SİYONİSTLERİN YIKILIŞI YAKINDIR, KORKAKLARA DUYURULUR
Tarih: 21.5.2018 09:45:03
Alaettin KÖKSAL

14-Mayıs-2018 tarihi, Amerika destekli Siyonistlerin yeryüzünde çıkaracakları ikinci fitnenin başlangıç tarihidir. Kudüs-i şerifi ikinci defa işgal eden Siyonistler 55 Filistinli kardeşimizi şehit etmişler, 2778 kişiyi yaralamışlardır. Bütün dünya insanlığı duysun ki 14-Mayıs-2018 tarihi, İslam ümmetinin dirilişine, Kudüs-i şerif´in kurtuluşuna vesile olacağı gibi, Siyonist alçakların ve avenelerinin yıkılışlarının başlangıç tarihi olarak tarihe geçecektir.  

Küp; içindekini dışarıya sızdırdığı gibi, İslam düşmanı ırkçı Siyonistler ve onların mankurtlaştırdıkları zalim Hıristiyanlar, kalplerinde var olan İslam dinine ve müslümanlara duydukları düşmanlıklarını dışarıya sızdırmakla kalmıyorlar, alçakça İslam dinine ve İslam ümmetini saldırıyorlar.  Bu durumu açıkça gören müslümanlar, şer güçlerin zehir dolu kovalarını taşımaktan sakınmalıdırlar. Bilerek/bilmeyerek hainlerin zehir kovalarını taşıyarak kendi kalplerini ve başkalarının kalplerini kirletenler, geç kalmadan nasuh tövbesi yaparak özlerine dönmelidirler.

 İnsanlar, inkâr ve iman bakımından İslam ümmeti ve küfür ümmeti olarak iki kısma ayrılarak, tarih boyunca birbirlerine karşı hak- batıl mücadelesi vermişler ve kıyamette kadar bu mücadeleye devam edeceklerdir. Şuurlu bir müslüman küfür milletiyle ve onlarla işbirliği yapan kimlik müslümanlarıyla birlikte hareket edemez. “Sayın Erdoğan´a oy vermek tabutunuza çivi çakmaktır diyen korkaklar bilsinler ki ölüm Yüce Allah´ın takdirindedir, bir salise ileri ve geriye tehir edilmez. Korkaklar; ülkelerine faydaları olmadığı gibi güvendikleri ve boyun eğdikleri şer güçlerin ayakları altında onursuzca ezilmekten kurtulamazlar.

 Kalplerini tevhidi imanla ve Salih amelle dolduranlar, İslam ümmetinin huzuru ve dünya insanlığının barışı için, bedel ödemekten çekinmezler. Zulme rıza zülümdür inancına sahip olduklarından zalimlerle iş birliği yapmazlar. İslam ülkeleri, İslam ümmetinin bal küpçükleridir. Bu küpçükler, ümmet bilinciyle birleştikleri gün, yeryüzünde fitne çıkaran Siyonistler ve onların köpekliğini yapanlar bundan böyle zulüm yapmaya imkân bulamayacaklardır.

Ümmet bilinciyle hareket eden İslam ülkeleri, ekonomik kalkınmaya, yerli ve milli üretime, caydırıcı bir askeri güce sahip olmanın gayreti içinde olmalıdırlar. İslam ülkeleri şer güçlerin zulmünden kokmadan, maddi ve manevi imkânlarını birleştirmek suretiyle şer güçlerin hain planlarına dur demelidirler.

 Herhangi bir İslam ülkesine dıştan bir saldırı olduğunda, İslam dünyası olarak hep birlikte karşı durduğumuzda, düşman kaçacak delik arayacaktır. Herhangi bir İslam ülkesi içinde veya ülkeler arasında herhangi bir nedenle bir karışıklık meydana geldiğinde, İslam ülkeleri olarak bir araya gelerek meseleyi kendimiz çözersek,  dıştan içeriye sokulmak istenen şer güçlerin fitnesini önlenmiş oluruz.  Ülkelerimizi her türlü tehlikelerden korumak, milletin refahını yükseltmek için vatanı, namusu, bayrağı, milleti malı, nesli ve dini muhafaza etmek uğruna canını düşmana siper edecek imanlı nesiller yetiştirmeliyiz.

Ülke içindeki siyasi partilerin ana gayesi, ülkenin kalkınması milletin refahı ve mutluluğa için çalışmaktır. Kovanlar ayrı olsa da, her partinin niyeti halis bal üretmek olunca düşmanın ülkemiz üzerindeki olan hesapları geri tepecektir. Bunun en güzel örneğini Sayın Devlet Bahçeli vermiştir. Mesele vatan olunca gerisi teferruattır diyerek, devleti yöneten AK partisinin yanında yer alarak, AK partisi ile birlikte cumhur ittifakını kurmuşlardır.

İslam ülkeleri de arı kovanı gibi çalışarak halis bal üretmeli, ürettikleri balı şer güçlere değil, önce kendi ülkesinin insanlarına, sonra İslam ümmetinin hizmetine sunmalıdırlar. Tüm İslam ülkeleri, ümmet bilinciyle bir araya gelerek halifelik kurumunu yeniden hayata geçirmelidirler. İslam ümmeti düşmanın gücünden korkmamalıdır. Düşmanlar menfaatperest olduklarından, birbirleriyle uyumlu değillerdir. Fikir ve düşünceleri dağınıktır, kalpleri korkuyla doludur.   Zalim şer güçlerin hedefi, Kudüs, Şam, Bağdat, Kahire, Tahran, İstanbul, Medine son olarak Mekke olduğunu unutmamalıyız.

Şer güçlerin İslam dünyasına yaptıkları saldırılarına son vermek için, İslam ümmeti olarak, korkmadan ve inanarak hep birlikte şu cümleyi dünyaya ilan etmeliyiz. Ey şer güçler! İslam coğrafyasından ve Kudüs-i şeref den elinizi çekmezseniz, biliniz ki ilk hedefimiz,  dünyayı fesada veren terörist İsrail olacaktır.   Bu anlamlı cümle öncelikle aklı başında olan Yahudi ve Hıristiyanları sevindireceği gibi,   ırkçı Siyonistlerin üzerine atom bombasından daha tesirli olacaktır.  

İslam dünyasının dağınıklığını fırsat bilerek,  ıslah edilmemiş aygır gibi sağa sola tekme atarak, kabadayılık yapan ırkçı Siyonistler ve onların mankurtlaştırdığı Evangelist Hıristiyanlar, bu iman yüklü cümle karşısında dehşete düşeceklerdir.

Dünyanın neresinde bir müslüman zulme uğruyorsa, onun arksında Siyonistlerin ve onların taşeronluğunu yapan Evangelist Hıristiyanların olduğunu İslam ümmeti olarak çok iyi bilmekteyiz. Dünyayı fesada veren, İslam dünyasını kan gölüne çeviren Filistin halkına soykırım yapan,  Kudüs-i şerifi işgal eden Siyonist Yahudileri ne yardakçıları, ne maddi güçleri ne de dikmeye çalıştıkları gargat ağaçları kurtaramayacaktır.  Siyonistler en büyük darbeyi Hıristiyanlardan alacaklardır, zira Hz. İsa (as) çarmıha gerenler Yahudilerdir.

Yüce Allah (CC) şöyle buyurmaktadır. “ Biz İsrail oğullarına kitapta, ‘Muhakkak ki siz yeryüzünde iki defa fesat çıkaracaksınız. Birincisi gerçekleşmiş bir vaat oldu ve yıkıldınız.  ..Derken ikincisinin zamanı geldiğinde,yüzlerinizi kara çıkartsınlar,, daha evvel geldikleri gibi.. ” “(İsra 4, 5, 6, 7)

  Fitne ve fesada alet olmayan Yahudileri, tarihte olduğu gibi yine müslümanlar koruyacaktır. Yüce Rabbimiz, bu hususta bakınız ne buyuruyor;“ Nerede olurlarsa olsunlar, onların üzerine zillet damgası vurulmuş ve Allah´ın gazabına uğramışlardır.  Bu zilletten ancak Allah´ın ipine sarılmak veya müslümanların himayesine girmek suretiyle kurtarabilirler.”( Al-i İmran 112)

 Bu söylediğim hayal değildir. Müslümanlar olarak elimizdeki güçlerimizi birleştirerek tedbirlerimizi alıp, Yüce Allah´a mü´min olarak teslim olursak, Yüce Allah mü´minlere yardım edeceğini buyurmaktadır. [ “Mü´minlere yardım etmek, üzerimize düşen bir görev oldu.”(Rum 47) “   Seveceğiniz bir başka şey Allah´tan yardım ve yakın bir fetih! Müminleri müjdele”] (Saff 13)

Haşr suresinin ikinci ayetiyle tamamlayalım.   “Kitap ehlinden o inkâr edenleri, ilk sürgün olarak yurtlarından çıkaran Allah´tır. Siz yurtlarından çıkacaklarını sanmıyordunuz. Onlar da kalelerinin kendilerini Allah´tan koruyacak setleri olduğunu sandılar. Fakat Allah, onları hesap etmedikleri yönden bastırdı ve kalplerinin içine korku düşürdü. Öyle ki, evlerini bir taraftan kendi elleriyle, bir taraftan da mü´minlerin elleriyle yıkıyorlardı. Ey görecek gözleri olanlar düşünün ve ibret alın” ]  Siyonistler bu ayetleri çok iyi bildiklerinden Kur´an-ı kerimden çıkartılmalarını istiyorlar.  Ey Siyonistler! Korkunun ecele faydası yok yıkılacaksınız. Müslüman için ölüm kurtuluş,  kâfir ve münafıklar için zindandır

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
NİYET HAYIR, AKIBET HAYIR. (02 Eylül 2019 - Pazartesi)
MUHTEREM DEVLET BAŞKANIM. (20 Ağustos 2019 - Salı)
SİYASETNAME VE SİYASET (28 Mayıs 2019 - Salı)
DOSTUN ATTIĞI GÜL YARALAR BENİ (09 Mayıs 2019 - Perşembe)
ABD, SURİYE DEN ÇEKİLİYOR MU? (31 Aralık 2018 - Pazartesi)
MARİFET İLTİFATA TABİDİR. (20 Kasım 2018 - Salı)
SUÇ VE CEZA, ADALET, HAKKANİYET VE AF. (29 Eylül 2018 - Cumartesi)
MÜSLÜMAN MİLLET, ZALİMLERE BOYUN EĞMEZ. (18 Ağustos 2018 - Cumartesi)
KUR´AN RAFTAN İNMELİ MASAYA HÂKİM OLMALI (04 Ağustos 2018 - Cumartesi)
KADERE İMAN EDEN, KEDERDEN EMİN OLUR. (29 Haziran 2018 - Cuma)
SABIR; BARIŞA VE ZAFERE AÇILAN KAPIDIR. (17 Şubat 2018 - Cumartesi)
NANKÖR SİYONİSTLER OSMANLIYA BİTTİ DİYEMEZ! (03 Ağustos 2017 - Perşembe)
“MARUL 50 KURUŞ” (09 Temmuz 2017 - Pazar)
ENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN EVET (04 Mart 2017 - Cumartesi)
TESETTÜR YÜCE ALLAH´IN EMRİDİR. (11 Eylül 2016 - Pazar)
ER REFİK KABLE´T TARİK (06 Mayıs 2016 - Cuma)
ÖZGÜRLEŞMENİN YOLU ŞEFFAFLIKTAN GEÇER (30 Nisan 2016 - Cumartesi)
İSLAM DÜŞMANI İMANSIZLARDAN DOST OLMAZ (16 Mart 2016 - Çarşamba)
EY MANAHO YÜRÜYEN MAKRİ İNSAN! (24 Aralık 2015 - Perşembe)
AĞIR MAKALE (2) (11 Ekim 2015 - Pazar)
DÜŞÜNEBİLEN İÇİN, AĞIR MAKALE (1) (03 Ekim 2015 - Cumartesi)
RÜZGÂR EKEN FIRTINA BİÇER. (26 Temmuz 2015 - Pazar)
SABRIN SONU SELAMETTİR (29 Ocak 2015 - Perşembe)
YILIN SONU, YILIN BAŞI NASIL KUTLANMALI (28 Aralık 2014 - Pazar)
ZİNANIN HER TÜRLÜSÜ SUÇ SAYILMALIDIR. (22 Eylül 2014 - Pazartesi)
SAADET PARTİSİ KENDİNE YAZIK EDİYOR. (29 Temmuz 2014 - Salı)
EY ÜMMET-İ MUHAMMED! (24 Haziran 2014 - Salı)
BAŞI DUMANLI TÜRKİYEM (29 Mayıs 2014 - Perşembe)
MİLLETİN SEVDİĞİ DÖRT SİYASİ LİDER, (09 Nisan 2014 - Çarşamba)
BAŞBAKAN?IN YANINDAYIM. (19 Ocak 2014 - Pazar)
İNSAN ŞEREF VE ONURUNU KORUMALIDIR. (07 Mart 2013 - Perşembe)
EY SİYONİSTLER! DÜNYAYI SAHİBSIZ SANMAYINIZ. (12 Aralık 2012 - Çarşamba)
KÜRT KARDEŞLERİMLE HASBİHAL (15 Kasım 2012 - Perşembe)
KİBİR KULESİ, TEVAZU OVASI.. (01 Kasım 2012 - Perşembe)
Siyaset alanında derin hareketlenmeler (03 Ağustos 2012 - Cuma)
İnsan Hayatı Nehir Gibidir (01 Temmuz 2012 - Pazar)
Lafla Peynir Gemisi Yürümez (24 Nisan 2012 - Salı)
Ben de 28 Şubat Mağduruyum (08 Mart 2012 - Perşembe)
Müslümanlar Nerede Nasıl Vuruluyor? (14 Aralık 2011 - Çarşamba)
Ben Köyümü Seviyorum (28 Temmuz 2011 - Perşembe)
Sayfa:
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi