Zorluoğlu Muhtarlar İle Buluştu
Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vali Murat Zorluoğlu Babaocağında Çaykara İlçemizde Görev Yapan Muhtarlar ile buluştu
Tarih: 27.2.2019 16:55:06/ 2343okunma / 0yorum

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vali Murat Zorluoğlu Babaocağında Çaykara İlçemizde Görev Yapan Muhtarlar ile buluştu.

Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok ve Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çamlıbel Muhtarı Abdullah Kulaç tarafından Organize edilen Buluşma Çaykara Kale Alabalık Tesislerinde gerçekleştirildi. Karşılıklı Sohbet ve görüş alış verişi şeklinde gerçekleştirilen buluşmaya Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk,MHP Çaykara İlçe Başkanı Savaş Öksüz ile Çaykara İlçemizde görev yapan Muhtarlar katıldılar.

BAŞKAN TOK-ORTAK SEVDA ÇAYKARA

Ak Parti olarak Ülkemize çok önemli hizmetler sunmuş olan Çaykara´lı Hemşerimiz Örnek Devlet Adamı Vali Murat Zorluoğlu´nu Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı göstererek Trabzon İlimize ne kadar Büyük Önem verdiklerini gösterdiklerini ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın en yakın çalışma arkadaşlarından bir tanesi olan Murat Zorluoğlu´nu Trabzon İlimize Hizmet yapması için Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gösterdiğini sözlerine ekledi.

Çaykara´lı Hemşerimiz Murat Zorluoğlu ile senelerdir Çaykara İlçemize Hizmet verme sevdası yolunda sürekli fikir alış verişinde bulunduklarını ifade erden Belediye Başkanı Hanefi Tok 31 Mart tarihinde Halkımızın tercihleri ile Murat Zorluoğlu ile birlikte Şirin İlçemiz Çaykara´ya çok daha güzel hizmetler vereceklerini sözlerine ekledi./resimler/2019-2/28/1212072034964.jpgZORLUOĞLU-EN MUTLU OLDUĞUM YERDEYİM

Hayatı boyunca hem Trabzon İlinin hem de baba Ocağı Çaykara İlçesinin en fazla yaşamak ve içinde bulunmayı hayal ettiği ortamlar olduklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu şimdi ise Gönül vermiş olduğu Trabzon İlimize ve Çaykara İlçemize Hizmet Sevdası yolunda yola çıktıklarını ifade etti.

Trabzon İlimizdeki yoğun programlarından dolayı Baba Ocağı Çaykara´ya daha az zaman ayırabildiğini ifade eden Büyükşehir Belediye  Başkan Adayı Zorluoğlu bundan sonra fırsat buldukça daha sık periyotlar ile Çaykara İlçemize zaman ayırmaya çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın 2 Mart Cumartesi Günü  Trabzon Ziyaretlerini gerçekleştireceklerini ifade eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Murat Zorluoğlu Çaykara´lı Hemşerilerimizin yoğun ve yüksek bir katılım ile Sayın Cumhurbaşkanımızı karşalamaya geleceklerinden emin olduğunu sözlerine ekledi.

31 Mart Seçimlerinde görevin kendilerine verilmesi durumunda  Sayın Cumhurbaşkanımızın sıklıkla ifade ettikleri “Gönül Belediyeciliği” projesini hayat6a geçireceklerini ifade eden Zorluoğlu bu anlamda kapılarının tüm vatandaşlarımıza ardına kadar açık olacağını isteyen her vatandaşın derdini dinleyeceklerini ve çözüm aşamasında azami gayret sarf edeceklerini sözlerine ekledi.

Güleryüz ve ilgi kavramlarının Belediye Başkanlığı Dönemini,n en temel İlkeleri olacağını ifade eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu insanlarımızın gönüllerine dokunacak hizmetler vereceklerini ve “Halka Hizmet Hakka Hizmettir” düşüncesi ile Hizmet Yolculuğuna başlayacaklarını sözlerine ekledi.

PROJELER 7 MART´TA

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Trabzon ile ilgili Plan ve Projelerinin hazır olduğunu ifade eden Başkan Adayı Murat Zorluoğlu 7 Mart Perşembe Günü gerçekleştirecekleri çok geniş katılımlı bir toplantı ile bu projelerini halkımıza anlatacaklarını bu önemli günde tüm Çaykara´lı Hemşerilerimizi yanlarında görmeyi arzu ettiklerini ifade etti.

BAŞKAN KULAÇ-ÇAYKARA EVLADINA SAHİP ÇIKIYOR

Çaykara İlçemizde görev yapan Muhtarlar olarak Çaykara İlçemizin Evladı Devlet ve Yönetim Tecrübesi ile Trabzon İlimize çok büyük hizmetler verecek olan Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Murat Zorluoğlu´nun başarılı olmasını arzu ettiklerini ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çamlıbel Muhtarı Abdullah Kulaç Muhtarlar olarak artık Trabzon İlimizde sorunlarını rahatlıkla anlatabilecekleri bir Yönetim ile karşılaşacaklarını bu şekilde insanlarımıza daha kaliteli hizmet vereceklerini sözlerine ekledi.

Çaykara İlçemizin birçok sorununun bulunduğunu sırası geldikçe bu sorunları Başkan Adayımız Sayın Murat Zorluoğlu ile paylaşacaklarını ifade eden Başkan Abdullah Kulaç engin Devlet Tecrübeleri ile Sayın Belediye Başkanımız ile birlikte bu sorunları çözüme kavuşturacaklarını sözlerine ekledi.

KARŞILIKLI SOHBET

Toplantıda daha sonra İ;Lçemizde Görev yapan Muhtarlar kendilerini tanıttılar ve Mahalleleri hakkında kısa bilgiler verdiler.

Toplantıda bolca not alan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu ilerleyen dönemlerde daha geniş katılımlı toplant6ılar ile bu sorunları masaya yatıracaklarını ve sorunlara çözüm yolu arayacaklarını sözlerine ekledi.

Haber: Çaykara Gündem Gazetesi

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Zorluoğlu Muhtarlar Buluştu
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Zorluoğlu: Uzungöl´ün Değerine Değer Katacağız
Zorluoğlu: Uzungöl´ün Değerine Değer Katacağız
Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, memleketi Çaykara´da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi ve ilçenin ünlü turizm merkezi Uzungöl´deki işletmecilerin sorunlarını dinledi.
Çaykara ve Dernekpazarı ‘na Siyaset Üstü Bakıyorum
Çaykara ve Dernekpazarı ‘na Siyaset Üstü Bakıyorum
Cumhur İttifakı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, Çaykara ve Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Derneği´nin düzenlemiş olduğu geceye katıldı.
Zorluoğlu Projelerini Açıkladı
Zorluoğlu Projelerini Açıkladı
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu projelerini anlattı.
Çaykara´da 8 Başkan Adayı
Çaykara´da 8 Başkan Adayı
31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Çaykara Belediye Başkanlığı için Başvuru gerçekleştiren Belediye Başkan Adayları belli oldu.
CHP´den Kaynaşma Gecesi
CHP´den Kaynaşma Gecesi
CHP Çaykara İlçe Teşkilatı Uzungöl´de Kaynaşma ve Dayanışma Gecesi Düzenledi
Çaykara´ya Kadın Eli değecek!
Çaykara´ya Kadın Eli değecek!
31 Mart yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren İYİ Parti Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci, “ amacımız Çaykara´yı "mutlu insanların yaşadığı bir şehir dönüştürmektir" dedi.
Mehmet Kara Çaykara Belediye Başkan Adayı
Mehmet Kara Çaykara Belediye Başkan Adayı
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Çaykara Belediye Başkanlığı için Mehmet Kara Bağımsız aday olduğunu açıkladı.
CHP Meclis Adayları Belli Oldu
CHP Meclis Adayları Belli Oldu
CHP Çaykara Belediyesi Meclis Adayları Belli Oldu
Cumhur İttifakı Meclis Adayları Belli Oldu
Cumhur İttifakı Meclis Adayları Belli Oldu
Çaykara Belediyesi Cumhur İttifakı Belediye Meclis Adayları Belli Oldu
Saadet Çaykara´da Abanoz Dedi
Saadet Çaykara´da Abanoz Dedi
31 Mart 2019 Pazar Günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Saadet Partisinin Belediye Başkan Adayı Hasan Yaşar Abanoz Oldu
Çaykara´da İYİ Partinin Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci
Çaykara´da İYİ Partinin Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanife Birinci olarak açıklandı.
Düzgün´den Basın Açıklaması
Düzgün´den Basın Açıklaması
CHP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün Hem Adaylığı hem de Adaylık süreci ile ilgili bir Basın Açıklaması gerçekleştirdi.
Dernekpazarı Saadet Partisi Adayı Abidin Pergel
Dernekpazarı Saadet Partisi Adayı Abidin Pergel
Saadet Partisi Dernekpazarı Belediye Başkan adayı Abidin Pergel olarak açıklandı.
Zorluoğlu:Trabzon´da Belediyecilik işini en iyi biz biliriz
Zorluoğlu:Trabzon´da Belediyecilik işini en iyi biz biliriz
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Murat Zorluoğlu, Of ilçesine giderek seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyarette bulundu.
Zorluoğlu: “İlçelerimizde Büyükşehir imzası daha Fazla Görülecek”
Zorluoğlu: “İlçelerimizde Büyükşehir imzası daha Fazla Görülecek”
AK Parti Büyükşehir Belediyesi başkan adayı hemşehrimiz Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu ile birlikte Sürmene ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.
Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı
Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı
Samsun 19 Mayıs Belediye Başkan adayı Çaykaralı Hemşehrimiz Osman Topaloğlu oldu.
Erdoğan Tok, İlkadım Belediye Başkan Adayı
Erdoğan Tok, İlkadım Belediye Başkan Adayı
Samsun İlkadım Belediye Başkan Adayı Çaykaralı hemşehrimiz Erdoğan Tok gösterildi.
CHP Çaykara´da Hasan Düzgün Dedi
CHP Çaykara´da Hasan Düzgün Dedi
CHP´nin Çaykara Belediye Başkan Adayı Hasan Düzgün Oldu
AK Parti Başkan Adayı Zorluoğlu Dernekpazarı´nda
AK Parti Başkan Adayı Zorluoğlu Dernekpazarı´nda
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu, Dernekpazarı ilçesini ziyaret etti.
Çevik´ten Çaykara´ya Teşekkür
Çevik´ten Çaykara´ya Teşekkür
31 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Ak Parti´den Çaykara Belediye Başkan Adayı olan Eğitimci ve İş Adamı Mehmet Çevik Sosyal Paylaşım hesabından bir mesaj yayınlayarak desteklerinden dolayı Çaykara Halkımıza Teşekkür etti.
AKP Dernekpazarı Adayı Dr.Mehmet Aşık
AKP Dernekpazarı Adayı Dr.Mehmet Aşık
AKP Dernekpazarı Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Aşık AK Parti Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık´ı yeniden aday gösterdi.
AKP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanefi Tok
AKP Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanefi Tok
AK Parti Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok´u yeniden aday gösterdi.
Zorluoğlu Baba Ocağında
Zorluoğlu Baba Ocağında
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu Çaykara İlçemizde çeşitli Ziyaretlerde bulundu.
Avcılar Belediye Başkanı adayı İbrahim Ulusoy oldu
Avcılar Belediye Başkanı adayı İbrahim Ulusoy oldu
AK Parti Avcılar Belediye başkan adayı Çaykaralı hemşehrimiz Dr.İbrahim Ulusoy oldu.
Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan oldu
Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan oldu
İstanbul Fatih Belediye Başkan adayı Çaykaralı hemşehrimiz Ergün Turan oldu.
Haşim Baltacı Tekrar Arnavutköy Belediye Başkan Adayı
Haşim Baltacı Tekrar Arnavutköy Belediye Başkan Adayı
AK Parti´nin Arnavutköy Belediye Başkan adayı tekrar Çaykaralı hemşehrimiz Ahmet Haşim Baltacı oldu.
Çaykaralı Av.Neşe Fazlıoğlu Mert Gaziosmanpaşa için yola çıktı
Çaykaralı Av.Neşe Fazlıoğlu Mert Gaziosmanpaşa için yola çıktı
İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesi için Belediye Başkan aday adaylığı için müracaat eden Çaykaralı Belediye Başkan aday adayı Av. Neşe Fazlıoğlu Mert, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi