TÜRKİYE İTTİFAKI, DIŞA KARŞI MİLLİ DURUŞUMUZUN GÖSTERGESİDİR.
Tarih: 13.5.2019 11:08:42
Alaettin KÖKSAL

Ülkemizin maddi ve manevi kalkınmasını, siyasi, sosyal, ekonomik, askeri ve kültürel yönden yükselmesini istemeyen, huzur, barış ve istikrarımızı bozmaya çalışan dış şer güçlere ve içimizdeki bir avuç mandacı zihniyetli işbirlikçilere karşı, milli ve yerli duruşumuzun adı Türkiye ittifakıdır. Bu ittifakı, milletçe korumak milli bir görevdir.

Siyonist güdümlü şer güçlerin ana hedefi, ülkemizi ve İslam ülkelerini yeniden 22 parçaya bölmek suretiyle kolay yutulur bir lokma haline getirmek istiyorlar.  Ülkemizi siyasi, ekonomik ve askeri olarak zayıf bırakmak ve bölmek için, ellerinden gelen her türlü alçaklığı yapmaya çalışan dış şer güçlerin ve yerli işbirlikçilerin, sinsi ve hain planlarını, şerefli milletimize ısrarla anlatarak, Türkiye ittifakının ne derece önemli bir mesele olduğunu aziz milletimize belgeleriyle izah etmeliyiz.  
 
Cumhur ittifakı ve millet ittifakı, iç siyasi meselemizdir. Bu meseleye şer güçlerin müdahil olmasına hiçbir ittifak mensubu partiler rıza gösteremezler. İstanbul seçimlerinin iptali, Sayın Binali Yıldırımın veya Sayın Ekrem İmamoğlu”nun secimi kazanması kaybetmesi, Siyonist güdümlü ABD´nin, Avrupa´nın ve diğer şer güçlerin meselesi olamaz. İç işlerimize karışma gibi bir küstahlığın karşısında tüm siyasi partilerimiz birlikte karşı koymalıdırlar.  Şer güçlerin hilesi zayıf, aklı kıttır. Sanıyorlar ki, AK partisi iktidardan düşerse veya sayısal gücü azalırsa, doğrudan veya dolaylı bir şekilde destek verdikleri partiler iktidara gelirlerse, onların dediklerini yapacaklardır. 
 
Hayır, bin defa hayır. Şer güçler bilsin ki, millet ittifakının içinde Truva atı gibi yer alan bazı vesayetçi uç grupların haricindeki milyonlarca insan, mesele vatansa gerisi teferruattır diyerek, şer güçlerin karşısına aslanlar gibi dikileceklerdir. Siyonist güdümlü şer güçlere karşı tüm siyasi partiler, Türkiye ittifakı anlayışıyla zalimlere karşı birlikte seslerini yükselttikleri gün, Türkiye şaha kalkacaktır.  
 
Arz-ı mevut inancıyla yanıp tutuşan ırkçı Siyonistlerin işini kolaylaştırmak için, ABD, Avrupa ve diğer emperyalist şer güçler, İslam coğrafyasının zenginliklerini sömürmek müslümanları parçalamak vekâlet savaşlarıyla müslümanı müslümana kırdırmak suretiyle, İslam ümmetinin bir araya gelmemesi için her türlü alçaklığı yapmaktadırlar.  Şer güçler bilsinler ki bu iş böyle gitmeyecektir. Nöbet değişmek üzeredir. Müslümanların her bir ferdi,  şer güçlerin ağzında yumuşak lokma değil, çelikleşmiş yumruk gibi karşılarına çıkmaları yakındır.  Çevremizi sırtlanlar gibi kuşatmaya çalışanlar, Yüce Allah´ın izniyle, ülkemizi ve İslam dünyasını yok edemeyecekler, boyunduruklarının altına alamayacaklardır. 
 
 Şer güçlerin bir hesabi varsa, Yüce Allah´ın da bir hesabı vardır. Müslümanlar olarak, şer güçlerin maddi güçlerini, büyük görüp asla ümitsizliğe düşmemeliyiz. İslam ümmeti olarak maddi ve manevi güçlerimizi birleştirdiğimizde şer güçlerden çok daha güçlü olacağımızı da bilmeliyiz. Unutmamız gereken bir hususta,  güç ve kuvvet sahibi olan sadece Yüce Allah´tır.  O´nun müsaadesi olmadan kuru yaprak dalından düşemez.  Her nefsin ve her ümmetin bir ecel vakti vardır, vakit geldi mi asla ileriye ve geriye tehir edilmez.  Tedbir kulun, takdir Yüce Allah´ındır. 
 
Unutmayalım ki, Firavun´u ve ordusunu kızıl denize boğan, Nemrut´u bir sinekle öldüren, Nemrutun ateşinden İbrahim (a.s.) kurtaran, Bedirde harbinde müslümanları meleklerle yardım eden yüce Allah´tır. Özetlersek tarih boyunca yapılan Hak, batıl savaşlarında, hakkı üstün tutan ve Yüce Allah´ın dinine teslim olan müslümanlara Yüce Allah yardım etmiştir. 
Yerde ve gökteki ordular Allah´ındır. Müslümanlara nasıl hangi yönden yardım edeceğini biz bilemeyiz. Kur´an-ı kerimden öğrendiğimize göre, zalimlerin kalbine korku vererek, müslümanları cesaretlendirerek, meleklerle yardım ederek, düşmanı düşmanla kırdırarak ve bilemediğimiz çok daha farklı bir şekilde yardım etmiştir ve kıyamette kadar yardım edeceğine inancımız tamdır. Zira Yüce Allah (CC) müminlere yardım etmek üzerimize vacip oldu buyurmaktadır. Yardım almanın ana şifresi, mü´min olmak ve kayıtsız şartsız Yüce Allah´a teslim olmaktır.  
 
Siyonist güdümündeki tüm şer güçler birleşerek, üzerimize gelseler, İslam ümmetini ve İslam ümmetinin öncülüğünü yapmakta olan Türk milletini asla mağlup edemeyeceklerdir.  Din, vatan, namus ve mukaddes değerler uğurunda ölmenin şehitlik olduğunu bilen müslümanlara, Yüce Allah yardım ederek zalimleri mağlup edecektir. Şer güçlerin meydanı boş bularak, alçakça ve acımasızca yaptıkları zulümler galibiyet değil, mağlubiyetleri için bir mühlettir.
Zalimlerin, hainlerin ve işbirlikçilerin, mü´minlere karşı ortaklaşa yaptıkları zulümler, kalıcı olmayan geçici bir eziyettir. Doğacak olan çocuğun öncü sancılarıdır. Siyonistler son fitnelerini çıkarmak suretiyle tarih sahnesinden yok olacaklardır. Akdeniz de toplanan günümüz Firavunları da Yüce Allah´ın izniyle Akdeniz de boğulacaklardır. Yahudiler ve Hıristiyanlar birbirlerini sevmedikleri gibi, kendi aralarında da bir ittifakları yoktur. Kıyamette kadar birbirlerinin düşmanı olarak yaşayacaklardır. Yahudiler ne zaman bir fitne ateşi yaktılarsa Yüce Allah onu söndürmüştür. 
 
Müslümanların dağılmışlığını fırsat bilen şer güçler, müslümanları ezmek yok etmek için ittifak halinde hareket ettiklerine aldanarak ümitsizliğe düşmemeliyiz. Yüce Allah dinini mağlup etmez.  Günümüzün müslümanları son ilahi din olan İslam dinine sahip çıkmazlarsa, Yüce Allah yeni bir nesil yaratır veya başka bir kavmi hidayete erdirerek İslam dininin hayata hâkim kılar. Müslümanlar için zor olan şey, İslam dinine sahip çıkmayarak, vesayetçilerin emrine boyun eğmektir. Özetleyerek anlatmaya çalıştığım tüm bu hususlar Kur´an ayetlerinin mesajlarıdır.
Dost düşman herkes bilsin ki, takdir edilen vakit geldiğinde,  İslam ümmeti zalim şer güçlere karşı ittihat-ı İslam la karşı koyacaktır. Zalim güçler, ittihat-ı İslam´ın karşısında farenin kediden kaçtığı gibi kaçacak delik arayacaklardır.  Yazmaya çalıştığım bu hususlar hamasetle söylenen sözler değildir. Siyonistler ve onların güdümünde hareket eden tüm şer güçler Kur´an ve sünnetin verdiği haberleri çok iyi bildikleri için, müslümanları Kur´an ve sünnetten uzak tutmak için asırlarca çalıştılar ve çalışmaktadırlar. Zalimler istese de istemese de, Yüce Allah nurunu tamamlayacaktır.  
 
23-Haziran-2019 tarihiden yapılacak İstanbul seçimleri, Cumhur veya millet ittifakından çok, Türkiye İttifakının seçimi olmalıdır. Bu seçimlerde hizmette yönelik planların yanında, şer güçlerin ülkemiz üzerindeki hain planları konuşulmalı, halkımız maddi ve manevi olarak bilinçleştirilmek suretiyle, şer güçlerin meymenetsiz suratlarına okkalı bir Osmanlı şamarı vurulmalıdır.
 
Şer güçler, İslam dünyasını ve ülkemizi siyasi ve ekonomik saldırılarla baskı altına almak, müslüman halkı yıldırmak için yapmaya çalıştıkları hainliklerine boyun eğmeden,  ülkenin, milletin ve İslam ümmetinin geleceğini düşünerek, hür iradimizle sandığa giderek emin olduğumuz ve güvendiğimiz insana destek vererek hainlerin oyununu bozmalıyız. Zalimlerin alçak planları İslam dünyasının uyanışına, birlikte hareket etmesine vesile olmuştur ve olacaktır. 
Bıçak kemiğe dayanana kadar sabreden İslam ümmeti, hedef fitnenin başı İsrail´dir, Kudüs-i şerefi kurtarma zamanıdır denildiğinde, dünyanın bir ucunda yaşayan müslüman rüzgâr gibi bu sese doğru yılmadan yürüyecektir. Şer güçler, nerde o müslümanlar tesellisiyle istedikleri gibi at oynatmaktadırlar. Vakit yaklaştı, o gün Gargar ağacı da arkasında sığınan fitnecileri haber verecektir. 
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
NİYET HAYIR, AKIBET HAYIR. (02 Eylül 2019 - Pazartesi)
MUHTEREM DEVLET BAŞKANIM. (20 Ağustos 2019 - Salı)
SİYASETNAME VE SİYASET (28 Mayıs 2019 - Salı)
DOSTUN ATTIĞI GÜL YARALAR BENİ (09 Mayıs 2019 - Perşembe)
ABD, SURİYE DEN ÇEKİLİYOR MU? (31 Aralık 2018 - Pazartesi)
MARİFET İLTİFATA TABİDİR. (20 Kasım 2018 - Salı)
SUÇ VE CEZA, ADALET, HAKKANİYET VE AF. (29 Eylül 2018 - Cumartesi)
MÜSLÜMAN MİLLET, ZALİMLERE BOYUN EĞMEZ. (18 Ağustos 2018 - Cumartesi)
KUR´AN RAFTAN İNMELİ MASAYA HÂKİM OLMALI (04 Ağustos 2018 - Cumartesi)
KADERE İMAN EDEN, KEDERDEN EMİN OLUR. (29 Haziran 2018 - Cuma)
SABIR; BARIŞA VE ZAFERE AÇILAN KAPIDIR. (17 Şubat 2018 - Cumartesi)
NANKÖR SİYONİSTLER OSMANLIYA BİTTİ DİYEMEZ! (03 Ağustos 2017 - Perşembe)
“MARUL 50 KURUŞ” (09 Temmuz 2017 - Pazar)
ENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN EVET (04 Mart 2017 - Cumartesi)
TESETTÜR YÜCE ALLAH´IN EMRİDİR. (11 Eylül 2016 - Pazar)
ER REFİK KABLE´T TARİK (06 Mayıs 2016 - Cuma)
ÖZGÜRLEŞMENİN YOLU ŞEFFAFLIKTAN GEÇER (30 Nisan 2016 - Cumartesi)
İSLAM DÜŞMANI İMANSIZLARDAN DOST OLMAZ (16 Mart 2016 - Çarşamba)
EY MANAHO YÜRÜYEN MAKRİ İNSAN! (24 Aralık 2015 - Perşembe)
AĞIR MAKALE (2) (11 Ekim 2015 - Pazar)
DÜŞÜNEBİLEN İÇİN, AĞIR MAKALE (1) (03 Ekim 2015 - Cumartesi)
RÜZGÂR EKEN FIRTINA BİÇER. (26 Temmuz 2015 - Pazar)
SABRIN SONU SELAMETTİR (29 Ocak 2015 - Perşembe)
YILIN SONU, YILIN BAŞI NASIL KUTLANMALI (28 Aralık 2014 - Pazar)
ZİNANIN HER TÜRLÜSÜ SUÇ SAYILMALIDIR. (22 Eylül 2014 - Pazartesi)
SAADET PARTİSİ KENDİNE YAZIK EDİYOR. (29 Temmuz 2014 - Salı)
EY ÜMMET-İ MUHAMMED! (24 Haziran 2014 - Salı)
BAŞI DUMANLI TÜRKİYEM (29 Mayıs 2014 - Perşembe)
MİLLETİN SEVDİĞİ DÖRT SİYASİ LİDER, (09 Nisan 2014 - Çarşamba)
BAŞBAKAN?IN YANINDAYIM. (19 Ocak 2014 - Pazar)
İNSAN ŞEREF VE ONURUNU KORUMALIDIR. (07 Mart 2013 - Perşembe)
EY SİYONİSTLER! DÜNYAYI SAHİBSIZ SANMAYINIZ. (12 Aralık 2012 - Çarşamba)
KÜRT KARDEŞLERİMLE HASBİHAL (15 Kasım 2012 - Perşembe)
KİBİR KULESİ, TEVAZU OVASI.. (01 Kasım 2012 - Perşembe)
Siyaset alanında derin hareketlenmeler (03 Ağustos 2012 - Cuma)
İnsan Hayatı Nehir Gibidir (01 Temmuz 2012 - Pazar)
Lafla Peynir Gemisi Yürümez (24 Nisan 2012 - Salı)
Ben de 28 Şubat Mağduruyum (08 Mart 2012 - Perşembe)
Müslümanlar Nerede Nasıl Vuruluyor? (14 Aralık 2011 - Çarşamba)
Ben Köyümü Seviyorum (28 Temmuz 2011 - Perşembe)
Sayfa:
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi