerimize gerçekleştirdiler.
Tarih: 12.12.2018 12:55:04/ 1559okunma / 0yorum

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Çaykara  ilçesini ziyaret etti.Yaklaşık 1 ay önce Trabzon Valiliği Görevine Atanan Valimiz İsmail Ustaoğlu İlçeler bazında ilk ziyaretlerini Dernekpazarı ve Çaykara İlçelerimize gerçekleştirdiler./resimler/2018-12/12/1301102255365.jpgVali Ustaoğlu´na Çaykara İlçemizi ziyareti sırasında İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Halil Şen, İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Usta, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, İl Tarım ve Orman Müdürü Cahit Gülbay, Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, İl Müftüsü Osman Aydın eşlik etti./resimler/2018-12/12/1301369912034.jpgTrabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve beraberindeki heyeti Çaykara İlçemizde Hükümet Konağı önünde Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok ile Kurum ve Daire Amirleri karşıladılar.

ZEKİ BİLGE´DEN VALİ USTAOĞLU´NA ÇİÇEK

Karşılama esnasında Çaykara Zeki Bilge Ortaokulu Öğrencileri tarafından Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu´na Çiçek takdimi gerçekleştirildi.

KAYMAKAMLIKTA MİNİ BİR TANIŞMA TOPLANTISI

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve beraberindeki heyet ilk olarak Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem´i makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler./resimler/2018-12/12/1302378819598.jpgİlçemizde bulunan Daire Amirlerinin de katıldıkları toplantıda bir konuşma yapan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Trabzon İlimizin en güzel İlçelerinden bir tanesini ziyaret etmenin mutluluğunu yaşadıklarını Doğa harikası bu şirin İlçemizin Trabzon İlimizde farklı bir öneme sahip olduğunu ifade ettiler.

Çaykara İlçemizin hem sosyal hem kültürel hem de Turizm açısından Trabzon İlimizde farklı bir öneme sahip olduğunu ifade eden Vali Ustaoğlu özellikle Turizm anlamında Çaykara İlçemizin çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu Uzungöl ,Sultan Murat Yaylası ve Yedi Göller gibi Ülke ve Dünya Turizminin en önemli marka değerleri olan Turizm Yerlerinin Çaykara İlçemizin sınırları içerisinde yer aldıklarını sözlerine ekledi./resimler/2018-12/12/1303095226344.jpgDaha sonra Çaykara İlçemizde bulunan Kurum Amirleri ile tanışan Vali İsmail Ustaoğlu her Kurum Amirinden kendi Kurumu çalışma şartları,personel yapısı ve dilek ve temennileri ile ilgili bilgi aldı.

KAYMAKAM ÇİĞDEM´DEN VALİ USTAOĞLU´NA ÇAYKARA ANISI

Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem tarafından Trabzon Valimiz Sayın İsmail Ustaoğlu´na Çaykara İlçemizin Sosyal ve Kültürel değerlerinin işlendiği 2 adet tablo hediye edildi.

KAYMAKAMLIK TOPLANTI SALONUNDA İLK TOPLANTI

Daha sonra Trabzon Valimiz İsmail Ustaoğlu´nun Başkanlığında Çaykara Kaymakamlığı Toplantı salonunda bir toplantı gerçekleştirildi./resimler/2018-12/12/1303376336379.jpgÇaykara Kaymakamı Salih Çiğdem ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´un da katıldıkları toplantıya Çaykara İlçemizde görev yapan Muhtarlar,İlçemizde bulunan Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldılar.

VALİ USTAOĞLU-İLK ZİYARETİM ÇAYKARA´YA

Trabzon İlimizde göreve başlayalı henüz bir ay gibi bir süre olduğunu ve de yoğun programları sebebi ile henüz İlçeleri Ziyaret etme Fırsatı yakalayamadıklarını ifade ederek konuşmalarına başlayan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu bu anlamda İlçeler bazında ilk ziyaretlerini Çaykara ve Dernekpazarı İlçelerimize yaptıklarını sözlerine ekledi./resimler/2018-12/12/1304091633829.jpgDevletimizin her zamankinden çok daha güçlü bir şekilde Valisi ile Kaymakamı ile ve de bütün Kurum ve Kuruluşları ile vatandaşlarımızın emrinde olduklarını anımsatarak konuşmasına devam eden Vali Ustaoğlu  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın da bu anlamda Muhtarlarımıza çok büyük bir önem verdiklerini insanlarımıza hizmet verme noktasında  vatandaşlarımız ile Devletimiz arasında çok büyük ve çok önemli bir görev üstlenen Muhtarlarımıza her  zaman ve de her konuda yardımcı olmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

Daha sonra söz alan Çaykara Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çamlıbel Mahallesi Muhtarı Abdullah Kulaç öncelikle nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Valimize ve Protokol üyelerine bilgi verdi./resimler/2018-12/12/1304493696601.jpgÇaykara İlçemizde Mahalleler adına çözüm bekleyen bir çok konunun olduğunu anımsatan Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kulaç çözüm aşamasında şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Sayın Valimizin Tüm İdari Amirleri ile birlikte kendilerine yardım edeceklerini çok iyi bildiklerini ifade ettiler.

İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİNE ZİYARET

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra Çaykara İlçe Emniyet Amirliğine bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Çaykara İlçe Emniyet Amiri Göktay Öksüz tarafından Vali Ustaoğlu´na İlçe Emniyet Amirliğinin çalışmaları hakkında bilgi verilirken özellikle Mobese kameralar ile İlçeye giren ve çıkan tüm araçların izlendiği görüntüler hakkında Vali Ustaoğlu´na detaylı bilgi verildi.

ÇAYKARA BELEDİYESİNE ZİYARET

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu daha sonra Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´u makamlarında ziyaret etti.

Çaykara İlçemizin İdari ve Sosyal yapısı ile ilgili olarak Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok ile karşılıklı fikir alış verişlinde bulunan Vali Ustaoğlu aynı zamanda Çaykara İlçemizde devamn etmekte olan Projeler hakkında da karşılıklı fikir alış verişlinde bulundu.

TURİZM CENNETİ UZUNGÖL´E ZİYARET

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Protokol Üyeleri son olarak Karadeniz Turizminin en önemli merkezlerinden Uzungöl´ü de ziyaret ederek Çaykara İlçemizdeki ziyaretlerini tamamlamış oldular.

UZUNGÖL´DE SÜRPRİZ ZİYARETÇİLER

 Vali Ustaoğlu´nun Uzungöl Ziyareti Esnasında Uzungöl Turizminin Baş Mimarı Ve Uzungöl´de Turizmi başlatan insan olan Dursun Ali İnan ile Hem Uzungöl ve Bölge Turizmi hem de güncel klonular ile ilgili, uzun bir sohbet gerçekleştirildi.

Sohbetin ardından ise İnan Kardeşler´de İkamet eden Yabancı Tur Organizatörleri ile Vali Ustaoğlu arasında son derece keyifli, bir çay sohbeti başladı.

Ürdün,Filistin,İngiltere ve Tunus´tan gelen yaklaşık 30 kadar Büyük Tur Organizatörleri ile gerçekleştirilen sohbet etkinliğinde yabancı Tur Organizatörleri kendilerine Türkiye´de gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.

Ülkemizin sadece Doğal güzelliği ile değil aynı zamanda Turizm anlamında yetişmiş olan kaliteli insan gücü ile Tüm Dünyaya örnek olduğunu ifade eden Tur Organizatörleri burada gördükleri mükemmel ortam ve sıcak karşılamayı Tur Organizasyonlarında mutlaka değerlendireceklerini sözlerine ekledi.

VALİ USTAOĞLU-ÜLKEMİZ BİR DOĞA CENNETİDİR

Yabancı İş adamları ile sohbet eden  Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Yabancı Turizm Organizatörlerinin Ülkemize göstermiş oldukları ilgi ve alakanın kendilerini fazlası ile memnun ettiğini sözlerine ekledi.

Ülkemizin bir Doğa ve Tabiat Cenneti olduğunu ifade eden Vali İsmail Ustaoğlu kaliteli iletmeleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile Ülkemizin Dünya Turizminin Liderliğine Aday olduğüunu sözlerine ekledi.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Vali Ustaoğlu Çaykara
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çaykara´da Tüketici Hakem Kurulu Takdir Belgelerini Aldı
Çaykara´da Tüketici Hakem Kurulu Takdir Belgelerini Aldı
1995 Yılından bu yana yürürlükte olan Tüketici Bilgi Sistemi ile Yetki Alanlarının yeniden belirlenmesi sebebi ile İlçemizde Görev Yapan en son üyeler olan “Tüketici Hakem Kurulu” Üyelerine Takdir Belgeleri Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem tarafından takdim edildi.
Çaykara Kendi Fidanlarını Dikti
Çaykara Kendi Fidanlarını Dikti
Çaykara İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Organize edilen Proje kapsamında Çaykara hükümet Konağı Peysaj çalışması gerçekleştirildi.
Çaykara´da Kullanılmayan Boş Ev Yandı
Çaykara´da Kullanılmayan Boş Ev Yandı
Çaykara Eğridere Mahallesinde Kullanılmayan boş ev tamamen yandı.
Çaykara Belediye Başkanlığı için Hangi Adaya Oy vereceksiniz?
Çaykara Belediye Başkanlığı için Hangi Adaya Oy vereceksiniz?
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Çaykara´da Belediye Başkan adayı olan siyası parti ve Bağımsız aday için sitemiz anket düzenledi.
Manavoğlu Uzungöl´de Muhtar Adayı
Manavoğlu Uzungöl´de Muhtar Adayı
Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl´de Uzungöl´ün Genç Turizmcilerinden Hayri Manavoğlu da Muhtar Adaylığını açıkladı.
Sorularla Uzungöl
Sorularla Uzungöl
Uzungöl´ün Tarihsel Geçmişi İle İlgili Hazırladığımız Sorularla Uzungöl Yazımızın Birinci Bölümü İle Karşınızdayız.
Çaykara ve Bizim Kurtuluş Bayramlarımız!
Çaykara ve Bizim Kurtuluş Bayramlarımız!
Hemşehrimiz, Eczacı Necdet Durgun ´un kaleminden “BİZİM KURTULUŞ BAYRAMLARIMIZ” adlı makaleyi yayınlıyoruz.
Çaykara´da Doğa Katliamları ve Duyarsızlık!
Çaykara´da Doğa Katliamları ve Duyarsızlık!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı "ÇAYKARA´DA DOĞA KATLİAMLARI VE DUYARSIZLIK"adlı makalesini siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.
Taşkıran Barış Manço´yu Andı
Taşkıran Barış Manço´yu Andı
Bundan 20 sene önce 1 Şubat 1999 tarihinde geçirdiği ani kalp krizi sonrasında Tüm Ülkemizi göz yaşlarına boğarak aramızdan ayrılan Devlet Sanatçısı Barış Manço Taşkıran Eğitim Kurumlarında gerçekleştirilen bir Tören ile anıldı
Çaykara Ziraat Odasında Sami Turgut Dedi
Çaykara Ziraat Odasında Sami Turgut Dedi
Çaykara Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu 16 Şubat 2019 Cumartesi Günü gerçekleştirildi.Seçime tek Aday olarak katılan Sami Turgut yeniden Başkanlığa seçildi.
Tarihte Uzungöl Muhtarları
Tarihte Uzungöl Muhtarları
Tarih Boyunca Uzungöl Muhtarlarını Çaykara Gündem Okuyucuları İçin Hazırladık
Çaykara´da Muhtarlar isyan etti!
Çaykara´da Muhtarlar isyan etti!
Çaykara Uzungöl yolu üzerinde faaliyet gösteren taş ocağı için 32 mahalle muhtarı yaptıkları açıklamada, ‘Turizm yolu üzerinde taş ocağı istemiyoruz´ diyerek seslerini duyurmaya çalıştı.
Çaykara´da Muhtarlara Aydınlatma ve Uygulama Paneli
Çaykara´da Muhtarlara Aydınlatma ve Uygulama Paneli
TEDAŞ Tarafından Uygulamaya konulan Aydınlatma ve Uygulama Yönetim Paneli 12 Şubat 2018 Salı Günü Çaykara İlçemizde gerçekleştirildi.
Çaykara´da Taş Ocağına Büyük isyan
Çaykara´da Taş Ocağına Büyük isyan
Çaykara Ataköy, Çamlıbel ve Çambaşı mahallesinin alt kesiminde Uzungöl yolu üzerinde faaliyet gösteren taş ocağı bölgede yaşayan vatandaşları canından bezdirdi.
Kaymakam Çiğdem Yaya Güvenliği Uygulamasında
Kaymakam Çiğdem Yaya Güvenliği Uygulamasında
İçişleri Bakanlığı tarafından Trafikte Yaya Güvenliğinin oluşması sebebi ile gerçekleştirilen kampanya çerçevesinde Çaykara İlçemizde Trafikte Yaya Güvenliği etkinliği gerçekleştirildi.
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Yeni Nüfusu Ne Oldu?
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Yeni Nüfusu Ne Oldu?
Türkiye nüfusu 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla açıklandı. Yeni sayıma göre, Çaykara ve Dernekpazarı ilçelerinde kaç kişi yaşıyor?
Baba Oğul´dan Çaykara Tur´a Veda
Baba Oğul´dan Çaykara Tur´a Veda
Uzun senelerdir Çaykara Tur Otobüsleri ile Çaykara İnsanına hizmet veren Uzungöl´lü Şöför Yaşar İnci ve Oğlu Gürkan İnci Çaykara Tur´a veda etti.
Uzungöl Teleferik yapım sözleşmesi imzalandı
Uzungöl Teleferik yapım sözleşmesi imzalandı
Çaykara ilçesi sınırları içinde bulunan ülkemizin ve Doğu Karadeniz Bölgesi´nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl için teleferik projesinde hayaller artık gerçek oluyor.
M.Savaş Dündar: “Hizmet İçin Yeniden Adayım”
M.Savaş Dündar: “Hizmet İçin Yeniden Adayım”
Çaykara Işıklı Mahalle Muhtarı Mehmet Savaş Dündar yeniden aday olduğunu açıkladı.
Çaykara´da 24 derslikli okul için protokol imzalandı
Çaykara´da 24 derslikli okul için protokol imzalandı
PTT Genel Müdürlüğü tarafından Çaykara´da yaptırılacak olan 24 derslikli okul protokolü imzalandı.
Çaykara´da Son Yılların En Büyük Rüzgar Afeti
Çaykara´da Son Yılların En Büyük Rüzgar Afeti
Çaykarada dün akşam başlayıp sabah saatlerine kadar etkin devam eden rüzgâr birçok çatının uçmasına neden oldu.
Çaykara´da Tehlikeli Yangın
Çaykara´da Tehlikeli Yangın
Çaykara Işıklı mahallesinde akşam saatlerinde ormanlık alanda çıkan yangın korkulu anlar yaşattı.
Çaykara´da Bilim Fuarı Rüzgarı
Çaykara´da Bilim Fuarı Rüzgarı
4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Etkinlikleri kapsamında 6 Okulumuzun hazırlamış olduğu Proje Bilim Fuarı Organizasyon Komitesi tarafından kabul edildi.
Kaymakam Çiğdem, Hastaneyi Ziyaret Etti
Kaymakam Çiğdem, Hastaneyi Ziyaret Etti
Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem, Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesini ziyaret etti.
Uzungöl´de Kar Kalınlığı 50 Santimetreyi Buldu (VİDEO)
Uzungöl´de Kar Kalınlığı 50 Santimetreyi Buldu (VİDEO)
Çaykara´da etkili olan kar yağışı nedeniyle mahalleler beyaza büründü. Uzungöl´de Kar kalınlığı 50 santimetreyi buldu.
Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine Atandı
Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine Atandı
Çaykaralı hemşehrimiz Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine atandı.
Uzungöl Platformundan Vali Ustaoğlu´na Ziyaret
Uzungöl Platformundan Vali Ustaoğlu´na Ziyaret
Uzungöl Platformu Üyeleri tarafından ilimizde kısa bir süre önce göreve başlayan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu´na Hayırlı Olsun Ziyareti gerçekleştirildi.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi