TERÖRE ALET OLAN, TERÖRİST MUHAMMED DAHLAN
Tarih: 29.11.2019 17:48:11
Alaettin KÖKSAL

Öncelikle şunu söyleyelim, Müslüman kimliği taşıyan, bende müslümanım diyen hiçbir insan, terörist, katil, yalancı, sahtekâr, iki yüzül, fasık, münafık olamayacağı gibi, terörizme de özenemez. Müslüman şerefli onurlu, izzetli ve haysiyeti olduğundan, basit dünyevilik menfaatleri için aklını şeytanı güçlerin emrine kiraya vermez, kendini onlara satmaz, şer cephesinin kiralık katili olmaz.

 Mahlûkatın en şereflisi olarak yaratılan insanın fıtratında adalet, merhamet, haysiyet, izzet, şeref ve onur olduğundan, müslüman olsun/olmasın savaş dışında hiçbir insanı öldüremez, haksızlık yapamaz.    Haksız bir şekilde İslam dünyasına savaş açan,  müslümanları öldüren, zenginliklerini sömüren şer güçlerin tamamı, aşağılık çukurlardır. Müslümanım diyen hiçbir insan, çukurlar kavminin teşvikiyle devletine isyan etmez, şer güçlere şirin gözükmek için ülkesinin yöneticilerini zalimlere şikâyet edemez,  çukurlara su taşıyamaz.  

Kendi medeni köklerinden koparılarak vahşi kapitalizmin köleleri halen getirilmiş olan, müslüman kimlikli teröristlerden bir tanesi de isminin hakkını veremeyen,  Muhammed DAHLAN´DIR.  Sözünü ettiğimiz kiralık DAHLAN; 1961 yılında, fakir bir ailenin çocuğu olarak Filistin de doğdu. İngiltere de eğitim gördü. El-Fetih gençlik hareketinin öncüleri arasında yer aldı. İsrail devleti tarafından defalarca tutukladı ve serbest bırakıldı.  1987 senesinde birinci Filistin intifadasının önde gelen isimlerinden oldu. 2007 senesinde El Fetih adına, Filistin de milli mücadele veren HAMAS örgütüyle güç mücadelesine girişti, kaybedince Filistin ‘i terk ederek Avrupa ya kaçtı. Bir müddet sonra KAHİREYE geçerek, Mısır televizyon kanalını kurdu. F.Gülenle röportaj yaptı. Terör örgütlerini destekleyerek birçok karanlık işlere karıştı. 

 06-Kasım -2019 tarihli Yeni Şafak gazetesinin haberine göre, Kiralık terörist M. Dahlan, Türkiye tehditler savurarak şöyle diyor; “Türkiye, bölgede Osmanlıyı canlandırmak istiyor. Bu nedenle Erdoğan´a ve AK partisi hükümeti düşmanımdır” ifadelerini kullanıyor.   Terörizme özenen Dahlan´a ve onun gibi köle ruhlu teröristlere sesleniyorum;  Ey alçalmışlar!  Ateş olsanız cürmünüz kadar bir yeri yakarsınız. İğrenç tehditleriniz vız gelir tırıs geçer. Ölüm Yüce Allah´ı ilminde yazılmış bir kaderdir, on hiç kimse değiştiremez. Biliniz ki, sizden önceki kiralık katilerin ve teröristlerin kullanma sureleri bitince ve ölüm vakitleri gelince, efendileri tarafından aşağılayıcı bir şekilde öldürüp çöpe atılmışlardır.

Köle ruhlu teröristler ve tetikçiler, aşağılayıcı ölüme mahkûm olacaklarını bildikleri halde, zalimlere köle olmak hususunda birbirleriyle yarışan acınası mahlûklardır.  Köle ruhlular, kasabın bıçağını yalayan hayvanlardan hiçbir fakı olmadıklarını anlayamazlar. Köle ruhu kiralık teröristler ve katiller akıllarını efendilerine teslim ettiklerinden, akıllarını kullanamazlar. Zalimlere köle olma hususunda her türlü ahlaksızlığı yapmakta sınır tanımazlar.

Ne acıdır ki,  müslüman kimliği taşıyan birçok terörist Dahlan´lar, Ladinler, Bağdadi´ler Öcalan´lar ve onları şuursuzca takip eden teröristçikler ülkemizden ve İslam dünyasından çıkmaktadır. Akıllarını şer güçlerin emrine teslim eden köle ruhlu karaktersiz, şahsiyetsiz, nankör,  insan ve fikir katillerini düştükleri iğrenç çukurdan çıkarmak için, insani bir görev olarak, isimlerini anmadan kendilerine seslenmek istiyorum.

Ey Teröristler! Şer güçlerin timsah gözyaşlarına aldanmayınız.  Şer güçler, ırkınıza, renginize, dilinize bakarak sizlere iltifat etmezler. Sizler, dinden, imandan ne kadar uzaklaşırsanız uzaklaşın, zalimlerin en büyük endişesi,  gün gelir,  her türlü vaatlerle kandırdığımız bu teröristlerin, özlerinde var olan İslam dinine dönerler korkusuyla sizlere düşmandırlar. Kendilerine fayda yerine zarar verirsiniz korkusuyla, sizlere asla fırsat verip başlarına bela etmezler. 

Sizleri köleleştirerek yumuşak lokma haline getirmek ve Türkiye cumhuriyeti devletini zayıflatmak için PYD, PYG, PKK ve diğer terör örgütlerine ve HDP´ ye toz kondurmayan, Suriye milli ordusu altında toplanıp, ülkesi için milli mücadele eden insanları  “Haydutlar topluluğu” diyecek kadar alçalan insanları yeteştirip konuşturmak için her türlü imkânı sağlamaya çalışırlar.  Cumhurbaşkanımız Erdoğan´ın şahsında, devletin aleyhine yaralayıcı eleştiriler yaptırırlar. Bu işe sözde milli ve manevi değerlere hassas olan televizyon ve gazeteleri de alet ederler.  Basit siyasi getirileri uğruna, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları anlamak isteyenlere yazıklar olsun.  

Kanun hükmündeki kararnamelerle birçok insanın mağdur edildiğini düşünen insanlar, merhametle adaleti birbirine karıştırmamalıdırlar. Adalet haklı ile haksısı ayıran bir mekanizmadır. Merhamet, adalet kurumuna karıştırılamaz. İnsanlara merhametle yaklaşan beylere de seslenmek istiyorum.  Mağdur edildiklerine inandığınız insanlara, televizyon ekranlarından şöyle bir teklifte bulununuz ki, ne demek istediğinizi kamuoyu iyice anlamış olsun.  

“Bundan böyle kirli işlere bulaşan, legal görünümlü illegal cemaat, tarikat, parti, dernek vakıf gibi ve bezeri örgütlerle hiç bir irtibatlarının olmayacağını, eğer olursa, hiçbir itirazları olmadan, en ağır cezaya razı olacaklarını noter aracılığıyla kamuoyuna ilan ediniz.” teklifinde bulununuz.  Bakalım bu teklifinize kaç kişi icabet edecektir.

 F. Gülen cemaatiyle alakalı üç şey söylenmiştir, başı ihanet, ortası ticaret,  alt kısmı ibadet denilmiştir.  İhanet ve ticaret kısmında olanlar, soluğu yurt dışında aldılar. Bunlar için mağduriyet söz konusu değildir. İbadet kısmında olan insanların yanıldıklarını bir daha söz konusu cemaatle uzaktan yakından hiçbir ilgilerinin olmayacağı yönünde noter aracılığıyla bir pişmanlık gelmediğine göre bu düşündeki insanların mağduriyetleri söz konusu olamaz.

Anahtar Kelimeler: TERÖRE, ALET, OLAN, TERÖRİST, MUHAMMED, DAHLAN
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
NİYET HAYIR, AKIBET HAYIR. (02 Eylül 2019 - Pazartesi)
MUHTEREM DEVLET BAŞKANIM. (20 Ağustos 2019 - Salı)
SİYASETNAME VE SİYASET (28 Mayıs 2019 - Salı)
DOSTUN ATTIĞI GÜL YARALAR BENİ (09 Mayıs 2019 - Perşembe)
ABD, SURİYE DEN ÇEKİLİYOR MU? (31 Aralık 2018 - Pazartesi)
MARİFET İLTİFATA TABİDİR. (20 Kasım 2018 - Salı)
SUÇ VE CEZA, ADALET, HAKKANİYET VE AF. (29 Eylül 2018 - Cumartesi)
MÜSLÜMAN MİLLET, ZALİMLERE BOYUN EĞMEZ. (18 Ağustos 2018 - Cumartesi)
KUR´AN RAFTAN İNMELİ MASAYA HÂKİM OLMALI (04 Ağustos 2018 - Cumartesi)
KADERE İMAN EDEN, KEDERDEN EMİN OLUR. (29 Haziran 2018 - Cuma)
SABIR; BARIŞA VE ZAFERE AÇILAN KAPIDIR. (17 Şubat 2018 - Cumartesi)
NANKÖR SİYONİSTLER OSMANLIYA BİTTİ DİYEMEZ! (03 Ağustos 2017 - Perşembe)
“MARUL 50 KURUŞ” (09 Temmuz 2017 - Pazar)
ENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN EVET (04 Mart 2017 - Cumartesi)
TESETTÜR YÜCE ALLAH´IN EMRİDİR. (11 Eylül 2016 - Pazar)
ER REFİK KABLE´T TARİK (06 Mayıs 2016 - Cuma)
ÖZGÜRLEŞMENİN YOLU ŞEFFAFLIKTAN GEÇER (30 Nisan 2016 - Cumartesi)
İSLAM DÜŞMANI İMANSIZLARDAN DOST OLMAZ (16 Mart 2016 - Çarşamba)
EY MANAHO YÜRÜYEN MAKRİ İNSAN! (24 Aralık 2015 - Perşembe)
AĞIR MAKALE (2) (11 Ekim 2015 - Pazar)
DÜŞÜNEBİLEN İÇİN, AĞIR MAKALE (1) (03 Ekim 2015 - Cumartesi)
RÜZGÂR EKEN FIRTINA BİÇER. (26 Temmuz 2015 - Pazar)
SABRIN SONU SELAMETTİR (29 Ocak 2015 - Perşembe)
YILIN SONU, YILIN BAŞI NASIL KUTLANMALI (28 Aralık 2014 - Pazar)
ZİNANIN HER TÜRLÜSÜ SUÇ SAYILMALIDIR. (22 Eylül 2014 - Pazartesi)
SAADET PARTİSİ KENDİNE YAZIK EDİYOR. (29 Temmuz 2014 - Salı)
EY ÜMMET-İ MUHAMMED! (24 Haziran 2014 - Salı)
BAŞI DUMANLI TÜRKİYEM (29 Mayıs 2014 - Perşembe)
MİLLETİN SEVDİĞİ DÖRT SİYASİ LİDER, (09 Nisan 2014 - Çarşamba)
BAŞBAKAN?IN YANINDAYIM. (19 Ocak 2014 - Pazar)
İNSAN ŞEREF VE ONURUNU KORUMALIDIR. (07 Mart 2013 - Perşembe)
EY SİYONİSTLER! DÜNYAYI SAHİBSIZ SANMAYINIZ. (12 Aralık 2012 - Çarşamba)
KÜRT KARDEŞLERİMLE HASBİHAL (15 Kasım 2012 - Perşembe)
KİBİR KULESİ, TEVAZU OVASI.. (01 Kasım 2012 - Perşembe)
Siyaset alanında derin hareketlenmeler (03 Ağustos 2012 - Cuma)
İnsan Hayatı Nehir Gibidir (01 Temmuz 2012 - Pazar)
Lafla Peynir Gemisi Yürümez (24 Nisan 2012 - Salı)
Ben de 28 Şubat Mağduruyum (08 Mart 2012 - Perşembe)
Müslümanlar Nerede Nasıl Vuruluyor? (14 Aralık 2011 - Çarşamba)
Ben Köyümü Seviyorum (28 Temmuz 2011 - Perşembe)
Sayfa:
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi