Zorluoğlu: “İlçelerimizde Büyükşehir imzası daha Fazla Görülecek”
AK Parti Büyükşehir Belediyesi başkan adayı hemşehrimiz Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu ile birlikte Sürmene ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.
Tarih: 23.1.2019 10:27:35/ 1704okunma / 0yorum

AK Parti Büyükşehir Belediyesi başkan adayı hemşehrimiz Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu ile birlikte Sürmene ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu. 

Sabah saatlerinde gittiği ilçede ilk olarak hükümet konağında Kaymakam Mehmet Alper Çığ´ı ziyaret eden Zorluoğlu, burada ilçe ve yürütülen kamu hizmetlerine dair bilgilendirme aldı./resimler/2019-1/23/1039289636345.jpgKaymakamlıktan Sürmene Belediyesine geçen Zorluoğlu, burada da başkan Rahmi Üstün´den bugüne kadar yürütülen belediye hizmetlerini ve yeni projeleri içeren sunumu dinledikten sonra AK Parti ilçe başkanı Hüseyin Azizoğlu ve partililerle ilçe teşkilatında bir toplantı gerçekleştirdi. /resimler/2019-1/23/1040017761995.jpgToplantı öncesinde AK Parti Sürmene ilçe teşkilatının günümüze kadar yaptığı çalışmaları içeren tanıtım filmini izleyen Zorluoğlu, sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Burada şimdiye kadar yürütülen çalışmalardan bir kez daha anlıyoruz ki; başarı asla tesadüfî değildir. Mutlaka çok programlı, disiplinli ve azimli çalışmayı gerektirir. Önceki seçim sonuçlarına göz atarken Sürmene´nin Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize tüm seçimlerde çok büyük destekler verdiğini gördüm. Bu bakımdan ilçe başkanımızı ve Sürmene ilçemizde partimize destek veren herkesi yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı. /resimler/2019-1/23/1040264325132.jpgÖzgeçmişini aktardığı hemşehrilerine, Trabzon´a gelmeden hemen önce Van´da, özellikle belediyecilik anlamında yürüttüğü çalışmalardan söz eden Zorluoğlu, orada hayata geçirilen çok önemli yatırımlar ve vizyon projelerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümetinden büyük destek gördüklerini söyledi. /resimler/2019-1/23/1040505887943.jpgTrabzon´da büyükşehir belediye başkan adayı gösterilmesinin kendisi için çok heyecan ve onur verici olduğunu belirten Zorluoğlu, “25 yıldır ülkemizin farklı yerlerinde, milletimize hizmet etme gururu yaşadım. Milletime hizmetkâr olmaktan onur duydum. İnşallah bundan sonra kendi memleketime hizmet etme fırsatı bulacağım. Bu herkese nasip olmayacak bir görev. Bu bakımdan Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize, bana verdikleri bu görev için müteşekkir olduğumu ifade etmek isterim” dedi./resimler/2019-1/23/1041121044599.jpgSürmene´de, bundan önceki seçimlerde olduğu gibi destek görmek istediklerini dile getiren Zorluoğlu, Sürmene belediye başkanı Üstün´e de yeniden başkan seçilmesi temennilerini iletti. 

Yönetim anlayışına ilişkin açıklamalar da yapan Zorluoğlu şunları söyledi: 

“Başkan seçildiğim takdirde, sadece eski Trabzon´a, yani Ortahisar´a değil, 18 ilçenin tamamı için belediye imkânlarını seferber edeceğiz. Hakkaniyet çerçevesinde tüm ilçelerimiz büyükşehir belediyemizden payını alacak. 786 bin vatandaşımıza büyükşehir belediyesi hizmetlerini ulaştıracağız. Sürmene´de 1 Nisan 2019´dan itibaren yapılan çalışmalarda daha fazla büyükşehir belediyesi imzası görülecek. Bunu yaparken ilçe belediye başkanımızla çok yakın mesai içerisinde çalışacağız. Kaynaktan personele kadar pek çok alanda iş birliği yapacağız. Bu anlayışla bütün Trabzon´a hizmet edeceğiz.”/resimler/2019-1/23/1041462295415.jpgEkip ruhuyla çalışmanın önemine değindiği bölümde, göreve gelmesi halinde büyükşehir belediyesinde iyi bir ekip kurmayı hedeflediğini ifade eden Zorluoğlu, “Ekip oluşturma yaklaşımında birinci sıraya liyakati koyuyoruz. İşimizi hafifletecek, vatandaşa kapısı açık, vatandaşın derdini dinleyecek, vatandaşın derdi ile dertlenecek, hak ve hukuk üzere hareket eden kaliteli bir ekip oluşturacağız. Gönül belediyeciliğinden anladığımız da bir anlamda budur” diye konuştu. 

Hem büyükşehir belediyesinde hem Sürmene´de, vatandaşlarımızın daha memnun kalacağı yönetim anlayışını hâkim kılmak istediklerini vurgulayan Zorluoğlu şöyle devam etti: 

“2002 sonundan bugüne kadar, AK Parti hükümetleri döneminde Trabzon´a eski parayla 30 katrilyonluk yatırım yapıldı. Bu tablo, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti´mizin Trabzon´a verdiği önemin somut göstergesidir. Bugün burada kaymakamlığımızda ve belediyemizde, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldık. Vatandaşımızın hayatını kolaylaştıran güzel dokunuşlar olmuş, inşallah biz seçildiğimizde, daha güzel projeleri hayata geçireceğiz. İlçenin içme suyu ve artırma tesisi gibi acil çözüm bekleyen meseleleri olduğunu öğrendik. Sürmene´de eksik kalan hizmetleri inşallah süratle tamamlayacağız. Kaynaklarımızı artırarak, Trabzonlu bakanlarımızın ve milletvekillerimizin desteklerini alarak, tüm imkânlarımızı seferber ederek, Trabzon´umuza önemli imkânlar sağlayacağız. Trabzon bir kültür, turizm ve tarih şehridir. Bu doğrultuda şehrimize daha fazla yabancı turist gelmesi için yeni yatırımların önünü açacağız. Sürmene de turizm anlamında kendine düşen payı fazlasıyla alacak.”/resimler/2019-1/23/1042251046031.jpgGeride kalan 45 günlük dönemde yaptığı çalışmalarda, vatandaşla doğrudan temas kurmaya gayret gösterdiklerine işaret eden Zorluoğlu, “Çok şükür vatandaşlarımızın, Sayın Cumhurbaşkanımıza, partimize ve bize karşı teveccühlerini gördük. Partimizin kuruluşundan bu yana bu teveccühün halen devam ediyor olması takdire şayandır. Öte yandan da partimizin gücünü ortaya koymaktadır. Seçim kampanyası süreci hızlanıyor. Partimizin genel koordinasyonu çerçevesinde miting ve benzeri faaliyetlere daha fazla ağırlık vereceğiz. Sürmene´mize tekrar geleceğiz ve çarşıda-pazarda vatandaşlarımızla tekrar beraber olacağız. Tüm arkadaşlarımıza bu kutlu yolculukta başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. 

Çarşı Mahallesi Üçyıldız Caddesi üzerinde, beraberindeki belediye başkanı Üstün, ilçe başkanı Azizoğlu ve partililerle esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Zorluoğlu, farklı iş kollarında faaliyet gösteren esnafa kendisini tanıtarak hayırlı iş temennilerini iletti. 

Programının devamında MHP Sürmene ilçe teşkilatında, ilçe başkanı Hamit Küçükali ve partililerle de bir araya gelen Zorluoğlu, seçimden önce olduğu gibi seçim sonrasında da cumhur ittifakının gereği olarak birlikte hareket edecekleri MHP´lilerin, fikir ve önerilerini her fırsatta dinleyeceklerini dile getirdi. 

İlçede son olarak Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret eden AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Murat Zorluoğlu, oda başkanı Selahattin İsmailoğlu ile ilçenin ticari faaliyetlerini ve bu alandaki sorunları istişare ettikten sonra Sürmene´den ayrıldı.

www.caykaragundem.com

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çaykara´da İYİ Partinin Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci
Çaykara´da İYİ Partinin Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci olarak açıklandı.
Düzgün´den Basın Açıklaması
Düzgün´den Basın Açıklaması
CHP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün Hem Adaylığı hem de Adaylık süreci ile ilgili bir Basın Açıklaması gerçekleştirdi.
Dernekpazarı Saadet Partisi Adayı Abidin Pergel
Dernekpazarı Saadet Partisi Adayı Abidin Pergel
Saadet Partisi Dernekpazarı Belediye Başkan adayı Abidin Pergel olarak açıklandı.
Zorluoğlu:Trabzon´da Belediyecilik işini en iyi biz biliriz
Zorluoğlu:Trabzon´da Belediyecilik işini en iyi biz biliriz
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Murat Zorluoğlu, Of ilçesine giderek seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyarette bulundu.
Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı
Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı
Samsun 19 Mayıs Belediye Başkan adayı Çaykaralı Hemşehrimiz Osman Topaloğlu oldu.
Erdoğan Tok, İlkadım Belediye Başkan Adayı
Erdoğan Tok, İlkadım Belediye Başkan Adayı
Samsun İlkadım Belediye Başkan Adayı Çaykaralı hemşehrimiz Erdoğan Tok gösterildi.
CHP Çaykara´da Hasan Düzgün Dedi
CHP Çaykara´da Hasan Düzgün Dedi
CHP´nin Çaykara Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün Oldu
AK Parti Başkan Adayı Zorluoğlu Dernekpazarı´nda
AK Parti Başkan Adayı Zorluoğlu Dernekpazarı´nda
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu, Dernekpazarı ilçesini ziyaret etti.
Çevik´ten Çaykara´ya Teşekkür
Çevik´ten Çaykara´ya Teşekkür
31 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Ak Parti´den Çaykara Belediye Başkan Adayı olan Eğitimci ve İş Adamı Mehmet Çevik Sosyal Paylaşım hesabından bir mesaj yayınlayarak desteklerinden dolayı Çaykara Halkımıza Teşekkür etti.
AKP Dernekpazarı Adayı Dr.Mehmet Aşık
AKP Dernekpazarı Adayı Dr.Mehmet Aşık
AKP Dernekpazarı Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Aşık AK Parti Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık´ı yeniden aday gösterdi.
AKP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanefi Tok
AKP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanefi Tok
AK Parti Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´u yeniden aday gösterdi.
Zorluoğlu Baba Ocağında
Zorluoğlu Baba Ocağında
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu Çaykara İlçemizde çeşitli Ziyaretlerde bulundu.
Avcılar Belediye Başkanı adayı İbrahim Ulusoy oldu
Avcılar Belediye Başkanı adayı İbrahim Ulusoy oldu
AK Parti Avcılar Belediye başkan adayı Çaykaralı hemşehrimiz Dr.İbrahim Ulusoy oldu.
Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan oldu
Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan oldu
İstanbul Fatih Belediye Başkan adayı Çaykaralı hemşehrimiz Ergün Turan oldu.
Haşim Baltacı Tekrar Arnavutköy Belediye Başkan Adayı
Haşim Baltacı Tekrar Arnavutköy Belediye Başkan Adayı
AK Parti´nin Arnavutköy Belediye Başkan adayı tekrar Çaykaralı hemşehrimiz Ahmet Haşim Baltacı oldu.
Çaykaralı Av.Neşe Fazlıoğlu Mert Gaziosmanpaşa için yola çıktı
Çaykaralı Av.Neşe Fazlıoğlu Mert Gaziosmanpaşa için yola çıktı
İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesi için Belediye Başkan aday adaylığı için müracaat eden Çaykaralı Belediye Başkan aday adayı Av. Neşe Fazlıoğlu Mert, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Nurhayat Zaim Arhavi´de Başkan Adayı
Nurhayat Zaim Arhavi´de Başkan Adayı
Bölgemizin Eğitim alanında yetiştirdiği en önemli değerlerden İnşaat Yüksek Mühendisi Nurhayat Zaim Artvin İli Arhavi Belediye Başkanlığı için AK PARTİ´den Aday Adaylığı Başvurusu gerçekleştirdi
Refik Korkmaz Çaykara MHP Belediye Başkan Adayı
Refik Korkmaz Çaykara MHP Belediye Başkan Adayı
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Çaykara MHP Belediye Başkan adayı Refik Korkmaz oldu.
Doğduğum Topraklara Hizmete Geldim
Doğduğum Topraklara Hizmete Geldim
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı hemşehrimiz Murat Zorluoğlu Trabzon´a geldi.
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Vali Murat Zorluoğlu Oldu!
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Vali Murat Zorluoğlu Oldu!
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Çaykaralı hemşehrimiz Van Valisi Murat Zorluoğlu oldu.
İYİ Parti´nin Trabzon Büyükşehir adayı Atakan Aksoy oldu!
İYİ Parti´nin Trabzon Büyükşehir adayı Atakan Aksoy oldu!
İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Prof. Dr. Atakan Aksoy´u açıkladı.
Vali Zorluoğlu Trabzon Büyükşehir Adayı mi?
Vali Zorluoğlu Trabzon Büyükşehir Adayı mi?
31 Mart 2019´da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Trabzon Büyükşehir adayı Çaykaralı hemşehrimiz Van Valisi Murat Zorluoğlu gösterileceği iddia edildi.
İbrahim Ethem Aslanoğlu, Aday Adaylığını Açıkladı
İbrahim Ethem Aslanoğlu, Aday Adaylığını Açıkladı
İbrahim Ethem Aslanoğlu Mart 2019´da yapılacak yerel seçimlerde Çaykara Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu duyurdu.
Köseoğlu "Ben de Varım" Dedi
Köseoğlu "Ben de Varım" Dedi
AK Parti Trabzon eski milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.
İbrahim Çelebi Çaykara İçin Bende Varım Dedi
İbrahim Çelebi Çaykara İçin Bende Varım Dedi
Trabzon Belediyesi İcra Takip Şube müdürü İbrahim Çelebi, AK Parti Çaykara Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
Çaykara Belediye Başkanlığına Kadın Aday Adayı
Çaykara Belediye Başkanlığına Kadın Aday Adayı
31 Mart 2019´da yapılacak olan Yerel Seçimleri öncesinde Çaykara Belediye Başkanlığı için ilk kadın aday adayı Betül Çakır oldu.
Eski Belediye Başkanı Gedikoğlu, Aday Adayı Oldu
Eski Belediye Başkanı Gedikoğlu, Aday Adayı Oldu
TİSKİ Yönetim Kurulu üyesi, eski Çaykara Belediye Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu AK Partiden aday adayı oldu.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi